Lampadati Famiglia


Başlatan rami, 27 Nisan 2021, 15:26:35
Okunma sayısı 30874 defa

Igor087, emir goethe ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Petrarca Lampadati 18 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 18 Eylül 2021, 22:47
Toplam oynama: 62 gün, 3 saat
Lampadati Famiglia
« : 27 Nisan 2021, 15:26:35 »


LAMPADATİ ORGANİZZAZİONE Dİ

    Lampadati Organizasyonu;1870'lerde Tenebrosi Sondalizi olarak adlandırılan Karanlık Kardeşlikler Sicilya'daki köylerde ortaya çıkan geniş aileleri tanımlayan genel bir tabirdir.
Sicilya'da faaliyet gösteren bu ailelere karşı koymak için Roma'da ortaya çıkan anti-mafya bir örgüt olan Lampadati Organizzazione Di, Leonardo Lampadati tarafından 1873'te kurulmuştur. Roma'da saygın bir iş adamı olan Leonardo, birkaç yıl içerisinde düzeni kurmuş ve harekete geçmiştir. Mafyanın Roma'ya girmemesi için uzun süre savaş vermiştir. Leonardo 1883'te öldüğünde işlerin başına oğlu olan, Virgil işlerin başına geçmiştir. Babasına benzemeyen Virgil, Lampadati'nin amacını değiştirip, bir suç örgütüne çevirmiştir. Virgil 1892 yılında Cosa Nostra'ya boyun eğmediği için Fransa'ya kaçmıştır. Uzun yıllar Fransa'da gizli bir ekip olarak işlerini yürüten Virgil, Roma'ya dönme kararı almıştır. İtalya'ya döndüğü günden itibaren adını duyuran Virgil, Cosa Nostra'ya boyun eğmediği için hiç kimse Lampadati ile dost olmak istememiştir. Zaman geçtikçe Virgil işlerini gizli bir şekilde yürütmeye başlamıştır. Lampadati içinde görevli iki büyük aile vardır. Bu aileler; Casciano ve Manzione aileleridir. Virgil zamanla Sicilya'da bir imparatorluk kurmak istemesi üzerine saldırıya geçmiştir. Cosa Nostra'ya boyun eğmemesi yüzünden herkes Lampadati organizasyonu ile Sicilya'da büyük bir savaşa girmiştir. Bir sene boyunca ayakta kalan Lampadati büyük hasarlar almıştır. Bir senenin sonunda Virgil gücünü toplayıp Sicilya'daki işgal altındaki köylere saldırı düzenlemiştir. Başarıyla geçen bu saldırıdan sonra Virgil ve adamlarının bulunduğu malikhaneye Karanlık Kardeşlikler tarafından saldırılmıştır. Saldırının sonunda Virgil esir düşmüştür. 50 gün boyunca işkence altında kalan Virgil, 50 günün sonunda canice öldürülmüştür.    Virgil'den sonra;

