Hoşgeldin, ziyaretçi!
Forumda gezinebilmek için ilk önce oyun sunucumuza girmeniz gerekmektedir, buraya tıklayarak Client`i indirebilirsiniz.

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1Basın Açıklamaları #2 , Yapılan çalışmalar.


Hepinize merhabalar Los Santos. Öncelikle ben, Halkla İlişkiler Şefi Michael Liss. Umarım sizde bizim gibi bugün iyisinizdir ve daha sorunsuz bir gün geçmiştir. Her neyse konumuza geçelim. Bugün ki konumuz yapılan çalışmalarımız hakkındadır. Öncelikle GOV bünyesi olarak hiyeraşi'ye göre en düşük işçimizden en yüksek yetkilimize kadar her kişi sizler için çalışıyor ve çalışmaya devam edicek. Özellikle çevre ve şehircilik birimimiz aktif bir durumda olmasada bir grup çalışanımız işlerini halen yönetmekte. Çevreyle ilgili sulama, park ve benzeri çalışmalarını sürdürüyorlar. Vatandaşlar için daha iyi yerler, bölgeler hazırlamaktalar. Diğer birimlerimiz'de aktif bir şekilde çalışmalarına devam etmektedirler. Halkımızın bu konu hakkında hiç bir şüphesi olmasın! Biz her gün vatandaşlarımız için çalışıyoruz. Şuanlık çevre ve şehircilik biriminde kalan ekibimiz sıkı bir çalışma sürdürüyor. Şehrin bir çok yerine yeni parklar, yeşil alanlar ve sulamalar gerçekleştiriyorlar. Daha çok bilgiyi diğer basın açıklamalarında hepinize sunacağız. Unutmayın bizi hep sizin için çalışıyoruz.
#Sizinİcin
2

GOV NEDİR ?

GOV; Öncelikle terim anlamı olarak, bir ilin temeli, vatandaşın yardımcısı ve belediyedir. GOV, birimleri ile beraber her gün vatandaşlarımız için çalışan gecesini gündüzüne katarak vatandaşlarımıza bir, iki, üç sonsuz yardımlar etmek için çalışıyor. Hepimizin amacı, sizlere yardım etmek, bütün ihtiyaçlarınızı gidermek ve halkımızın sorunlarını ortadan birer birer kaldırmak. GOV olarak sadece vatandaşlarımızın işleriyle uğraşıyoruz sanıyorsanız yanlış biliyorsunuz. Biz sadece sizin için değil, çevre için, hayvanlar için ve şehrimiz için çalışıyoruz. Biz bize emanet edilen bu şehri daha iyiye götürmek için, en iyisi için çalışıyoruz. Kısacası GOV, başında yetkililerin içinde birimlerin olduğu ve bazı görevlerin-görevlendirmelerin olduğu bir yerdir. GOV'un tek amacı şehri daha iyiye götürmek ve bütün halkımızın huzurlu olmasını sağlamak.


HALKLA İLİŞKİLER NEDİR, NE YAPAR ?

Halkla ilişkiler, GOV'un yardımcı koludur. Halkla ilişkiler birimindeki üyeler her zaman halk ile iç içedir ve halkın sorunlarını dinlerleyerek, onların düzeltilmesi için çalışmalar yapan üst kişilere başvuran kişilerdir. Halkın her sorununa polis gitmez. Halkla İlişkiler olarak bizde her zaman her kişinin sorununu dinler ve çözmek için çalışırız. En üst kademeden en yüksek yani Halkla İlişkiler şefine kadar bütün birimimiz vatandaşlar için çalışır. Halkla ilişkiler, ayrıca basın açıklamalarından ve şehre yapılacak olan duyurulardanda sorumludur. Vatandaşlar için yapılacak çalışmaları, uygulamaları ve bilgilendirici yazıları halkımıza yansıtmak'dan halkla ilişkiler sorumludur. Anlayacağınız kadarıyla Halkla ilişkiler vatandaşların ve diğer bazı şeylerin çözümünü bulup halletmektir.

AVUKATLIK BAROSU NEDİR, NE YAPARLAR ?

Avukatlık barosu, içinde avukatların bulunduğu bir divizyondur. GOV'un bir birimidir ve GOV için çalışan avukatlardır. GOV'a gelen avukat taleplerine yönelir ve avukatlıklarla ilgilenirler. Avukatların görevi, bir durumu, bir kişiyi savunmak için görevlidir. Avukatlarımız her gün vatandaşlar için her dakika çalışıyorlar ve her dakika görev başındalar. Avukatlarımız son ana kadar sizi savunabilecek kadar, sizi bir çok şeyden kurtarabilir ve sizi olayın içinden alabilir. Avukatlarımız son derece şehrin en iyi avukatlarıdır. Avukat çağırabilecek durumlar ( Miras davaları, vesayet davaları, kişisel davalar ve diğer davalar) ' dır. Bu ve başka binlerce sebep yüzünden avukat çağırabilirsiniz. Avukatlarımız sizi sonuna kadar savunacaktır, avuklatların görevi budur. Örnek olarak bir yakalanma durumu oldu ve polis tarafından yakalandınız ve avukat çağırmak istiyorsunuz. Bunu yetkili polislere söylemeniz ve sizi yakalayan polislere söylemelisiniz. Avukatlar'ı sadece zenginler, durumu iyi olanlar çağıracak diye birşey yok. Durumu olmayanlar, fakirlerede halkımız avukat sağlıyacaktır ve aynı koşullarda hizmet görülecektir.

3
Basın Açıklamaları / Duyurular / Basın Açıklamaları #1 , Avukatlar hakkında!
« Son İleti Gönderen: Alice. 14 Ocak 2019, 16:10:47 »Basın Açıklamaları #1 , Avukatlar hakkında!


Hepinize merhabalar Los Santos. Öncelikle ben, Halkla İlişkiler Şefi Michael Liss. Umarım sizde bizim gibi bugün iyisinizdir ve daha sorunsuz bir gün geçmiştir. Her neyse konumuza geçelim. Bugün ki konumuz avukatlar hakkında. Biliyorsunuz şehirde polis ile illegaller arasında yaşanan küçük-büyük bir sürü olay var. Ve vatandaşlarımız haklı olarak avukat istiyorlar. GOV olarak bünyemizde avukatlarımız bulunmakta. Ama bu yetersiz görenlerde var, fazla görenlerde. Biliyorsunuz polislerin bir uygulaması vardı. "MİRANDA HAKLARI ZORUNLULUĞU" her memur miranda haklarını sivillere söylemek zorundaydı. Taa ki bu günlere kadar. Bu günlerde artık miranda hakları kalktı ve 1 memur bile söylemiyor. Eee, şehirde bir çok insanda avukat isteme hakkının olmadığını bildiği için avukat çağıramıyor. Biz her gün her yerde mikrofonlarla konuşsakda bu yetersiz oluyor. İnsanlarımızın hakkı elinden alınıyor ve avukat çağıramıyorlar. Belki de bir avukat onun hayatını kurtarabilirdi. Onun boş yere hapise atılmamasını sağlıyabilirdi. Yani dediğimiz gibi bunu okuyan sende bunu herkese yay ve herkes avukat istesin. Avukatlarımız sizin için çalışıyor.
#AvukatlarİleKolKola4
İlişki Bildirimi / Internal Affairs > İlişki raporu.
« Son İleti Gönderen: Muerte 08 Ocak 2019, 21:53:29 »

TARİH: 02.01.2019
LOS SANTOS POLİS DEPARTMANI
INTERNAL AFFAIRS BİRİMİNE
Raporda Adı Geçen Memurlar


Memurun Adı: ()
Memurun Soyadı: ()
Memurun Rozet Numarası: ()
Memurun Rütbesi: ()
Memurun Adı: ()
Memurun Soyadı: ()
Memurun Rozet Numarası: ()
Memurun Rütbesi: ()


Rapor İçeriği:
Spoiler for >:

-

LOS SANTOS POLİS DEPARTMANI
Police Officer I- Police Officer I
İsim Soyisim - İsim Soyisim2
İmza1  -  İmza2

Kod: [Seç]
[center][divbox=white]
[hr]
[right][size=12pt][b]TARİH: 02.01.2019[/b][/size][/right]
[img]https://i.hizliresim.com/XMy5l0.png[/img]

[hr]

[size=14pt][b][font=times new roman][color=black]LOS SANTOS POLİS DEPARTMANI
INTERNAL AFFAIRS BİRİMİNE[/color][/font][/b][/size]

[hr]

[left][size=12pt][b]Raporda Adı Geçen Memurlar[/b][/size][/left]

[hr]
[left][b][size=10pt][b]Memurun Adı: ()
Memurun Soyadı: ()
Memurun Rozet Numarası: ()
Memurun Rütbesi: ()[/b][/size][/b][size=10pt][b]Memurun Adı: ()
Memurun Soyadı: ()
Memurun Rozet Numarası: ()
Memurun Rütbesi: ()[/b][/size][/left]


[b]Rapor İçeriği:[/b] [divbox=white][spoiler=>][left][b]
-
[/left][/spoiler][/divbox]


[hr]


[right][b][size=10pt]LOS SANTOS POLİS DEPARTMANI[/size]
[size=9pt]Police Officer I- Police Officer I[/size]
[size=8pt]İsim Soyisim - İsim Soyisim2
[u][i][b]İmza1[/u]  -  [u][i][b]İmza2

[/right]


[hr]
Sayfa: [1] 2 3 ... 10