Hoşgeldin, ziyaretçi!
Forumda gezinebilmek için ilk önce oyun sunucumuza girmeniz gerekmektedir, buraya tıklayarak Client`i indirebilirsiniz.
[M:50] - [SASB Başvurusu] Tyrone Lawrance
Başlatan Xiest, 04 Ekim 2019, 22:08:11
Okunma sayısı 2176 defa

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sergio Theodor
(Yok)
14/12/2019 19:36
16 seviye
[M:50] - [SASB Başvurusu] Tyrone Lawrance
« : 04 Ekim 2019, 22:08:11 »

LOS SANTOS AVUKATLIK BAROSU
EĞİTİM VE İŞE ALIM DEPARTMANI
İSTİHDAM DÖNEMİ:
BAŞVURU FORMU
*Tyrone Lawrance*

1. KİŞİSEL BİLGİLER

1.1 İsim: Tyrone
1.2 Soyisim: Lawrance
1.3 Doğum Tarihi: 24.07.1996
1.4 Doğum Yeri: Los Santos

1.5 GSM: 885-54-41
1.6 E-Posta: tyrones589@hotmail.com

1.7 Herhangi bir sağlık probleminiz bulunuyor mu?: Hayır.
1.8 Herhangi bir zihinsel probleminiz bulunuyor mu? Hayır.

1.9 Daha önce herhangi bir devlet kurumunda çalıştınız mı?: Hayır.
1.10 Daha önce herhangi bir suçtan hükum giydiniz mi?: Hayır.

2. DEĞERLENDİRME SORULARI

2.1 Sizin için avukatlık mesleğini farklı kılan şey nedir?
Avukatlık mesleği ciddi bir iştir. Herkesin yapabileceği bir iş değildir.Avukatlık mesleği saygı ve çalışkanlık gerektiren bir meslektir.
2.2 Siyasi durumların yargıya etki etmesi sizce doğru mu?
 Hayır değildir.
2.3 Avukat olmanın verdiği baskıyı hangi özelliklerinize dayanarak kaldırabileceğinizi düşünüyorsunuz?
Kararlılığım,cesaretim ve özgüvenim..
2.4 Avukat olmanın verdiği resmiyet ve giyim tarzına uygun biri olduğunuzu düşünüyor musunuz?
Evet.
2.5 "Müvekkilin vicdanı yargıdan üstün gelebilmektedir." bu cümleden ne anladığınızı açıklayınız.
Müvekkillerin suç işledikten sonra ki iyi halleri, pişmanlıkları  gibi durumlarda yargıda ceza indirimine gidilmesi.

3. DURUM SORULARI

3.1 Vatana ihanet suçundan yargılanan bir davalının dosyası size devredildi. İfade esnasında işlediği suçu size anlatarak kabahatinin bulunmadığını açıkladı. Bu durumda kişiyi savunur muydunuz?
Sonuna kadar o vatandaşı savunurdum.

3.2 Departman çağrısı ile avukat çağrısı yapıldı ve çağrıya yönlendirildiniz. Müvekkili savunarak kişinin serbest bırakılmasını sağladınız. Kişiden ne kadar para talep ederdiniz?
Ben bu işi para için yapmıyorum insanlar için yapıyorum o yüzden ücret talep etmezdim.
3.3 Dava başvurusu kapsamında bir davaya yönlendirildiniz ve tutarın 5.000$ olarak belirlendiğini gördünüz. Bu miktardan memnun değilsiniz, müvekkilin kendisinden ekstra para talep eder miydiniz?
Bu işi para için yapmıyorum.

4. ROL BİLGİSİ

4.1 12 satırlık tutanak hazırlama rolü yazınız.
Spoiler for Tutanak Rolü:
*Tyrone Lawrance ofisine girer.
Tyrone Lawrance sandalyeyi hafifçe geriye doğru çekerek oturur.
Tyrone Lawrance masanın sağ çekmecesini kavrar ve çeker. İçinden bir tutanak dosyası ve pilot kalem çıkartır.
Tyrone Lawrance çekmeceyi kapatır ve masanın sol çekmecesinden dava dosyalarını çıkartır.
Tyrone Lawrance dosyaları açar, okumaya ve incelemeye başlar.
Tyrone Lawrance yavaşça ayağa kalkar ve arkasında bulunan kitaplıktan ifade ve delil dosyalarını çıkartır.
Tyrone Lawrance ifade ve delil dosyalarını masaya yavaşça koyup tekrar oturur ardından incelemeye başlar.
Tyrone Lawrance dosyalarda bulduğu çelişkileri masada bulunan not defterinin bir sayfasına yazar.
Tyrone Lawrance dosyaları kapatır, sağında bulunan çekmeceyi açar ve içine koyar
Tyrone Lawrance masada bulunan kalemi sağ eliyle kavrar ve tutanak dosyasına gerekli bilgileri aktarır.
Tyrone Lawrance tutanağı tamamladıktan sonra sağ eliyle dosyayı sol eliyle kalemi kavrar ve eşyaları sol çekmeceye yerleştirir.
Tyrone Lawrance ayağa kalkar ve odadan çıkar.*
4.2 Powergaming (PG) ihlalini açıklayınız.
*Power Gaming, gerçek hayatta mümkün olmayan yapamadığımız şeyleri oyunda yapmaya çalışmaktır

5. OOC BİLGİLER / SORULAR

5.1 İsim: Bora Çamurtay
5.2 Yaş: 18
5.3 Daha önce herhangi bir şekilde yasaklandınız mı?: Hayır
5.4 Daha önce herhangi bir şekilde cezalandırıldınız mı?: Hayır

5.5 Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?: 8-9 saat
5.6 Mikrofonunuz var mı?: Var
5.7 Teamspeak3 kullanabiliyor musunuz?: Evet
5.8 Forumu aktif olarak takip edebilecek misiniz?: Evet

6. ONAY BÖLÜMÜ

6.1 Los Santos Avukatlık Barosu, hiçbir gerekçe göstermeden sizi bu oluşumdan ihraç edebilir. Bunu onaylıyor musunuz?:
Evet 
6.2 Los Santos Avukatlık Barosu, hiçbir gerekçe göstermeden stajınızı süresi belirsiz olarak günlerce, aylarca ve belki de yıllarca uzatabilir. Bunu onaylıyor musunuz:
Evet
6.3 San Andreas Eyaleti, hiçbir gerekçe göstermeden tenzilinize karar verebilir, stajınızı sonlandırabilir veya sizi farklı bir baroya atayabilir. Bunu onaylıyor musunuz?:
Evet

6.4 "Başvuru kurallarını, gereksinimlerini ve yukarıdaki ilkeleri okudum, anladım ve onaylıyorum." yazınız:
Başvuru kurallarını, gereksinimlerini ve yukarıdaki ilkeleri okudum, anladım ve onaylıyorum.

Peter Burnett
(Yok)
06/10/2019 19:25
18 seviye
Ynt: [Hukuk Fakültesi Başvurusu] Tyrone Lawrance
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2019, 23:55:01 »

San Andreas Eyâleti
Los Santos Avukatlık Barosu
İşe Alım ve Eğitim Departmanı
Birinci Aşama Hk.

Sayın Tyrone Lawrance,
San Andreas Eyâleti Los Santos Avukatlık Barosu İşe Alım ve Eğitim Departmanı'na göndermiş olduğunuz başvurunuz, tarafımca, detaylıca incelenmiştir. Başvurunuz San Andreas Eyâleti Los Santos Avukatlık Barosu etik ve değer yargılarına uygun bulunmayıp askıya alınmıştır. ((4.1 kısmını düzenleyiniz.))

San Andreas Eyâleti
Los Santos Barosu
Baro Başkanı
Av. Peter Burnett

Sergio Theodor
(Yok)
14/12/2019 19:36
16 seviye
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2019, 00:11:35 »
Tekrardan düzeltilmiştir.

Peter Burnett
(Yok)
18 seviye
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2019, 00:19:01 »

San Andreas Eyâleti
Birinci Aşama Hk.

Sayın Tyrone Lawrance,
San Andreas Eyâleti Los Santos Avukatlık Barosu İşe Alım ve Eğitim Departmanı'na göndermiş olduğunuz başvurunuz, tarafımca, detaylıca incelenmiştir. Başvurunuz San Andreas Eyâleti Los Santos Avukatlık Barosu etik ve değer yargılarına uygun bulunup kabûl edilmiştir.
Bir sonraki aşama için San Andreas Eyâleti Los Santos Avukatlık Barosu'na 06.10.19 tarihine kadar gelmeniz ve sözlü mülâkata katılım göstermeniz gerekmektedir. ((TS3 adresi: '46.105.165.17:912'dir. Lütfen kullanıcı adınıza 'Tyrone Lawrance + Mülâkat' yazıp, Lobi'de bekleyiniz.))

San Andreas Eyâleti
Los Santos Barosu
Baro Başkanı
Av. Peter Burnett

Peter Burnett
(Yok)
18 seviye
Ynt: [M:50] - [SASB Başvurusu] Tyrone Lawrance
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2019, 12:52:05 »

San Andreas Eyâleti
İkinci Aşama Hk.

Sayın Tyrone Lawrance,
San Andreas Eyâleti Los Santos Avukatlık Barosu İşe Alım ve Eğitim Departmanı adına tarafımca yapılan mülâkatınız olumlu sonuçlanmıştır. 06.10.19 günü, saat 19.00'da sınava girmeniz gerekmektedir. ((TS3 adresi: '46.105.165.17:912'dir. Lütfen kullanıcı adınıza 'Tyrone Lawrance + Sınav' yazıp, Lobi'de bekleyiniz.)) - ((Mülâkat puanı: 50))

San Andreas Eyâleti
Los Santos Barosu
Baro Başkanı
Av. Peter Burnett