xxx.rina-roleplay.com alt alan adları ne işe yarar?

Rina Roleplay alan adı popülerliğinden faydalanmış olursunuz, oyun içi veya oyun dışı olarak kullanım amacınıza göre yararı değişecektir.

Alan adları oyun içerisinde bana ne fayda sağlar?

- Bir websitesine veya forum içerisinde bir konuya yönlendirebilirsiniz. (Örn: kendinizi tanıtın, birlik tanıtımı, işyeri) - Oyun içerisinde reklamlarınızda kullanmak için IC bir websitesi yapabilirsiniz. (Subdomain eğer Rina Roleplay`dan alınmışsa ise serbest) - RAGE:MP Eyefind uygulamasından websitelerinize giriş yapılabilir. - IC bir e-ticaret sitesi kurabilirsiniz. - Gerçek hayatta olan herhangi bir siteyi oyuna dilediğiniz gibi taşıyabilirsiniz ve domain Rina Roleplay`e ait olduğu sürece IC olarak dağıtımını yapabilirsiniz. - Discord sunucularınıza yönlendirme yapabilirsiniz.

Domain nasıl alırım?

İlk olarak almak istediğiniz domain adını aklınızda belirleyin ardından yıllık fiyatını ödedikten sonra hangi amaçla kullanacağınızı belirleyin. Eğer sadece bir yönlendirme olmayacaksa ve içeride PHP dosyası veya veritabanı barındıracaksanız Bir web-hosting edinmeniz gerekecektir. Sadece bir index.html dosyası ise ve sürekli olarak değiştirmenize gerek kalmayacaksa bize `index.html` iletebilirsiniz. Sadece link yönlendirmesi olacak ise Ticket yoluyla bize ulaşırsanız gerekli yönlendirme talebiniz üzerine sağlanacaktır.

Örnek Alan Adları

hera.rina-roleplay.com alhambra.rina-roleplay.com

Satış Ortaklarımız

Kayizer İnternet Teknolojileri (Kupon kodu: rinarp) Meriç İnternet Tekolojileri

Satış Ortaklarımızdan Alışveriş Yaparsanız Artıları

- "rinarp" koduyla satın alımlarda %10 sabit indirim kazanırsınız. - Subdomain kurulumlarınız web-hosting olarak alırsanız otomatik yapılır. (https://kayizer.com/web-hosting) - Sanal sunucu IP limiti eğer anlaşmalı satış ortaklarımızdan alınırsa 2`ye yükselir. (https://kayizer.com/vds-sunucu)

Fiyatlandırma

Yıllık fiyat: 150 Türk Lirası veya $1,000,000 oyun içi para