Hoşgeldin, ziyaretçi!
Forumda gezinebilmek için ilk önce oyun sunucumuza girmeniz gerekmektedir, buraya tıklayarak Client`i indirebilirsiniz.
[REDDEDİLDİ] Charlotte Dorothea
Başlatan LaureeN, 08 Haziran 2020, 20:15:48
Okunma sayısı 206 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20 seviye
[REDDEDİLDİ] Charlotte Dorothea
« : 08 Haziran 2020, 20:15:48 »

LOS SANTOS POLİS DEPARTMANI
ADIM 1 / BAŞVURU FORMU

A. KİŞİSEL BİLGİLER

A1. Adınız: "Charlotte"
A2. Soyadınız: "Dorothea"

A3. Boyunuz (cm): "1.76"
A4. Kilo (kg): "65"
A5. Saç Renginiz: "Sarı"
A6. Göz Renginiz: "Zümrüt Yeşili"

A7. Doğum Tarihiniz: "21/07/1998"
A8. Telefon Numaranız: "4849859"
A9. Ev Adresiniz: "49, Mulholland, Los Santos, San Andreas"

A.10 Cinsiyet: "Kadın"

A.11 Köken: "İskoç"
A.12 Vatandaşlık: "Amerika Birleşik Devletleri"

A.13 Dövmeler
Vücudunuzdaki dövmelerin bölgelerini, boyutunu ve anlamlarını aşağıda listeleyin.
:
  • "Sırt bölgesinde 1 adet Melek döğmesi."
  • "Sağ ve sol Bilek bölgelerinde Gül döğmesi."
A.14 Bildiğiniz Diller:
  • "İngilizce"
  • " Fransızca "
  • " Almanca "
  • " Rusça "

B. EĞİTİM BİLGİLERİ

Polis Memuru olabilmek istiyorsanız geçerli bir ABD Lise diplomasına ya da eşdeğer bir belgeye sahip olmanız gerekmektedir.

Lütfen kutucukları işaretleyerek aşağıdaki soruları yanıtlayın.

B1. Lise diplomanız bulunuyor mu?: "Evet."
B2. Eğer bir üniversite bitirdiyseniz, okuduğunuz bölüm nedir?: "Güney California Üniversitesi / Psikoloji"
B3. Herhangi bir şekilde, eğitim hayatınız boyunca okuldan uzaklaştırma ya da disiplin yaptırımı aldınız mı?: "Hayır, almadım."

C. İŞ GEÇMİŞİ

Mevcut işinizden başlayarak, askerlik geçmişi dahil tüm işlerinizi listeleyin. O mesleklerle hangi periyotta ne kadar süre çalıştığınızı belirtin.  İşlerinizin türleri tam zamanlı, yarı zamanlı, serbest meslek, geçici işler, gönüllü çalışmalar ve stajlar olarak nitelendirilir, belirtiniz. Çalıştığınız süre farketmeksizin tüm çalıştığınız meslekleri listeleyin.

C1. İş Geçmişi
Kabul edilmeden önce iş geçmişiniz hakkında işverenleriniz ile iletişim kurmamıza itiraz eder misiniz?: "Hayır, itiraz etmem."

C2. Askerlik görevinde bulundunuz mu?: "Hayır."
C3. Geçmişinizdeki meslekleri ayrılma sebepleriniz ile birlikte listeleyiniz:
  • "N/a"

D. DEVLET GEÇMİŞİ

D1. Daha önce herhangi bir devlet kurumunda çalıştınız mı? Rütbeleriniz ve ayrılma gerekçeleriniz ile listeleyiniz:
  • "N/a"
D3. Daha önce kamu kurumlarından çıkarıldınız mı?: "Hayır, çıkartılmadım."

E. SÜRÜCÜ BİLGİLERİ

Lütfen, eğer yeterli gereksinimleri karşılıyorsanız, aşağıdaki kutucukları işaretleyin:

E1. San Andreas eyaletinde geçerli bir sürücü lisansına sahip misiniz?: "Evet, sahibim."
E2. Geçtiğimiz beş ay içerisinde, yaptığınız ihlal ve karşılaştığınız kaza sayısı nedir? (Ölümlü kazalar dışında: yüksek hız; kırmızı ışıkta geçmek; hatalı park, u dönüşleri veya şerit ihlali; kask kullanmamak, emniyet kemeri takmamak gibi.): Hiç Yaşamadım.
E3. San Andreas eyaletinde herhangi bir şekilde ehliyetinizde: ceza puanı, el koyma, uyarı alma gibi durumlar yaşadınız mı?: "Hayır."

