[Voice of San Andreas] Şehirdeki Bitmeyen Siyahi Cinayetleri ve K Harfi!

Başlatan dumb, 21 Şubat 2021, 04:11:35
Okunma sayısı 642 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Marcela Sierra 11 seviye
Son giriş: 09 Nisan 2021, 19:37
Toplam oynama: 6 gün, 14 saat
Birlik: (Yok)

21 Şubat 2021

Şehirdeki Bitmeyen Siyahi Cinayetleri ve Irkçı Harekatlar!

Merhaba Los Santos halkı, öncelikle iyi günler dileriz! Son günlerde artan cinayetleri ve "K" harfinin olayını son haberimize yansıttık. Bu süreç içerisinde meslektaşlarımızın da yapmış olduğu haberleri inceledik ve olayın ırkçı boyuta ulaştığının farkına vardık. Sizlere bu cinayetlerin bütün fotoğraflarını sansürsüz bir şekilde aşağıda göstereceğiz ve olayların detayına ineceğiz. Lütfen bizimle kalın ve okumaya devam edin.

CİNAYET 1 - EL CORONA

El Corona'da vahşice katledilen siyahi vatandaşımızın fotoğraflarını sizlere sunuyoruz! Hassas görüntülere dayanamayan kişilerin bakmamasını öneriyoruz! Katil kişinin vücuduna üç adet mermi sıktıktan sonra olay yerinden uzaklaşmış!

Cinayet 1

CİNAYET 2 - TEMPLE

Temple'da vahşice katledilen siyahi vatandaşımızın fotoğraflarını sizlere sunuyoruz! Hassas görüntülere dayanamayan kişilerin bakmamasını öneriyoruz! Temple üzerinde işlenen cinayette kurban kafasına atılan tek kurşunla vurulmuş ve kurbanın göğsüne "K" harfi bıçakla kazınmış. Olay yerine soruşturmaya gelen polislere Güneydoğu tarafındaki beyaz binanın üzerinden uzun namlulu tüfekle ateş açılıyor!

Cinayet 2

CİNAYET 3 - JEFFERSON TREN RAYLARI

Bu kısma apayrı bir haber yapılabilir aslında ama... Siyahi kurbanın kafasına yine bir kurşun atılmış ve kişinin göğsüne "K" harfi bıçakla kazınmış. Buraya kadar normal (!) fakat burdan sonrası garipleşiyor ve iğrençleşiyor. Rastlantı mı yoksa bilerek mi yapılmış bilmiyoruz ama tren kişiyi eziyor ve kişinin vücudu göğüs kısmından ikiye ayrılarak K harfini bölüyor. Aşağıdaki görüntüye gerçekten bakmamanızı öneriyoruz, yeterince size betimledik zaten bakmamanız önemle tavsiyemizdir!

Cinayet 3

CİNAYET 4 - GLEN PARK

Glen Park'ta bulunan siyahi kadın cesedi de haberimizde. Yine aynı şekilde kurbanın kafasına bir kurşun atılmış ve göğsüne "K" harfi kazınmış! Olay yerine incelemeye gelen polis birimlerine önce çatıdan uzun namlulu tüfekle ve sonrasında dört kişinin içerisinde olduğu Sultan model araçla ateş açılıyor. Olay yerinde yaralanan memurlar mevcut!

Cinayet 4

CİNAYET 5 - PALOMINO CREEK

Palomino Creek'te bulunan siyahi kadın cinayeti de vahşeti gözler önüne seriyor. Önce kişi kafasından bir kurşun ile vuruluyor, sonra göğsüne K harfi bir bıçakla kazınıyor. Sonra zavallı kadının iki eli de bileklerinden kesiliyor ardından tüm bu canilik bitmezmiş gibi kadının iki gözü de çıkarılıyor! Olay yerine gelen bir vatandaşımız cinayeti ihbar ediyor, polislerin gelmesiyle beraber dağ tarafından uzun namlulu tüfekle vatandaşımız vuruluyor ve hastaneye kaldırılıyor. Vatandaşımızın durumunu netlik kazanınca sizlere ileteceğiz. Cinayet bir personelimize telefon üzerinden gizli numara aracılığıyla iletiliyor. Cinayet zanlısı personelimize "Sana Palomino Creek'te *** numaralı evin arkasında bir hediye bıraktım, haberin için işe yarayabilir." diyor.

Cinayet 5

BAĞIMSIZ BİR HABER GAZETESİ OLARAK SORUYORUZ; BU OLAYIN SORUMLULARI NEDEN BULUNAMIYOR, NEDEN ŞEHİR BİR HAFTADA 8'İN ÜSTÜNDE CİNAYETE TANIK OLDU, NEDEN DEVLETİN YAPILARI HALEN ÖNLEM ALAMADI, NEDEN ÖLDÜRÜLENLER SİYAHİ VE VAHŞİCE ÖLDÜRÜLÜYOR, NEDEN VATANDAŞLARA SOKAĞA ÇIKMAMASI VEYA TEK BAŞINA ÇIKMAMASI ÇAĞRISI YAPILIYOR, TÜM BU OLANLARIN SEBEBİ NEY? BÜTÜN BU SORULARIMIZIN CEVAP BULMASI VE OLAYLARIN SON BULMASI DİLEĞİYLE... ESEN KALIN.
Haber: Ruby Lyonne
İletişim:8165674

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Marcela Sierra 11 seviye
Ynt: [Wells FM] Şehirdeki Bitmeyen Siyahi Cinayetleri ve K Harfi
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2021, 04:12:24 »

Yorum Şablonu !

