Hoşgeldin, ziyaretçi!
Forumda gezinebilmek için ilk önce oyun sunucumuza girmeniz gerekmektedir, buraya tıklayarak Client`i indirebilirsiniz.
[Hukuk Fakültesi Başvuru] Eliana Kohen [#6]
Başlatan Fury!, 24 Ağustos 2019, 15:10:58
Okunma sayısı 85 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15 seviye
[Hukuk Fakültesi Başvuru] Eliana Kohen [#6]
« : 24 Ağustos 2019, 15:10:58 »

LOS SANTOS AVUKATLIK BAROSU
EĞİTİM VE İŞE ALIM DEPARTMANI
İSTİHDAM DÖNEMİ:
BAŞVURU FORMU
Eliana Kohen

1. KİŞİSEL BİLGİLER

1.1 İsim:Eliana
1.2 Soyisim: Kohen
1.3 Doğum Tarihi: 14/10/1999
1.4 Doğum Yeri: İsrail/Kudüs

1.5 GSM: 800 8 008
1.6 E-Posta: ElianaKohen@gmail.com

1.7 Herhangi bir sağlık probleminiz bulunuyor mu?: Hayır.
1.8 Herhangi bir zihinsel probleminiz bulunuyor mu? Bulunmuyor.

1.9 Daha önce herhangi bir devlet kurumunda çalıştınız mı?:Hayır.
1.10 Daha önce herhangi bir suçtan hükum giydiniz mi?: Hayır.

2. DEĞERLENDİRME SORULARI

2.1 Sizin için avukatlık mesleğini farklı kılan şey nedir?
İnsanları savunmayı, haksız olup hakkını koruyamayanları korumayı çocukluğumdan beri severim, bunu resmileştirmek için avukat olmak istiyorum.
2.2 Siyasi durumların yargıya etki etmesi sizce doğru mu?
Asla doğru değil, Adalet bir başkan çocuğunada, dilenci çocuğunada aynıdır.
2.3 Avukat olmanın verdiği baskıyı hangi özelliklerinize dayanarak kaldırabileceğinizi düşünüyorsunuz?
İnatçı bir kişiliğim vardır, tuttuğumu koparırım diyebilirim.
2.4 Avukat olmanın verdiği resmiyet ve giyim tarzına uygun biri olduğunuzu düşünüyor musunuz?
Evet, klasik bir pantolon ve tişört giyiniyorum genellikle.
2.5 "Müvekkilin vicdanı yargıdan üstün gelebilmektedir." bu cümleden ne anladığınızı açıklayınız.
Herşeyi kanunlara göre değil, kalbinize görede cevaplamanız gerektiğini söylüyor.

3. DURUM SORULARI

3.1 Vatana ihanet suçundan yargılanan bir davalının dosyası size devredildi. İfade esnasında işlediği suçu size anlatarak kabahatinin bulunmadığını açıkladı. Bu durumda kişiyi savunur muydunuz?
Ülkesine ihanet edenin korunacak bir yanı olduğunu düşünmüyorum, davayı bir başkasına verilmesini isterdim, eğerki mümküm olmaz ise, mesleğim gereği elimden geldiğince onu savunurdum.

3.2 Departman çağrısı ile avukat çağrısı yapıldı ve çağrıya yönlendirildiniz. Müvekkili savunarak kişinin serbest bırakılmasını sağladınız. Kişiden ne kadar para talep ederdiniz?
Kişinin işlediği suça göre, veyahut maddi durumuna göre bir para talep ederdim.

3.3 Dava başvurusu kapsamında bir davaya yönlendirildiniz ve tutarın 5.000$ olarak belirlendiğini gördünüz. Bu miktardan memnun değilsiniz, müvekkilin kendisinden ekstra para talep eder miydiniz?
Devlet öyle karar verdi ise, yapacak birşey yok derdim, ekstra bir ücret istemezdim.