F. KREDİBİLİTE

Lütfen aşağıdaki soruları okuduktan sonra uygun şıkları işaretleyin. (Boş bırakılamaz.)

F1. Kredi kartları, kredi borçları, çocuk /eş nhttps://www.rina-roleplay.net/forum/Themes/rinatheme/images/bbc/quote.gifafakası, faturalar, veya diğer tür borçlarla ilgili borçlu olduğunuz herhangi bir ödemeden sorumlu musunuz?: "Hayır."
F2. Çocukken veya yetişkinlik döneminde her hangi bir suçtan dolayı gözaltına alındınız mı ?: "Hayır."
F3. Herhangi bir suçtan dolayı hapse girdiniz mi?: "Hayır."
F4. Bekleyen herhangi bir adli davanız bulunuyor mu?: "Hayır."
F5. En son ne zaman alkollü sürüş yaptınız? (Bunu herhangi bir polis tarafından durdurulduğunuz da ölçülmüş gibi düşünün.): "Sürüş yaparken Alkol kullanmıyorum."
F6. Daha önce herhangi bir şekilde uyuşturucu kullandınız mı?: "Hayır."

''Bu bölümde verdiğim tüm ifadelerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ediyorum. Her hangi bir yanlış bilgilendirmenin ve tutarsızlığın başvurumun reddedilmesine ve benim diskalifiye olmama sebep olacağını bilerek verdiğim beyanı onaylıyorum.

Başvuranın İmzası — "C.Dorothea"

G. OOC BİLGİLER

G1. Gerçek Yaşınız: "16"
G2. İsminiz & Soyisminiz: "Burak & Doğan"
G3. Yaşadığınız Şehir: "Bolu"
G4. Ne kadar süredir RN:RP'de oynuyorsunuz?: "2 Yıl ara vererek oynadım, son 1.5 Yıldır kalıcı olarak oynamaktayım."

G5. Aşağıdaki listeye daha önceki karakter adlarınızı, oluşumlarını ve seviyelerini listeleyin:
  • "Larissa Michaleovich - Birlik bulunmamaktadır."
  • " Roghar Bryant - Niggas With Attudiues - Outsider"
  • "Alexander Mixailovich - Mixailovich Crime Organization - Arthoriet"
  • "Rauf Vinogradov - Vinogradov Crime Organization - Boss"
  • "   Raymond Maxwell - Los Santos Police Department - Police Officer II"
  • " Katherine Lincoln - Los Santos Police Department - Police Officer II"
  • "    Roghar Bryant - Creenshaw Boulevard Mafia - Outsider"
  • " Katherine Blackstorm - Withfire Crime Organization - Newbie"
  • " Xavier McClemenza - Withfire Crime Organization - Main Asistant"
  • "Vincenzio Francesco - Withfire Crime Organization - Main Asistant"
  • " Victoria Dorothea - Pellegrini Del Crime Famiglia - Lady"
  • "    Gianfranco Fioravanti - Pellegrini Del Crime Famiglia - Assiocate"
  • "    Charlotte Dorothea - Birlik Bulunmamaktadır."
G6. Eğer daha önce LSPD'de bulunduysanız, kullandığınız karakter ismi ve çıkarılma sebebiniz?: "Katherine Lincoln - İstifa"

G7. Aşağıdaki kutucukları kendinize göre işaretleyin:
[Olumlu] En az 10 level bir karaktere sahibim.
[Olumlu] Çalışan bir mikrofonum bulunuyor, sesli iletişime geçebilirim.
[Olumlu] Sesli ve yazılı bir şekilde kurallara uygun akıcı bir Türkçe konuşabilirim.
[Olumlu] Teamspeak ortamında saygılı ve anlayışlı bir şekilde bulunabilirim.
[Olumlu] Sunucuda bulunan tüm oyunculara hangi durumda olursa olsun saygılı bir şekilde davranabilirim.
[Olumlu] Rol yapmayı eğlenmek ve vakit geçirmek için bir araç kullanıyorum.
[Olumlu] Rol yapmayı yükselmek ve yetkiler edinmek için kullanıyorum.
[Olumlu] Zamanımın çoğunu polis karakterimde geçirebilir ve aktiflik gösterebilirim.
[Olumlu] Farklı bir oluşumda başvurum bulunmuyor.
[Olumlu] Polis rolüne uygun karakter geliştirebilirim ve gerçekçi bir karakteri oynayabilirim.