Virgil'in ardından Lampadati, 1985 yılında gizli bir oluşum olarak geriye kalan en üst rütbelerin aileleri tarafınca geri kurulmuştur. Kurulumun ilk dönemleri gizli ve düzenli ilerlemiştir. İlerleyen senelerde Lampadati'nin yeni liderleri İtalya'da, en başta Roma'da isimleri ile duyulmaya başlamıştır. İtalya'da ufak ekipler elde ederek onlara kara para aklamak amacıyla barlar ve iş yerleri verilmiştir. Başarıyla maddi ihtiyaçlar karşılandıktan sonra özel üyeler alınmaya başlamıştır. İtalyan askeri hücrelerinden ihraç edilen bir grup eski asker Lampadati adına çalışmaya başlamıştır, böylece İtalyan devletine karşı ellerinde bir koz bulunmuştur. Ayak sesleri sokaklarda gittikçe duyulan Lampadati hakkında bir sürü bilgi ifşa edilmiştir. Oluşumu Casciano ve Manzione ailelerinin yönettiği gibi bir sürü bilginin açığa çıkması sonucunda bir süreliğine kapalı hücre yönetimine geçmişlerdir. Yeni yönetim şekliyle içlerindeki ajanlar belli olarak gereken cezalar verilmeye başlamıştır. Bir süre sonra aile içi karmaşalardan dolayı iki ailenin en yetkili isimleri lider koltuğuna oturmaya hak kazanmıştır. Bahsedilen bu iki kişinin isimleri Vito ve Silvano'dur. Oluşum bir süre yerini belli etmeden çalışmalarına devam etmiştir. Lampadati liderleri 2000 yılında Los Santos'a adım atmayı daha uygun görerek İtalya'da önemli merkezler hariç tüm mülklerini satmışlardır. Hazırlık aşaması 17 Haziran 2000 yılında biten taşınma 2001 yılında tamamen sona ermiştir. Artık Lampadati Los Santos'a tam anlamıyla yerleşmişti. İtalya'da istihbarat hücreleri devam eden Lampadati büyük kozlarla gelmiştir. 2015 yılına kadar Los Santos, Marina bölgesinde varlığını sürdüren Lampadati Silvano Manzione'nin hapishaneye girmesinden dolayı kısa süreliğine kapanmıştır. Tam 6 senelik bir ayrılığın sonunda 2021'in nisan ayında Silvano Manzione'nin hapishaneden çıkması ile sona ermiştir. Silvano ilk önce Vito Casciano'nun kaldığı eve giderek Lampadati'nin daha güçlü bir şekilde geri dönmesi hakkında görüşmeler yapmıştır. Bu iki lider ailelerini tekrar Lampadati çatısı altında toplayarak geri dönmek adına önemli adımlar atmışlardır. Vito ve kardeşleri Marina'daki iş yerlerini tekrar aktif hale getirerek kazançlarını ve oluşumun maddi gelirlerini tekrar düzenlemiştir. Silvano ve oğulları eski Lampadati üyelerini geri toplamışlardır.  Düzenlerini tekrar ve daha sağlam bir şekilde kuran Lampadati, yeni imparatorluklarının temellerini atmaya hazırlanıyordur...
Chapter 2


LAMPADATİ FAMİGLİA

    Organizasyonun sonu:

Lampadati sevkiyatlarını başarıyla tamamladıktan sonra ekip ailelerle beraber Security-Save gözetiminde olan para transferini Silvano’nun yönetimiyle başarıyla patlatmıştır. Paralar Lampadati adı altında tüm hücrelere dağıtıldıktan 15 gün sonra bölgede takip halinde araçlar dolaşmaya başlamıştır. Hava karardıktan sonra bu araçlardan kısa namlulu silahlarla takım elbiseli adamlar inmiştir. Bölgede hakimiyetini kurma çabasına giren kişilerin  Karanlık Kardeşlikler ailelerinden ‘Scaglione di Castrogiovanni’ olduğu tespit edilmiştir. Bu olaylar yaşanırken Silvano çevresindeki Lampadati üyelerini toplayarak bölgeye gitmek için hazırlanır. Bölgeye vardıklarında büyük bir çatışma yaşandı ve Silvano Manzione bu çatışma sonrasında ağır yaralanmıştır. Vito Casciano ise Roma’da işlerini sürdüren Vittorio Lampadati’yi aramıştır. Görüşme sonunda Petrarca ve Vittorio kardeşler Roma’daki tüm işleri Manzione ailesinden kalan kişilere yöneltip Los Santos’a dönmüşlerdir. Silvano’yu hastane helikopteriyle birlikte İtalya'ya götürdükten sonra Roma’da tedavi altına almışlardır. Vito ise Karanlık Kardeşlikler altında oluşan bu aile ile ilgilenmek için Sicilya’ya gitmiştir. 


    Gerçek Lampadati:

Petrarca ve Vittorio, Lampadati ailesinin en büyük varisleridir. Virgil’in devrettiği iki aile Lampadati’nin asıl merkezi olan Santa Marina’da varlığını sürdüremeyince Lampadati ailesi Los Santos’a geri dönmüştür. Vittorio’nun fikriyle organizasyon devrine son verilip artık aile olarak gelmişlerdir. Beraberinde Rusya ve Almanya’daki dostluklarını yanına çekerek güçlü bir ağ kurmayı hedefleyen ikili, Los Santos'da Vito ve Silvano'nun kurduğu düzeni baştan aşağıya değiştirmişlerdir. Bu iki kardeş yeni düzenlerini kurduktan sonra Virdiano ve Vincenzo isimli diğer kardeşlerinide Los Santos'a çağırarak yeni dönemlerinin başlangıcını yapmışlardır.
Chapter 3
 Yeni Lampadati