4. ROL BİLGİSİ

4.1 12 satırlık tutanak hazırlama rolü yazınız.
Spoiler for Tutanak Rolü:
* Eliana Kohen ofisine doğru adımlar, çantayı masasına koyar.
* Eliana Kohen bir süre dinlenir, ardından boynunu çıtlatıp ellerini müvekkilinin hayatının yazılı olduğu belgeye götürür.
* Eliana Kohen müvekkilin hayatını iyice okur, anlar, ardından müvekkilin yaptığı suçu araştırır.
* Eliana Kohen müvekkilin fotoğrafına bakınır, ardından işlediği suçu inceler.
* Eliana Kohen telefonu alır, bir avukat arkadaşından bu tür olaylardan ne yaptıklarını sorar.
* Eliana Kohen dava hakkında arkadaşı ile kısa bir süre konuşur.
* Eliana Kohen cevabı aldığı zaman tek yanak gülümser, bir kağıt çıkartıp olay örgüsünü yazar.
* Eliana Kohen kağıdı katlar, küçük bir dosyaya koyar, aynı boyutta bir kağıt daha alır.
* Eliana Kohen duruşmada müvekkili savunmak için söyleyeceklerini kağıda yazar.
* Eliana Kohen kağıdı iyice okur, belgeleri çantasına düzenli bir şekilde doldurur.
* Eliana Kohen sandalyeden kalkıp ofisinden dışarıya doğru adımlar.
* Eliana Kohen dışarıya çıkmadan önce derin bir nefes alarak etrafını süzer ve dışarıya çıkış yapar.
4.2 Powergaming (PG) ihlalini açıklayınız.
Gerçek hayatta normal birinini yapamayacağı şeyleri yapmak, örneğin normal birinini acı çekmesi gerektiği bir yerde hiçbir acı belirtisi vermemek.

5. OOC BİLGİLER / SORULAR

5.1 İsim: Emre.
5.2 Yaş: 15

5.3 Daha önce herhangi bir şekilde yasaklandınız mı?: Evet.
5.4 Daha önce herhangi bir şekilde cezalandırıldınız mı?: Evet.

5.5 Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?: 9-10 saat aktif olabilmekteyim.
5.6 Mikrofonunuz var mı?: Mevcut.
5.7 Teamspeak3 kullanabiliyor musunuz?: Evet.
5.8 Forumu aktif olarak takip edebilecek misiniz?: Forumu aktif olarak zaten kullanmaktayım.

6. ONAY BÖLÜMÜ

6.1 Los Santos Avukatlık Barosu, hiçbir gerekçe göstermeden sizi bu oluşumdan ihraç edebilir. Bunu onaylıyor musunuz?: Onaylıyorum.
*Cevabınızı Buraya Yazınız* 
6.2 Los Santos Avukatlık Barosu, hiçbir gerekçe göstermeden stajınızı süresi belirsiz olarak günlerce, aylarca ve belki de yıllarca uzatabilir. Bunu onaylıyor musunuz:
Onaylıyorum.
6.3 San Andreas Eyaleti, hiçbir gerekçe göstermeden tenzilinize karar verebilir, stajınızı sonlandırabilir veya sizi farklı bir baroya atayabilir. Bunu onaylıyor musunuz?:
Onaylıyorum.

6.4 "Başvuru kurallarını, gereksinimlerini ve yukarıdaki ilkeleri okudum, anladım ve onaylıyorum." yazınız:
Onaylıyorum.

Johanna Olk
San Andreas Eyaleti
18/09/2019 21:16
17 seviye
Ynt: [Hukuk Fakültesi Başvuru] Eliana Kohen [#6]
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2019, 15:57:35 »
Sayın Eliana Kohen,
Los Santos Avukatlık Barosu'nun Eğitim ve İşe Alım Departmanı'na göndermiş olduğunuz başvuru kabûl edilmiştir.
((46.105.165.17:912 IP'li TS3 server'ına, 24.08.2019 ile 26.08.2019 tarihleri arası saat 24.00'a kadar gelerek mülâkat olabilirsiniz.))