H. ADAY SORUMLULUKLARI / İTİRAZ HAKLARI

* Aşağıdakilere '+' koyan aday okuyup, anlayıp kabul etmiş sayılır. Aşağıda onayladığı davranışların aksini gösterdiği takdirde bu resmi kanıt olarak sunulacak ve yaptığı her başvuru reddedilecek; ısrarcı tutumu halinde YASAKLANCAKTIR.
* Aşağıdakilerin bir tanesini bile kabul etmeyen polis adayının başvurusu kabul edilmeyecektir.

H1. Aşağıdaki kutucukları onaylıyorsanız işaretleyin:

["Olumlu"] Bu hesabım dışında başka bir hesabım yok. Var ise de CK durumunda.
["Olumlu"] Bu hesabım dışında bir hesabım var ise ve (CKlı/banlı olsa bile) başvuru için gereken OOC sicil gereksinimlerini karşılamıyorsa PD'ye girebilsem bile gerekçe gösterilmeden uzaklaştırılabilirim. Bu konuyla ilgili ticket açarsam karakterimin kalıcı yasaklanmasını onaylıyorum.
["Olumlu"] Başvurduğum karakter ile hiç bir şekilde yasadışı rol yapmadım. PD'ye girebilsem bile eğer bu tespit edilirse gerekçe gösterilmeden oluşumdan ihraç edilebilirim. Bunu onaylıyorum ve hiç bir itiraz hakkım bulunmamaktadır. Bu konuyla ilgili ticket açarsam karakterimin kalıcı yasaklanmasını onaylıyorum.
["Olumlu"] Akademi takvimini inceledim ve hangi gün derse, hangi gün mülakata ve hangi gün sınava gireceğimin bilincindeyim.
["Olumlu"] Akademi esnasında polis imajına uymayan bir harekette bulunduğum takdirde gerekçe belirtilmeden akademiden uzaklaştırılabilirim. Bunun farkındayım ve bununla alakalı hiç bir itiraz hakkım bulunmuyor. Ticket açarsam veya şikayetçi olursam reddedilecektir.
["Olumlu"] Derslere katılamazsam sınav puanımın etkilenebileceğinin bilincindeyim. Bunun ile alakalı hiç bir itiraz hakkımın olmayacağının farkındayım.
["Olumlu"] Belirlenen mülakat tarihleri arasında mülakata katılamazsam hiç bir şekilde itiraz etmeyeceğim. Bana ek bir mülakat yapılmayacağının farkındayım.
["Olumlu"] Belirlenen sınav tarihinde sınava katılamazsam NE OLURSA OLSUN bana ek bir sınav yapılmayacağının farkındayım ve asla istemeyeceğim. Böyle bir hakkım bulunmamaktadır.
["Olumlu"] Sınava katılırsam işe alım gereksinimlerini karşılamadığım takdirde sınavımın iptal edilebileceğini biliyorum ve onaylıyorum. Asla itiraz hakkım bulunmamaktadır.
["Olumlu"] Sınava katılırsam herhangi bir kaynaktan kopya çektiğim takdirde sınavımın iptal edilebileceğini biliyorum ve onaylıyorum. Tespit edildiği takdirde asla itiraz edemem.
["Olumlu"] Sınavım değerlendirildiğinde sınav puanıma hiç bir şekilde itiraz etmeyeceğim. Asla itiraz hakkım bulunmamaktadır, ticket açmayacağım ve teamspeak3 üzerinden kimseyi beklemeyeceğim.
["Olumlu"] Sınav puanıma hiç bir itiraz hakkım bulunmamaktadır. 1 puanla bile kalsam ticket oluşturmayacağım/şikayet açmayacağım. Bunu anlıyorum, onaylıyorum  ve kabul ediyorum.
["Olumlu"] Başvurum hiç bir gerekçe gösterilmeden reddedilebilir. Reddedilme gerekçesini sorgulama veya itiraz etme hakkım yoktur. Her hangi bir şekilde sorgulamayacağım ve itiraz etmeyeceğim. Aksi takdirde tüm karakterlerimin rina platformlarından kalıcı yasaklanmasını kabul ve taahhüt ederek onaylıyorum.

I. YÖNTEM B - SORULARI

I1. Daha önce Polis Departmanında bulunan karakterinizin ismini yazınız: "Katherine Lincoln"
I2. Daha önce Polis Departmanında bulunan karakterinizin rütbesini yazınız: "Police Officer II"
I3. Daha önce Polis Departmanında bulunan karakteriniz departmandan nasıl ayrıldı/ihraç edildi?: "Özel sorunları nedeni ile İstifa etti."
I4. Daha önce Polis Departmanında bulunduğunuza şahit olan memur isimlerini yazınız: "Carl Baker - Robert Winter - Lance Wright"
I5. Önümüzdeki dönemlerde pasiflik durumunuz var mı? : "Hayır."
I6. Polis Departmanı içerisindeki rol planınızı açıklayınız (en az 150 kelime): "Karakterim gayet Oturaklı bir karaktere sahip olmaktadır. Nerede ne yapacağını bilen, hızlı ve kesin kararlar verebilen birisi. Tamamen mesleği dışında bir Davranış sergilemeyecek şekilde hazırlanmış, bu tür bir durumla karşılaşacağı zaman genelde Kendine kızan bir karaktere sahiptir. Tamamen mesleğine odaklanmış, mesleğine ait mesai saati içerisinde Ciddi durup işinin Sorumluluğunun ve Zorluğunun farkında olacağını düşünüyor. Sosyal hayatında arkadaşları tarafından Sevilen, yakınları tarafından ise Saygı gören bir kadındır. Üstlerine sonuna kadar saygılı olabilecek kadar seviyeye sahip, ayrıca kendi karakteri ile diğer Polis memurlarına örnek olabilecek düzeye sahip olduğunu düşünebilmektedir. Departmandaki ana divizyon hedefi olarak "Gang and Narcotic Division" planlamaktadır. Kendi ile aynı Ast mevkiye sahip olanlara karşı kesinlikle Saygısızlık yapmayan, daha çok Yol gösterici ve Dostça davranmaktadır. Üstlerinin kendisine ilettiği her Bilgiyi unutmamak için çabalayacaktır. Suçlulara karşı ise tamamen Resmi, Ciddi ve Kararlı davranacaktır. Hıyerarşi ve Saygı çerçevesini aşacak durumları astla sağlamayacak, bu konuda diğer Memurlara örnek bile olabilecek düzeye sahip olduğunu düşünüyor. Mesleği için her şeyi yapabilecek, mesleki kariyeri için ise daha çok saha içerisinde Gizli olaylara düşkün olduğu için Gang and Narcotic Division'u hedeflemektedir. Yan divizyon olarak hedefi ise genel olarak "MEU" Divizyonunu düşünüyor. Okuduğu bölüm sebebi ile  İnsanların halinden anlayan, psikolojik ve ruh sağlığını olumsuz etkileyecek durumlarda İnsanlara karşı düşünceli ve yardımsever tavrı ile bu Divizyonu düşünmektedir."

""

20 seviye
Ynt: Charlotte Dorothea
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2020, 20:29:35 »
Zamanında oyundan zevk alamadığım, farklı karakter ile şansımı denediğim M.A İzinli karakterim: https://www.rina-roleplay.com/forum/index.php?action=helpdesk;sa=ticket;ticket=65827

[Ticket'ta CK edilmesini talep ettim, kontrol edince sadece 2&3 Kez maksimum 1 Saatlik girdiğimi görebilirsiniz, hesapta ufak&tefek roller çevirdim, M.A izninin geçerli olduğuna dair Ticket adresi paylaşılan Ticket adresinde bulunmaktadır.]

22 seviye
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2020, 20:48:10 »

ADIM 2 / UYGUNLUK KONTROLÜ

Sayın polis adayı, başvurunuzun ikinci aşamasındaki sicil ve form kontrol kısmında bir sorun çıkmamasıyla beraber üçüncü aşama başvuru kontrolüne geçiş sağladınız.

Yüzbaşı III       Norman Gallardo
Recruitment & Employment Division

22 seviye
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2020, 20:50:03 »

ADIM 3 / BAŞVURU KONTROLÜ

Sayın polis adayı, başvurunuz dikkatlice okunmuştur ve belirli sorunlar tespit edildiğinden üçüncü aşamada reddedilmiştir.
Başvurunuzun onaylanmama gerekçesi aşağıda yer almaktadır:

(( IC: **))
(( OOC: G7))

Yüzbaşı III       Norman Gallardo
Recruitment & Employment Division