Petrarca ve Vittorio organizasyon döneminin perdesini kapattıktan sonra Lampadati ailesi olarak Los Santos'da adını duyurmuştur. Her şeyden önce yüz yılı aşkın süredir ailesinin yerinde tuttuğu düzeni baştan düzenleyen ikili, bölgelerindeki hakimiyeti kurmak için çeşitli planlar yapmıştı. Üstünlüğü sağlamak elbette kolay olmayacaktı ancak oluşacak sorunlar ile baş etmeleri gerekiyordu. Bölgelerindeki hakimiyeti kurduktan sonra iki kardeş önce Manzione ailesinden Matteo ardından Balestrini ailesinden Arnaldo ile görüşerek emrindeki kişileri ikiye bölüp bu iki kişinin arasında paylaştırmıştır. Petrarca hakimiyetini kuvvetlendirmek amacı ile farklı bölgelerde Lampadati ismini duyurmak istemiştir. Bunun için ilk önce Matteo'ya aktif bölgenin Commerce'ye uzanan tarafına yerleşmesini söylemiştir daha sonra Arnaldo'yu Roberto Manzione aracılığı ile Verona sahili tarafına yerleştirmiştir. Vittorio ve Petrarca bölgesinin etrafındaki diğer noktalarda bu şekilde üstünlüğünü sağlamaya başlamıştır. Bölgelerine yakın yeni noktalarda Lampadati ismi halk tarafından iyi anılmaya başlamıştı. Yeni bölgelerde iş sahibi olmayan kişilere Lothario Forelli tarafından Lampadati ailesine ait iş yerlerinde çalışma fırsatı sunulmuştur. Hem kendilerinin hem de Lampadati'nin kazanç sağladığı yeni düzende kimse eskisi kadar sakin ve sabırlı değildi. Lampadati ailesi İtalya'dan destek alarak Los Santos'da güçlenmeye devam ediyor. İki kardeşin hedefleri ise henüz merak konusu.Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 02 Eylül 2021, 13:56
Toplam oynama: 71 gün, 9 saat
Birlik: *********** LS
Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2021, 15:01:44 »
Başarılar  :hand: :heart: :kingsmile:

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Bianca Wontson 15 seviye
Cinsiyet: Kadın
Son giriş: 22 Ağustos 2021, 16:30
Toplam oynama: 51 gün, 22 saat
Birlik: WONTSON
Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2021, 15:05:06 »
Başarılar.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Petrarca Lampadati 18 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 18 Eylül 2021, 22:47
Toplam oynama: 62 gün, 3 saat
Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2021, 15:16:50 »
Rez  :fire:

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Jackie Manchini 22 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 21 Eylül 2021, 00:06
Toplam oynama: 107 gün, 10 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2021, 15:19:17 »
oo rahmı kankam

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Abraham Benz 19 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 20 Eylül 2021, 22:53
Toplam oynama: 100 gün, 16 saat
Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
« Yanıtla #5 : 29 Nisan 2021, 15:19:35 »
Şehadet vakti

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Maria Oxford 21 seviye
Cinsiyet: Kadın
Son giriş: 20 Eylül 2021, 17:29
Toplam oynama: 74 gün, 0 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
« Yanıtla #6 : 29 Nisan 2021, 15:19:43 »
Artıklardan kurtulduğumuza göre bizim için güzel bir başlangıç olması dileğiyle.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Lucio Casciano 18 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 08 Temmuz 2021, 15:50
Toplam oynama: 52 gün, 5 saat
Birlik: ****ory
Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
« Yanıtla #7 : 29 Nisan 2021, 15:20:14 »
Lampadati geliyor  :hand:

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Franz Weimer 19 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 19 Eylül 2021, 13:02
Toplam oynama: 56 gün, 5 saat
Birlik: FREUDENBERGER
Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2021, 15:21:16 »
basarilar

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Mattheo Vanquish 20 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 07 Eylül 2021, 01:33
Toplam oynama: 80 gün, 0 saat
Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
« Yanıtla #9 : 29 Nisan 2021, 15:22:03 »
Başarılar  :fire: