Rina Roleplay

Şehir İçi => Birlik Tanıtımları => Konuyu başlatan: rami - 27 Nisan 2021, 15:26:35

Başlık: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 27 Nisan 2021, 15:26:35


LAMPADATİ ORGANİZZAZİONE Dİ

    Lampadati Organizasyonu;1870'lerde Tenebrosi Sondalizi olarak adlandırılan Karanlık Kardeşlikler Sicilya'daki köylerde ortaya çıkan geniş aileleri tanımlayan genel bir tabirdir.
Sicilya'da faaliyet gösteren bu ailelere karşı koymak için Roma'da ortaya çıkan anti-mafya bir örgüt olan Lampadati Organizzazione Di, Leonardo Lampadati tarafından 1873'te kurulmuştur. Roma'da saygın bir iş adamı olan Leonardo, birkaç yıl içerisinde düzeni kurmuş ve harekete geçmiştir. Mafyanın Roma'ya girmemesi için uzun süre savaş vermiştir. Leonardo 1883'te öldüğünde işlerin başına oğlu olan, Virgil işlerin başına geçmiştir. Babasına benzemeyen Virgil, Lampadati'nin amacını değiştirip, bir suç örgütüne çevirmiştir. Virgil 1892 yılında Cosa Nostra'ya boyun eğmediği için Fransa'ya kaçmıştır. Uzun yıllar Fransa'da gizli bir ekip olarak işlerini yürüten Virgil, Roma'ya dönme kararı almıştır. İtalya'ya döndüğü günden itibaren adını duyuran Virgil, Cosa Nostra'ya boyun eğmediği için hiç kimse Lampadati ile dost olmak istememiştir. Zaman geçtikçe Virgil işlerini gizli bir şekilde yürütmeye başlamıştır. Lampadati içinde görevli iki büyük aile vardır. Bu aileler; Casciano ve Manzione aileleridir. Virgil zamanla Sicilya'da bir imparatorluk kurmak istemesi üzerine saldırıya geçmiştir. Cosa Nostra'ya boyun eğmemesi yüzünden herkes Lampadati organizasyonu ile Sicilya'da büyük bir savaşa girmiştir. Bir sene boyunca ayakta kalan Lampadati büyük hasarlar almıştır. Bir senenin sonunda Virgil gücünü toplayıp Sicilya'daki işgal altındaki köylere saldırı düzenlemiştir. Başarıyla geçen bu saldırıdan sonra Virgil ve adamlarının bulunduğu malikhaneye Karanlık Kardeşlikler tarafından saldırılmıştır. Saldırının sonunda Virgil esir düşmüştür. 50 gün boyunca işkence altında kalan Virgil, 50 günün sonunda canice öldürülmüştür.

(https://i.hizliresim.com/t6ozxwd.jfif) (https://www.hizliresim.com/t6ozxwd)

    Virgil'den sonra;

Virgil'in ardından Lampadati, 1985 yılında gizli bir oluşum olarak geriye kalan en üst rütbelerin aileleri tarafınca geri kurulmuştur. Kurulumun ilk dönemleri gizli ve düzenli ilerlemiştir. İlerleyen senelerde Lampadati'nin yeni liderleri İtalya'da, en başta Roma'da isimleri ile duyulmaya başlamıştır. İtalya'da ufak ekipler elde ederek onlara kara para aklamak amacıyla barlar ve iş yerleri verilmiştir. Başarıyla maddi ihtiyaçlar karşılandıktan sonra özel üyeler alınmaya başlamıştır. İtalyan askeri hücrelerinden ihraç edilen bir grup eski asker Lampadati adına çalışmaya başlamıştır, böylece İtalyan devletine karşı ellerinde bir koz bulunmuştur. Ayak sesleri sokaklarda gittikçe duyulan Lampadati hakkında bir sürü bilgi ifşa edilmiştir. Oluşumu Casciano ve Manzione ailelerinin yönettiği gibi bir sürü bilginin açığa çıkması sonucunda bir süreliğine kapalı hücre yönetimine geçmişlerdir. Yeni yönetim şekliyle içlerindeki ajanlar belli olarak gereken cezalar verilmeye başlamıştır. Bir süre sonra aile içi karmaşalardan dolayı iki ailenin en yetkili isimleri lider koltuğuna oturmaya hak kazanmıştır. Bahsedilen bu iki kişinin isimleri Vito ve Silvano'dur. Oluşum bir süre yerini belli etmeden çalışmalarına devam etmiştir. Lampadati liderleri 2000 yılında Los Santos'a adım atmayı daha uygun görerek İtalya'da önemli merkezler hariç tüm mülklerini satmışlardır. Hazırlık aşaması 17 Haziran 2000 yılında biten taşınma 2001 yılında tamamen sona ermiştir. Artık Lampadati Los Santos'a tam anlamıyla yerleşmişti. İtalya'da istihbarat hücreleri devam eden Lampadati büyük kozlarla gelmiştir. 2015 yılına kadar Los Santos, Marina bölgesinde varlığını sürdüren Lampadati Silvano Manzione'nin hapishaneye girmesinden dolayı kısa süreliğine kapanmıştır. Tam 6 senelik bir ayrılığın sonunda 2021'in nisan ayında Silvano Manzione'nin hapishaneden çıkması ile sona ermiştir. Silvano ilk önce Vito Casciano'nun kaldığı eve giderek Lampadati'nin daha güçlü bir şekilde geri dönmesi hakkında görüşmeler yapmıştır. Bu iki lider ailelerini tekrar Lampadati çatısı altında toplayarak geri dönmek adına önemli adımlar atmışlardır. Vito ve kardeşleri Marina'daki iş yerlerini tekrar aktif hale getirerek kazançlarını ve oluşumun maddi gelirlerini tekrar düzenlemiştir. Silvano ve oğulları eski Lampadati üyelerini geri toplamışlardır.  Düzenlerini tekrar ve daha sağlam bir şekilde kuran Lampadati, yeni imparatorluklarının temellerini atmaya hazırlanıyordur...

(https://i.hizliresim.com/j8jhmqe.jfif) (https://www.hizliresim.com/j8jhmqe)Chapter 2


LAMPADATİ FAMİGLİA

    Organizasyonun sonu:

Lampadati sevkiyatlarını başarıyla tamamladıktan sonra ekip ailelerle beraber Security-Save gözetiminde olan para transferini Silvano’nun yönetimiyle başarıyla patlatmıştır. Paralar Lampadati adı altında tüm hücrelere dağıtıldıktan 15 gün sonra bölgede takip halinde araçlar dolaşmaya başlamıştır. Hava karardıktan sonra bu araçlardan kısa namlulu silahlarla takım elbiseli adamlar inmiştir. Bölgede hakimiyetini kurma çabasına giren kişilerin  Karanlık Kardeşlikler ailelerinden ‘Scaglione di Castrogiovanni’ olduğu tespit edilmiştir. Bu olaylar yaşanırken Silvano çevresindeki Lampadati üyelerini toplayarak bölgeye gitmek için hazırlanır. Bölgeye vardıklarında büyük bir çatışma yaşandı ve Silvano Manzione bu çatışma sonrasında ağır yaralanmıştır. Vito Casciano ise Roma’da işlerini sürdüren Vittorio Lampadati’yi aramıştır. Görüşme sonunda Petrarca ve Vittorio kardeşler Roma’daki tüm işleri Manzione ailesinden kalan kişilere yöneltip Los Santos’a dönmüşlerdir. Silvano’yu hastane helikopteriyle birlikte İtalya'ya götürdükten sonra Roma’da tedavi altına almışlardır. Vito ise Karanlık Kardeşlikler altında oluşan bu aile ile ilgilenmek için Sicilya’ya gitmiştir. 

(https://i.hizliresim.com/hwrc4v3.jpg) (https://www.hizliresim.com/hwrc4v3)

    Gerçek Lampadati:

Petrarca ve Vittorio, Lampadati ailesinin en büyük varisleridir. Virgil’in devrettiği iki aile Lampadati’nin asıl merkezi olan Santa Marina’da varlığını sürdüremeyince Lampadati ailesi Los Santos’a geri dönmüştür. Vittorio’nun fikriyle organizasyon devrine son verilip artık aile olarak gelmişlerdir. Beraberinde Rusya ve Almanya’daki dostluklarını yanına çekerek güçlü bir ağ kurmayı hedefleyen ikili, Los Santos'da Vito ve Silvano'nun kurduğu düzeni baştan aşağıya değiştirmişlerdir. Bu iki kardeş yeni düzenlerini kurduktan sonra Virdiano ve Vincenzo isimli diğer kardeşlerinide Los Santos'a çağırarak yeni dönemlerinin başlangıcını yapmışlardır.

(https://i.hizliresim.com/72jkmku.jpg) (https://www.hizliresim.com/72jkmku)Chapter 3(https://i.hizliresim.com/b159a4f.jpg) (https://www.hizliresim.com/b159a4f)

 Yeni Lampadati

Petrarca ve Vittorio organizasyon döneminin perdesini kapattıktan sonra Lampadati ailesi olarak Los Santos'da adını duyurmuştur. Her şeyden önce yüz yılı aşkın süredir ailesinin yerinde tuttuğu düzeni baştan düzenleyen ikili, bölgelerindeki hakimiyeti kurmak için çeşitli planlar yapmıştı. Üstünlüğü sağlamak elbette kolay olmayacaktı ancak oluşacak sorunlar ile baş etmeleri gerekiyordu. Bölgelerindeki hakimiyeti kurduktan sonra iki kardeş önce Manzione ailesinden Matteo ardından Balestrini ailesinden Arnaldo ile görüşerek emrindeki kişileri ikiye bölüp bu iki kişinin arasında paylaştırmıştır. Petrarca hakimiyetini kuvvetlendirmek amacı ile farklı bölgelerde Lampadati ismini duyurmak istemiştir. Bunun için ilk önce Matteo'ya aktif bölgenin Commerce'ye uzanan tarafına yerleşmesini söylemiştir daha sonra Arnaldo'yu Roberto Manzione aracılığı ile Verona sahili tarafına yerleştirmiştir. Vittorio ve Petrarca bölgesinin etrafındaki diğer noktalarda bu şekilde üstünlüğünü sağlamaya başlamıştır. Bölgelerine yakın yeni noktalarda Lampadati ismi halk tarafından iyi anılmaya başlamıştı. Yeni bölgelerde iş sahibi olmayan kişilere Lothario Forelli tarafından Lampadati ailesine ait iş yerlerinde çalışma fırsatı sunulmuştur. Hem kendilerinin hem de Lampadati'nin kazanç sağladığı yeni düzende kimse eskisi kadar sakin ve sabırlı değildi. Lampadati ailesi İtalya'dan destek alarak Los Santos'da güçlenmeye devam ediyor. İki kardeşin hedefleri ise henüz merak konusu.


Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KOGDolunay - 29 Nisan 2021, 15:01:44
Başarılar  :hand: :heart: :kingsmile:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Shady2K - 29 Nisan 2021, 15:05:06
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 15:16:50
Rez  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Reckles - 29 Nisan 2021, 15:19:17
oo rahmı kankam
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Ibocatramp - 29 Nisan 2021, 15:19:35
Şehadet vakti
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: ByMummy - 29 Nisan 2021, 15:19:43
Artıklardan kurtulduğumuza göre bizim için güzel bir başlangıç olması dileğiyle.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Laurange - 29 Nisan 2021, 15:20:14
Lampadati geliyor  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: PERES - 29 Nisan 2021, 15:21:16
basarilar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Keys - 29 Nisan 2021, 15:22:03
Başarılar  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 15:22:17
oo rahmı kankam

Emir adamdır
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: eren yaeger - 29 Nisan 2021, 15:22:35
Başarılar baylar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 15:22:46
Başarılar  :fire:

Kardeşim  :*
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: B E D E L - 29 Nisan 2021, 15:25:30
ıbo ozelden rahatsız etme :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Grandfather - 29 Nisan 2021, 15:29:12
Oyyy :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: TonyMontana. - 29 Nisan 2021, 15:30:51
Başarılar Lampadati.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 15:32:38
Başarılar  :hand: :heart: :kingsmile:

Adam   :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: cakir24 - 29 Nisan 2021, 15:35:50
Gerçekten çok güzel bir şekilde geliyoruz, herkes rez alsın.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Kheaus - 29 Nisan 2021, 15:39:22
basarılar arkadaslar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Hades Ama hardrp - 29 Nisan 2021, 15:39:58
destek :kiss: :police:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 15:44:56
Başarılar Lampadati.

destek :kiss: :police:

basarılar arkadaslar

Gerçekten çok güzel bir şekilde geliyoruz, herkes rez alsın.

Teşekkürler baylar, cansınız.  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Hades Ama hardrp - 29 Nisan 2021, 15:53:05
Başarılar Lampadati.

destek :kiss: :police:

basarılar arkadaslar

Gerçekten çok güzel bir şekilde geliyoruz, herkes rez alsın.

Teşekkürler baylar, cansınız.  :like:


 :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KİMİ NO NAME WA - 29 Nisan 2021, 16:02:34
Başarılar :smiling-face-with-heart-eyes_
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Naystro - 29 Nisan 2021, 16:03:15
Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Holdy - 29 Nisan 2021, 16:11:04
Başarılar :fire:  :angry-face-with-horns_1f47f:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 16:19:02
Başarılar :fire:  :angry-face-with-horns_1f47f:

Başarılar

Başarılar :smiling-face-with-heart-eyes_

Yorumlarınız için teşekkür ederim  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KOGFlure - 29 Nisan 2021, 16:26:56
Başarılar  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: PuertoPanama - 29 Nisan 2021, 16:30:24
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Nipples - 29 Nisan 2021, 16:36:40
BAŞARILAR lampadati :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Emperor.Exe - 29 Nisan 2021, 16:38:07
Başarılar  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Sivanelihard53 - 29 Nisan 2021, 16:39:13
Güzel tanıtım başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 16:41:10
Başarılar  :fire:

BAŞARILAR lampadati :fire:

Başarılar.

Başarılar  :like:

Yorumlarınız için teşekkür ederim  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 16:42:36
Güzel tanıtım başarılar.

Sağol Sivan  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Hun - 29 Nisan 2021, 16:47:23
puahahhahahahhahahahahahaha rami adamdır ha ayık olacanız :police:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KÖSExX - 29 Nisan 2021, 16:51:18
Başarılar gençler başarılar...
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 16:52:40
puahahhahahahhahahahahahaha rami adamdır ha ayık olacanız :police:

Sende benim kadar olmasadaadamsın kardeşim, güzel sözlerin için teşekkürlerimi sunarım.  :police:  :escobar:  :wolfteamhera:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 16:53:35
Başarılar gençler başarılar...

Teşekkür ederim kösemmm  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Naystro - 29 Nisan 2021, 17:01:51
next page
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: -nex - 29 Nisan 2021, 17:05:12
Tanıtım hoş, başarılar  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 17:06:16
Tanıtım hoş, başarılar  :helal:

 
Teşekkür ederim  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eskonat - 29 Nisan 2021, 17:10:09
Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: SADECE ÖLÜLER GÖRÜRR - 29 Nisan 2021, 17:14:09
Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: ByMummy - 29 Nisan 2021, 17:15:31
Başarılar
Eyvallah yiğenim.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 17:25:32
Başarılar

Sağol ömür  :like:

Başarılar Lampadati.

 :hand: Sağol knk
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: bqrqn1 - 29 Nisan 2021, 17:28:01
Ortalık karışır :police: :police: :huh:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: god tier vendetta - 29 Nisan 2021, 17:37:14
kolay gelsin adamım
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 18:20:19
Ortalık karışır :police: :police: :huh:

 :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 18:22:37
kolay gelsin adamım

 :fire:  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: NexoS - 29 Nisan 2021, 18:23:14
Başarılarrrrrrrrrr :heart: :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Bozkus - 29 Nisan 2021, 18:30:40
Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 19:16:10
Başarılar

 Teşekkür ederim  :fire:

Başarılarrrrrrrrrr :heart: :heart:

 :moon: Adam

Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Favian.jpg - 29 Nisan 2021, 19:21:47
Başarılar  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 20:08:33
Başarılar  :helal:

Sağol dost  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: CaspiaN - 29 Nisan 2021, 20:34:40
 Başarılar dilerim baylar :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 20:49:00
Başarılar dilerim baylar :helal:

Sağol yoldaş sanada  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 21:42:08
(https://i.resmim.net/Y4cHr.jpg) (https://klasresim.com/i/Y4cHr)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 21:44:33
(https://i.resmim.net/Y4gZ7.jpg) (https://klasresim.com/i/Y4gZ7)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 21:45:26
(https://i.resmim.net/Y4Jal.jpg) (https://klasresim.com/i/Y4Jal)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 21:48:05
(https://i.resmim.net/Y43In.jpg) (https://klasresim.com/i/Y43In)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 21:49:03
(https://i.resmim.net/Y4G5a.jpg) (https://klasresim.com/i/Y4G5a)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 21:50:11
Yeni sayfa  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 21:52:54
(https://i.resmim.net/Y4WXu.jpg) (https://klasresim.com/i/Y4WXu)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 21:54:33
(https://i.resmim.net/Y4eCf.jpg) (https://klasresim.com/i/Y4eCf)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 21:55:13
(https://i.resmim.net/Y4hLo.jpg) (https://klasresim.com/i/Y4hLo)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: atha - 29 Nisan 2021, 22:22:23
SUÇ BASTIRMA TİMİ
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Nisan 2021, 22:22:51
SUÇ BASTIRMA TİMİ

 :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Wold - 30 Nisan 2021, 02:37:30
Başarılar dilerim.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: #SadeceVolkanKonak - 30 Nisan 2021, 03:38:41
Hemen eleştiriye başlayayım demeyeceğim :dft003: çünkü beni ilgilendirmez.
Başarılar...
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: ErenBeyy - 30 Nisan 2021, 03:59:09
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: SeidEhmedov - 30 Nisan 2021, 10:03:17
ehe
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 10:36:38
ehe

  :kiss:


Başarılar.

Hemen eleştiriye başlayayım demeyeceğim :dft003: çünkü beni ilgilendirmez.
Başarılar...

tm

Başarılar dilerim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: MrDuyguSuzz - 30 Nisan 2021, 11:38:49
Oyyy yakıyorrrrr :fire: :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 11:39:27
(https://i.resmim.net/YCZN7.jpg) (https://klasresim.com/i/YCZN7)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 11:40:06
Oyyy yakıyorrrrr :fire: :fire: :fire:

Yavru kangal (?)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 11:50:27
(https://i.resmim.net/YCptn.jpg) (https://klasresim.com/i/YCptn)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 11:59:39
(https://i.resmim.net/YC3sq.jpg) (https://klasresim.com/i/YC3sq)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: godBACIKANITTIRANŞİFACI - 30 Nisan 2021, 12:07:19
vendetta.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 13:13:26
(https://i.resmim.net/YCQiF.jpg) (https://klasresim.com/i/YCQiF)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: UnuttumGitti - 30 Nisan 2021, 14:52:09
Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:17:52
Başarılar

Eyvallah ciğer  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:25:44
Yeni sayfa  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:26:37
(https://i.resmim.net/YV7EO.jpg) (https://klasresim.com/i/YV7EO)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:29:25
(https://i.resmim.net/YVLo6.jpg) (https://klasresim.com/i/YVLo6)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:38:41
(https://i.resmim.net/YVodT.jpg) (https://klasresim.com/i/YVodT)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:39:41
(https://i.resmim.net/Yb2e7.jpg) (https://klasresim.com/i/Yb2e7)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:43:31
(https://i.resmim.net/YbjVn.jpg) (https://klasresim.com/i/YbjVn)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:47:21
(https://i.resmim.net/YbH42.jpg) (https://klasresim.com/i/YbH42)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:49:14
(https://i.resmim.net/Ybrpf.jpg) (https://klasresim.com/i/Ybrpf)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:52:44
(https://i.resmim.net/Ybm38.jpg) (https://klasresim.com/i/Ybm38)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:54:54
(https://i.resmim.net/YbqTL.jpg) (https://klasresim.com/i/YbqTL)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 16:56:32
Yeni sayfa  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 17:31:04
(https://i.resmim.net/YbThW.jpg) (https://klasresim.com/i/YbThW)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 17:47:05
(https://i.resmim.net/YmBmE.jpg) (https://klasresim.com/i/YmBmE)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 18:30:38
(https://i.resmim.net/YmVvT.jpg) (https://klasresim.com/i/YmVvT)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 18:34:16
(https://i.resmim.net/YmOSM.jpg) (https://klasresim.com/i/YmOSM)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 18:35:51
(https://i.resmim.net/Ym1F6.jpg) (https://klasresim.com/i/Ym1F6)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 19:20:20

ALIMLARIMIZ AÇILMIŞTIR

 Belirli kişi sayısıyla sabitleyeceğimiz "Lampadati Organizzazione Di" oluşumu içerisinde ortamımıza ayak uydurabilir ve rol bilgisi yüksek olan ekip arkadaşları arıyoruz. Hem Crew hem üye alımlarımız açıktır. Hedeflerimizde bizim yanımızda duracak kendisine ve çevresine saygılı kişileri aramızda görmek isteriz.

İletişim: @rami  @Grandfather   / rami#0303 Grandfather#4787 GodFather#1262

İyi roller, iyi oyunlar.


Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 19:23:22
(https://i.resmim.net/YmYZk.jpg) (https://klasresim.com/i/YmYZk)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Grandfather - 30 Nisan 2021, 19:30:41
Efsane :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Nipples - 30 Nisan 2021, 19:31:08
Bizden hızlısı? :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 19:31:36
Efsane :embarrassed2:

Vito Perro Caciano  :*
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 19:32:22
Bizden hızlısı? :fire:

Bulamazsın oğlum...
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 19:33:53
(https://i.resmim.net/YmQ2c.jpg) (https://klasresim.com/i/YmQ2c)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: -nex - 30 Nisan 2021, 19:34:20
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 20:01:06
Başarılar.

Sağol knk  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 20:03:51
(https://i.resmim.net/YqmHs.jpg) (https://klasresim.com/i/YqmHs)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Nisan 2021, 20:05:59
(https://i.resmim.net/Yq5ay.jpg) (https://klasresim.com/i/Yq5ay)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Mayıs 2021, 01:52:32

ALIMLARIMIZ AÇILMIŞTIR

 Belirli kişi sayısıyla sabitleyeceğimiz "Lampadati Organizzazione Di" oluşumu içerisinde ortamımıza ayak uydurabilir ve rol bilgisi yüksek olan ekip arkadaşları arıyoruz. Hem Crew hem üye alımlarımız açıktır. Hedeflerimizde bizim yanımızda duracak kendisine ve çevresine saygılı kişileri aramızda görmek isteriz.

İletişim: @rami  @Grandfather   / rami#0303 Grandfather#4787 GodFather#1262

İyi roller, iyi oyunlar.

Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Caprıo aga - 01 Mayıs 2021, 14:38:01
Basarilar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Mayıs 2021, 16:55:58
Basarilar

Sağol kardeşim  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Hun - 01 Mayıs 2021, 19:45:54
 :spam: :ban: :kahkaha:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 12:29:09
Dün rol ss anlamında biraz pasif kaldık fakat bugünden sonra aynen devam  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 12:33:24
(https://i.resmim.net/YG9gs.jpg) (https://klasresim.com/i/YG9gs)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 12:34:53
(https://i.resmim.net/YGRBy.jpg) (https://klasresim.com/i/YGRBy)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 12:35:22
 :face-with-rolling-eyes_1f644:
:spam: :ban: :kahkaha:

 :police:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 12:37:56
(https://i.resmim.net/YGq2O.jpg) (https://klasresim.com/i/YGq2O)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: MrDuyguSuzz - 02 Mayıs 2021, 12:59:04
Çok güzel :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Grandfather - 02 Mayıs 2021, 13:32:07
Çok güzel :hand:
Seninle daha da güzel olacak :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 13:40:08
(https://i.resmim.net/YGgIr.jpg) (https://klasresim.com/i/YGgIr)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 15:42:18
(https://i.resmim.net/YWlVJ.jpg) (https://klasresim.com/i/YWlVJ)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 15:43:02
Yeni sayfa  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 16:41:51

ALIMLARIMIZ AÇILMIŞTIR

 Belirli kişi sayısıyla sabitleyeceğimiz "Lampadati Organizzazione Di" oluşumu içerisinde ortamımıza ayak uydurabilir ve rol bilgisi yüksek olan ekip arkadaşları arıyoruz. Hem Crew hem üye alımlarımız açıktır. Hedeflerimizde bizim yanımızda duracak kendisine ve çevresine saygılı kişileri aramızda görmek isteriz.

İletişim: @rami  @Grandfather   / rami#0303 Grandfather#4787 GodFather#1262

İyi roller, iyi oyunlar.


Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 16:43:14
(https://i.resmim.net/YW7uc.jpg) (https://klasresim.com/i/YW7uc)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 16:55:38
(https://i.resmim.net/YWTbl.jpg) (https://klasresim.com/i/YWTbl)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Holdy - 02 Mayıs 2021, 18:05:38
Gümbür Gümbür :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: jiletati piyasadan çekildi - 02 Mayıs 2021, 18:49:06
(https://media.discordapp.net/attachments/723528688557228063/838438545990615091/afismannn.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 18:53:48
(https://media.discordapp.net/attachments/723528688557228063/838438545990615091/afismannn.jpg)

No reklam

Gümbür Gümbür :fire: :fire:

Adam?
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 18:55:47
(https://i.resmim.net/YKSWY.jpg) (https://klasresim.com/i/YKSWY)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 20:04:57
(https://i.resmim.net/YX8Cn.jpg) (https://klasresim.com/i/YX8Cn)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 20:05:58
(https://i.resmim.net/YX9ga.jpg) (https://klasresim.com/i/YX9ga)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 20:06:56
Yeni Sayfa  :fire:  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Nipples - 02 Mayıs 2021, 20:32:56
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Reckles - 02 Mayıs 2021, 20:54:33
basharılar  :anlas:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Nipples - 02 Mayıs 2021, 21:52:54
Geliyoruz  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 23:00:27
Geliyoruz  :fire:

basharılar  :anlas:

 :fire:  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eskonat - 02 Mayıs 2021, 23:00:55
Kaliteli roller kaliteli insanlar başarılar :)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Mayıs 2021, 23:32:48
Kaliteli roller kaliteli insanlar başarılar :)

Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Laurange - 02 Mayıs 2021, 23:41:42
Marina'nın tek hakimi 'Lampadati Organizzazione Di'
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: UnuttumGitti - 03 Mayıs 2021, 00:18:19
aha benim noob öğrencim cnm cnm @ProJunior777 ( nası aldın bu comezi senden beklemezdım ... @rami )
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 00:52:00
Marina'nın tek hakimi 'Lampadati Organizzazione Di'

Ne sandın egemmmm

 :*
aha benim noob öğrencim cnm cnm @ProJunior777 ( nası aldın bu comezi senden beklemezdım ... @rami )

Ona bakılırsa ohoooooooooo  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Keys - 03 Mayıs 2021, 00:56:29
Roller başarılı, güzel rollerde görüşmek üzere.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 00:57:56
Roller başarılı, güzel rollerde görüşmek üzere.