Kod: [Seç]
[color=red]Rumuz:[/color]
[color=blue]Yorum:[/color]

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Miollyn Schwertz 26 seviye
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 126 gün, 7 saat
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2021, 04:18:57 »
Rumuz: Trafic Officer Schwertz
Yorum: En kısa zamanda bulunmaları dileğiyle...

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
James Wenzel 41 seviye
Son giriş: 19 Nisan 2021, 08:30
Toplam oynama: 526 gün, 11 saat
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2021, 04:19:12 »
Rumuz:  İtfaiye Departmanı Teğmeni Fedora
Yorum: Tanrı aşkına her gün bu manyağın öldürdüğü insanları otopsi etmek ile geçiyor. Artık sonu gelmeli ve polis departmanına sesleniyorum. Her ne yapılması gerekiyorsa artık yapılsın!

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Guillermo Harper 10 seviye
Son giriş: 15 Nisan 2021, 02:14
Toplam oynama: 62 gün, 18 saat
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2021, 04:36:31 »
Rumuz: 5. Cinayette ihbar sonrası yaralanan vatandaş Danny
Yorum: Kasabamda gezerken Palomino apartmanının olduğu noktaya kadar günün stresi ile dalgınlıkla yürümüştüm. *** numaralı evin olduğu bölgede farklı bir koku vardı yemek kokusu gibi değildi. Eve yöneldiğimde o esnada evde kimsenin olmadığını sessizlikten anlamıştım kokuyu takip ettim ve evin arkasında siyahi kadın cesedini buldum ardından korku ile polisi aradım hatta o kadar dehşete düştüm ki bu vahşetin karşısında anlık korku ve şokla polis departmanını 2. kez aradım polisler geldiğinde olay yerinden uzaklaşmam gerektiğini söyledi bir memur. Ben oradan tam gidecekken bacağıma ateş edildi bilincimin yarısını o acıyla ve korkuyla kaybettim sonrasında hastaneye kaldırıldım orada bayılmışım gözlerimi hastanede sedyede açtım. Siyahi bir vatandaş olarak çok korkuyorum çünkü katil bu zamana kadar hep siyahi vatandaşları öldürmüş belki de beni de öldürmek için ateş etti fakat polislere göz dağı vermek için kurşunu kafama değil de bacağıma attı kim bilir. Umarım en yakın zamanda bu seri katil yakalanır.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Marcela Sierra 11 seviye
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2021, 05:21:10 »
Rumuz: 5. Cinayette ihbar sonrası yaralanan vatandaş Danny
Yorum: Kasabamda gezerken Palomino apartmanının olduğu noktaya kadar günün stresi ile dalgınlıkla yürümüştüm. *** numaralı evin olduğu bölgede farklı bir koku vardı yemek kokusu gibi değildi. Eve yöneldiğimde o esnada evde kimsenin olmadığını sessizlikten anlamıştım kokuyu takip ettim ve evin arkasında siyahi kadın cesedini buldum ardından korku ile polisi aradım hatta o kadar dehşete düştüm ki bu vahşetin karşısında anlık korku ve şokla polis departmanını 2. kez aradım polisler geldiğinde olay yerinden uzaklaşmam gerektiğini söyledi bir memur. Ben oradan tam gidecekken bacağıma ateş edildi bilincimin yarısını o acıyla ve korkuyla kaybettim sonrasında hastaneye kaldırıldım orada bayılmışım gözlerimi hastanede sedyede açtım. Siyahi bir vatandaş olarak çok korkuyorum çünkü katil bu zamana kadar hep siyahi vatandaşları öldürmüş belki de beni de öldürmek için ateş etti fakat polislere göz dağı vermek için kurşunu kafama değil de bacağıma attı kim bilir. Umarım en yakın zamanda bu seri katil yakalanır.

Rumuz: RubyLyonne
Yorum: Lütfen yarın bana mesaj bırakır mısınız? Haberin içeriğinde telefon numaram yer alıyor.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Lena Quinn 23 seviye
Son giriş: 21 Nisan 2021, 04:40
Toplam oynama: 109 gün, 22 saat
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2021, 13:37:43 »
Rumuz:  Fire Çavuş Lena Quinn
Yorum: Basına çıkmasını istemiyorduk fakat her zamanki gibi buna engel olamadık. Sadece hiç bir vatandaşın korkmasını istemiyoruz.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Alaric Huber 13 seviye
Son giriş: 23 Mart 2021, 21:31
Toplam oynama: 25 gün, 13 saat
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2021, 15:18:26 »
Rumuz: :Alaric Huber
Yorum::Polisler sadece beni yakalıyor.

Çevrimdışı zia

*
Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Glenn Rawlings 19 seviye
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 92 gün, 23 saat
« Yanıtla #8 : 21 Şubat 2021, 15:45:44 »
Rumuz:Habere çıkmayan cinayeti bulan kişi.
Yorum:Geçen temizlik arabalarının arasında bir cinayet yaşandı fakat "K" yazmıyordu ve bu olay haberlere yayınlanmadı!

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
DeAndre Stokes 16 seviye
Son giriş: 11 Nisan 2021, 10:50
Toplam oynama: 34 gün, 4 saat
« Yanıtla #9 : 21 Şubat 2021, 17:29:46 »
Rumuz: Siyahi
Yorum: Yeter artık! Irkçı polisler bilerek yapıyor, siyahi ölümlerinin sonu gelsin. Sonunda şehirde kaos çıkacak!