 :hand:   :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: TonyMontana. - 03 Mayıs 2021, 01:16:09
15. Sayfa Hayırlı olsun
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Ibocatramp - 03 Mayıs 2021, 01:29:44
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: UnuttumGitti - 03 Mayıs 2021, 10:48:06
Forellinin yerini hiçbir zaman tutmaz qwe
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 12:50:44
(https://i.resmim.net/YO6oc.jpg) (https://klasresim.com/i/YO6oc)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 12:51:46
(https://i.resmim.net/YO2Vr.jpg) (https://klasresim.com/i/YO2Vr)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Rico_Gastambie - 03 Mayıs 2021, 13:45:00
Güzell devamke...  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 13:48:40
Güzell devamke...  :fire:

 :fire:  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 18:07:48
(https://i.resmim.net/YaqIs.jpg) (https://klasresim.com/i/YaqIs)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 18:13:35
16  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 18:19:34
(https://i.resmim.net/Yapr6.jpg) (https://klasresim.com/i/Yapr6)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 18:20:57
(https://i.resmim.net/Ya3QT.jpg) (https://klasresim.com/i/Ya3QT)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 18:27:36
(https://i.resmim.net/YaWRc.jpg) (https://klasresim.com/i/YaWRc)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 18:29:19
(https://i.resmim.net/YaaUu.jpg) (https://klasresim.com/i/YaaUu)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 18:30:55
(https://i.resmim.net/Yayef.jpg) (https://klasresim.com/i/Yayef)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KOGFlure - 03 Mayıs 2021, 18:48:53
(https://www.upload.ee/image/13111015/Bar_reklam.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: bela.exe. - 03 Mayıs 2021, 18:58:02
Başarılar  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 03 Mayıs 2021, 19:31:44
Geliyoruz #rez :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 19:49:15
Başarılar  :fire:

Geliyoruz #rez :fire:

(https://www.upload.ee/image/13111015/Bar_reklam.jpg)

Yorumlarınız ve reklamınız için teşekkür ederim  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 03 Mayıs 2021, 19:50:19
17  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 00:14:21

ALIMLARIMIZ AÇILMIŞTIR

 Belirli kişi sayısıyla sabitleyeceğimiz "Lampadati Organizzazione Di" oluşumu içerisinde ortamımıza ayak uydurabilir ve rol bilgisi yüksek olan ekip arkadaşları arıyoruz. Hem Crew hem üye alımlarımız açıktır. Hedeflerimizde bizim yanımızda duracak kendisine ve çevresine saygılı kişileri aramızda görmek isteriz.

İletişim: @rami  @Grandfather   / rami#0303 Grandfather#4787 GodFather#1262

İyi roller, iyi oyunlar.
Alımlarımız 8 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edicektir, hem crew hem üye alımlarımız şuanlık açıktır.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: N0SY - 04 Mayıs 2021, 12:22:57
Kolay gelsin.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 13:20:06
Kolay gelsin.

Teşekkür ederim  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: S L A Y E R - 04 Mayıs 2021, 13:24:40
Başarılar canlar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 14:50:50
Başarılar canlar

Sağol  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: nazmican - 04 Mayıs 2021, 15:04:57
Başarılar gayet güzel olmuş.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Emperor.Exe - 04 Mayıs 2021, 15:06:48
Helal olsun Lampadati
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 15:11:02
Helal olsun Lampadati

Ahmad

Başarılar gayet güzel olmuş.

Sağol dostum  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Holdy - 04 Mayıs 2021, 15:14:50
Başarılar bize. :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: CaspiaN - 04 Mayıs 2021, 15:16:28
Başarılar, devam baylar.
18.sayfa benden :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 15:16:51
Başarılar bize. :fire:

 :fire:


Başarılar, devam baylar.
18.sayfa benden :like:

Kardeş
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 15:19:12
(https://i.resmim.net/zxSes.jpg) (https://klasresim.com/i/zxSes)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 15:20:54
(https://i.resmim.net/zxLrO.jpg) (https://klasresim.com/i/zxLrO)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 15:23:13
(https://i.resmim.net/zxYUX.jpg) (https://klasresim.com/i/zxYUX)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 18:18:43
(https://i.resmim.net/zCn9F.jpg) (https://klasresim.com/i/zCn9F)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 18:20:41
(https://i.resmim.net/zCCql.jpg) (https://klasresim.com/i/zCCql)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: shyprod - 04 Mayıs 2021, 19:44:42
başarılar :kahkaha:

(https://r.resimlink.com/ibjK.jpg) (https://resimlink.com/ibjK)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Mayıs 2021, 23:54:21
başarılar :kahkaha:

(https://r.resimlink.com/ibjK.jpg) (https://resimlink.com/ibjK)

Sağol kardeşim ✌🏻
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: sait baba - 04 Mayıs 2021, 23:56:57
delikanlı olunmaz dogulur
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 01:48:08
delikanlı olunmaz dogulur

İbo ağam gibi

—————————————————————————————-

19. Sayfa  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Igor087 - 05 Mayıs 2021, 17:14:41
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 17:55:00
Başarılar.

Teşekkür ederim ✌🏻
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: MasTin - 05 Mayıs 2021, 17:57:11
Başarılar.  :dft003:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 17:59:37
Başarılar.  :dft003:

Teşekkür ederim  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: MrDuyguSuzz - 05 Mayıs 2021, 18:51:18
Harika rollerle tam gaz devam :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 19:53:11
Harika rollerle tam gaz devam :fire:

Ne bekliyodun emirhan ?  :'D
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 19:54:17
(https://i.resmim.net/zQdps.jpg) (https://klasresim.com/i/zQdps)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 19:57:22
(https://i.resmim.net/zQ7Uy.jpg) (https://klasresim.com/i/zQ7Uy)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 19:59:00
(https://i.resmim.net/zQLfU.jpg) (https://klasresim.com/i/zQLfU)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 19:59:31
Yeni sayfa [20]  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 21:54:49
(https://i.resmim.net/FjLCT.jpg) (https://klasresim.com/i/FjLCT)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 21:59:58
(https://i.resmim.net/FjFdn.jpg) (https://klasresim.com/i/FjFdn)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Mayıs 2021, 22:01:21
(https://i.resmim.net/FjtEu.jpg) (https://klasresim.com/i/FjtEu)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 05 Mayıs 2021, 23:31:50
(https://i.resmim.net/Fj9kc.jpg) (https://klasresim.com/i/Fj9kc)
Bi crash yedim 2saat invalid identy deteced mi öyle bir hata veriyor oyuna girdimde yeni giriş yapabildim :ramizdayi:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 06 Mayıs 2021, 13:17:06

Bi crash yedim 2saat invalid identy deteced mi öyle bir hata veriyor oyuna girdimde yeni giriş yapabildim :ramizdayi:

(https://i.resmim.net/FJGJu.jpg) (https://klasresim.com/i/FJGJu)


Değiştirildi.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 06 Mayıs 2021, 18:48:41
(https://i.resmim.net/FdV8U.jpg) (https://klasresim.com/i/FdV8U)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 06 Mayıs 2021, 18:58:41
(https://i.resmim.net/FdZGk.jpg) (https://klasresim.com/i/FdZGk)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 06 Mayıs 2021, 18:59:44
(https://i.resmim.net/Fd0vn.jpg) (https://klasresim.com/i/Fd0vn)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 06 Mayıs 2021, 19:00:58

ALIMLARIMIZ AÇILMIŞTIR

 Belirli kişi sayısıyla sabitleyeceğimiz "Lampadati Organizzazione Di" oluşumu içerisinde ortamımıza ayak uydurabilir ve rol bilgisi yüksek olan ekip arkadaşları arıyoruz. Hem Crew hem üye alımlarımız açıktır. Hedeflerimizde bizim yanımızda duracak kendisine ve çevresine saygılı kişileri aramızda görmek isteriz.

İletişim: @rami  @Grandfather   / rami#0303 Grandfather#4787 GodFather#1262

İyi roller, iyi oyunlar.


Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 06 Mayıs 2021, 19:01:36
Yeni sayfa [21]  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: ErenBeyy - 07 Mayıs 2021, 14:18:41
Güzel, başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 16:47:49
Güzel, başarılar.

Teşekkür ederim  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 16:49:44
(https://i.resmim.net/QNFZn.jpg) (https://klasresim.com/i/QNFZn)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 16:50:41
(https://i.resmim.net/QNQSa.jpg) (https://klasresim.com/i/QNQSa)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 16:52:11
(https://i.resmim.net/Qu652.jpg) (https://klasresim.com/i/Qu652)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 16:53:37
(https://i.resmim.net/QuUko.jpg) (https://klasresim.com/i/QuUko)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 16:55:44
(https://i.resmim.net/QunLR.jpg) (https://klasresim.com/i/QunLR)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Emperor.Exe - 07 Mayıs 2021, 16:56:40
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 16:58:00
(https://i.resmim.net/QunLR.jpg) (https://klasresim.com/i/QunLR)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 17:03:59
Next Page (22)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 17:04:42
(https://i.resmim.net/QubJU.jpg) (https://klasresim.com/i/QubJU)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Lexter - 07 Mayıs 2021, 19:16:37
Selamlar,

Birliğiniz Birlik Yönetimi tarafınca incelendi ve Sistem Onayı almaya hak kazandınız.   
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Kheaus - 07 Mayıs 2021, 19:19:16
hayırlı olsun ıbo kankam
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Reckles - 07 Mayıs 2021, 19:20:15
basharılar  :anlas: :anlas:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: fears the great - 07 Mayıs 2021, 19:22:26
hayırlı olsun  :halay:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: SerdarÇitak - 07 Mayıs 2021, 19:24:01
Hayırlı olsun.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 19:24:08
Yorumlarınız için teşekkür ederim, ikinci kez  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: MrDuyguSuzz - 07 Mayıs 2021, 19:25:08
 :embarrassed2:Devamke
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: YusufOZ - 07 Mayıs 2021, 19:27:45
Hayırlı olsun  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: FEASLESSS - 07 Mayıs 2021, 19:29:04
Tebrliker başarılar ekip :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: god tier vendetta - 07 Mayıs 2021, 19:29:24
hayırlı uğurlu olsun canım benim
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 19:36:17
hayırlı uğurlu olsun canım benim

Eyw  :peace:  :fire:

:embarrassed2:Devamke

Papağan adam

Hayırlı olsun  :fire:

Teşekkür ederimm  :fire


Tebrliker başarılar ekip :helal:
Teşekkür ederim  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: CaspiaN - 07 Mayıs 2021, 19:38:44
Onayınız hayırlı olsun. :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eskonat - 07 Mayıs 2021, 19:39:25
ONAY HAYIRLI OLSUN KARDEŞLERİME.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Keith - 07 Mayıs 2021, 19:41:58
Başarılar.  :fire: :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 19:43:32
Onayınız hayırlı olsun. :helal:

Eyw yoldaş  :pile-of-poo_1f4a9: :peace:
Başarılar.  :fire: :peace:

Teşekkür ederim

ONAY HAYIRLI OLSUN KARDEŞLERİME.

Adammmmm
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: atha - 07 Mayıs 2021, 19:48:18
güzel bir birliğe benziyor.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 19:50:15
güzel bir birliğe benziyor.

Girdiğiniz şeyler güzelleşiyormuş ata bey(?)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: VARDAR - 07 Mayıs 2021, 19:58:35
Başarılar, iyi roller dilerim.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: MasTin - 07 Mayıs 2021, 20:02:46
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 20:06:09
Başarılar.

Başarılar, iyi roller dilerim.

Teşekkürlerr
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 20:48:17

ALIMLARIMIZ AÇILMIŞTIR

 Belirli kişi sayısıyla sabitleyeceğimiz "Lampadati Organizzazione Di" oluşumu içerisinde ortamımıza ayak uydurabilir ve rol bilgisi yüksek olan ekip arkadaşları arıyoruz. Hem Crew hem üye alımlarımız açıktır. Hedeflerimizde bizim yanımızda duracak kendisine ve çevresine saygılı kişileri aramızda görmek isteriz

Alımlarımız 10 Nisan 2021 tarihine kadar uzatılmıştır.

İletişim: @rami  @Grandfather   / rami#0303 Grandfather#4787 GodFather#1262

İyi roller, iyi oyunlar.

Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 20:51:57
Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Bozkus - 07 Mayıs 2021, 21:07:37
Hayırlı olsun baylar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 21:10:15
Hayırlı olsun baylar

Eyvallah  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Holdy - 07 Mayıs 2021, 22:02:33
20 sayfada sistem onayı mı? Yapıyorsun bu sporu Rahmi.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 07 Mayıs 2021, 22:22:03
20 sayfada sistem onayı mı? Yapıyorsun bu sporu Rahmi.

 :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: NexoS - 08 Mayıs 2021, 13:21:28
Onay gelmiş hayırlı olsn 
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 08 Mayıs 2021, 13:25:19
Onay gelmiş hayırlı olsn

Sağol
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 08 Mayıs 2021, 17:17:04
hayırlı olsun
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Hun - 08 Mayıs 2021, 17:51:44
Allah ya geldi Allah
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: jiletati piyasadan çekildi - 08 Mayıs 2021, 18:30:25
Sokağa yakın bir yerlerde direklerde ve yerde gördüğünüz afiş.
(https://media.discordapp.net/attachments/840582696324694036/840582969638649897/unknown.png)
(https://cdn.discordapp.com/attachments/840582696324694036/840582960902176869/unknown.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 08 Mayıs 2021, 19:44:33
Hayırlı olsun bize  :smiling-face-with-heart-eyes_

hayırlı olsun


Amin agalar

Allah ya geldi Allah

Tövbe estağfurullllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 08 Mayıs 2021, 19:45:18
(https://i.resmim.net/QDNyo.jpg) (https://klasresim.com/i/QDNyo)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 08 Mayıs 2021, 19:46:12
(https://i.resmim.net/QDsb8.jpg) (https://klasresim.com/i/QDsb8)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 08 Mayıs 2021, 19:48:03
(https://i.resmim.net/QDA3L.jpg) (https://klasresim.com/i/QDA3L)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 08 Mayıs 2021, 19:50:37
(https://i.resmim.net/QDhbX.jpg) (https://klasresim.com/i/QDhbX)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 08 Mayıs 2021, 19:52:02
(https://i.resmim.net/QDOGb.jpg) (https://klasresim.com/i/QDOGb)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 08 Mayıs 2021, 19:52:56
Yeni Sayfa [26]  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 08 Mayıs 2021, 19:53:45
(https://i.resmim.net/QD11T.jpg) (https://klasresim.com/i/QD11T)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Laurange - 09 Mayıs 2021, 00:47:27
 :like: :helal: :rina:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 09 Mayıs 2021, 01:39:17
:like: :helal: :rina:

 :*  Aslanım
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 09 Mayıs 2021, 23:50:54
(https://i.resmim.net/o99vT.jpg) (https://klasresim.com/i/o99vT)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 09 Mayıs 2021, 23:52:27
(https://i.resmim.net/o9Vm7.jpg) (https://klasresim.com/i/o9Vm7)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 09 Mayıs 2021, 23:54:24
(https://i.resmim.net/o959a.jpg) (https://klasresim.com/i/o959a)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Keys - 09 Mayıs 2021, 23:56:17
Hakeden hakkettiği yerde, hayırlı olsun dostum.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 10 Mayıs 2021, 00:13:10
Hakeden hakkettiği yerde, hayırlı olsun dostum.

 :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Caprıo aga - 10 Mayıs 2021, 00:27:52
Tebrikler :heart:  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 10 Mayıs 2021, 00:29:29
Tebrikler :heart:  :fire:

Sağol canım

————————-

[27. sayfa]
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Yigit Ozdemir - 10 Mayıs 2021, 02:13:25
Hayırlı olsun başarılar  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 10 Mayıs 2021, 02:40:36
Hayırlı olsun başarılar  :heart:

Sağol kardeşim  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 10 Mayıs 2021, 02:41:19
(https://i.resmim.net/oCz9n.jpg) (https://klasresim.com/i/oCz9n)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Nipples - 10 Mayıs 2021, 02:53:15
Geliyoruz :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 10 Mayıs 2021, 03:04:33
Geliyoruz :fire: :fire:


 :*
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 10 Mayıs 2021, 20:14:24
(https://i.resmim.net/olNLq.jpg) (https://klasresim.com/i/olNLq)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 10 Mayıs 2021, 20:17:42
(https://i.resmim.net/olvBo.jpg) (https://klasresim.com/i/olvBo)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 10 Mayıs 2021, 20:19:33
(https://i.resmim.net/olZaR.jpg) (https://klasresim.com/i/olZaR)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Keys - 10 Mayıs 2021, 22:36:43
Yeni sayfa?
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 10 Mayıs 2021, 22:47:29
Yeni sayfa?

Tabi ?

28  :fire:

—————————————————————-
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KÖSExX - 11 Mayıs 2021, 14:21:39
rol atın rami
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 11 Mayıs 2021, 17:47:07
rol atın rami

Atıyomda siz görmüyonuz köse’m  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: UnuttumGitti - 12 Mayıs 2021, 10:39:05
Olamaz olamaz sensiz yarim,kabir azabından beter halim  :( @rami
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 12 Mayıs 2021, 21:11:26
Olamaz olamaz sensiz yarim,kabir azabından beter halim  :( @rami

Sus höyt
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 13 Mayıs 2021, 16:09:05
(https://i.resmim.net/tlrsq.jpg) (https://klasresim.com/i/tlrsq)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 13 Mayıs 2021, 16:12:35
(https://i.resmim.net/tlCfY.jpg) (https://klasresim.com/i/tlCfY)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Reckles - 13 Mayıs 2021, 22:23:58
rahmı kankama basarılar  :anlas: :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 13 Mayıs 2021, 22:28:24
rahmı kankama basarılar  :anlas: :peace:

Eyw kankam  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 14 Mayıs 2021, 02:12:59
(https://i.resmim.net/tLqzJ.jpg) (https://klasresim.com/i/tLqzJ)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 14 Mayıs 2021, 02:14:20
(https://i.resmim.net/tLuDs.jpg) (https://klasresim.com/i/tLuDs)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 14 Mayıs 2021, 02:17:07
Yeni sayfa  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 14 Mayıs 2021, 02:19:12
(https://i.resmim.net/tLAqO.jpg) (https://klasresim.com/i/tLAqO)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 14 Mayıs 2021, 02:20:45
(https://i.resmim.net/tLgF6.jpg) (https://klasresim.com/i/tLgF6)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 14 Mayıs 2021, 02:25:23
(https://i.resmim.net/tL0kX.jpg) (https://klasresim.com/i/tL0kX)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 14 Mayıs 2021, 02:26:56
(https://i.resmim.net/tL3gb.jpg) (https://klasresim.com/i/tL3gb)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 14 Mayıs 2021, 20:26:03
30.sayfa???

 :laugh:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 14 Mayıs 2021, 20:28:17
Yeni sayfa  :like:
Hood ne zamn geliyo aslanım
 :halay:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Grandfather - 15 Mayıs 2021, 18:19:08
Devam hocam :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 15 Mayıs 2021, 19:46:39
Devam hocam :embarrassed2:

Tabi

Yeni sayfa  :like:
Hood ne zamn geliyo aslanım
 :halay:


Sus ok?
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 15 Mayıs 2021, 22:09:19
(https://i.resmim.net/w6me5s.jpg) (https://klasresim.com/i/w6me5s)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 15 Mayıs 2021, 22:11:43
(https://i.resmim.net/w6m1HE.jpg) (https://klasresim.com/i/w6m1HE)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 15 Mayıs 2021, 22:12:34
Yeni sayfa [30]
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 15 Mayıs 2021, 22:13:52
(https://i.resmim.net/w6mDaX.jpg) (https://klasresim.com/i/w6mDaX)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Keys - 15 Mayıs 2021, 22:43:59

(https://i.resmim.net/w6qrJo.jpg) (https://klasresim.com/i/w6qrJo)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 17 Mayıs 2021, 00:59:26
(https://i.resmim.net/w6y8qY.jpg) (https://klasresim.com/i/w6y8qY)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 17 Mayıs 2021, 01:01:06
(https://i.resmim.net/w6yqBy.jpg) (https://klasresim.com/i/w6yqBy)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 17 Mayıs 2021, 01:03:37
(https://i.resmim.net/w6yMX6.jpg) (https://klasresim.com/i/w6yMX6)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Hun - 17 Mayıs 2021, 01:05:19
Abisinden öğrenmiş bir şeyler :)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 17 Mayıs 2021, 01:05:55
(https://i.resmim.net/w6yJZT.jpg) (https://klasresim.com/i/w6yJZT)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 17 Mayıs 2021, 01:08:16
(https://i.resmim.net/w6yfCa.jpg) (https://klasresim.com/i/w6yfCa)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 17 Mayıs 2021, 01:11:43
Abisinden öğrenmiş bir şeyler :)

Karakter adımı oyun karakterinden almıyorum ben kanka  :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 17 Mayıs 2021, 01:12:09
31. Sayfa sj  :-D
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: vuslat - 17 Mayıs 2021, 01:17:35
evet kardeşim, 31. ?
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 17 Mayıs 2021, 09:39:25
evet kardeşim, 31. ?

Gülemem kardeş, bu sayı olmadan gülemem.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: ZANI - 17 Mayıs 2021, 12:38:14
31 i görüp geldim, başarılar kaliteli adamlar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Naystro - 17 Mayıs 2021, 12:40:42
31  :hihi: :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 17 Mayıs 2021, 18:20:55
31  :hihi: :hihi:

Naystro

31 i görüp geldim, başarılar kaliteli adamlar.

Ya 31 ya hiç. Adam gibi adam @ZANI
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: bqrqn1 - 18 Mayıs 2021, 02:26:47
(https://cdn.discordapp.com/attachments/823139912748105768/843414217968451614/maxresdefault.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 18 Mayıs 2021, 15:24:59
31.sayfa hayırlı olsun
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Kheaus - 18 Mayıs 2021, 15:37:45
otuz bir.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 18 Mayıs 2021, 17:46:42
otuz bir.

 :-D

31.sayfa hayırlı olsun

Amin
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 18 Mayıs 2021, 17:47:36
32. Sayfa  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: M.Berat - 18 Mayıs 2021, 17:48:10
Başarılar :halay:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 18 Mayıs 2021, 17:48:58
Başarılar :halay:

Sağol knkm
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 18 Mayıs 2021, 17:49:36
(https://i.resmim.net/wwCXJO.jpg) (https://klasresim.com/i/wwCXJO)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KAgyol - 18 Mayıs 2021, 18:50:19
Başarılar, kolay gelsin.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KİMİ NO NAME WA - 18 Mayıs 2021, 20:04:26
kawgada basarılar omuryagz askerı :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 18 Mayıs 2021, 20:18:23
kawgada basarılar omuryagz askerı :fire:
Aynen kardeşim helikopter
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 18 Mayıs 2021, 20:19:16
Başarılar, kolay gelsin.

Teşekkür ederim sanada  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Hun - 19 Mayıs 2021, 16:07:20
ZUahahahahhahahhahahahahahahahahaha :police:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Feri - 19 Mayıs 2021, 18:36:29
Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 19 Mayıs 2021, 18:58:46
Başarılar

Sağol knkm

——————————-——————————-——————————-——————————-——————————-————————

Yeni sayfa  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 19 Mayıs 2021, 23:10:14
(https://i.hizliresim.com/eq3oare.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 20 Mayıs 2021, 01:39:06
(https://i.hizliresim.com/eq3oare.png)

Hoş geldin kankam  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 20 Mayıs 2021, 02:08:57
(https://i.hizliresim.com/eq3oare.png)

Hoş geldin kankam  :heart:

Hoşbulduk kral  <3
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 20 Mayıs 2021, 02:16:42
(https://i.hizliresim.com/qfo4d9u.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Shiver - 20 Mayıs 2021, 02:23:30
(https://i.hizliresim.com/eq3oare.png)

Hoş geldin kankam  :heart:

Hoşbulduk kral  <3
(https://i.hizliresim.com/eq3oare.png)

Hoş geldin kankam  :heart:

Neden forum üzerinden mesajlaşıyorsunuz, DC filan yok mu, ne biliyim :)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: fears the great - 20 Mayıs 2021, 02:31:51
Başarılar beyler.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 20 Mayıs 2021, 02:38:51
(https://i.hizliresim.com/eq3oare.png)

Hoş geldin kankam  :heart:

Hoşbulduk kral  <3
(https://i.hizliresim.com/eq3oare.png)

Hoş geldin kankam  :heart:

Neden forum üzerinden mesajlaşıyorsunuz, DC filan yok mu, ne biliyim :)

Hadi ama dostum, sekiz tane ssi tek resimde birleştiren adamım ileti kasan birinemi benziyorum :)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 20 Mayıs 2021, 02:38:58
Başarılar beyler.

Sağol kankam  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 20 Mayıs 2021, 03:45:14
(https://i.hizliresim.com/616ognl.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: H4S4N - 20 Mayıs 2021, 18:59:21
(https://i.resmim.net/wwzoB6.png) (https://klasresim.com/i/wwzoB6)
(https://i.resmim.net/wwztMX.png) (https://klasresim.com/i/wwztMX)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 20 Mayıs 2021, 21:35:24
(https://i.resmim.net/wwo2iT.jpg) (https://klasresim.com/i/wwo2iT)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 20 Mayıs 2021, 21:36:53
(https://i.resmim.net/wwoBnl.jpg) (https://klasresim.com/i/wwoBnl)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 20 Mayıs 2021, 21:42:32
(https://i.resmim.net/wwobAW.jpg) (https://klasresim.com/i/wwobAW)

@FearS
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 21 Mayıs 2021, 00:52:26
(https://i.hizliresim.com/ofn2qyn.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Khaos - 21 Mayıs 2021, 01:29:18
Başarılar :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 21 Mayıs 2021, 01:31:05
Başarılar :heart:

Sağol kankam   :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Ibocatramp - 21 Mayıs 2021, 01:40:14
savaş başlasın gardas artık bende 01 ciyim
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: changretta - 21 Mayıs 2021, 01:42:15
başarılar

Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 21 Mayıs 2021, 01:58:05
Yeni sayfa  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Nipples - 21 Mayıs 2021, 02:55:48
(https://i.hizliresim.com/rqoindv.jpg) (https://www.hizliresim.com/rqoindv)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: BayKartel - 21 Mayıs 2021, 10:46:45
Başarılar dostlar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Kimmy Kumi - 21 Mayıs 2021, 12:56:39
Başarılar diliyorum çok iyi görünüyor.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: SneaX - 21 Mayıs 2021, 12:57:33
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: fears the great - 21 Mayıs 2021, 15:18:20
(https://cdn.discordapp.com/attachments/837392741100683305/845273801390424094/Rol_ss138.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 21 Mayıs 2021, 23:09:32
(https://i.hizliresim.com/csuj0ww.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: DoguCN - 21 Mayıs 2021, 23:26:41
Başarılar :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 21 Mayıs 2021, 23:40:18
Başarılar :fire:

Teşekkür ederim   :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: DoguCN - 21 Mayıs 2021, 23:49:53
                                                (https://i.ibb.co/VNcvyBr/m-cevher1.jpg) (https://ibb.co/TTxHXhp)

                                                (https://i.ibb.co/ch4xWGk/m-cevher2.jpg) (https://ibb.co/jknHCcb)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 21 Mayıs 2021, 23:51:26
Yeni Sayfa  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: SerdarÇitak - 21 Mayıs 2021, 23:51:51
(https://cdn.discordapp.com/attachments/819965817570590780/845403226673250334/Enzo.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 21 Mayıs 2021, 23:53:07
(https://i.hizliresim.com/lbwui60.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Saiko-san - 22 Mayıs 2021, 03:21:42
Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Sith lord ergin - 22 Mayıs 2021, 10:35:03
(https://i.hizliresim.com/rup2ys1.jpg) (https://www.hizliresim.com/rup2ys1)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 22 Mayıs 2021, 15:20:11
(https://i.hizliresim.com/iif3e0b.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KÖSExX - 22 Mayıs 2021, 15:46:20
İyi güzel
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 22 Mayıs 2021, 16:51:45
İyi güzel

  :*
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 22 Mayıs 2021, 21:28:22
(https://i.hizliresim.com/mdb5f5z.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: MEGA - 22 Mayıs 2021, 21:39:14
 :?l: :help: :'(
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 22 Mayıs 2021, 21:40:52
:?l: :help: :'(

Osvaldo  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Benz. - 22 Mayıs 2021, 21:46:46
(https://tvline.com/wp-content/uploads/2020/04/swat-renewed-cancelled-cbs.jpg)
 :57: :57: :57: :halay: :halay: :halay:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 22 Mayıs 2021, 21:49:22
(https://tvline.com/wp-content/uploads/2020/04/swat-renewed-cancelled-cbs.jpg)
 :57: :57: :57: :halay: :halay: :halay:

 :dislike: :dislike: :dislike: :dislike:


(https://i.hizliresim.com/rk7kj1b.png)
:like: :like: :like: :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: G4V4T4R - 23 Mayıs 2021, 01:30:29
(https://i.hizliresim.com/r80avlr.jpg) (https://www.hizliresim.com/r80avlr)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 23 Mayıs 2021, 02:33:14
(https://i.hizliresim.com/59uigyf.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rest in paradise - 23 Mayıs 2021, 03:02:15
(https://i.hizliresim.com/mdb5f5z.png)

????????
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: GameMafia - 23 Mayıs 2021, 11:31:47
(https://i.hizliresim.com/mdb5f5z.png)
  :?: :?l: :cheesy:  :afro:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: changretta - 23 Mayıs 2021, 21:36:26
(https://cdn.discordapp.com/attachments/838922332327641158/846093507055976487/no_mixng.png)

Mekanının önünde 30 tane silahlı adam görünce muhbir rolü yapan adamlar dolaşıyor etrafta o nedenle mixing yapılmaması adına chat koyulmamıştır
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: changretta - 24 Mayıs 2021, 01:24:34
(https://cdn.discordapp.com/attachments/841350889553657892/846151173961941033/no_mercy.png)

no mixing, no mercy.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Ibocatramp - 24 Mayıs 2021, 03:21:41
(https://cdn.discordapp.com/attachments/838922332327641158/846093507055976487/no_mixng.png)

Mekanının önünde 30 tane silahlı adam görünce muhbir rolü yapan adamlar dolaşıyor etrafta o nedenle mixing yapılmaması adına chat koyulmamıştır
  :anlas:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: NawieR - 24 Mayıs 2021, 17:19:22
(https://www.upload.ee/image/13171320/sondeneme.gif)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 25 Mayıs 2021, 11:18:31
(https://i.resmim.net/w2tUVF.jpg) (https://klasresim.com/i/w2tUVF)

@CaspiaN
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: fears the great - 25 Mayıs 2021, 15:07:54
(https://cdn.discordapp.com/attachments/837322295881891850/846732039267942420/son.png)

Telefonunuza gelen özel mesaj.
(https://cdn.discordapp.com/attachments/778629474207137824/846719978278748220/afis.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 25 Mayıs 2021, 17:22:37
(https://i.resmim.net/w2tUVF.jpg) (https://klasresim.com/i/w2tUVF)

@CaspiaN
Devamke  :halay:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 26 Mayıs 2021, 00:52:45
(https://i.resmim.net/wI4XS2.jpg) (https://klasresim.com/i/wI4XS2)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 26 Mayıs 2021, 00:54:19
(https://i.resmim.net/wI4fwf.jpg) (https://klasresim.com/i/wI4fwf)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 26 Mayıs 2021, 00:55:13
(https://i.resmim.net/wI4OWo.jpg) (https://klasresim.com/i/wI4OWo)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 26 Mayıs 2021, 00:56:40
(https://i.resmim.net/wI4SzW.jpg) (https://klasresim.com/i/wI4SzW)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 26 Mayıs 2021, 00:58:22
(https://i.resmim.net/wI82BX.jpg) (https://klasresim.com/i/wI82BX)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 26 Mayıs 2021, 01:03:31
2 gündür oyundada forumdada pek aktif değilim, tam gaz geri döndük. Yakında yeni projelerle tekrar eksiyi aratmayacağız, şimdilik rollere devammm  :heart: @Grandfather
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 26 Mayıs 2021, 01:35:14
(https://i.hizliresim.com/8i8kxim.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Caprıo aga - 26 Mayıs 2021, 02:07:41
Reza? :fire: :fire: :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: ASPAL - 26 Mayıs 2021, 09:24:53
Hey! Dostum bu adamlar çok iyi :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Khaos - 26 Mayıs 2021, 13:48:25
 :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 26 Mayıs 2021, 17:07:18
Yorumlarınız için teşekkür ederim  :*
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: PROSTAT - 26 Mayıs 2021, 19:23:19
sızle sorunluyuz
https://discord.gg/en8nHasf
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: nadir.orde1 - 26 Mayıs 2021, 20:09:22
Başarılar kardeşlerim,gayet iyisiniz  :helal: :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Hades Ama hardrp - 26 Mayıs 2021, 23:09:15
https://cdn.discordapp.com/attachments/833701678087143474/833705589438808084/42121721_506669576474999_5574624765195416129_n.mp4
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 27 Mayıs 2021, 19:46:13
(https://i.resmim.net/wISpA2.jpg) (https://klasresim.com/i/wISpA2)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 27 Mayıs 2021, 19:48:15
(https://i.resmim.net/wISl8u.jpg) (https://klasresim.com/i/wISl8u)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 27 Mayıs 2021, 19:49:41
(https://i.resmim.net/wISJhW.jpg) (https://klasresim.com/i/wISJhW)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 27 Mayıs 2021, 19:50:58
40  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 27 Mayıs 2021, 19:51:41
(https://i.resmim.net/wIS36R.jpg) (https://klasresim.com/i/wIS36R)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Sovereign - 27 Mayıs 2021, 22:26:48
                     (https://i.hizliresim.com/dj4ehor.png) (https://www.hizliresim.com/dj4ehor)
                     (https://i.hizliresim.com/btup9p6.png) (https://www.hizliresim.com/btup9p6)
                     (https://i.hizliresim.com/thuoxyp.png) (https://www.hizliresim.com/thuoxyp)
                     (https://i.hizliresim.com/980en2q.png) (https://www.hizliresim.com/980en2q)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:44:52
(https://i.resmim.net/wU2qP2.jpg) (https://klasresim.com/i/wU2qP2)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:46:18
(https://i.resmim.net/wU2EHf.jpg) (https://klasresim.com/i/wU2EHf)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:46:58
(https://i.resmim.net/wU2uao.jpg) (https://klasresim.com/i/wU2uao)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:48:35
CK ROLÜ'NÜN BAŞLANGICI  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:49:58
(https://i.resmim.net/wU2GdM.jpg) (https://klasresim.com/i/wU2GdM)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:52:41
(https://i.resmim.net/wU2KUU.jpg) (https://klasresim.com/i/wU2KUU)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:53:47
(https://i.resmim.net/wU2fo6.jpg) (https://klasresim.com/i/wU2fo6)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:55:26
(https://i.resmim.net/wU21pk.jpg) (https://klasresim.com/i/wU21pk)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:56:05
41  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:57:14
(https://i.resmim.net/wU27dT.jpg) (https://klasresim.com/i/wU27dT)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:59:01
(https://i.resmim.net/wU2PNr.jpg) (https://klasresim.com/i/wU2PNr)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 20:59:55
(https://i.resmim.net/wU2F0a.jpg) (https://klasresim.com/i/wU2F0a)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 21:04:05
Selamlar, yarım bıraktığımız bazı rol planlarımız vardı. Hepsini teker teker bitirip yeni Chapter ile geleceğiz. @Grandfather
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 28 Mayıs 2021, 21:12:35
(https://i.resmim.net/wUI9sB.jpg) (https://klasresim.com/i/wUI9sB)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:03:17
(https://i.resmim.net/wUxBOy.jpg) (https://klasresim.com/i/wUxBOy)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:03:55
(https://i.resmim.net/wUxxMB.jpg) (https://klasresim.com/i/wUxxMB)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:04:50
(https://i.resmim.net/wUxrwM.jpg) (https://klasresim.com/i/wUxrwM)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:05:28
(https://i.resmim.net/wUx4qU.jpg) (https://klasresim.com/i/wUx4qU)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:06:13
42  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:06:39
(https://i.resmim.net/wUx8WO.jpg) (https://klasresim.com/i/wUx8WO)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Marney - 29 Mayıs 2021, 01:07:01
Başarılar  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:07:15
(https://i.resmim.net/wUx9zE.jpg) (https://klasresim.com/i/wUx9zE)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:14:58
Başarılar  :fire:

Sağol ortak  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Ibocatramp - 29 Mayıs 2021, 01:15:37

Devler gelir devlet gider bir dev kalır o da John Peker!
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Nipples - 29 Mayıs 2021, 01:21:15
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:46:42
Başarılar.

Sağol canım
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eskonat - 29 Mayıs 2021, 01:49:28
43 te vuruldu 45 te öldü seri "F"
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:51:00
43 te vuruldu 45 te öldü seri "F"

Anlamadım kardesim  :54:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 01:52:02
43  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: changretta - 29 Mayıs 2021, 15:28:23
(https://cdn.discordapp.com/attachments/841350889553657892/848175528422408232/mercy.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 15:29:17
(https://cdn.discordapp.com/attachments/841350889553657892/848175528422408232/mercy.png)

Blackfish   :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: bqrqn1 - 29 Mayıs 2021, 16:03:15
Aç kapıyı gardiyan!    *fon müzik*    :help: :help:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: twilly - 29 Mayıs 2021, 16:18:24
Başarılar dostum :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KOGEgo - 29 Mayıs 2021, 16:38:40
Mekanınızın civarında gördüğünüz bir afiş.

(https://s3.eu-central-1.wasabisys.com/iresim/W0DxE.jpg) (https://resimyukle.link/i/W0DxE)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 19:23:39
Başarılar dostum :fire:

Teşekkür ederimmm  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: ByMummy - 29 Mayıs 2021, 19:28:03
Başarılar dostum :fire:

Teşekkür ederimmm  :moon:
Rica ederim.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 19:28:44
Başarılar dostum :fire:

Teşekkür ederimmm  :moon:
Rica ederim.

Sana demedim bak işine.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Grandfather - 29 Mayıs 2021, 19:30:07
Başarılar dostum :fire:

Teşekkür ederimmm  :moon:
Rica ederim.

Sana demedim bak işine.
Konusmaaaa
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 19:30:49
44  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: YusufTekin - 29 Mayıs 2021, 19:32:03

Devler gelir devlet gider bir dev kalır o da John Peker!
John Peker ne aq sedat pekerin karısı mısın
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 29 Mayıs 2021, 23:06:30
(https://i.hizliresim.com/42t2uc8.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 29 Mayıs 2021, 23:06:58
(https://i.hizliresim.com/9z9dyxj.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Reckles - 29 Mayıs 2021, 23:09:25
roberto forellı
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 23:54:51
roberto forellı

Martino aga
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Jarmen - 29 Mayıs 2021, 23:55:25
ramiiiii
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 29 Mayıs 2021, 23:56:36
ramiiiii
r**** soyadlı cr atan jarmen
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 00:24:10
(https://i.resmim.net/wUV6U6.jpg) (https://klasresim.com/i/wUV6U6)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 00:24:39
(https://i.resmim.net/wUVwEX.jpg) (https://klasresim.com/i/wUVwEX)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 00:25:57
45  :cheesy:  :embarrassed:  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 30 Mayıs 2021, 01:02:56
(https://i.hizliresim.com/7f20vn7.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 01:03:27
(https://i.resmim.net/wUVHrc.jpg) (https://klasresim.com/i/wUVHrc)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 01:04:40
(https://i.resmim.net/wUVkNn.jpg) (https://klasresim.com/i/wUVkNn)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Eylul - 30 Mayıs 2021, 18:26:13
(https://i.hizliresim.com/85uq250.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: twilly - 30 Mayıs 2021, 18:28:57
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 18:33:43
(https://i.resmim.net/wUuDkX.jpg) (https://klasresim.com/i/wUuDkX)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 18:34:17
(https://i.resmim.net/wUuLgb.jpg) (https://klasresim.com/i/wUuLgb)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: twilly - 30 Mayıs 2021, 18:35:24
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: vaccioneboss - 30 Mayıs 2021, 19:23:31
Yerde yada mekanınızın kapısında, önünde gördüğünüz bir davetiye.
(https://cdn.discordapp.com/attachments/848594324093796362/848596163669786624/Evlilik.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 19:35:28
46  :embarrassed: :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 20:44:42
(https://i.resmim.net/wUMm3l.jpg) (https://klasresim.com/i/wUMm3l)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 21:26:08
(https://i.resmim.net/wUZVMB.jpg) (https://klasresim.com/i/wUZVMB)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 21:28:59
(https://i.resmim.net/wUZbOy.jpg) (https://klasresim.com/i/wUZbOy)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 21:29:54
(https://i.resmim.net/wUZEWO.jpg) (https://klasresim.com/i/wUZEWO)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 30 Mayıs 2021, 21:30:24
(https://i.resmim.net/wUZvk6.jpg) (https://klasresim.com/i/wUZvk6)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Benz. - 30 Mayıs 2021, 21:30:41
kolay gelsıın!!
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: FEASLESSS - 31 Mayıs 2021, 02:04:04
Başarılar👍
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: twilly - 31 Mayıs 2021, 09:52:52
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 31 Mayıs 2021, 11:59:14
Başarılar👍

Tommy Ferolli
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: twilly - 31 Mayıs 2021, 12:36:18
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 31 Mayıs 2021, 13:35:46
Devammkee  :halay:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: twilly - 31 Mayıs 2021, 15:17:09
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: changretta - 31 Mayıs 2021, 18:44:28
aaron ragnarsson john mercy kardeslıgı  :dft001: :61:

Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: fears the great - 31 Mayıs 2021, 19:10:08
(https://i.hizliresim.com/3kq8e2i.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 31 Mayıs 2021, 19:16:39
aaron ragnarsson john mercy kardeslıgı  :dft001: :61:Blackfish’e Silvano kırıldı (?)  :embarrassed2:  :'D :'D
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Reckles - 31 Mayıs 2021, 19:53:57
Başarılar.
birader anladık yeter artık bir tanıtıma 50 yorum atmazsan seviniriz.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 31 Mayıs 2021, 20:25:15
Başarılar.
birader anladık yeter artık bir tanıtıma 50 yorum atmazsan seviniriz.

Hea nereye baksam twilly
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Iztihaze - 31 Mayıs 2021, 21:03:43
Roller desen onlar da var <3
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Ibocatramp - 31 Mayıs 2021, 23:56:27
aaron ragnarsson john mercy kardeslıgı  :dft001: :61:


kardessss :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 00:32:24
Last 2  :cheesy: {48}
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 02:19:33
(https://i.resmim.net/wUeeOO.jpg) (https://klasresim.com/i/wUeeOO)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 02:22:13
(https://i.resmim.net/wUey9F.jpg) (https://klasresim.com/i/wUey9F)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 18:06:49
(https://i.resmim.net/wUyAd2.jpg) (https://klasresim.com/i/wUyAd2)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 18:07:51
(https://i.resmim.net/wUygIf.jpg) (https://klasresim.com/i/wUygIf)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 18:08:47
(https://i.resmim.net/wUyJEq.jpg) (https://klasresim.com/i/wUyJEq)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 18:17:25
(https://i.resmim.net/wUyKJY.jpg) (https://klasresim.com/i/wUyKJY)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 19:56:04
(https://i.resmim.net/wU7cWo.jpg) (https://klasresim.com/i/wU7cWo)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 19:58:10
(https://i.resmim.net/wU70kR.jpg) (https://klasresim.com/i/wU70kR)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 19:59:03
(https://i.resmim.net/wU73cY.jpg) (https://klasresim.com/i/wU73cY)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 01 Haziran 2021, 19:59:45
Penultimo  :'( {49}
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Haziran 2021, 00:04:56
(https://i.resmim.net/wUTB5F.jpg) (https://klasresim.com/i/wUTB5F)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Haziran 2021, 00:06:03
(https://i.resmim.net/wUT9Jc.jpg) (https://klasresim.com/i/wUT9Jc)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: A.Baran - 02 Haziran 2021, 00:40:41
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: nadir.orde1 - 02 Haziran 2021, 04:37:03
Başarılar :helal: :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 02 Haziran 2021, 18:40:21
OOC sebeplerden dolayı tanıtımdada oyundada dün geceden beri aktif değildim, bu akşam itibaren yeni chapter ile geliyoruz, Farklı roller bizi beklemekte  :helal:

{Kilitlemeyi düşünmüyorum}
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: bqrqn1 - 02 Haziran 2021, 18:46:59
Sadece arkana yaslan ve izle. Onlar bir numara!  :helal: :kahkaha: :kingsmile: :kingsmile:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: PERES - 02 Haziran 2021, 18:48:12
geliyo mu sesim?
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Godisdead - 02 Haziran 2021, 22:14:54
Keyifli roller.  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 03 Haziran 2021, 23:56:35
(https://i.resmim.net/wjR933.png) (https://klasresim.com/i/wjR933)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 00:49:02
Sona yaklaşıyoruz  :* 50  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 00:49:21
(https://i.resmim.net/wjRQxr.jpg) (https://klasresim.com/i/wjRQxr)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 00:49:57
(https://i.resmim.net/wjVwwn.jpg) (https://klasresim.com/i/wjVwwn)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 00:50:58
(https://i.resmim.net/wjV2ma.jpg) (https://klasresim.com/i/wjV2ma)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 00:52:51
(https://i.resmim.net/wjVUz2.jpg) (https://klasresim.com/i/wjVUz2)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 00:53:37
(https://i.resmim.net/wjVn9f.jpg) (https://klasresim.com/i/wjVn9f)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Marney - 04 Haziran 2021, 14:43:40
Başarılar -Roise
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 04 Haziran 2021, 14:44:37
(https://i.resmim.net/wj5L4s.png) (https://klasresim.com/i/wj5L4s)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 16:56:10
(https://i.resmim.net/wjuwl3.jpg) (https://klasresim.com/i/wjuwl3)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 16:57:30
(https://i.resmim.net/wju2dk.jpg) (https://klasresim.com/i/wju2dk)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 16:57:55
51  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: ByMummy - 04 Haziran 2021, 16:58:45
51  :fire:
51 olduğumuza göre bir yatış moduna geçelim.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 16:58:53
(https://i.resmim.net/wjujEc.jpg) (https://klasresim.com/i/wjujEc)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 16:59:22
51  :fire:
51 olduğumuza göre bir yatış moduna geçelim.

? Ne diyorsun kardeş
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 04 Haziran 2021, 17:03:16
(https://i.resmim.net/wjuner.jpg) (https://klasresim.com/i/wjuner)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 04 Haziran 2021, 17:27:06
(https://i.resmim.net/wjuERY.png) (https://klasresim.com/i/wjuERY)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: PARTLERR - 04 Haziran 2021, 21:29:18
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 04 Haziran 2021, 23:00:12
şahıs gerçek değildir tamamen rolseldir
(https://i.resmim.net/wjlMWU.png) (https://klasresim.com/i/wjlMWU)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 05 Haziran 2021, 09:45:35
(https://i.resmim.net/wjA463.png) (https://klasresim.com/i/wjA463)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Marney - 05 Haziran 2021, 11:37:19

(https://i.hizliresim.com/symue9t.png) (https://www.hizliresim.com/symue9t)
(https://i.hizliresim.com/d5v98c0.png) (https://www.hizliresim.com/d5v98c0)
(https://i.hizliresim.com/ncpw21h.png) (https://www.hizliresim.com/ncpw21h)
(https://i.hizliresim.com/rwcblxo.png) (https://www.hizliresim.com/rwcblxo)
(https://i.hizliresim.com/3yg56hk.png) (https://www.hizliresim.com/3yg56hk)
(https://i.hizliresim.com/2ycee2b.png) (https://www.hizliresim.com/2ycee2b)
(https://i.hizliresim.com/gn5qdz1.png) (https://www.hizliresim.com/gn5qdz1)
(https://i.hizliresim.com/jrwsq7j.png) (https://www.hizliresim.com/jrwsq7j)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 05 Haziran 2021, 16:53:20
şahıs gerçek değildir tamamen rolseldir (((52.sayfa :fire:)))
(https://i.resmim.net/wjJiky.png) (https://klasresim.com/i/wjJiky)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: KiliseÇanı - 05 Haziran 2021, 17:54:22
(https://i.resmim.net/wj07pr.png) (https://klasresim.com/i/wj07pr)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Shiver - 05 Haziran 2021, 18:30:36
:(
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Shade - 05 Haziran 2021, 19:00:33
Birlik Yönetimi kararıyla Sistem Onayı kaldırılmıştır.
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: ErenBeyy - 05 Haziran 2021, 19:09:59
:(
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: reva - 05 Haziran 2021, 19:18:21
:(
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Haziran 2021, 20:05:18
Hepinize selam arkadaşlar, ikinci kez aldığım sistem onayım OOC kin güden birisi sayesinde gitti. Ben pes eden birisi değilim, rollerime aynı şekilde devam edeceğim. Görülmesi adına kilit atılsın. Ne hikayemden nede birliğimden vazgeçerim. Gece 12'ye kadar yeni chapter yüklenmiş olur. Arşive atılmasın.  :hihi:

Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 05 Haziran 2021, 20:06:06


LAMPADATİ FAMİGLİA

    Organizasyonun sonu:

Lampadati sevkiyatlarını başarıyla tamamladıktan sonra ekip ailelerle beraber Security-Save gözetiminde olan para transferini Silvano’nun yönetimiyle başarıyla patlatmıştır. Paralar Lampadati adı altında tüm hücrelere dağıtıldıktan 15 gün sonra bölgede takip halinde araçlar dolaşmaya başlamıştır. Hava karardıktan sonra bu araçlardan kısa namlulu silahlarla takım elbiseli adamlar inmiştir. Bölgede hakimiyetini kurma çabasına giren kişilerin  Karanlık Kardeşlikler ailelerinden ‘Scaglione di Castrogiovanni’ olduğu tespit edilmiştir. Bu olaylar yaşanırken Silvano çevresindeki Lampadati üyelerini toplayarak bölgeye gitmek için hazırlanır. Bölgeye vardıklarında büyük bir çatışma yaşandı ve Silvano Manzione bu çatışma sonrasında ağır yaralanmıştır. Vito Casciano ise Roma’da işlerini sürdüren Vittorio Lampadati’yi aramıştır. Görüşme sonunda Petrarca ve Vittorio kardeşler Roma’daki tüm işleri Manzione ailesinden kalan kişilere yöneltip Los Santos’a dönmüşlerdir, Mercy ailesi ise Lampadati ile yollarını ayırmadan Los Santos'da işlerini devam ettirmektedir. Silvano’yu hastane helikopteriyle birlikte İtalya'ya götürdükten sonra Roma’da tedavi altına almışlardır. Vito ise Karanlık Kardeşlikler altında oluşan bu aile ile ilgilenmek için Sicilya’ya gitmiştir. 

(https://i.resmim.net/wjXXF8.jpg) (https://klasresim.com/i/wjXXF8)

    Gerçek Lampadati:

Petrarca ve Vittorio Lampadati ailesinin en büyük varisleridir. Virgil’in devrettiği üç aile Lampadati’nin asıl merkezi olan Santa Marina’da varlığını sürdüremeyince Lampadati ailesi Los Santos’a geri dönmüştür. Vittorio’nun fikriyle organizasyon devrine son verilip artık aile olarak gelmişlerdir. Beraberinde Rusya ve Almanya’daki dostluklarını yanına çekerek Lampadati’nin gerçek ve son devrinin başlangıcını yapmışlardır.

(https://i.resmim.net/wjXhgs.jpg) (https://klasresim.com/i/wjXhgs)Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 06 Haziran 2021, 00:22:01

OOC BİLGİLENDİRME

 Sistemsel olarak oluşumumuza katılmak şuan sistem onayı henüz olmadığından mümkün değil fakat bizimle birlikte rol yapmak isterseniz İC olarak bize ulaşıp rolünüzü sürdürebilirsiniz. Zaman ilerledikçe Sistemsel olarak oluşumumuzun bir parçası olursunuz. Ayrıca photoshop cs6'da rol edit bilgisi olan birlik dışından veyahut içinden hiç farketmeden edit ekibi oluşturuyorum roller için. Bu ekibe katılmak için Rami#3190 ekleyebilirsiniz. Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: rami - 06 Haziran 2021, 00:29:49
Arşive atılmasın kısa bir süre için kilit  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Haziran 2021, 23:53:14
(https://i.resmim.net/wjPx0M.jpg) (https://klasresim.com/i/wjPx0M)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Haziran 2021, 23:54:07
(https://i.resmim.net/wjP4pE.jpg) (https://klasresim.com/i/wjP4pE)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Haziran 2021, 23:55:29
(https://i.resmim.net/wjPCNb.jpg) (https://klasresim.com/i/wjPCNb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Haziran 2021, 23:55:52
(https://i.resmim.net/wjPReF.jpg) (https://klasresim.com/i/wjPReF)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Haziran 2021, 23:56:54
(https://i.resmim.net/wjPVo3.jpg) (https://klasresim.com/i/wjPVo3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Haziran 2021, 23:57:31
(https://i.resmim.net/wjP5Tc.jpg) (https://klasresim.com/i/wjP5Tc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: FEASLESSS - 07 Haziran 2021, 01:52:47
Geliyoruzzz :S: :S:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: atha - 07 Haziran 2021, 13:02:55
bu yolda dönenler oldu...
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: zeu$ - 07 Haziran 2021, 13:06:53
rollder ve editler hoş gözüküyor umarım tekrar başarırsınız iyi roller.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 07 Haziran 2021, 14:33:18
(https://i.resmim.net/wjzt5n.png) (https://klasresim.com/i/wjzt5n)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 15:12:39
rollder ve editler hoş gözüküyor umarım tekrar başarırsınız iyi roller.

Bundan şüphem yok
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:45:32
(https://i.resmim.net/wjQg3L.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQg3L)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:46:59
(https://i.resmim.net/wjQGsy.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQGsy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:47:44
(https://i.resmim.net/wjQW1M.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQW1M)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:48:57
(https://i.resmim.net/wjQXnU.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQXnU)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:50:14
(https://i.resmim.net/wjQfhE.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQfhE)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:51:12
(https://i.resmim.net/wjQSbX.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQSbX)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:53:36
(https://i.resmim.net/wjQaGb.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQaGb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:54:23
(https://i.resmim.net/wjQdiF.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQdiF)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:55:41
(https://i.resmim.net/wjQ7Ak.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQ7Ak)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:56:32
Yeni Sayfa {55}  :fire:

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 16:56:48
(https://i.resmim.net/wjQD1T.jpg) (https://klasresim.com/i/wjQD1T)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: PERES - 07 Haziran 2021, 16:59:26
şaka yapıyor olmalısın dostum
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 17:00:19
şaka yapıyor olmalısın dostum

Alcaraz
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 07 Haziran 2021, 17:27:27
(https://i.resmim.net/wjorW8.png) (https://klasresim.com/i/wjorW8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 07 Haziran 2021, 17:30:23
Başarılar.. :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Doidotsu - 07 Haziran 2021, 18:53:29


LAMPADATİ

    Hikaye;

1870'lerde Tenebrosi Sondalizi olarak adlandırılan Karanlık Kardeşlikler Sicilya'daki köylerde ortaya çıkan geniş aileleri tanımlayan genel bir tabirdir.
Sicilya'da faaliyet gösteren bu ailelere karşı koymak için Roma'da ortaya çıkan anti-mafya bir örgüt olan Lampadati Organizzazione Di Leonardo Lampadati tarafından 1873'te kurulmuştur. Roma'da saygın bir iş adamı olan Leonardo, birkaç yıl içerisinde düzeni kurmuş ve harekete geçmiştir. Mafyanın Roma'ya girmemesi için uzun süre savaş vermiştir. Leonardo 1883'te öldüğünde işlerin başına oğlu olan, Virgil işlerin başına geçmiştir. Babasına benzemeyen Virgil, Lampadati'nin amacını değiştirip, bir suç örgütüne çevirmiştir. 1892 yılınca Cosa Nostra'ya boy eğmediği için Fransa'ya kaçmıştır. Uzun yıllar Fransa'da gizli bir ekip olarak işlerini yürüten Virgil, Roma'ya dönme kararı almıştır. İtalya'ya döndüğü günden itibaren adını duyurmuştur. Cosa Nostra'ya boyun eğmediği için hiç kimse Lampadati ile dost olmak istememiştir. Zaman geçtikçe Virgil işlerini gizli bir şekilde yürütmeye başlamıştır. Lampadati içinde görevli üç büyük aile vardır. Bu aileler; Casciano , Mercy ve Manzione aileleridir. Virgil zamanla Sicilya'da bir imparatorluk kurmak istemesi üzerine saldırıya geçmiştir. Cosa Nostra'ya boyun eğmemesi yüzünden herkes Lampadati ile Sicilya'da büyük bir savaşa girmiştir. Bir sene boyunca ayakta kalan Lampadati büyük hasarlar almıştır. Bir senenin sonunda Virgil gücünü toplayıp Sicilya'daki işgal altındaki köylere saldırı düzenlemiştir. Başarıyla geçen bu saldırıdan sonra Virgil ve adamlarının bulunduğu malikhaneye saldırı düzenlenmiştir. Saldırının sonunda Virgil esir düşmüştür. 50 gün boyunca işkence altında kalan Virgil, 50 günün sonunda canice öldürülmüştür.

(https://i.resmim.net/iTv4M.jpg) (https://klasresim.com/i/iTv4M)

    Leonardo'dan sonra;

Virgil'in ardından Lampadati, 1985 yılında gizli bir oluşum olarak geriye kalan en üst rütbelerin aileleri tarafınca geri kurulmuştur. Kurulumun ilk dönemleri gizli ve düzenli ilerlemiştir. İlerleyen senelerde Lampadati'nin yeni liderleri İtalya'da, en başta Roma'da isimleri ile duyulmaya başlamıştır. İtalya'da ufak ekipler elde ederek onlara kara para aklamak amacıyla barlar ve iş yerleri verilmiştir. Başarıyla maddi ihtiyaçlar karşılandıktan sonra özel üyeler alınmaya başlamıştır. İtalyan askeri hücrelerinden ihraç edilen bir grup eski asker Lampadati adına çalışmaya başlamıştır, böylece İtalyan devletine karşı ellerinde bir koz bulunmuştur. Ayak sesleri sokaklarda gittikçe duyulan Lampadati hakkında bir sürü bilgi ifşa edilmiştir. Oluşumu Mercy,Casciano ve Manzione ailelerinin yönettiği gibi bir sürü bilginin açığa çıkması sonucunda bir süreliğine kapalı hücre yönetimine geçmişlerdir. Yeni yönetim şekliyle içlerindeki ajanlar belli olarak, gereken cezalar verilmeye başlamıştır. Bir süre sonra aile içi karmaşalardan dolayı üç ailenin en yetkili isimleri lider koltuğuna oturmaya hak kazanmıştır. Bahsedilen bu üç kişinin isimleri Vito, John ve Silvano'dur. Oluşum bir süre yerini belli etmeden çalışmalarına devam etmiştir. Lampadati liderleri 2000 yılında Los Santos'a adım atmayı daha uygun görerek İtalya bölgesinde önemli merkezler hariç tüm mülklerini satmışlardır. Hazırlık aşaması 17 Haziran 2000 yılında biten taşınma 2001 yılında tamamen sona ermiştir. Artık Lampadati Los Santos'a tam anlamıyla yerleşmişti. İtalya'da istihbarat hücreleri devam eden Lampadati büyük kozlarla gelmiştir. 2015 yılına kadar Los Santos, Marina bölgesinde varlığını sürdüren Lampadati John ve Silvano Manzione'nin büyük kavgasından dolayı kısa bir süreliğine kapanmıştır. Tam 6 senelik bir ayrılığın sonunda 2021'in nisan ayında Silvano Manzione'nin John Mercy ile bir görüşme sağlamasıyla aradaki buzlar erimeye başlamıştır. Silvano ve John ikilisi pek vakit geçmeden aradı küslüğü tamamen bitirmiştir. Bu ikili Vito Casciano'nun kaldığı eve giderek Lampadati'nin daha güçlü bir şekilde geri dönmesi hakkında görüşmeler yapmışlardır. Bu üç lider ailelerini tekrar Lampadati çatısı altında toplayarak geri dönmek adına önemli adımlar atmışlardır. Vito ve kardeşleri Marina'daki iş yerlerini tekrar aktif hale getirerek kazançlarını ve oluşumun maddi gelirlerini tekrar düzenlemiştir. Silvano ve oğulları eski Lampadati üyelerini geri toplamışlardır. John Mercy ise Lampadati ailesinin toplanması amacıyla Marina ve diğer dağlık ve sessiz yerlerde geniş mülkler almaya başlamışlardır. Düzenlerini tekrar ve daha sağlam bir şekilde kuran Lampadati, yeni imparatorluklarının temellerini atmaya hazırlanıyordur...

(https://i.resmim.net/iTZyO.jpg) (https://klasresim.com/i/iTZyO)Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 20:18:20
(https://i.resmim.net/wn6z6O.jpg) (https://klasresim.com/i/wn6z6O)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: godV1DAR - 07 Haziran 2021, 20:23:43
Lampadati  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Keys - 07 Haziran 2021, 20:42:53
İyi birlikti onayı gitmesi kötü olmuş, en kısa sürede almanız dileğiyle. Kolay gelsin.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 20:47:38
56 ?  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Caprıo aga - 07 Haziran 2021, 20:49:06
merhaba ugrayayım dedım  :D
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Haziran 2021, 22:51:58
merhaba ugrayayım dedım  :D

Tamam şimdi gidebilirsin
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 07 Haziran 2021, 22:58:11
(https://i.resmim.net/wnI4su.png) (https://klasresim.com/i/wnI4su)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 00:58:25
(https://i.resmim.net/wnjXoc.jpg) (https://klasresim.com/i/wnjXoc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 00:59:14
(https://i.resmim.net/wnjfVr.jpg) (https://klasresim.com/i/wnjfVr)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SeidEhmedov - 08 Haziran 2021, 10:42:08
 :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Grandfather - 08 Haziran 2021, 13:17:55
Devam :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 16:17:41
(https://i.resmim.net/wn8DDr.jpg) (https://klasresim.com/i/wn8DDr)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 16:18:31
(https://i.resmim.net/wn8TMl.jpg) (https://klasresim.com/i/wn8TMl)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 16:19:19
57  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 16:19:44
(https://i.resmim.net/wn8iSn.jpg) (https://klasresim.com/i/wn8iSn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 16:20:21
(https://i.resmim.net/wn8zwa.jpg) (https://klasresim.com/i/wn8zwa)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 16:21:25
(https://i.resmim.net/wn8QK2.jpg) (https://klasresim.com/i/wn8QK2)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 16:22:12
(https://i.resmim.net/wn8ozf.jpg) (https://klasresim.com/i/wn8ozf)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 16:23:31
(https://i.resmim.net/wn92DW.jpg) (https://klasresim.com/i/wn92DW)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Haziran 2021, 19:13:24
(https://i.resmim.net/wnkvNJ.jpg) (https://klasresim.com/i/wnkvNJ)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: zEX - 08 Haziran 2021, 20:59:07
(https://cdn.discordapp.com/attachments/702482250499096627/851879773260873828/The_Nobles_Underworld_2.png)
Etrafta gördüğünüz bir afiştir.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Haziran 2021, 01:47:16
Klas resim çöktüğünden dolayı bazı gözükmeyen SS’ler yarın 15:00’da kadar görünmüş olur.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Haziran 2021, 16:13:59
(https://i.hizliresim.com/b66ran3.jpg) (https://www.hizliresim.com/b66ran3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Haziran 2021, 16:15:10
58  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Haziran 2021, 16:15:35
(https://i.hizliresim.com/dzcqfsd.jpg) (https://www.hizliresim.com/dzcqfsd)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Haziran 2021, 16:17:18
(https://i.hizliresim.com/p9jybdu.jpg) (https://www.hizliresim.com/p9jybdu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Haziran 2021, 16:18:14
(https://i.hizliresim.com/drakuvz.jpg) (https://www.hizliresim.com/drakuvz)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Haziran 2021, 16:19:35
(https://i.hizliresim.com/abvnyh4.jpg) (https://www.hizliresim.com/abvnyh4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Haziran 2021, 16:20:15
(https://i.hizliresim.com/es3naao.jpg) (https://www.hizliresim.com/es3naao)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Caprıo aga - 09 Haziran 2021, 16:58:18
merhaba ugrayayım dedım  :D

Tamam şimdi gidebilirsin
uzuldum rahmı bey. :(
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Iztihaze - 09 Haziran 2021, 18:23:06
Ekibi ile birlikte daha nice rollere :) <3
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Haziran 2021, 22:25:50
Ekibi ile birlikte daha nice rollere :) <3

Her zaman kankam  :*
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 01:44:22
(https://i.hizliresim.com/8ctdpf3.jpg) (https://www.hizliresim.com/8ctdpf3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 01:44:42
59  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 01:47:29
(https://i.hizliresim.com/ex8zjgs.jpg) (https://www.hizliresim.com/ex8zjgs)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 01:48:12
(https://i.hizliresim.com/e4a2q8l.jpg) (https://www.hizliresim.com/e4a2q8l)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 01:49:02
(https://i.hizliresim.com/all2lui.jpg) (https://www.hizliresim.com/all2lui)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 01:49:45
(https://i.hizliresim.com/mfvt7e2.jpg) (https://www.hizliresim.com/mfvt7e2)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 01:50:35
(https://i.hizliresim.com/fh9j5n1.jpg) (https://www.hizliresim.com/fh9j5n1)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 01:51:12
(https://i.hizliresim.com/bugziur.jpg) (https://www.hizliresim.com/bugziur)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: FEASLESSS - 10 Haziran 2021, 02:03:40
Sistem onayımızı geri almak dileğiyle :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: VARDAR - 10 Haziran 2021, 02:04:04
Rolleriniz süper başarılar diliyorum.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: M.Berat - 10 Haziran 2021, 02:07:57
başarılar :halay:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Keith - 10 Haziran 2021, 02:09:21
Başarılar herkese   :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 02:09:56
Yorumlarınız için teşekkür ederim   :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: CaspiaN - 10 Haziran 2021, 13:40:15
Rolleriniz süper başarılar diliyorum.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: #Bergstein - 10 Haziran 2021, 13:48:59
Başarılarr.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 15:03:01
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim  :heart:
Başarılarr.

Rolleriniz süper başarılar diliyorum.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 15:03:17
(https://i.hizliresim.com/n8oda9x.jpg) (https://www.hizliresim.com/n8oda9x)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 15:04:03
(https://i.hizliresim.com/nkstiwp.jpg) (https://www.hizliresim.com/nkstiwp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 15:04:46
(https://i.hizliresim.com/ftyyp5e.jpg) (https://www.hizliresim.com/ftyyp5e)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 15:06:02
(https://i.hizliresim.com/shktxph.jpg) (https://www.hizliresim.com/shktxph)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 15:06:27
(https://i.hizliresim.com/gxbzdya.jpg) (https://www.hizliresim.com/gxbzdya)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 15:26:54
61  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 19:15:23
(https://i.hizliresim.com/s1zgcbf.jpg) (https://www.hizliresim.com/s1zgcbf)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 19:16:00
(https://i.hizliresim.com/5o0plsu.jpg) (https://www.hizliresim.com/5o0plsu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 19:16:39
(https://i.hizliresim.com/qtw905q.jpg) (https://www.hizliresim.com/qtw905q)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 19:17:02
(https://i.hizliresim.com/nq00fmk.jpg) (https://www.hizliresim.com/nq00fmk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 19:17:38
(https://i.hizliresim.com/1tit1la.jpg) (https://www.hizliresim.com/1tit1la)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Shiver - 10 Haziran 2021, 19:41:07
rami abi onay ne zaman gelcek abi, bekliyoruz abi
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Haziran 2021, 22:21:19
rami abi onay ne zaman gelcek abi, bekliyoruz abi

Sen al sonra konuşuruz
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: BlackBird! - 10 Haziran 2021, 22:50:56
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 11 Haziran 2021, 01:36:15
(https://i.hizliresim.com/eusv3zl.jpg) (https://www.hizliresim.com/eusv3zl)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 11 Haziran 2021, 01:36:53
(https://i.hizliresim.com/ekqh5xd.jpg) (https://www.hizliresim.com/ekqh5xd)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 11 Haziran 2021, 01:37:45
(https://i.hizliresim.com/9yavmmy.jpg) (https://www.hizliresim.com/9yavmmy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 11 Haziran 2021, 01:38:17
(https://i.hizliresim.com/dr5b4oq.jpg) (https://www.hizliresim.com/dr5b4oq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Reckles - 11 Haziran 2021, 15:10:37
(https://cdn.discordapp.com/attachments/812658508716572702/852878495084052490/AS.jpg)

Capone INC - 11.06.2021 & 21.30 / Gentlemens Night Club
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Batuuuu - 12 Haziran 2021, 15:38:16
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/853248205252591616/sa-mp-011.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 16:29:04
(https://i.hizliresim.com/kapoydo.jpg) (https://www.hizliresim.com/kapoydo)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 16:30:25
(https://i.hizliresim.com/p2kltk0.jpg) (https://www.hizliresim.com/p2kltk0)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Reckles - 12 Haziran 2021, 16:31:01
annlayamadım
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 16:31:58
annlayamadım

İtalyanız kardesim.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 16:32:56
63. sayfa   :-D
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 16:34:02
(https://i.hizliresim.com/t3tn2m9.jpg) (https://www.hizliresim.com/t3tn2m9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 16:35:50
(https://i.hizliresim.com/rdlfqyf.jpg) (https://www.hizliresim.com/rdlfqyf)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 16:36:40
(https://i.hizliresim.com/cfwprmj.jpg) (https://www.hizliresim.com/cfwprmj)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 16:37:53
(https://i.hizliresim.com/1samax6.jpg) (https://www.hizliresim.com/1samax6)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 16:38:36
(https://i.hizliresim.com/qup0ytx.jpg) (https://www.hizliresim.com/qup0ytx)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 18:06:54
(https://i.hizliresim.com/r5pno25.jpg) (https://www.hizliresim.com/r5pno25)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Haziran 2021, 18:07:56
(https://i.hizliresim.com/saspboy.jpg) (https://www.hizliresim.com/saspboy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 14 Haziran 2021, 02:19:21
Bugün ne olmuş böyle  :'D Yarından sonra aynı şekilde hatta daha hızlı bir şekilde rollerimize devam edeceğiz  :)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Ibocatramp - 14 Haziran 2021, 02:32:59
(https://cdn.discordapp.com/attachments/804700638436917269/852603490941141022/merhamet_yok.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 14 Haziran 2021, 18:21:05
(https://i.hizliresim.com/1kt78mc.jpg) (https://www.hizliresim.com/1kt78mc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 14 Haziran 2021, 18:23:03
(https://i.hizliresim.com/mmmc0xv.jpg) (https://www.hizliresim.com/mmmc0xv)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 14 Haziran 2021, 18:27:24
(https://i.hizliresim.com/1k5ihel.jpg) (https://www.hizliresim.com/1k5ihel)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 14 Haziran 2021, 18:28:01
(https://i.hizliresim.com/i2ep5t7.jpg) (https://www.hizliresim.com/i2ep5t7)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 14 Haziran 2021, 18:28:57
(https://i.hizliresim.com/gd5yyxo.jpg) (https://www.hizliresim.com/gd5yyxo)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 14 Haziran 2021, 18:29:57
(https://i.hizliresim.com/scuygvx.jpg) (https://www.hizliresim.com/scuygvx)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:33:04
(https://i.hizliresim.com/rg3x89q.jpg) (https://www.hizliresim.com/rg3x89q)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:34:31
(https://i.hizliresim.com/qs4i5ep.jpg) (https://www.hizliresim.com/qs4i5ep)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:35:48
(https://i.hizliresim.com/ke9r9vi.jpg) (https://www.hizliresim.com/ke9r9vi)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:37:14
(https://i.hizliresim.com/6zuzc3d.jpg) (https://www.hizliresim.com/6zuzc3d)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:39:11
(https://i.hizliresim.com/g212r3p.jpg) (https://www.hizliresim.com/g212r3p)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:39:49
(https://i.hizliresim.com/qnb8s4j.jpg) (https://www.hizliresim.com/qnb8s4j)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:41:03
(https://i.hizliresim.com/e5ln8gb.jpg) (https://www.hizliresim.com/e5ln8gb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:41:58
(https://i.hizliresim.com/4ee3ana.jpg) (https://www.hizliresim.com/4ee3ana)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:43:21
(https://i.hizliresim.com/jqgp7ru.jpg) (https://www.hizliresim.com/jqgp7ru)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:43:55
(https://i.hizliresim.com/dp6zivz.jpg) (https://www.hizliresim.com/dp6zivz)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:44:59
(https://i.hizliresim.com/k9kdl3u.jpg) (https://www.hizliresim.com/k9kdl3u)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:46:45
(https://i.hizliresim.com/niw5nn7.jpg) (https://www.hizliresim.com/niw5nn7)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:47:22
(https://i.hizliresim.com/qpgpqcu.jpg) (https://www.hizliresim.com/qpgpqcu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:48:24
(https://i.hizliresim.com/2pff0wp.jpg) (https://www.hizliresim.com/2pff0wp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:49:00
(https://i.hizliresim.com/8dha96l.jpg) (https://www.hizliresim.com/8dha96l)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:50:24
66  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: godV1DAR - 15 Haziran 2021, 01:55:42
Başarılars ❤️
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: atha - 15 Haziran 2021, 01:57:42
marlboro red
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 01:59:51
Başarılars ❤️

Sağol sülü

marlboro red

Atooo
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Batuuuu - 15 Haziran 2021, 02:06:48
Basarilar rami 🤑🤑❤
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Emir Can Bilgin - 15 Haziran 2021, 02:07:47
 :lipsrsealed: Başarılar Rami Reis :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 02:08:58
Yorumlarınız için teşekkür ederim  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Sovereign - 15 Haziran 2021, 02:11:05
rami baba başkan lampadati şampiyon :d
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 15 Haziran 2021, 09:00:48
Tek Gerçek LAMPADATİ :shushing-face_1f92b: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: FEASLESSS - 15 Haziran 2021, 10:04:49
En kısa sürede tekrardan aranıza dönmek dileğiyle başarılar :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: XeU - 15 Haziran 2021, 10:27:49
LAMPADATİ  :p :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: NexoS - 15 Haziran 2021, 10:31:38
onay gitmiş la yeni gördm rami başarılar cnm
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 15:16:56


Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Mayer_Watter - 15 Haziran 2021, 16:00:35
Bir Gerçek Var  O Da LAMPADATİ  :kingsmile:  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Şarjör Erdem - 15 Haziran 2021, 16:13:11
LAMPADATİ  :rainbow_1f308: :rainbow_1f308:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Haziran 2021, 17:49:43
(https://i.hizliresim.com/6wxj3vg.jpg) (https://www.hizliresim.com/6wxj3vg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SAHMERA - 15 Haziran 2021, 18:36:14
Başarılar dostlar, hoşuma giden nadir birliklerdensiniz.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 00:03:32
Başarılar dostlar, hoşuma giden nadir birliklerdensiniz.

Yorumun için teşekkür ederim. Umarım iyi rollerimiz olur  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 15:50:07
(https://i.hizliresim.com/1a8p4b2.jpg) (https://www.hizliresim.com/1a8p4b2)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 15:51:45
(https://i.hizliresim.com/ofxiloi.jpg) (https://www.hizliresim.com/ofxiloi)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 15:54:10
(https://i.hizliresim.com/fyn6q87.jpg) (https://www.hizliresim.com/fyn6q87)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 15:55:17
(https://i.hizliresim.com/j3fhq0c.jpg) (https://www.hizliresim.com/j3fhq0c)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: ByMummy - 16 Haziran 2021, 16:31:09
(https://i.hizliresim.com/je9zfg9.png) (https://www.hizliresim.com/je9zfg9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 17:40:11
Yeni Chapter'a doğru  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 17:40:39
(https://i.hizliresim.com/5jrc94k.jpg) (https://www.hizliresim.com/5jrc94k)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 17:41:45
(https://i.hizliresim.com/71ml3qy.jpg) (https://www.hizliresim.com/71ml3qy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 17:46:37
(https://i.hizliresim.com/9wi51h4.jpg) (https://www.hizliresim.com/9wi51h4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 17:49:07
(https://i.hizliresim.com/7hkminn.jpg) (https://www.hizliresim.com/7hkminn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 17:50:24
Hikaye rolüdür, şahısta rolseldir.

(https://i.hizliresim.com/gcqup41.jpg) (https://www.hizliresim.com/gcqup41)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 17:51:41
(https://i.hizliresim.com/2ugbv8l.jpg) (https://www.hizliresim.com/2ugbv8l)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 17:52:22
69  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: PERES - 16 Haziran 2021, 17:53:57
69  :fire:

sj
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Haziran 2021, 18:28:18
(https://i.hizliresim.com/oq6czhh.jpg) (https://www.hizliresim.com/oq6czhh)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 16 Haziran 2021, 18:51:19
(https://i.hizliresim.com/k0ddth8.png) (https://www.hizliresim.com/k0ddth8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Haziran 2021, 14:28:12
(https://i.hizliresim.com/sutbjaq.jpg) (https://www.hizliresim.com/sutbjaq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Haziran 2021, 14:29:04
(https://i.hizliresim.com/4bmr5i3.jpg) (https://www.hizliresim.com/4bmr5i3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Haziran 2021, 14:30:07
(https://i.hizliresim.com/fqfnb5l.jpg) (https://www.hizliresim.com/fqfnb5l)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Haziran 2021, 14:31:00
(https://i.hizliresim.com/eaphqvg.jpg) (https://www.hizliresim.com/eaphqvg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: wakandaforever - 17 Haziran 2021, 14:31:13
her rolde siyah beyaz yap aynen kankam aynennnnnnn
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Haziran 2021, 14:35:18
her rolde siyah beyaz yap aynen kankam aynennnnnnn

Evet
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Haziran 2021, 14:45:36
70  :peace:  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Haziran 2021, 14:52:42
(https://i.hizliresim.com/dacvlvn.jpg) (https://www.hizliresim.com/dacvlvn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SAHMERA - 17 Haziran 2021, 14:55:43
Roller kaliteli fakat birşey eksik,
Mmm onay, aynen onay eksik.
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Haziran 2021, 15:16:49
Roller kaliteli fakat birşey eksik,
Mmm onay, aynen onay eksik.
Başarılar.

Böyle bir tanıtım daha var bundada aynı şey eksik  :helal:

https://www.rina-roleplay.com/forum/index.php?topic=150018.570
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Haziran 2021, 15:17:51
(https://i.hizliresim.com/4jjgvvd.jpg) (https://www.hizliresim.com/4jjgvvd)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 18 Haziran 2021, 01:33:30
(https://i.hizliresim.com/tczyuw6.jpg) (https://www.hizliresim.com/tczyuw6)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 18 Haziran 2021, 01:34:13
(https://i.hizliresim.com/gaw67ow.jpg) (https://www.hizliresim.com/gaw67ow)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Phane - 18 Haziran 2021, 11:37:45
Kolay gelsin.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 18 Haziran 2021, 15:19:51
(https://i.hizliresim.com/roele9o.png) (https://www.hizliresim.com/roele9o)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: AnyPower - 18 Haziran 2021, 19:04:45
Kod: [Seç]
Bu afişi kapının önünde veya yerlerde görmektesiniz.(https://i.hizliresim.com/jnayv0b.jpg) (https://www.hizliresim.com/jnayv0b)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 18 Haziran 2021, 19:25:59
71  :hand:  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Haziran 2021, 00:36:14
(https://i.hizliresim.com/2ab5z95.jpg) (https://www.hizliresim.com/2ab5z95)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Shakzy - 19 Haziran 2021, 15:52:42
(https://i.hizliresim.com/d10p2ik.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Shakzy - 19 Haziran 2021, 15:53:23
(https://i.hizliresim.com/fo51ce2.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 20 Haziran 2021, 15:25:49
şekil : √
• kalite : √
• estetik : √
• duruş : √
• zerafet : √
• letafet : √
• uyum : √
• herbişi : √
test edildi, onaylandı √ kusursuz

şeker oranı...
██████████████ 100%
tatlı oranı...
██████████████ 100%
karizma oranı...
██████████████ 100%
sempati oranı...
██████████████ 100%
toplam sonuç...
██████████████ 100%

nazar duasi

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 20 Haziran 2021, 19:00:53
şekil : √
• kalite : √
• estetik : √
• duruş : √
• zerafet : √
• letafet : √
• uyum : √
• herbişi : √
test edildi, onaylandı √ kusursuz

şeker oranı...
██████████████ 100%
tatlı oranı...
██████████████ 100%
karizma oranı...
██████████████ 100%
sempati oranı...
██████████████ 100%
toplam sonuç...
██████████████ 100%

nazar duasi

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""

Blackfish adam?  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SeidEhmedov - 20 Haziran 2021, 20:56:53
helal be çocuk adam :helal:
limon istermisin?
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 21 Haziran 2021, 01:54:33
Bugün pek aktif olamadık tanıtımda yarından sonra aynısından daha hızlı bir şekilde rol paylaşımına devam ediyoruz  :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: ByMummy - 21 Haziran 2021, 15:44:13
(https://i.hizliresim.com/3b282qz.png) (https://www.hizliresim.com/3b282qz)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 21 Haziran 2021, 16:25:23
(https://i.hizliresim.com/rvzep6j.jpg) (https://www.hizliresim.com/rvzep6j)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 21 Haziran 2021, 17:04:53
72  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 21 Haziran 2021, 18:06:45
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 22 Haziran 2021, 16:55:56
(https://i.hizliresim.com/1ubxx3l.jpg) (https://www.hizliresim.com/1ubxx3l)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: atha - 22 Haziran 2021, 17:25:44
(https://i.hizliresim.com/n2pp9va.jpeg) (https://www.hizliresim.com/n2pp9va)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 22 Haziran 2021, 17:27:31
(https://i.hizliresim.com/n2pp9va.jpeg) (https://www.hizliresim.com/n2pp9va)

Atha bey mükemmel  :embarrassed:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 00:04:33
(https://i.hizliresim.com/hsb6hi5.jpg) (https://www.hizliresim.com/hsb6hi5)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: ByMummy - 23 Haziran 2021, 00:08:23
(https://i.hizliresim.com/d8txeh8.png) (https://www.hizliresim.com/d8txeh8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 00:19:07
(https://i.hizliresim.com/45x71tc.jpg) (https://www.hizliresim.com/45x71tc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Shakzy - 23 Haziran 2021, 00:21:05
(https://i.hizliresim.com/i6deaz5.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Lumos - 23 Haziran 2021, 01:18:51
Başarılar, ama bir şey eksik sanırım. "Onay"
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 01:19:44
73  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 01:38:04
(https://i.hizliresim.com/bvgtpbh.jpg) (https://www.hizliresim.com/bvgtpbh)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 01:39:40
(https://i.hizliresim.com/jyy3p89.jpg) (https://www.hizliresim.com/jyy3p89)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 01:42:06
(https://i.hizliresim.com/q8hx28l.jpg) (https://www.hizliresim.com/q8hx28l)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Beratgmbc - 23 Haziran 2021, 01:42:38
Başarılar Lampadati ailesi.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 01:43:00
(https://i.hizliresim.com/dvv9xfw.jpg) (https://www.hizliresim.com/dvv9xfw)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Keith - 23 Haziran 2021, 01:47:12
Başarılar dilerim. :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 02:10:29
(https://i.hizliresim.com/500kvlo.jpg) (https://www.hizliresim.com/500kvlo)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Wold - 23 Haziran 2021, 02:27:17
Başarılar.. :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 02:28:28
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Haziran 2021, 02:28:49
74  :cheesy:  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 23 Haziran 2021, 02:39:21
Onay bekleniyor :)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Haziran 2021, 00:06:42
(https://i.hizliresim.com/sswdpw1.jpg) (https://www.hizliresim.com/sswdpw1)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Haziran 2021, 00:08:06
(https://i.hizliresim.com/kfd14hb.jpg) (https://www.hizliresim.com/kfd14hb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Haziran 2021, 00:08:59
(https://i.hizliresim.com/n3qrbd8.jpg) (https://www.hizliresim.com/n3qrbd8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Haziran 2021, 00:10:40
(https://i.hizliresim.com/de4jbxx.jpg) (https://www.hizliresim.com/de4jbxx)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Haziran 2021, 01:10:10
(https://i.hizliresim.com/47tg9eh.jpg) (https://www.hizliresim.com/47tg9eh)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Haziran 2021, 01:11:02
(https://i.hizliresim.com/2keykfs.jpg) (https://www.hizliresim.com/2keykfs)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: FEASLESSS - 24 Haziran 2021, 09:18:50
Başarılar efenim :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 24 Haziran 2021, 11:30:18
Gücünüze güç katmaya geldik LAMPADATİ  :dft012:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KOGDolunay - 24 Haziran 2021, 12:16:39
Devam   :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Haziran 2021, 14:48:11
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 24 Haziran 2021, 15:40:37
(https://i.hizliresim.com/e30rfkz.jpg) (https://www.hizliresim.com/e30rfkz)[/img]
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: ByMummy - 24 Haziran 2021, 16:54:06
(https://i.hizliresim.com/e7m6gki.png) (https://www.hizliresim.com/e7m6gki)
@fwrk5n  adına yapılmıştır.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Haziran 2021, 02:49:30
(https://i.hizliresim.com/l5lht9m.jpg) (https://www.hizliresim.com/l5lht9m)

@SAHMERA
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: mory - 25 Haziran 2021, 03:00:41
Aldığınız sslerde açılar güzel değil ve ssler bana bulanık gibi geldi ayriyetten bazı rollerinizde chat kısmı tüm ekranı kaplıyor. Biraz ayırıp aralarına mesafe koyarsanız daha iyi olur. Ayriyetten roller iyi
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Haziran 2021, 15:54:33
Aldığınız sslerde açılar güzel değil ve ssler bana bulanık gibi geldi ayriyetten bazı rollerinizde chat kısmı tüm ekranı kaplıyor. Biraz ayırıp aralarına mesafe koyarsanız daha iyi olur. Ayriyetten roller iyi

Tavsiyelerin için teşekkür ederim, bulanıklık konusunda bir şey anlamadım. Açılar için ayrı bir mod yükledim ve hoş durduğunu düşünüyorum. Uzun rollerde ekranı biraz kaplıyor olabilir oda doğal bir şey. İyi roller.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Haziran 2021, 20:01:59
(https://i.hizliresim.com/bvkuah4.jpg) (https://www.hizliresim.com/bvkuah4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Haziran 2021, 20:02:37
(https://i.hizliresim.com/hf1y5z0.jpg) (https://www.hizliresim.com/hf1y5z0)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Haziran 2021, 23:34:50
(https://i.hizliresim.com/3jk6z8u.jpg) (https://www.hizliresim.com/3jk6z8u)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Haziran 2021, 23:35:21
76  :fire:  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: ByMummy - 26 Haziran 2021, 16:58:47
(https://i.hizliresim.com/eltyxj1.png) (https://www.hizliresim.com/eltyxj1)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 26 Haziran 2021, 17:58:15
(https://i.hizliresim.com/hpxn1rq.jpg) (https://www.hizliresim.com/hpxn1rq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 26 Haziran 2021, 17:59:36
(https://i.hizliresim.com/qh0k38v.jpg) (https://www.hizliresim.com/qh0k38v)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Khaos - 26 Haziran 2021, 19:33:58
Başarılarrr :fire: :fire: :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Khaos - 26 Haziran 2021, 22:43:17
(https://i.imgyukle.com/2021/06/26/jRBipA.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Shakzy - 28 Haziran 2021, 13:24:57
(https://i.hizliresim.com/dlnrfo4.jpg)
(https://i.hizliresim.com/b2prsqs.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Shakzy - 28 Haziran 2021, 13:25:18
(https://i.hizliresim.com/s6zhfph.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: godV1DAR - 28 Haziran 2021, 17:20:39
(https://i.hizliresim.com/ebjy9fk.png) (https://www.hizliresim.com/ebjy9fk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 28 Haziran 2021, 19:15:01
(https://i.hizliresim.com/h6g2p5y.png) (https://www.hizliresim.com/h6g2p5y)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 28 Haziran 2021, 19:20:21
77  :fire:  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 28 Haziran 2021, 20:04:41
(https://i.hizliresim.com/fnz1411.jpg) (https://www.hizliresim.com/fnz1411)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 28 Haziran 2021, 20:05:29
(https://i.hizliresim.com/g3iyvy6.jpg) (https://www.hizliresim.com/g3iyvy6)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 28 Haziran 2021, 21:41:50
(https://i.hizliresim.com/n93pfqn.jpg) (https://www.hizliresim.com/n93pfqn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: ByMummy - 28 Haziran 2021, 22:24:06
(https://i.hizliresim.com/3uds9cb.png) (https://www.hizliresim.com/3uds9cb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 28 Haziran 2021, 22:49:50
(https://i.hizliresim.com/g5w7w9a.jpg) (https://www.hizliresim.com/g5w7w9a)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 28 Haziran 2021, 22:52:19
(https://i.hizliresim.com/ewo4vkg.jpg) (https://www.hizliresim.com/ewo4vkg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 28 Haziran 2021, 22:52:52
(https://i.hizliresim.com/je266i3.jpg) (https://www.hizliresim.com/je266i3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: #Bergstein - 28 Haziran 2021, 22:53:10
 :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 28 Haziran 2021, 22:53:30
(https://i.hizliresim.com/eynsvfg.jpg) (https://www.hizliresim.com/eynsvfg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 28 Haziran 2021, 23:41:39
78  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: FEASLESSS - 29 Haziran 2021, 00:55:44
Başarılar en kısa sürede görüşmek üzere rollerde  :fire: b<3
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 29 Haziran 2021, 12:41:20
Başarılar  :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: god tier vendetta - 29 Haziran 2021, 13:46:34
geliştirin
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: -Ediz- - 29 Haziran 2021, 15:16:40
(https://cdn.discordapp.com/attachments/814457846757457920/859406542893088768/acls2.jpg)

Sokaklarda gördüğünüz afişler.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: godV1DAR - 29 Haziran 2021, 15:45:55
(https://i.hizliresim.com/8m04wju.png) (https://www.hizliresim.com/8m04wju)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Vladimir - 29 Haziran 2021, 17:34:43
Başarılar dayılarım  :heart: :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 29 Haziran 2021, 17:37:21
 :flood:
Başarılar dayılarım  :heart: :like:

Eyw
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 29 Haziran 2021, 19:51:04
(https://i.hizliresim.com/raj6yzn.jpg) (https://www.hizliresim.com/raj6yzn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 29 Haziran 2021, 19:51:27
(https://i.hizliresim.com/fj81twc.jpg) (https://www.hizliresim.com/fj81twc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 29 Haziran 2021, 19:51:50
79  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: BOLIVAR has left. - 29 Haziran 2021, 21:31:23
(https://cdn.discordapp.com/attachments/811632249354977280/859498966772219934/1.jpg)
Sokaklarda gördüğünüz köşe afişleri.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 30 Haziran 2021, 01:49:52
(https://i.hizliresim.com/88kyvjp.jpg) (https://www.hizliresim.com/88kyvjp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: DoguCN - 30 Haziran 2021, 03:06:17
                                                           (https://i.ibb.co/2hgJjcR/rol1.jpg) (https://ibb.co/C8hLnV4)
                                                         (https://i.ibb.co/Vm14kBs/rol2.jpg) (https://ibb.co/RyFwJHq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: namı deger tosun pasa - 30 Haziran 2021, 19:58:50
Başarılar baylar, onay gecikmiş bi tık ya :smiley:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 01 Temmuz 2021, 14:27:28
Başarılar baylar, onay gecikmiş bi tık ya :smiley:

Az kalmıştır ha
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 01 Temmuz 2021, 20:33:57
(https://i.hizliresim.com/k2sfqlm.jpg) (https://www.hizliresim.com/k2sfqlm)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 01 Temmuz 2021, 20:35:36
(https://i.hizliresim.com/kq80jxd.jpg) (https://www.hizliresim.com/kq80jxd)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: XeU - 01 Temmuz 2021, 21:11:14
Bu birlik çok iyi roller döndürücek eminim  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 01 Temmuz 2021, 21:18:24
80  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 01 Temmuz 2021, 21:21:12
(https://i.hizliresim.com/nom9n0e.jpg) (https://www.hizliresim.com/nom9n0e)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: godV1DAR - 01 Temmuz 2021, 23:19:48
(https://i.hizliresim.com/il0mosq.png) (https://www.hizliresim.com/il0mosq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 01 Temmuz 2021, 23:20:05
(https://i.hizliresim.com/4d0tls8.jpg) (https://www.hizliresim.com/4d0tls8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Grandfather - 01 Temmuz 2021, 23:26:20
Geliştirin Harika rollerle devam  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Crawler - 02 Temmuz 2021, 00:50:57
Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 02 Temmuz 2021, 11:38:13
Başarılar

Sağol
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 02 Temmuz 2021, 12:02:55
(https://i.hizliresim.com/jx71tdm.jpg) (https://www.hizliresim.com/jx71tdm)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: -Ediz- - 02 Temmuz 2021, 14:38:13
(https://cdn.discordapp.com/attachments/789992864598851614/860483277482754078/2vb.jpg)

Sokaklarda gördüğünüz afişler.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 02 Temmuz 2021, 22:24:05
(https://i.hizliresim.com/3ulgnia.jpg) (https://www.hizliresim.com/3ulgnia)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Khaos - 03 Temmuz 2021, 01:48:09
 :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 03 Temmuz 2021, 02:08:47
(https://i.hizliresim.com/8fmg8cp.jpg) (https://www.hizliresim.com/8fmg8cp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 03 Temmuz 2021, 14:53:03
(https://i.hizliresim.com/50dolix.jpg) (https://www.hizliresim.com/50dolix)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 03 Temmuz 2021, 15:39:32
Tanıtımda resim problemi vardı çözüldü, rahat görülmesi amacıyla Chapter 2 ilk sayfaya taşındı.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 03 Temmuz 2021, 16:11:02
(https://i.hizliresim.com/kqthips.jpg) (https://www.hizliresim.com/kqthips)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 04 Temmuz 2021, 00:33:28
(https://i.hizliresim.com/19sk6lz.jpg) (https://www.hizliresim.com/19sk6lz)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 04 Temmuz 2021, 00:55:27
(https://i.hizliresim.com/241nr1q.jpg) (https://www.hizliresim.com/241nr1q)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 04 Temmuz 2021, 01:34:23
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/861011096357699625/YEE.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: FEASLESSS - 04 Temmuz 2021, 13:17:34
Başarılar  b<3
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 04 Temmuz 2021, 15:41:31
(https://i.hizliresim.com/ncw4gvi.jpg) (https://www.hizliresim.com/ncw4gvi)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: emir goethe - 04 Temmuz 2021, 16:54:49
Başarılar baylar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 04 Temmuz 2021, 20:58:51
Başarılar Ailem  :fire: :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: eren yaeger - 04 Temmuz 2021, 21:45:59
hmm güzel
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 04 Temmuz 2021, 21:48:54
Başarılar Ailem  :fire: :heart:
hmm güzel

Güzel yorumlarınız için teşekkürler  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 04 Temmuz 2021, 23:34:05
(https://i.hizliresim.com/tq519e3.jpg) (https://www.hizliresim.com/tq519e3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 04 Temmuz 2021, 23:35:17
(https://i.hizliresim.com/2wso2o0.jpg) (https://www.hizliresim.com/2wso2o0)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 05 Temmuz 2021, 00:22:50
(https://i.hizliresim.com/70rz2kp.jpg) (https://www.hizliresim.com/70rz2kp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Louiand_Sheandre - 05 Temmuz 2021, 00:33:18
Furkanım Kontür'ü 1 yap.

Onayı hak ediyorlar, emek var. Gör bunları!  L E X T E R - Shade
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fischer - 05 Temmuz 2021, 00:33:47
Bekleyin.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 05 Temmuz 2021, 00:36:26
Furkanım Kontür'ü 1 yap.

Onayı hak ediyorlar, emek var. Gör bunları!  L E X T E R - Shade

Bencede öyle

Bekleyin.

Sessizce  :cheesy:

GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİMM  :heart:83  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 05 Temmuz 2021, 01:10:46
(https://cdn.discordapp.com/attachments/853294292752007192/861368257751285830/andale.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: #Bergstein - 05 Temmuz 2021, 03:05:37
Onayı hakedenlerden, basarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 05 Temmuz 2021, 13:49:56
Onay geliyor hissediyorum  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 05 Temmuz 2021, 14:00:41
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Keith - 05 Temmuz 2021, 22:30:35
İyi roller efenim :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Shade - 06 Temmuz 2021, 00:22:53
Sistem Onayı verildi.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Temmuz 2021, 00:28:11
Yeniden  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: #Bergstein - 06 Temmuz 2021, 00:33:25
Yeniden  :fire:
:fire: :fire: :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Damonn - 06 Temmuz 2021, 00:43:27
onay hayırlı olsun
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 06 Temmuz 2021, 00:43:39
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Temmuz 2021, 00:45:59
Yeni Chapter Loading... @Grandfather için el Fatiha.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: 707 - 06 Temmuz 2021, 01:09:39
hayırlı olsun
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: mory - 06 Temmuz 2021, 01:11:10
Basarılar efendim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: god tier vendetta - 06 Temmuz 2021, 08:12:57
hayırlısı
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 06 Temmuz 2021, 11:38:33
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Temmuz 2021, 12:33:35
(https://i.hizliresim.com/nqk1o4a.jpg) (https://www.hizliresim.com/nqk1o4a)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Temmuz 2021, 12:34:52
(https://i.hizliresim.com/slvoi8v.jpg) (https://www.hizliresim.com/slvoi8v)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Wonza. - 06 Temmuz 2021, 13:55:11
Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 06 Temmuz 2021, 13:55:59
(https://i.hizliresim.com/atzntqg.jpg) (https://www.hizliresim.com/atzntqg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Ganjaman - 06 Temmuz 2021, 18:39:03
Başarılar dilerim!  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 06 Temmuz 2021, 18:41:10
Başarılar dilerim!  :like:
:heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: AnaForr - 06 Temmuz 2021, 20:26:28
Başşarrıllaarrr
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KOGDolunay - 06 Temmuz 2021, 21:56:18
 :hand: :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Temmuz 2021, 00:20:35
Güzel yorumlarınız içim teşekkür ederim  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SeidEhmedov - 07 Temmuz 2021, 11:57:49
onay yakışmış knk
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 07 Temmuz 2021, 17:05:57
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/862331972399136818/amoogus.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 07 Temmuz 2021, 19:41:29
(https://i.hizliresim.com/ik07xdn.jpg) (https://www.hizliresim.com/ik07xdn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 07 Temmuz 2021, 19:45:34
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/862373461003599957/amogus31.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Temmuz 2021, 18:59:16
(https://i.hizliresim.com/2uw7zuo.jpg) (https://www.hizliresim.com/2uw7zuo)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 08 Temmuz 2021, 19:47:30
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/862733553989320734/el_kurdo.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 08 Temmuz 2021, 21:55:02
(https://cdn.discordapp.com/attachments/862012343726768158/862737811140378665/thomas.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 08 Temmuz 2021, 23:34:40
86  :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fischer - 09 Temmuz 2021, 00:20:29
rami kardeş, 86 değil 186 bekliyoz senden.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: mory - 09 Temmuz 2021, 00:24:30
rami kardeş, 86 değil 186 bekliyoz senden.
286???
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 09 Temmuz 2021, 10:01:29
31


Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: B E D E L - 09 Temmuz 2021, 15:22:25
avızeler aılesı
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Temmuz 2021, 16:43:02
rami kardeş, 86 değil 186 bekliyoz senden.
rami kardeş, 86 değil 186 bekliyoz senden.
286???

?
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 09 Temmuz 2021, 22:50:57
(https://i.hizliresim.com/dwtcxq3.jpg) (https://www.hizliresim.com/dwtcxq3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: S L A Y E R - 09 Temmuz 2021, 23:36:52
dertli çalar sazım dertli dertli
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SAHMERA - 10 Temmuz 2021, 12:54:14
Ben seni kalbimle sevmem Rami, kalp durur,
Ben seni aklımla da sevemem Rami, akıl unutur.
Ben seni Ruhum ile severim Rami, o de durur, ne unutur.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 10 Temmuz 2021, 14:20:50
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Temmuz 2021, 14:26:09
Ben seni kalbimle sevmem Rami, kalp durur,
Ben seni aklımla da sevemem Rami, akıl unutur.
Ben seni Ruhum ile severim Rami, o de durur, ne unutur.
Oda iyiymis
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 10 Temmuz 2021, 14:42:40
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/863382858193305650/nomix.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fischer - 10 Temmuz 2021, 14:57:33
Iste kalite  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Temmuz 2021, 18:30:07
(https://i.hizliresim.com/el8u72s.jpg) (https://www.hizliresim.com/el8u72s)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 10 Temmuz 2021, 19:12:55
(https://i.hizliresim.com/brbl3ax.jpg) (https://www.hizliresim.com/brbl3ax)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: godV1DAR - 10 Temmuz 2021, 23:21:55
(https://i.hizliresim.com/9lydupb.png) (https://www.hizliresim.com/9lydupb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: godV1DAR - 10 Temmuz 2021, 23:47:36
(https://i.hizliresim.com/7e4ihsw.png) (https://www.hizliresim.com/7e4ihsw)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 11 Temmuz 2021, 00:19:53
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/863528020958117888/ringe.png)
editte bazı olaylar oldu, bir daha gerceklesmez.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SincaP - 11 Temmuz 2021, 00:34:58
her edite bulanıklık + kontür 2 eklemeseniz sanki olacağı var
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 11 Temmuz 2021, 01:28:46
her edite bulanıklık + kontür 2 eklemeseniz sanki olacağı var

Her rolde yok sanki Sincap ben mi yanlış görüyorum  :cheesy:  :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 11 Temmuz 2021, 01:30:52
her edite bulanıklık + kontür 2 eklemeseniz sanki olacağı var
Evet doğru ama CR7'nin masanın üzerinden o kola şişeleri alıp kenara koyması... bilemiyorum.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SincaP - 11 Temmuz 2021, 01:40:20
her edite bulanıklık + kontür 2 eklemeseniz sanki olacağı var
Evet doğru ama CR7'nin masanın üzerinden o kola şişeleri alıp kenara koyması... bilemiyorum.

cr7 adamdır
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Kheaus - 11 Temmuz 2021, 11:46:31
her edite bulanıklık + kontür 2 eklemeseniz sanki olacağı var
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 11 Temmuz 2021, 16:23:03
her edite bulanıklık + kontür 2 eklemeseniz sanki olacağı var

 :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 12 Temmuz 2021, 00:59:08
(https://i.hizliresim.com/hq76c2x.jpg) (https://www.hizliresim.com/hq76c2x)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Temmuz 2021, 01:31:56
(https://i.hizliresim.com/es4869x.jpg) (https://www.hizliresim.com/es4869x)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 12 Temmuz 2021, 01:45:00
(https://i.hizliresim.com/2kg0lao.jpg) (https://www.hizliresim.com/2kg0lao)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: vuslat - 12 Temmuz 2021, 03:46:06
(https://cdn.discordapp.com/attachments/655078701284720670/863944226327625728/bulankrol.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 12 Temmuz 2021, 14:02:05
(https://cdn.discordapp.com/attachments/655078701284720670/863944226327625728/bulankrol.png)
Abarttiniz iyice
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: vuslat - 12 Temmuz 2021, 17:36:29
mızah amaclıdır kanka
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 12 Temmuz 2021, 18:06:19
mızah amaclıdır kanka

Şahsen bu şakaya 2 saattir gülüyorum bizi güldürdün Allah’ta seni güldürsün
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: vuslat - 12 Temmuz 2021, 18:10:57
mızah amaclıdır kanka

Şahsen bu şakaya 2 saattir gülüyorum bizi güldürdün Allah’ta seni güldürsün

teşekkür ediyorum kardeşim, gülmeye güldürmeye devam inşAllah?
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 12 Temmuz 2021, 23:55:12
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/864246546476433409/scak.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 13 Temmuz 2021, 16:32:46
(https://i.hizliresim.com/qor5epi.jpg) (https://www.hizliresim.com/qor5epi)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 13 Temmuz 2021, 16:34:08
(https://i.hizliresim.com/o9ujfph.jpg) (https://www.hizliresim.com/o9ujfph)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 13 Temmuz 2021, 17:03:50
(https://i.hizliresim.com/sx1wyph.jpg) (https://www.hizliresim.com/sx1wyph)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: ALONSO - 13 Temmuz 2021, 17:10:43
Başarılar dilerim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 13 Temmuz 2021, 17:19:50
Başarılar dilerim

sağol
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 13 Temmuz 2021, 17:29:18
(https://i.hizliresim.com/d2gkrpo.jpg) (https://www.hizliresim.com/d2gkrpo)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KOGDolunay - 13 Temmuz 2021, 17:59:18
Devammm.  :hand: :spam:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 13 Temmuz 2021, 18:01:06
Devammm.  :hand: :spam:

Sebo.  :fire:90  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fischer - 13 Temmuz 2021, 21:09:06
Daha çok beraber 90 gorcez rami kardes  :anlas:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 14 Temmuz 2021, 02:10:13
(https://i.hizliresim.com/4xlccqu.jpg) (https://www.hizliresim.com/4xlccqu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fairlop - 14 Temmuz 2021, 13:59:36
 :shushing-face_1f92b:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 14 Temmuz 2021, 17:40:53
:shushing-face_1f92b:
:cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Temmuz 2021, 16:43:05
(https://i.hizliresim.com/phdfed1.jpg) (https://www.hizliresim.com/phdfed1)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Temmuz 2021, 16:45:02
(https://i.hizliresim.com/7za22oh.jpg) (https://www.hizliresim.com/7za22oh)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 15 Temmuz 2021, 16:45:51
(https://i.hizliresim.com/t7li4eu.jpg) (https://www.hizliresim.com/t7li4eu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SKUNKY - 15 Temmuz 2021, 18:42:23
(https://cdn.discordapp.com/attachments/781114477139460096/865255607514431508/Tikk.jpg)
Duvarlarda gördüğünüz afiş yazısı.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Temmuz 2021, 00:42:12
(https://i.hizliresim.com/eyd37y4.jpg) (https://www.hizliresim.com/eyd37y4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 16 Temmuz 2021, 00:43:22
91  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 16 Temmuz 2021, 01:13:44
(https://i.hizliresim.com/j72ewuq.jpg) (https://www.hizliresim.com/j72ewuq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: raveen - 16 Temmuz 2021, 14:58:15
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/865560966725107722/ROL_SS_2.png)

Eski karakterim, Thomas Foreman ile yaptığım görev rolü.

(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/865561304688623626/ROL_SS_1.png)

Eski karakterim, Thomas Foreman ile yaptığım üst-ast rolü.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Temmuz 2021, 10:07:01
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: eren yaeger - 17 Temmuz 2021, 11:59:59
xdxdzdzgdhdkd
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Reckles - 17 Temmuz 2021, 12:47:31
beğenmedim, eski rolleri daha iyiydi. onayı da hak etmiyor
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Temmuz 2021, 13:19:40
beğenmedim, eski rolleri daha iyiydi. onayı da hak etmiyor

Yok knk eskileri daha kötüydü yenileri daha iyi  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Temmuz 2021, 13:26:41
(https://i.hizliresim.com/psvovnc.jpg) (https://www.hizliresim.com/psvovnc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Temmuz 2021, 13:37:10
Alımlarımız açıktır.

Bana ileti atarak veya discord üzerinden yazarak ulaşabilirsiniz.
Discord üzerinden OOC koşullarımızı tamamladıktan sonra İC ortamda bize bir şekilde ulaşarak İC koşullarımızı tamamlamanız gerekiyor. İlk olarak OOC sicilinize ardından hal ve hareketlerinize bakarak aramızda yer kazanırsınız.

Discord: Rami#3190

Kilitliyorum, 2-3 saat sonra kilidi açacağım. Arşive gitmesin.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Temmuz 2021, 15:54:39
Kilit açıldı, rollere aynısından daha hızlı bir şekilde devam.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Temmuz 2021, 15:55:08
92  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 17 Temmuz 2021, 15:55:39
(https://i.hizliresim.com/akpsu2j.jpg) (https://www.hizliresim.com/akpsu2j)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: McAllen - 18 Temmuz 2021, 05:12:57
Başarılar  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 18 Temmuz 2021, 09:46:54
Başarılar  :like:

Teşekkür ederim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fischer - 18 Temmuz 2021, 10:07:19
100100100
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 18 Temmuz 2021, 10:59:51
100100100

1000 olmasınmı
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 18 Temmuz 2021, 16:11:06
Kalite  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: PERES - 18 Temmuz 2021, 18:39:11
knk ? 🤨🤨🤨🤨🤨🤨
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 18 Temmuz 2021, 19:17:39
knk ? 🤨🤨🤨🤨🤨🤨
Cihanı TurJ Hak Tim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Recognize your eyes - 18 Temmuz 2021, 19:57:36
lan ramiiiiiiiiiiiiiiiiii söyle en iyi patronun kim söyle
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 18 Temmuz 2021, 20:05:54
lan ramiiiiiiiiiiiiiiiiii söyle en iyi patronun kim söyle
@Grandfather 
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 18 Temmuz 2021, 20:06:18
(https://i.hizliresim.com/el5fkgq.jpg) (https://www.hizliresim.com/el5fkgq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 18 Temmuz 2021, 20:37:27
(https://i.hizliresim.com/t9erkff.jpg) (https://www.hizliresim.com/t9erkff)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 18 Temmuz 2021, 21:46:01
Tam gaz devam  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Temmuz 2021, 15:25:39
Tam gaz devam  :helal:
Öyle kardeş
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Keys - 19 Temmuz 2021, 17:10:56
tek kelimeyle, BERBATTTTT
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Temmuz 2021, 17:14:29
tek kelimeyle, BERBATTTTT

He ilk bbcode halini kendi hazırladığın tanıtımı kötülüyorsun  :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Temmuz 2021, 17:15:02
(https://i.hizliresim.com/e31i8vq.jpg) (https://www.hizliresim.com/e31i8vq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Temmuz 2021, 17:15:56
(https://i.hizliresim.com/nrod4nk.jpg) (https://www.hizliresim.com/nrod4nk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Temmuz 2021, 17:17:01
(https://i.hizliresim.com/aum3prw.jpg) (https://www.hizliresim.com/aum3prw)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Temmuz 2021, 17:20:12
@Eskonat2333  Emin bey oyuna dönmüş öyleyse...  :p  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Temmuz 2021, 17:21:06
(https://i.hizliresim.com/atgypme.jpg) (https://www.hizliresim.com/atgypme)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Temmuz 2021, 17:24:14

(https://i.hizliresim.com/mrpv0os.jpg) (https://www.hizliresim.com/mrpv0os)
@Grandfather  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Keys - 19 Temmuz 2021, 17:39:21
tek kelimeyle, BERBATTTTT

He ilk bbcode halini kendi hazırladığın tanıtımı kötülüyorsun  :hihi:
insanlık yapıp hazırladığım tanıtım, evet. Bazen insanlar üzülmesin diye sessizliğimi koruyorum, sadece o.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 19 Temmuz 2021, 17:40:18
tek kelimeyle, BERBATTTTT

He ilk bbcode halini kendi hazırladığın tanıtımı kötülüyorsun  :hihi:
insanlık yapıp hazırladığım tanıtım, evet. Bazen insanlar üzülmesin diye sessizliğimi koruyorum, sadece o.
Pff forum üzerinden niye tartışıyoruz Rami#3190 ara konuşalım
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 19 Temmuz 2021, 19:32:11
Vito Raven gelmiş
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: S L A Y E R - 19 Temmuz 2021, 21:24:25
rami kardeşimize feigenbaumun eski askerinden tam destek
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: changretta - 20 Temmuz 2021, 10:02:04
yenen yok ıllegaleın dıregı gı meksı aka
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 20 Temmuz 2021, 10:27:51
😳  :57:  :face-with-rolling-eyes_1f644:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 20 Temmuz 2021, 14:55:17
(https://i.hizliresim.com/46otuu9.jpg) (https://www.hizliresim.com/46otuu9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 20 Temmuz 2021, 15:33:42
95  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: PERES - 21 Temmuz 2021, 10:07:54
u onayı gelmiş tebrik ederim darısı başıma başarılarınızın devamını dilerim  :kingsmile:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: bqrqn1 - 21 Temmuz 2021, 10:09:17
U onayı geliyor!
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 21 Temmuz 2021, 11:40:12
H A Y I R L I O L S U N :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Evil Boy - 21 Temmuz 2021, 11:41:54
Hayırlı olsun.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: M.Berat - 21 Temmuz 2021, 11:45:59
Uyuşturucu onayımız hayırlı olsun :)  :kingsmile:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: raveen - 21 Temmuz 2021, 11:53:58
Uyuşturucu onayı için hayırlı olsun. Hakkeden birliklere onay verilmesi güzel oldu, iyi forumlar.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 21 Temmuz 2021, 12:05:16
u onayı gelmiş tebrik ederim darısı başıma başarılarınızın devamını dilerim  :kingsmile:
U onayı geliyor!
H A Y I R L I O L S U N :fire:
Hayırlı olsun.
Uyuşturucu onayımız hayırlı olsun :)  :kingsmile:
Uyuşturucu onayı için hayırlı olsun. Hakkeden birliklere onay verilmesi güzel oldu, iyi forumlar.
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: S L A Y E R - 21 Temmuz 2021, 12:16:11
oooo u onayı gelmiş devamm
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fischer - 21 Temmuz 2021, 12:21:08
Hood nerde hood. 111111111
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 21 Temmuz 2021, 12:28:58
oooo u onayı gelmiş devamm
Hood nerde hood. 111111111

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim96  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Grandfather - 21 Temmuz 2021, 13:02:33
Oyy :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: atha - 21 Temmuz 2021, 14:08:52
u onayı gelince benim face
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: #Bergstein - 21 Temmuz 2021, 14:09:27
Hayirli olsun ramii
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 21 Temmuz 2021, 15:55:18
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 21 Temmuz 2021, 16:35:31
ufukta bir hood onayı var @rami  :kahkaha:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 21 Temmuz 2021, 17:42:06
ufukta bir hood onayı var @rami  :kahkaha:

Onu bana söyleme  :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: -Ediz- - 21 Temmuz 2021, 18:07:43
H.O
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 21 Temmuz 2021, 21:40:00
(https://i.hizliresim.com/afbeq64.jpeg) (https://www.hizliresim.com/afbeq64)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: eren yaeger - 21 Temmuz 2021, 22:05:10
başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fischer - 21 Temmuz 2021, 22:46:02
(https://i.hizliresim.com/e4cexa6.jpg) (https://www.hizliresim.com/e4cexa6)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 21 Temmuz 2021, 23:01:16
(https://i.hizliresim.com/psr9v9o.jpg) (https://www.hizliresim.com/psr9v9o)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SKUNKY - 22 Temmuz 2021, 05:47:52
Başarılar. :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 22 Temmuz 2021, 20:37:59
Başarılar. :embarrassed2:
Sağol
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 22 Temmuz 2021, 22:03:46
(https://i.hizliresim.com/lnwazyp.jpg) (https://www.hizliresim.com/lnwazyp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 22 Temmuz 2021, 22:23:38
(https://i.hizliresim.com/2uafqrw.jpg) (https://www.hizliresim.com/2uafqrw)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 23 Temmuz 2021, 00:04:01
(https://i.hizliresim.com/30ozc9p.jpeg) (https://www.hizliresim.com/30ozc9p)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Temmuz 2021, 08:59:39
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 23 Temmuz 2021, 16:24:22
(https://i.hizliresim.com/rxiptdh.jpg) (https://www.hizliresim.com/rxiptdh)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Temmuz 2021, 21:27:50
Renk hoş durmuş.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 23 Temmuz 2021, 22:26:17
İki gündür OOC sebeplerden dolayı oluşumda rol açısından her gün 1-2 tane atsakta geride kalmıştık. Yarından itibaren eski aktifliğe ve eski hızımıza dönerek rolleri son hız paylaşmaya başlıyoruz. İyi roller!

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Shakzy - 24 Temmuz 2021, 09:02:37
 :fire: :fire: :fire:    :shushing-face_1f92b:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fischer - 24 Temmuz 2021, 11:50:57
Bu gün 100
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: FEASLESSS - 24 Temmuz 2021, 13:45:06
Başarılar LAMPADATİ :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fairlop - 24 Temmuz 2021, 14:17:59
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/868448646113423370/lampadati.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fairlop - 24 Temmuz 2021, 14:18:18
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/868448664945827840/lampadati2.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Temmuz 2021, 14:23:47
(https://i.hizliresim.com/93af0jh.jpg) (https://www.hizliresim.com/93af0jh)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Temmuz 2021, 14:25:10
(https://i.hizliresim.com/scmywgf.jpg) (https://www.hizliresim.com/scmywgf)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Temmuz 2021, 14:26:15
(https://i.hizliresim.com/axhldic.jpg) (https://www.hizliresim.com/axhldic)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Temmuz 2021, 15:01:38
(https://i.hizliresim.com/tuas2t2.jpg) (https://www.hizliresim.com/tuas2t2)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Temmuz 2021, 15:02:09
99  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Batuuuu - 24 Temmuz 2021, 15:27:25
devamke :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 24 Temmuz 2021, 15:34:47
devamke :like:
  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: elhaso - 24 Temmuz 2021, 18:02:50
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: VARDAR - 24 Temmuz 2021, 20:22:47
helal abi kralkral adamsiniz :heart: :dilcikar:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Temmuz 2021, 06:17:19
akıyo maşallah
helal abi kralkral adamsiniz :heart: :dilcikar:
:embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Fischer - 25 Temmuz 2021, 08:54:59
100100100
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 25 Temmuz 2021, 09:09:57
yakında geliyorum Ramicim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Temmuz 2021, 12:36:01
100100100
Az sonra
yakında geliyorum Ramicim

Ok
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Temmuz 2021, 12:38:51
100  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: S L A Y E R - 25 Temmuz 2021, 13:33:14
Oooo 100 olmuş
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 25 Temmuz 2021, 14:11:20
(https://i.hizliresim.com/5kk8i53.jpg) (https://www.hizliresim.com/5kk8i53)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KiliseÇanı - 25 Temmuz 2021, 14:42:37
                                                                       100
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Temmuz 2021, 16:10:03
(https://i.hizliresim.com/hhygwhy.jpg) (https://www.hizliresim.com/hhygwhy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: -Ediz- - 25 Temmuz 2021, 16:28:36
100 H.O
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: NexoS - 25 Temmuz 2021, 17:27:07
way 100 olmş ne ara.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Temmuz 2021, 18:18:25
100 H.O
way 100 olmş ne ara.
Ne güzel olmuş
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Temmuz 2021, 18:21:36
(https://i.hizliresim.com/jnt6fss.jpg) (https://www.hizliresim.com/jnt6fss)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 25 Temmuz 2021, 18:57:05
(https://i.hizliresim.com/moui60q.jpg) (https://www.hizliresim.com/moui60q)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Temmuz 2021, 19:14:26
101  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 25 Temmuz 2021, 19:15:01
(https://i.hizliresim.com/m8evtvu.jpg) (https://www.hizliresim.com/m8evtvu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Emperor.Exe - 25 Temmuz 2021, 22:40:43
BAŞARILAR HE  :kingsmile:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KAgyol - 25 Temmuz 2021, 22:59:48
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/868945382233747577/saifurahman124.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 26 Temmuz 2021, 01:54:19
(https://i.hizliresim.com/trkdhzn.jpg) (https://www.hizliresim.com/trkdhzn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KAgyol - 26 Temmuz 2021, 18:07:13
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869234286446907422/saifurahman130.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KAgyol - 26 Temmuz 2021, 18:47:31
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869242872883445820/saifurahman131.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KAgyol - 26 Temmuz 2021, 18:47:47
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869244281368485908/saifurahman132.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Burak Sangrento - 26 Temmuz 2021, 19:15:52
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869245863699025920/4.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 26 Temmuz 2021, 19:34:20
(https://i.hizliresim.com/bnqxxox.jpg) (https://www.hizliresim.com/bnqxxox)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 27 Temmuz 2021, 00:38:27
(https://i.hizliresim.com/mtz9ps8.jpg) (https://www.hizliresim.com/mtz9ps8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 27 Temmuz 2021, 00:39:24
Yeni sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Burak Sangrento - 27 Temmuz 2021, 01:56:14
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869350673567862867/6.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: SKUNKY - 27 Temmuz 2021, 02:22:04
(https://cdn.discordapp.com/attachments/781114477139460096/869358545701843014/SAULBASKN.jpg)
Sokak duvarlarında gördüğünüz afiş yazısı.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: KAgyol - 27 Temmuz 2021, 02:34:00
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869361408947658752/saifurahman138.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 27 Temmuz 2021, 14:04:49
Dün gece yanlış editlendiği için tekrar editledim.
(https://i.hizliresim.com/10d18dv.jpg) (https://www.hizliresim.com/10d18dv)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 27 Temmuz 2021, 14:05:13
(https://i.hizliresim.com/rpmczwk.jpg) (https://www.hizliresim.com/rpmczwk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 27 Temmuz 2021, 14:42:15
(https://i.hizliresim.com/rul6k4b.jpg) (https://www.hizliresim.com/rul6k4b)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: sayp - 27 Temmuz 2021, 14:51:27
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869538940732977152/koalisyon3.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: sayp - 27 Temmuz 2021, 14:51:41
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869538945204125737/Koalisyon4.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: sayp - 27 Temmuz 2021, 14:51:57
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869538948110766101/Koalisyon5.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: sayp - 27 Temmuz 2021, 14:52:19
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869538990380965888/Koalisyon6.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: sayp - 27 Temmuz 2021, 14:52:46
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869538992893329448/Koalisyon7.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: sayp - 27 Temmuz 2021, 14:53:02
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869538995695153162/Koalisyon8.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: sayp - 27 Temmuz 2021, 14:53:22
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869539030033915964/Koalisyon9.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: sayp - 27 Temmuz 2021, 14:53:39
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869546395328217129/duzelttim1313.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: sayp - 27 Temmuz 2021, 14:54:01
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869543049104080916/edititee1.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Burak Sangrento - 27 Temmuz 2021, 18:18:08
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869350673567862867/6.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: mory - 27 Temmuz 2021, 18:37:29
siz illegalmisiniz adamim?
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 27 Temmuz 2021, 20:32:13
(https://i.hizliresim.com/d9sy9tc.jpg) (https://www.hizliresim.com/d9sy9tc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 27 Temmuz 2021, 20:44:11
(https://i.hizliresim.com/o9gqvrn.jpg) (https://www.hizliresim.com/o9gqvrn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 27 Temmuz 2021, 20:52:21
104  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 27 Temmuz 2021, 21:09:06
(https://i.hizliresim.com/37okd8n.jpg) (https://www.hizliresim.com/37okd8n)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 27 Temmuz 2021, 21:10:21
(https://i.hizliresim.com/41peydp.jpg) (https://www.hizliresim.com/41peydp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: Eskonat - 27 Temmuz 2021, 23:46:03
(https://i.hizliresim.com/n7cy1n4.jpg) (https://www.hizliresim.com/n7cy1n4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: fwrk5n - 27 Temmuz 2021, 23:50:36
(https://i.hizliresim.com/264210q.jpg) (https://www.hizliresim.com/264210q)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia "impero di santa marina"
Gönderen: rami - 27 Temmuz 2021, 23:50:56
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 28 Temmuz 2021, 15:28:04
(https://i.hizliresim.com/2pa36uv.jpg) (https://www.hizliresim.com/2pa36uv)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Shakzy - 28 Temmuz 2021, 15:28:47
(https://i.hizliresim.com/rlnsec6.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: KAgyol - 28 Temmuz 2021, 19:48:18
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869984194237956177/saifurahman147.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: KAgyol - 28 Temmuz 2021, 20:45:34
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869997082059087872/saifurahman148.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: KAgyol - 28 Temmuz 2021, 20:46:07
105  :embarrassed:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: KAgyol - 28 Temmuz 2021, 20:46:17
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869997098228154418/saifurahman149.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: KAgyol - 28 Temmuz 2021, 20:46:27
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/869998446537498655/saifurahman150.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 28 Temmuz 2021, 20:57:12
(https://i.hizliresim.com/9vqzh08.jpg) (https://www.hizliresim.com/9vqzh08)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 28 Temmuz 2021, 20:58:58
(https://i.hizliresim.com/nxun31n.jpg) (https://www.hizliresim.com/nxun31n)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 28 Temmuz 2021, 21:01:17
(https://i.hizliresim.com/bg7ic03.jpg) (https://www.hizliresim.com/bg7ic03)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: 880 - 28 Temmuz 2021, 21:33:39
İyi roller, başarılar dilerim. :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 28 Temmuz 2021, 23:05:04
İyi roller, başarılar dilerim. :heart:

 :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: fwrk5n - 28 Temmuz 2021, 23:34:30
(https://i.hizliresim.com/28c7juf.jpg) (https://www.hizliresim.com/28c7juf)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Grandfather - 28 Temmuz 2021, 23:38:55
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 28 Temmuz 2021, 23:39:19
106  :embarrassed:  :embarrassed2:  :face-with-rolling-eyes_1f644:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 29 Temmuz 2021, 19:05:37
(https://i.hizliresim.com/7lrajto.jpg) (https://www.hizliresim.com/7lrajto)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Fischer - 30 Temmuz 2021, 00:21:59
Rami delikanlı adamdir
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 00:30:50
Rami delikanlı adamdir

Keremde   :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: fwrk5n - 30 Temmuz 2021, 10:36:21
(https://i.hizliresim.com/72v7uju.jpg) (https://www.hizliresim.com/72v7uju)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: AnyPower - 30 Temmuz 2021, 16:25:25
Hood onayı hayırlı olsun.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: -Ediz- - 30 Temmuz 2021, 16:28:05
H.O
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: fwrk5n - 30 Temmuz 2021, 16:34:44
(https://i.hizliresim.com/ofqlzav.jpg) (https://www.hizliresim.com/ofqlzav)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: KAgyol - 30 Temmuz 2021, 16:37:14
hayırlısı olsun beyler
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: beko10 - 30 Temmuz 2021, 16:40:45
hood hayırlı olsun
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 16:43:24
Sağolun dostlarım
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Shakzy - 30 Temmuz 2021, 16:49:18
Hoodumuz hayırlı olsun    :peace:  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Grandfather - 30 Temmuz 2021, 16:58:47
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Teodoro - 30 Temmuz 2021, 18:08:24
 :helal: :helal: :helal: :kingsmile:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 18:49:09
Yeni hedefler için yeni roller yeni yüzler  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 18:50:07
(https://i.hizliresim.com/gh97ybn.jpg) (https://www.hizliresim.com/gh97ybn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 18:51:03
(https://i.hizliresim.com/h7ku4l9.jpg) (https://www.hizliresim.com/h7ku4l9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Fischer - 30 Temmuz 2021, 19:02:35
Hayırlı olsun  :*
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 19:07:41
Hayırlı olsun  :*

Fischeeeeeer
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 20:33:40
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 20:33:55
108  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: aka feigenbaum - 30 Temmuz 2021, 20:46:10
Başarılar baylar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: flashbang - 30 Temmuz 2021, 20:48:45
hood hayırlı olsun, başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Sarı Sakal - 30 Temmuz 2021, 20:52:03
baylar, başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 21:00:59
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 30 Temmuz 2021, 21:07:58
(https://i.hizliresim.com/1rhz431.jpg) (https://www.hizliresim.com/1rhz431)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 21:12:51
(https://i.hizliresim.com/nrg51do.jpg) (https://www.hizliresim.com/nrg51do)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 21:23:54
(https://i.hizliresim.com/p0jvoy8.jpg) (https://www.hizliresim.com/p0jvoy8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: DISCO NUNU - 30 Temmuz 2021, 21:50:03
(https://cdn.discordapp.com/attachments/866409996874547210/870739534768377886/imnotafraid.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: DISCO NUNU - 30 Temmuz 2021, 21:50:20
(https://cdn.discordapp.com/attachments/866409996874547210/870739537284956201/lampo.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 21:59:14
vay 109   :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 21:59:37
(https://i.hizliresim.com/2azt5jt.jpg) (https://www.hizliresim.com/2azt5jt)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 30 Temmuz 2021, 23:59:40
Tanıtım güncellenmiştir, yakında 3. chapter yüklenicek.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 00:07:08
(https://i.hizliresim.com/1s8b0lv.jpg) (https://www.hizliresim.com/1s8b0lv)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 00:08:11
(https://i.hizliresim.com/ltwar5g.jpg) (https://www.hizliresim.com/ltwar5g)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 00:25:12
(https://i.hizliresim.com/2e0nhdz.jpg) (https://www.hizliresim.com/2e0nhdz)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Nipples - 31 Temmuz 2021, 01:19:19
@rami ye biaat ediyorum.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: NexoS - 31 Temmuz 2021, 01:21:38
Mrb @rami
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 31 Temmuz 2021, 02:16:10
(https://i.hizliresim.com/5seg62a.jpg) (https://www.hizliresim.com/5seg62a)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 02:23:25
Mrb @rami

Marhaba  @NexoS
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 02:23:43
110  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: changretta - 31 Temmuz 2021, 13:02:14
Mesele çakal olmakta değil yeğen. Asıl mesele, çakallarla dans edebilmekte. @rami
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 13:36:59
Mesele çakal olmakta değil yeğen. Asıl mesele, çakallarla dans edebilmekte. @rami
Vurucaz kırıcaz patlıcaz
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 13:37:38
(https://i.hizliresim.com/afgpj5q.jpg) (https://www.hizliresim.com/afgpj5q)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 13:38:32
(https://i.hizliresim.com/c371773.jpg) (https://www.hizliresim.com/c371773)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 13:39:28
(https://i.hizliresim.com/qhwk5rp.jpg) (https://www.hizliresim.com/qhwk5rp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 13:40:17
(https://i.hizliresim.com/6dfiszr.jpg) (https://www.hizliresim.com/6dfiszr)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: fwrk5n - 31 Temmuz 2021, 13:45:06
(https://i.hizliresim.com/5hyeu1g.jpg) (https://www.hizliresim.com/5hyeu1g)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 14:15:36
(https://i.hizliresim.com/84qjtzr.jpg) (https://www.hizliresim.com/84qjtzr)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 14:29:01
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 14:29:19
111  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 16:07:08
(https://i.hizliresim.com/rq10mhy.jpg) (https://www.hizliresim.com/rq10mhy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 31 Temmuz 2021, 16:32:27
(https://i.hizliresim.com/yudu9ou.jpg) (https://www.hizliresim.com/yudu9ou)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Batuuuu - 31 Temmuz 2021, 16:50:46
devamke  :kingsmile: :kingsmile:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 17:03:25
devamke  :kingsmile: :kingsmile:

Teşkür ederim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 17:03:52
(https://i.hizliresim.com/2d32mej.jpg) (https://www.hizliresim.com/2d32mej)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: ByMummy - 31 Temmuz 2021, 18:05:19
(https://i.hizliresim.com/5khzqvs.png) (https://www.hizliresim.com/5khzqvs)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 18:09:51
(https://i.hizliresim.com/5cfgcuy.jpg) (https://www.hizliresim.com/5cfgcuy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 31 Temmuz 2021, 18:32:56
(https://i.hizliresim.com/rn7np5b.jpg) (https://www.hizliresim.com/rn7np5b)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 31 Temmuz 2021, 18:33:25
(https://i.hizliresim.com/pqvdrln.jpg) (https://www.hizliresim.com/pqvdrln)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 31 Temmuz 2021, 18:33:53
(https://i.hizliresim.com/hvplhgk.jpg) (https://www.hizliresim.com/hvplhgk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 18:35:02
@Eskonat2333 Emin bey naptınız?
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: DoguCN - 31 Temmuz 2021, 19:13:21
                                       (https://i.hizliresim.com/le4f0ly.jpg) (https://www.hizliresim.com/le4f0ly)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 31 Temmuz 2021, 19:19:43
(https://i.hizliresim.com/mdk1zmx.jpg) (https://www.hizliresim.com/mdk1zmx)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 19:53:03
(https://i.hizliresim.com/t5raq21.jpg) (https://www.hizliresim.com/t5raq21)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 31 Temmuz 2021, 20:07:25
(https://i.hizliresim.com/f6aaimj.jpg) (https://www.hizliresim.com/f6aaimj)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 20:07:43
(https://i.hizliresim.com/kr5p8fb.jpg) (https://www.hizliresim.com/kr5p8fb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 20:23:49
(https://i.hizliresim.com/4qowpg0.jpg) (https://www.hizliresim.com/4qowpg0)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 31 Temmuz 2021, 20:31:12
(https://i.hizliresim.com/2qgqqd5.jpg) (https://www.hizliresim.com/2qgqqd5)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: Eskonat - 31 Temmuz 2021, 20:31:39
@Eskonat2333 Emin bey naptınız?
Biraz fazla rol yaptım galiba :D
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 20:50:39
113  :embarrassed:  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 20:51:47
(https://i.hizliresim.com/e6cap33.jpg) (https://www.hizliresim.com/e6cap33)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 22:10:46
(https://i.hizliresim.com/o8fnnwd.jpg) (https://www.hizliresim.com/o8fnnwd)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: fwrk5n - 31 Temmuz 2021, 22:13:15
@Eskonat2333 Emin bey naptınız?
Biraz fazla rol yaptım galiba :D
Çalış kardeşim işin ne  :embarrassed2: :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: fwrk5n - 31 Temmuz 2021, 22:58:11
(https://i.hizliresim.com/rze8l5d.jpg) (https://www.hizliresim.com/rze8l5d)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 22:59:04


Chapter 3(https://i.hizliresim.com/b159a4f.jpg) (https://www.hizliresim.com/b159a4f)

 Yeni Lampadati

Petrarca ve Vittorio organizasyon döneminin perdesini kapattıktan sonra Lampadati ailesi olarak Los Santos'da adını duyurmuştur. Her şeyden önce yüz yılı aşkın süredir ailesinin yerinde tuttuğu düzeni baştan düzenleyen ikili, bölgelerindeki hakimiyeti kurmak için çeşitli planlar yapmıştı. Üstünlüğü sağlamak elbette kolay olmayacaktı ancak oluşacak sorunlar ile baş etmeleri gerekiyordu. Bölgelerindeki hakimiyeti kurduktan sonra iki kardeş önce Manzione ailesinden Matteo ardından Balestrini ailesinden Arnaldo ile görüşerek emrindeki kişileri ikiye bölüp bu iki kişinin arasında paylaştırmıştır. Petrarca hakimiyetini kuvvetlendirmek amacı ile farklı bölgelerde Lampadati ismini duyurmak istemiştir. Bunun için ilk önce Matteo'ya aktif bölgenin Commerce'ye uzanan tarafına yerleşmesini söylemiştir daha sonra Arnaldo'yu Roberto Manzione aracılığı ile Verona sahili tarafına yerleştirmiştir. Vittorio ve Petrarca bölgesinin etrafındaki diğer noktalarda bu şekilde üstünlüğünü sağlamaya başlamıştır. Yeni bölgelerde iş sahibi olmayan kişilere Lothario Forelli tarafından Lampadati ailesine ait iş yerlerinde çalışma fırsatı sunulmuştur. Hem kendilerinin hem de Lampadati'nin kazanç sağladığı yeni düzende kimse eskisi kadar sakin ve sabırlı değildi. Lampadati ailesi İtalya'dan destek alarak Los Santos'da güçlenmeye devam ediyor. İki kardeşin hedefleri ise henüz merak konusu.

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia “İmpero di Santa Maria”
Gönderen: rami - 31 Temmuz 2021, 23:03:13
Son 2 günde rol gidişatımız 180 derece değişti, bundan dolayı hikayeye yeni bir soluk katarak eğlenceli bir rol ortamı çıkartmaya çalışıyoruz. Tanıtıma kilit atıyorum, yaklaşık 15 dakika sonra bu kilidi açacağım.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 31 Temmuz 2021, 23:37:57
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/871129387074998362/saifurahman176.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 00:43:56
(https://i.hizliresim.com/lvhf0uw.jpg) (https://www.hizliresim.com/lvhf0uw)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ByMummy - 01 Ağustos 2021, 00:47:09

Seni çağırır Gülpembe.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 00:47:30
114  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 01 Ağustos 2021, 00:50:02
başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 01:00:26
başarılar
:peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 01:01:15
(https://i.hizliresim.com/dlsjs7t.jpg) (https://www.hizliresim.com/dlsjs7t)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: turuncuay - 01 Ağustos 2021, 01:04:24
İyiyiz ama biz daha iyisi olmak için çalışıyoruz..
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: vuslat - 01 Ağustos 2021, 01:09:17
 :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 01:10:55
İyiyiz ama biz daha iyisi olmak için çalışıyoruz..
:helal:
Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 01:12:51
(https://i.hizliresim.com/2gioiwp.jpg) (https://www.hizliresim.com/2gioiwp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Oxy - 01 Ağustos 2021, 01:13:34
Başarılar. :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 01:14:46
Başarılar. :helal:

Güzel yorumun için teşekkür ederim  :like:  :peace:  :54:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 01:19:40
115  :embarrassed:  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: -Ediz- - 01 Ağustos 2021, 01:46:30
 :like: :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 01 Ağustos 2021, 04:31:59
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/871203131009138688/saifurahman177.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 01 Ağustos 2021, 04:32:11
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/871203138508558336/saifurahman178.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 01 Ağustos 2021, 04:32:22
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/871203144875515974/saifurahman179.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 01 Ağustos 2021, 04:32:33
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/871203150466535475/saifurahman180.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: LEADER! - 01 Ağustos 2021, 12:05:55
Tek rol editlerini ayrı ayrı atmasanız daha iyi olabilir. Başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KOGDolunay - 01 Ağustos 2021, 12:06:17
 :peace: :afro:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 01 Ağustos 2021, 12:52:49
Tek rol editlerini ayrı ayrı atmasanız daha iyi olabilir. Başarılar

her şey atılması gerektiği gibi atılıyor, sen kafanı yorma montes  :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 13:14:54
:peace: :afro:

 :*
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 01 Ağustos 2021, 13:15:19
116  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Grandfather - 01 Ağustos 2021, 13:16:15
Tek rol editlerini ayrı ayrı atmasanız daha iyi olabilir. Başarılar
:hihi:  :'D
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 01 Ağustos 2021, 13:18:59
Tek rol editlerini ayrı ayrı atmasanız daha iyi olabilir. Başarılar

her şey atılması gerektiği gibi atılıyor, sen kafanı yorma montes  :hihi:
:)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: LEADER! - 01 Ağustos 2021, 14:02:04
Tek rol editlerini ayrı ayrı atmasanız daha iyi olabilir. Başarılar

her şey atılması gerektiği gibi atılıyor, sen kafanı yorma montes  :hihi:

Belli oluyor  :dft012: :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Denverus - 01 Ağustos 2021, 14:16:23
miyav miyav miyav, iyi geceler kardes

(https://cdn.discordapp.com/attachments/856258887454818304/871350935492886528/indir_2.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 01 Ağustos 2021, 16:25:10
(https://i.hizliresim.com/nl2hr4m.jpg) (https://www.hizliresim.com/nl2hr4m)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 01 Ağustos 2021, 16:45:21
(https://i.hizliresim.com/oumx0p4.jpg) (https://www.hizliresim.com/oumx0p4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 02 Ağustos 2021, 10:55:01
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 15:24:04
(https://i.hizliresim.com/k2imoyl.jpg) (https://www.hizliresim.com/k2imoyl)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 15:25:53
(https://i.hizliresim.com/qix5v8i.jpg) (https://www.hizliresim.com/qix5v8i)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 15:26:23
117  :embarrassed:  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 15:27:56
(https://i.hizliresim.com/sdcviar.jpg) (https://www.hizliresim.com/sdcviar)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 02 Ağustos 2021, 17:10:09
(https://i.hizliresim.com/bxtp14i.jpg) (https://www.hizliresim.com/bxtp14i)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: changretta - 02 Ağustos 2021, 17:15:44
Kolay gelsin rami gardaşım, boş insanları takma  :D :hugging-face_1f917:  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 02 Ağustos 2021, 17:18:11
(https://i.hizliresim.com/2ys4ibv.png) (https://www.hizliresim.com/2ys4ibv)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 17:28:08
Kolay gelsin rami gardaşım, boş insanları takma  :D :hugging-face_1f917:  :embarrassed2:

canım blackfishim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 17:28:38
(https://i.hizliresim.com/hzb9on0.jpg) (https://www.hizliresim.com/hzb9on0)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 02 Ağustos 2021, 17:43:37
(https://i.hizliresim.com/kjeqtji.jpg) (https://www.hizliresim.com/kjeqtji)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 17:46:41
(https://i.hizliresim.com/ozk7w37.jpg) (https://www.hizliresim.com/ozk7w37)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 02 Ağustos 2021, 17:47:51
(https://i.hizliresim.com/7itb7z0.jpg) (https://www.hizliresim.com/7itb7z0)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: çeçen ? - 02 Ağustos 2021, 17:48:18
Başarılar :)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 17:48:44
Başarılar :)

Sağol çeçenn
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 02 Ağustos 2021, 17:50:58
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 18:57:44
(https://i.hizliresim.com/ulzikiu.jpg) (https://www.hizliresim.com/ulzikiu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 02 Ağustos 2021, 19:15:23
(https://i.hizliresim.com/i9ednc2.jpg) (https://www.hizliresim.com/i9ednc2)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 02 Ağustos 2021, 20:00:00
(https://i.hizliresim.com/c8z3o3t.jpg) (https://www.hizliresim.com/c8z3o3t)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: #Bergstein - 03 Ağustos 2021, 00:14:51
H0000000000D
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Ağustos 2021, 01:23:49
H0000000000D
Berki severim  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 03 Ağustos 2021, 09:35:14

 b<3
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Ağustos 2021, 13:25:00
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Ağustos 2021, 13:25:24
119  :like: :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Elif - 03 Ağustos 2021, 15:29:57
(https://cdn.discordapp.com/attachments/869841570306850846/872093772106842162/petrarca.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Fairlop - 03 Ağustos 2021, 17:54:12
 :exactly:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: eVreedo - 03 Ağustos 2021, 18:33:44
Çok iyi gidiyosunuz başarılarınız devam etsin dostlarım <3
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Ağustos 2021, 19:10:38
:exactly:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KOGDolunay - 03 Ağustos 2021, 19:58:51
 :peace: :peace: :afro:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: changretta - 03 Ağustos 2021, 21:34:34
Bu ikiz kuleler yıkılmadan evvel, bi Amerikalı kadınla bir Amerikalı erkek ikizlerin tepesinde akşam yemeği yiyorlar Romantik bir yer Ortam süper New York acayip güzel Kemancılar, mumlar, yemek, kadın, mest Başlamışlar muhabbete Adam konuştukça kadın hayran, adam konuştukça kadın hayran Adam en sonunda mevzuyu yatağa getirmiş ‘Yatalım mı?’ demiş Kadın birden ayağı kalkmış ‘Lanet olsun size Bütün erkekler aynısınız Aklınız fikriniz yatakta!’ deyip kendini camdan aşağıya atmış
65.katta bi Ingiliz balkona çıkmış hava alıyorBir bakmış ki kadın düşüyor Kadını belinden yakalamış ‘Napıyorsun demiş?’ Kadın ‘Ağlamaklı, yaşamak istemiyorum demiş’ Ingiliz demiş ki ‘Olur mu Hayat güzel Bak seninle Londraya gideriz’ Kadın ‘Eee sonra’ demiş‘Orda benim şatom var’ Kadın ‘Eee sonra’ demiş ‘Atlara bineriz, av partilerine katılırız’ ‘Eeee sonra’ demiş kadın ‘En güzel wiskileri içeriz’ demiş ‘Eeee sonra’ ‘Şöminemizin karşısına geçeriz’ demiş ‘Eeee sonra’ ‘Sonrada yatarız’ demiş Ingiliz Kadın yeniden ağlamaya başlamış ‘Allah kahretsin, lanet olsun Bütün erkekler aynısınız Aklınız fikriniz yatakta!’ deyip kendini camdan aşağıya atmış
45. katta bir fransız balkonda hava alıyor Bir bakmış kadının biri düşüyor Kadını belinden yakalamış ‘Ne yapıyorsun demiş Kadın ağlamaklı, nefret ediyorum, yaşamak istemiyorum, hayat çok kötü’ ‘Olur mu demiş Hayat çok güzel Seninle Paris’e gideriz’ ‘Eeee sonra’ demiş kadın ‘Kafelerde otururuz’ ‘Eeee sonra’ demiş kadın ‘Şanzelide otururuz’ demiş ‘Eeee sonra’ demiş kadın’ En güzel yemekleri yeriz, en güzel şarapları içeriz’ demiş ‘Eeee sonra’ ‘Sonra müzeleri gezeriz El ele tutuşup Eyfel’e çıkarız’ ‘Eeee sonra’ demiş kadın ‘Ordan benim çiftliğime geçeriz’ ‘Eeee sonra ‘Yıllanmış bir şarap açarız’ ‘Eeee sonra’ ‘Şarabımızı içip’ ‘Eeee sonra’ demiş kadın ‘ sonra da yatarız’ demiş adam Kadın yeniden ağlamaya başlamış‘Lanet olsun size Bütün erkekler aynısınızHepinizden nefret ediyorum Aklınız fikriniz yatakta!’ deyip kendini tekrar camdan aşağıya atmış
18. katta, Temel balkonda hava alıyor Bi bakmış kadının biri düşüyor yakalamış belinden hemen ‘Nedisun?’ Kadın ‘Ağlamaklı, yaşamak istemiyorum’ demiş Temel demiş ki ‘Olir mu, hayat çok güzel Seninle rizeye gideriz demiş’ ‘Eeee sonra demiş’ ‘Çay toplaruk’ ‘Eeee’ demiş kadın ‘Yaylaya çıkaruk’ ‘Eeee sonra’ demiş ‘Horon teperuk’ demiş ‘Ee sıkılırsak deniz kenarına ineruk’ demiş ‘Sonra demiş’ ‘Denize açılıruz’ ‘Eeee sonra’ ‘Ee hamsi tutaruk’ demiş ‘Eeee sonra’ demiş kadın ‘Hamsi tava yeruk’ demiş ‘Eeee sonra’ demiş kadın ‘Hamsi buğlama yeruk’ demiş‘Eeee sonra’ ‘Ee hamsi koli yeruk’ demiş‘Eeee sonra’ ‘Eehh hamsili pilav yeruk’ demiş‘Eeee sonra’ ‘Hamsi reçelu yeruk demiş’ ‘Eeeeh sonra’ demiş kadın ‘Hamsili ekmek yeruk’ demiş ‘Eeeeh sonra’ demiş ‘Hamsi çorbasu içeruk’ demiş ‘Eeeeh’ demiş ‘Yani yatmıcakmıyız?’ demiş Laz kadına bakmış‘Orospi’ demiş, atmış onu aşağıya.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: vuslat - 03 Ağustos 2021, 23:01:48
güzel hikaye kardeşim sonunu beğendim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fears the great - 03 Ağustos 2021, 23:28:28
helal çocuklar, yükseklerdesiniz başarılarınız devamını dilerim  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Ağustos 2021, 23:42:34
helal çocuklar, yükseklerdesiniz başarılarınız devamını dilerim  :heart:

 :helal:  :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Ağustos 2021, 23:43:14
120  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Ağustos 2021, 11:29:18
(https://i.hizliresim.com/e036pp9.jpg) (https://www.hizliresim.com/e036pp9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ByMummy - 04 Ağustos 2021, 13:29:19
(https://i.hizliresim.com/3hwo9as.png) (https://www.hizliresim.com/3hwo9as)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 04 Ağustos 2021, 13:31:57
(https://i.hizliresim.com/6vs9rz9.jpg) (https://www.hizliresim.com/6vs9rz9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: PERES - 04 Ağustos 2021, 16:40:41
roller guzel kendinizi savunma savaş yeteneginiz olsa cok cok daha iyi olurdu  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: INTHENIGTTAGLIA - 04 Ağustos 2021, 17:11:25
roller guzel kendinizi savunma savaş yeteneginiz olsa cok cok daha iyi olurdu  :helal:

Senin de rollerin kötü tek başına rol yapıyorsun ekibin yok çünkü liderlik vasfın yok kimseye söz geçirmiyorsun. Savaş savunma olsa nolur dm sunucusunda mısın?
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 04 Ağustos 2021, 17:54:17
(https://i.hizliresim.com/nc52t7v.png) (https://www.hizliresim.com/nc52t7v)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Ağustos 2021, 18:02:43
(https://i.hizliresim.com/8tnso9z.jpg) (https://www.hizliresim.com/8tnso9z)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Ağustos 2021, 18:03:41
(https://i.hizliresim.com/j3o6lhp.jpg) (https://www.hizliresim.com/j3o6lhp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Ağustos 2021, 18:05:37
121  :embarrassed2:  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Ağustos 2021, 18:26:06
(https://i.hizliresim.com/msukbx7.jpg) (https://www.hizliresim.com/msukbx7)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Grandfather - 04 Ağustos 2021, 18:31:51
roller guzel kendinizi savunma savaş yeteneginiz olsa cok cok daha iyi olurdu  :helal:
Rol ve birlik konusunda herhangi bir başarın yok bizi eleştirmen için önce ihlal yapmamayı öğrenmen lazım. Malûm senin savaş yeteneği dediğin DM atmak. Onun jailini yatıyorsun değil mi? Tanıtımı kirletme konuşacaksak Discord üzerinden ulaşabilirsin.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Ağustos 2021, 18:40:32
(https://i.hizliresim.com/thtes3b.jpg) (https://www.hizliresim.com/thtes3b)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Ağustos 2021, 19:18:25
(https://i.hizliresim.com/lqltvvy.jpg) (https://www.hizliresim.com/lqltvvy)
@Shiver  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ByMummy - 04 Ağustos 2021, 19:45:08
(https://i.hizliresim.com/ebkwnyt.png) (https://www.hizliresim.com/ebkwnyt)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 04 Ağustos 2021, 20:09:23
(https://i.hizliresim.com/rx67sl4.jpg) (https://www.hizliresim.com/rx67sl4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 04 Ağustos 2021, 20:37:47
(https://i.hizliresim.com/ruvi0rv.jpg) (https://www.hizliresim.com/ruvi0rv)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Ağustos 2021, 22:22:18
(https://i.hizliresim.com/orwnko4.jpg) (https://www.hizliresim.com/orwnko4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Ağustos 2021, 22:54:45
122  :fire:  :heart:  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Shiver - 05 Ağustos 2021, 14:26:07
(https://i.hizliresim.com/tdc1r1s.png) (https://www.hizliresim.com/tdc1r1s)
(https://i.hizliresim.com/4o5rvvr.png) (https://www.hizliresim.com/4o5rvvr)
(https://i.hizliresim.com/dm8j6jf.png) (https://www.hizliresim.com/dm8j6jf)
(https://i.hizliresim.com/1z654i0.png) (https://www.hizliresim.com/1z654i0)
(https://i.hizliresim.com/5a7tg0t.png) (https://www.hizliresim.com/5a7tg0t)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 05 Ağustos 2021, 19:15:48
Sona yaklaşıyoruz @Grandfather
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 06 Ağustos 2021, 21:18:19
Yarın tüm hızımızla devam ediyoruz  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: #Bergstein - 06 Ağustos 2021, 22:00:57
Ne sonu devaam
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 06 Ağustos 2021, 23:07:08
ŞAPALAĞI YERSİN SON YOK DEVAM
(https://cdn.discordapp.com/attachments/847370990476591117/873275808788119602/Baslksz-116.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 06 Ağustos 2021, 23:07:45
(https://cdn.discordapp.com/attachments/847370990476591117/873276046223487026/Baslksz-136.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 06 Ağustos 2021, 23:17:14
ŞAPALAĞI YERSİN SON YOK DEVAM
  :cheesy:  :face-with-rolling-eyes_1f644:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: eVreedo - 06 Ağustos 2021, 23:18:16
(https://i.hizliresim.com/jt75byo.png) (https://www.hizliresim.com/jt75byo)


Hepinizi beklerim dostlarım..
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: bqrqn1 - 07 Ağustos 2021, 01:13:33
[ Invalid YouTube link ]


@rami Ayıq ol kardeş, Yoldaşlar burada.


[youtube]


 
hurricane PKKLIDIR
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: NexoS - 07 Ağustos 2021, 02:18:38
[ Invalid YouTube link ]


@rami Ayıq ol kardeş, Yoldaşlar burada.


[youtube]


 
hurricane PKKLIDIR
KWMFLAMFPSMFPSMDOMSPD macrodenize ( @rami ) ab ne dio bu?!?!?!
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: FEASLESSS - 07 Ağustos 2021, 03:42:20
Sonlara doğru arkada kalan güzel anılar LAMPADATİ   :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 07 Ağustos 2021, 09:28:50
[ Invalid YouTube link ]


@rami Ayıq ol kardeş, Yoldaşlar burada.


[youtube]


 
hurricane PKKLIDIR
KWMFLAMFPSMFPSMDOMSPD macrodenize ( @rami ) ab ne dio bu?!?!?!

Furkan bu ne  :face-with-rolling-eyes_1f644: :face-with-rolling-eyes_1f644: :face-with-rolling-eyes_1f644:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Fischer - 07 Ağustos 2021, 09:57:23
Lampadati aşiret familyasına başarılar 122 değil 322 devamke
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 07 Ağustos 2021, 18:55:26
Lampadati aşiret familyasına başarılar 122 değil 322 devamke
Aktifliği yarın sabah itibariyle sağlıyorum, her an 322 olabiliriz  :hihi:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 07 Ağustos 2021, 20:24:54
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/873617251817906216/saifurahman227.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 07 Ağustos 2021, 20:25:02
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/873617259317317703/saifurahman228.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 07 Ağustos 2021, 20:25:12
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/873617268754497536/saifurahman229.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 07 Ağustos 2021, 20:25:24
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/873617277101174824/saifurahman230.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 07 Ağustos 2021, 20:58:18
Geri Döndük  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 07 Ağustos 2021, 20:58:41
(https://i.hizliresim.com/1pswoq3.jpg) (https://www.hizliresim.com/1pswoq3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 07 Ağustos 2021, 22:24:04
(https://i.hizliresim.com/sbja6x1.jpeg) (https://www.hizliresim.com/sbja6x1)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Macera - 07 Ağustos 2021, 22:32:16
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 07:41:48
Başarılar.
Sağoll
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Keys - 08 Ağustos 2021, 11:18:33
Başarılar.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 08 Ağustos 2021, 12:59:55
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Nooz - 08 Ağustos 2021, 14:42:33
kolay gelsin canlar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 14:44:14
kolay gelsin canlar
Eyvallah  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 15:03:18
(https://i.hizliresim.com/2tv4t2h.jpg) (https://www.hizliresim.com/2tv4t2h)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 18:01:40
(https://i.hizliresim.com/mejzveg.jpg) (https://www.hizliresim.com/mejzveg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 18:02:53
(https://i.hizliresim.com/iio7iv3.jpg) (https://www.hizliresim.com/iio7iv3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 08 Ağustos 2021, 18:05:22
(https://i.hizliresim.com/buvmm3p.jpeg) (https://www.hizliresim.com/buvmm3p)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 18:06:14
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 18:07:52
(https://i.hizliresim.com/rna778t.jpg) (https://www.hizliresim.com/rna778t)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 18:09:29
(https://i.hizliresim.com/pkhy5bs.jpg) (https://www.hizliresim.com/pkhy5bs)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 08 Ağustos 2021, 18:18:19
(https://i.hizliresim.com/8skcngk.jpg) (https://www.hizliresim.com/8skcngk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 08 Ağustos 2021, 18:18:38
(https://i.hizliresim.com/a3ta3cc.jpg) (https://www.hizliresim.com/a3ta3cc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 18:19:20
(https://i.hizliresim.com/n7mxpxi.jpg) (https://www.hizliresim.com/n7mxpxi)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 19:18:43
(https://i.hizliresim.com/eaz4lpd.jpg) (https://www.hizliresim.com/eaz4lpd)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 08 Ağustos 2021, 19:21:16
(https://i.hizliresim.com/i4qtutk.jpg) (https://www.hizliresim.com/i4qtutk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 09 Ağustos 2021, 13:47:15
(https://i.hizliresim.com/76g8kfk.jpg) (https://www.hizliresim.com/76g8kfk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ByMummy - 09 Ağustos 2021, 13:48:50
Sugar Daddy isteyen Peterce Lampadi ye gelsin bu.

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 09 Ağustos 2021, 14:52:27
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 09 Ağustos 2021, 15:18:42
(https://i.hizliresim.com/6gthw9h.jpg) (https://www.hizliresim.com/6gthw9h)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 09 Ağustos 2021, 15:19:30
(https://i.hizliresim.com/sykqum5.jpg) (https://www.hizliresim.com/sykqum5)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 09 Ağustos 2021, 15:23:13
(https://i.hizliresim.com/kcbk89b.jpg) (https://www.hizliresim.com/kcbk89b)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 09 Ağustos 2021, 16:35:08
(https://i.hizliresim.com/39kl00b.jpeg) (https://www.hizliresim.com/39kl00b)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 09 Ağustos 2021, 17:06:24
(https://i.hizliresim.com/hiltz2a.jpg) (https://www.hizliresim.com/hiltz2a)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 09 Ağustos 2021, 17:07:44
(https://i.hizliresim.com/qz7k0hn.jpg) (https://www.hizliresim.com/qz7k0hn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 09 Ağustos 2021, 17:09:38
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/874292762684555264/saifurahman252.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Elif - 09 Ağustos 2021, 18:45:04
(https://cdn.discordapp.com/attachments/838185292362940426/874313012272586752/limo1.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: INTHENIGTTAGLIA - 09 Ağustos 2021, 19:21:59
yeni sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: INTHENIGTTAGLIA - 09 Ağustos 2021, 19:22:59
(https://cdn.discordapp.com/attachments/742998598836420649/874305779925127209/unknown.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 10 Ağustos 2021, 00:09:08
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/874397596448337980/saifurahman261.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 10 Ağustos 2021, 01:32:36
(https://s6.gifyu.com/images/gifff.gif) (https://gifyu.com/image/yhU9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: T-Turner - 10 Ağustos 2021, 01:34:45
Rolleriniz gayet kaliteli ve güzel duruyor, böyle devam. :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: beko10 - 10 Ağustos 2021, 02:10:22
(https://cdn.discordapp.com/attachments/837480998471729192/874404922127417405/mas1.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: beko10 - 10 Ağustos 2021, 02:12:19
(https://cdn.discordapp.com/attachments/837480998471729192/874404942591442995/mas2.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: beko10 - 10 Ağustos 2021, 02:13:09
(https://cdn.discordapp.com/attachments/837480998471729192/874412606021050408/mas3.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: beko10 - 10 Ağustos 2021, 02:14:00
(https://cdn.discordapp.com/attachments/837480998471729192/874424657200169060/mas8.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: beko10 - 10 Ağustos 2021, 02:14:46
(https://cdn.discordapp.com/attachments/837480998471729192/874412626443108422/mas4.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: beko10 - 10 Ağustos 2021, 02:16:15
(https://cdn.discordapp.com/attachments/837480998471729192/874424656415825940/mas7.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 10 Ağustos 2021, 11:08:42
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 10 Ağustos 2021, 12:30:36
(https://i.hizliresim.com/r47w7le.png) (https://www.hizliresim.com/r47w7le)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 10 Ağustos 2021, 13:59:02
Rolleriniz gayet kaliteli ve güzel duruyor, böyle devam. :helal:
Yeni gördüm eyvallah  :anlas: :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 10 Ağustos 2021, 14:16:14
(https://i.hizliresim.com/simhr7w.jpg) (https://www.hizliresim.com/simhr7w)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 10 Ağustos 2021, 16:20:02
bizim dayıoğlu bu
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 10 Ağustos 2021, 16:53:06
bizim dayıoğlu bu

Abo
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 10 Ağustos 2021, 21:13:57
(https://i.hizliresim.com/qmhvey4.jpeg) (https://www.hizliresim.com/qmhvey4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fears the great - 11 Ağustos 2021, 00:31:27
(https://cdn.discordapp.com/attachments/849742890141483048/874762442805215243/Rol_ss276.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 11 Ağustos 2021, 14:49:11
(https://i.hizliresim.com/mrt7zx8.jpg) (https://www.hizliresim.com/mrt7zx8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: SİYAHÇORAP28 - 11 Ağustos 2021, 14:56:34
Yok abi yok  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 11 Ağustos 2021, 15:22:36
Yeni sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 11 Ağustos 2021, 21:03:46
(https://i.hizliresim.com/71kzv64.jpg) (https://www.hizliresim.com/71kzv64)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 11 Ağustos 2021, 22:36:50
(https://i.hizliresim.com/rr111xp.jpg) (https://www.hizliresim.com/rr111xp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 12 Ağustos 2021, 13:16:08
(https://i.hizliresim.com/d7jdnak.jpg) (https://www.hizliresim.com/d7jdnak)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 12 Ağustos 2021, 13:33:00
(https://i.hizliresim.com/j9ua87o.png) (https://www.hizliresim.com/j9ua87o)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 12 Ağustos 2021, 13:59:28
(https://i.hizliresim.com/g85lk14.jpg) (https://www.hizliresim.com/g85lk14)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 12 Ağustos 2021, 14:24:02
(https://i.hizliresim.com/ruydk9v.jpeg) (https://www.hizliresim.com/ruydk9v)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 12 Ağustos 2021, 14:39:04
(https://i.hizliresim.com/c8ml4xf.jpg) (https://www.hizliresim.com/c8ml4xf)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 12 Ağustos 2021, 15:03:27
(https://i.hizliresim.com/nixvr36.png) (https://www.hizliresim.com/nixvr36)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 12 Ağustos 2021, 15:34:29
(https://i.hizliresim.com/jywjomp.jpeg) (https://www.hizliresim.com/jywjomp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 12 Ağustos 2021, 15:35:01
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 12 Ağustos 2021, 16:04:42
(https://i.hizliresim.com/ev6sezr.jpg) (https://www.hizliresim.com/ev6sezr)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 12 Ağustos 2021, 16:07:30
(https://i.hizliresim.com/964plpx.jpg) (https://www.hizliresim.com/964plpx)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 12 Ağustos 2021, 23:21:22
(https://i.hizliresim.com/spbpf9u.jpg) (https://www.hizliresim.com/spbpf9u)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 12 Ağustos 2021, 23:28:45
(https://i.hizliresim.com/4gj5yyj.jpg) (https://www.hizliresim.com/4gj5yyj)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Grandfather - 13 Ağustos 2021, 12:56:34
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 13 Ağustos 2021, 15:21:40
(https://i.hizliresim.com/1cn061p.jpg) (https://www.hizliresim.com/1cn061p)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 13 Ağustos 2021, 18:52:26
(https://i.hizliresim.com/4zxozff.jpg) (https://www.hizliresim.com/4zxozff)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 13 Ağustos 2021, 19:42:18
(https://i.hizliresim.com/swe0pc5.png) (https://www.hizliresim.com/swe0pc5)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Grandfather - 13 Ağustos 2021, 20:02:47
(https://i.hizliresim.com/ktftlja.jpg) (https://www.hizliresim.com/ktftlja)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 13 Ağustos 2021, 20:52:19
Yeni güzel sayfa  :hand: :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: S L A Y E R - 13 Ağustos 2021, 21:20:09
 :dilcikar: :dilcikar:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 13 Ağustos 2021, 21:27:01
:dilcikar: :dilcikar:
Anlamadim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 14 Ağustos 2021, 10:49:43
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Ağustos 2021, 15:10:45
(https://i.hizliresim.com/q79okmb.jpg) (https://www.hizliresim.com/q79okmb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 14 Ağustos 2021, 17:17:25
(https://i.hizliresim.com/eudvvyn.jpeg) (https://www.hizliresim.com/eudvvyn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 14 Ağustos 2021, 18:03:48
(https://i.hizliresim.com/49oc2iy.jpg) (https://www.hizliresim.com/49oc2iy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 14 Ağustos 2021, 18:33:57
(https://i.hizliresim.com/rf2i81y.jpeg) (https://www.hizliresim.com/rf2i81y)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Ağustos 2021, 18:35:21
(https://i.hizliresim.com/dmdhfqk.jpg) (https://www.hizliresim.com/dmdhfqk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Ağustos 2021, 18:36:09
(https://i.hizliresim.com/yjyu8sj.jpg) (https://www.hizliresim.com/yjyu8sj)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 14 Ağustos 2021, 18:37:54
Yeni Sayfa  :embarrassed2: :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Ağustos 2021, 18:43:04
(https://i.hizliresim.com/1nk00wq.jpg) (https://www.hizliresim.com/1nk00wq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Ağustos 2021, 19:05:53
(https://i.hizliresim.com/397stry.jpg) (https://www.hizliresim.com/397stry)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Ağustos 2021, 19:39:30
(https://i.hizliresim.com/awczxzk.jpg) (https://www.hizliresim.com/awczxzk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Ağustos 2021, 20:13:48
(https://i.hizliresim.com/59i9ijm.) (https://www.hizliresim.com/59i9ijm)
@Grandfather Adına atılmıştır.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Ağustos 2021, 20:14:47
(https://i.hizliresim.com/gc419fi.jpg) (https://www.hizliresim.com/gc419fi)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Ağustos 2021, 20:15:37
(https://i.hizliresim.com/h86cex7.jpg) (https://www.hizliresim.com/h86cex7)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 15 Ağustos 2021, 09:52:49
(https://i.hizliresim.com/64ojy3k.jpg) (https://www.hizliresim.com/64ojy3k)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 15 Ağustos 2021, 13:03:32
güzel
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Ağustos 2021, 16:59:49
(https://i.hizliresim.com/ojcy0ku.jpg) (https://www.hizliresim.com/ojcy0ku)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 15 Ağustos 2021, 17:01:51
Yeni sayfa. :)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Ağustos 2021, 17:02:44
(https://i.hizliresim.com/a5medoo.jpg) (https://www.hizliresim.com/a5medoo)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Ağustos 2021, 17:04:11
(https://i.hizliresim.com/1ju1hqg.jpg) (https://www.hizliresim.com/1ju1hqg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Ağustos 2021, 17:05:21
(https://i.hizliresim.com/fbmrl6z.jpg) (https://www.hizliresim.com/fbmrl6z)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Ağustos 2021, 17:34:21
(https://i.hizliresim.com/griktsy.jpg) (https://www.hizliresim.com/griktsy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 15 Ağustos 2021, 18:24:00
(https://i.hizliresim.com/ef8n8ds.jpeg) (https://www.hizliresim.com/ef8n8ds)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Hog Butcher - 15 Ağustos 2021, 18:58:55
Kolay gelsin.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Ağustos 2021, 19:26:44
Kolay gelsin.
Eyvallah bekliyorum  :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 15 Ağustos 2021, 19:57:08
(https://i.hizliresim.com/mqovfz9.jpg) (https://www.hizliresim.com/mqovfz9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 15 Ağustos 2021, 20:50:55
(https://i.hizliresim.com/dx9kksb.png) (https://www.hizliresim.com/dx9kksb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Ağustos 2021, 21:30:18
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: FEASLESSS - 16 Ağustos 2021, 07:46:16
Başarılar :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 16 Ağustos 2021, 09:45:36
(https://i.hizliresim.com/21rp9nu.jpg) (https://www.hizliresim.com/21rp9nu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 16:09:41
(https://i.hizliresim.com/1bm5hnd.jpg) (https://www.hizliresim.com/1bm5hnd)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 16 Ağustos 2021, 16:17:58
(https://i.hizliresim.com/rgy6ssh.png) (https://www.hizliresim.com/rgy6ssh)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 16 Ağustos 2021, 16:21:55
(https://i.hizliresim.com/slz6v6t.png) (https://www.hizliresim.com/slz6v6t)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 16 Ağustos 2021, 16:25:35
(https://i.hizliresim.com/f6r4o9e.png) (https://www.hizliresim.com/f6r4o9e)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 16:34:49
(https://i.hizliresim.com/drbpbju.jpg) (https://www.hizliresim.com/drbpbju)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 16:54:06
(https://i.hizliresim.com/9mbpfd5.jpg) (https://www.hizliresim.com/9mbpfd5)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Clueppe - 16 Ağustos 2021, 18:56:13
Başarılar  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 19:05:50
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 19:06:57
(https://i.hizliresim.com/j5ckp12.jpg) (https://www.hizliresim.com/j5ckp12)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 19:10:38
(https://i.hizliresim.com/e9perql.jpg) (https://www.hizliresim.com/e9perql)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 19:11:59
(https://i.hizliresim.com/fc58y9g.jpg) (https://www.hizliresim.com/fc58y9g)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 19:51:47
(https://i.hizliresim.com/awzi53v.jpg) (https://www.hizliresim.com/awzi53v)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 20:23:57
(https://i.hizliresim.com/cnkxaiv.jpg) (https://www.hizliresim.com/cnkxaiv)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: FEASLESSS - 16 Ağustos 2021, 21:00:17
(https://i.hizliresim.com/3iloqxf.png) (https://www.hizliresim.com/3iloqxf)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: FEASLESSS - 16 Ağustos 2021, 21:02:35
(https://i.hizliresim.com/flfjh62.png) (https://www.hizliresim.com/flfjh62)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: sayp - 16 Ağustos 2021, 21:24:27
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/876885043543416852/koalisyon7.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 16 Ağustos 2021, 21:44:41
(https://i.hizliresim.com/pxhu2lb.jpg) (https://www.hizliresim.com/pxhu2lb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Ağustos 2021, 23:25:52
Yeni sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 16 Ağustos 2021, 23:32:29
Rami Reis :fire: <3
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: VARDAR - 17 Ağustos 2021, 01:36:45
Başarılar  :heart: :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 17 Ağustos 2021, 09:24:23
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ASPAL - 17 Ağustos 2021, 14:50:31
Kolay gelsin. :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 17 Ağustos 2021, 15:20:20
Kolay gelsin. :like:

Sen nerdeydin beolm  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: TonyMontana. - 17 Ağustos 2021, 15:23:30
Başarılar  b<3 :dft003:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 17 Ağustos 2021, 15:25:43
(https://i.hizliresim.com/ldvsyda.png) (https://www.hizliresim.com/ldvsyda)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 17 Ağustos 2021, 15:29:53
(https://i.hizliresim.com/n0szid0.jpg) (https://www.hizliresim.com/n0szid0)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 17 Ağustos 2021, 15:31:07
(https://i.hizliresim.com/g068n24.jpg) (https://www.hizliresim.com/g068n24)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 17 Ağustos 2021, 15:33:18
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 17 Ağustos 2021, 16:00:30
(https://i.hizliresim.com/3b7yjp5.jpg) (https://www.hizliresim.com/3b7yjp5)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 17 Ağustos 2021, 17:07:54
(https://i.hizliresim.com/tnh2t6y.jpg) (https://www.hizliresim.com/tnh2t6y)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: zEX - 17 Ağustos 2021, 18:09:00
(https://cdn.discordapp.com/attachments/701034957648298035/877206906693910558/sssss.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 17 Ağustos 2021, 18:18:50
(https://i.hizliresim.com/sb0emho.jpg) (https://www.hizliresim.com/sb0emho)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 17 Ağustos 2021, 20:51:40
(https://i.hizliresim.com/j5kd2uu.jpeg) (https://www.hizliresim.com/j5kd2uu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 17 Ağustos 2021, 21:54:51
(https://i.hizliresim.com/5luik8q.png) (https://www.hizliresim.com/5luik8q)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 17 Ağustos 2021, 23:09:22
(https://i.hizliresim.com/n1bh55f.png) (https://www.hizliresim.com/n1bh55f)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 17 Ağustos 2021, 23:55:09
(https://i.hizliresim.com/h71gn9d.png) (https://www.hizliresim.com/h71gn9d)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 18 Ağustos 2021, 00:41:04
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 18 Ağustos 2021, 00:43:54
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 18 Ağustos 2021, 10:05:41
(https://i.hizliresim.com/p8z4zxi.png) (https://www.hizliresim.com/p8z4zxi)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 18 Ağustos 2021, 14:52:55
(https://i.hizliresim.com/t1o3lw4.png) (https://www.hizliresim.com/t1o3lw4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 18 Ağustos 2021, 15:39:37
(https://i.hizliresim.com/14b4omu.jpg) (https://www.hizliresim.com/14b4omu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 18 Ağustos 2021, 16:30:07
(https://i.hizliresim.com/hrqo3b1.jpg) (https://www.hizliresim.com/hrqo3b1)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 18 Ağustos 2021, 16:31:08
(https://i.hizliresim.com/bkw9ads.jpg) (https://www.hizliresim.com/bkw9ads)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 18 Ağustos 2021, 20:14:09
(https://i.hizliresim.com/ne3fx0w.png) (https://www.hizliresim.com/ne3fx0w)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 18 Ağustos 2021, 22:21:01
Başarılar dostlar.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 18 Ağustos 2021, 23:30:31
Başarılar dostlar.
:fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 19 Ağustos 2021, 10:29:55
Bisiler siseler neyse galp
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 19 Ağustos 2021, 12:59:09
(https://cdn.discordapp.com/attachments/847370990476591117/877521401601478687/Baslksz-177.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 19 Ağustos 2021, 13:05:15
(https://cdn.discordapp.com/attachments/847370990476591117/877521405770600538/Baslksz-178.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 19 Ağustos 2021, 15:26:36
(https://i.hizliresim.com/de2usti.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 19 Ağustos 2021, 19:52:48
(https://i.hizliresim.com/rabdzeb.png) (https://www.hizliresim.com/rabdzeb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 19 Ağustos 2021, 19:53:51
(https://i.hizliresim.com/fu0y2k7.png) (https://www.hizliresim.com/fu0y2k7)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 19 Ağustos 2021, 19:54:15
(https://i.hizliresim.com/40a2zi2.jpg) (https://www.hizliresim.com/40a2zi2)
 
@Grandfather  adına atılmıştır.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 19 Ağustos 2021, 21:05:31
(https://i.hizliresim.com/q7urfna.png) (https://www.hizliresim.com/q7urfna)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 19 Ağustos 2021, 21:07:34
(https://i.hizliresim.com/inbmcdq.jpg) (https://www.hizliresim.com/inbmcdq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 19 Ağustos 2021, 21:08:22
(https://i.hizliresim.com/d2xchg9.jpg) (https://www.hizliresim.com/d2xchg9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 19 Ağustos 2021, 21:09:24
(https://i.hizliresim.com/d41v06t.jpg) (https://www.hizliresim.com/d41v06t)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 19 Ağustos 2021, 21:11:12
140’a geçelim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 19 Ağustos 2021, 21:13:18
(https://i.hizliresim.com/a35qxlb.jpg) (https://www.hizliresim.com/a35qxlb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 19 Ağustos 2021, 22:17:22
(https://i.hizliresim.com/1fy6tal.jpeg) (https://www.hizliresim.com/1fy6tal)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 19 Ağustos 2021, 22:22:48
(https://i.hizliresim.com/grd80nu.jpg) (https://www.hizliresim.com/grd80nu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 20 Ağustos 2021, 00:30:44
(https://i.hizliresim.com/dq1krjd.jpg) (https://www.hizliresim.com/dq1krjd)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 20 Ağustos 2021, 00:31:46
(https://i.hizliresim.com/gfh4hfw.jpg) (https://www.hizliresim.com/gfh4hfw)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: SAHMERA - 20 Ağustos 2021, 01:34:10
Kolay gelsin Dostum Rami, başarılar, emeğinin karşılığını alıyorsun vesselam.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 20 Ağustos 2021, 08:40:25
Kolay gelsin Dostum Rami, başarılar, emeğinin karşılığını alıyorsun vesselam.
:*
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 20 Ağustos 2021, 14:59:59
(https://i.hizliresim.com/oqhr1iq.png) (https://www.hizliresim.com/oqhr1iq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 20 Ağustos 2021, 21:59:39
(https://i.hizliresim.com/e3grt1h.png) (https://www.hizliresim.com/e3grt1h)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 20 Ağustos 2021, 22:54:15
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 21 Ağustos 2021, 00:47:35
(https://i.hizliresim.com/127p5od.jpg) (https://www.hizliresim.com/127p5od)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 21 Ağustos 2021, 00:54:18
(https://i.hizliresim.com/irtdpck.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 21 Ağustos 2021, 12:13:56
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 21 Ağustos 2021, 14:44:32
(https://cdn.discordapp.com/attachments/856604699543994368/878014374781018132/Copy_of_OKTOBERFEST_POSTER_-_Made_with_PosterMyWall_1.jpg)
Yol kenarında bulunan broşür.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 21 Ağustos 2021, 16:25:10

   
    Martinus şehre geldiği ilk günü kendi birikiminden kendisine araba alarak, otelde bir oda tutarak geçirdi. Gece otele dönmeden Ignacio aradı ve yarın ilk iş Charles ile konuşmasını, ona iş vereceğini söyledi.
    Martinus Charles ile buluştu ve yeni açılacak kafenin müdür yardımcılığını üslendi.

(https://i.ibb.co/WW6Vn1k/Multimedya1-1.png) (https://ibb.co/KjXK6H2)

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 21 Ağustos 2021, 18:11:56(https://i.hizliresim.com/nr0pwb5.png) (https://www.hizliresim.com/nr0pwb5)Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 21 Ağustos 2021, 22:32:42
(https://i.hizliresim.com/78ynb4d.jpeg) (https://www.hizliresim.com/78ynb4d)
@godV1DAR  adına atılmıştır.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 21 Ağustos 2021, 22:35:26
(https://i.hizliresim.com/ijf2dlj.jpg) (https://www.hizliresim.com/ijf2dlj)
@Grandfather  adına atılmıştır.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 22 Ağustos 2021, 14:49:51
(https://i.hizliresim.com/dfg8idw.jpg) (https://www.hizliresim.com/dfg8idw)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 22 Ağustos 2021, 14:50:43
Y E N İ S A Y F A  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 22 Ağustos 2021, 14:52:27
(https://i.hizliresim.com/k51aihz.jpg) (https://www.hizliresim.com/k51aihz)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 22 Ağustos 2021, 19:13:24
(https://i.hizliresim.com/mr2livm.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 22 Ağustos 2021, 20:59:06
 Lampadati’nin hem organizasyon üyeleri hemde aile dostları sokak yarışı düzenleyen illegal bir grup ile bir araya geldi, kendilerine dostluk teklifi ile yaklaşan Lampadati tarafı istediği tepkiyi almıştı.
(https://i.hizliresim.com/mruf67n.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 22 Ağustos 2021, 22:01:16
2 gündür OOC sebeplerden dolayı pasifim, ancak birliğim aktif. Yarından itibaren her zaman dediğim gibi eskisindende hızlı bir şekilde rol paylaşımına başlayacağım. İyi akşamlar.  :peace:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Shiver - 23 Ağustos 2021, 03:09:46
(https://i.hizliresim.com/4z5s5rj.png) (https://www.hizliresim.com/4z5s5rj)
(https://i.hizliresim.com/9wv5ub6.png) (https://www.hizliresim.com/9wv5ub6)
(https://i.hizliresim.com/ismewkk.png) (https://www.hizliresim.com/ismewkk)
(https://i.hizliresim.com/4tlbw5w.png) (https://www.hizliresim.com/4tlbw5w)
(https://i.hizliresim.com/seg1u5w.png) (https://www.hizliresim.com/seg1u5w)
(https://i.hizliresim.com/kzned2r.png) (https://www.hizliresim.com/kzned2r)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Grandfather - 23 Ağustos 2021, 11:45:30

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 23 Ağustos 2021, 13:25:22
(https://i.hizliresim.com/23r3j00.jpg) (https://www.hizliresim.com/23r3j00)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 23 Ağustos 2021, 15:42:28
(https://i.hizliresim.com/a3uonnk.png) (https://www.hizliresim.com/a3uonnk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 23 Ağustos 2021, 16:50:17
(https://i.hizliresim.com/5m57ujj.jpg) (https://www.hizliresim.com/5m57ujj)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 23 Ağustos 2021, 16:51:40
Yeni Sayfa  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 23 Ağustos 2021, 16:52:45
(https://i.hizliresim.com/p83eiuv.jpg) (https://www.hizliresim.com/p83eiuv)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 23 Ağustos 2021, 16:54:43
(https://i.hizliresim.com/ev24k4f.jpg) (https://www.hizliresim.com/ev24k4f)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 23 Ağustos 2021, 16:57:29
(https://i.hizliresim.com/qhny019.jpg) (https://www.hizliresim.com/qhny019)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 23 Ağustos 2021, 19:14:37
(https://i.hizliresim.com/i1y8irp.jpg) (https://www.hizliresim.com/i1y8irp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 23 Ağustos 2021, 19:21:17
(https://i.hizliresim.com/8n8xtj8.png) (https://www.hizliresim.com/8n8xtj8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: sayp - 23 Ağustos 2021, 22:59:51
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/879451818487349278/lampadati.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 23 Ağustos 2021, 23:25:22
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/879459749538721832/saifurahman320.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 23 Ağustos 2021, 23:27:26
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/879459756614500442/saifurahman321.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Keith - 24 Ağustos 2021, 00:57:51
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 24 Ağustos 2021, 01:09:34
Yeni sayfa bakalım
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 24 Ağustos 2021, 01:25:07
Harbili way ama gümbür gümbür
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 24 Ağustos 2021, 01:37:23
(https://i.hizliresim.com/tcf0bec.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Creature - 24 Ağustos 2021, 03:36:25
(https://i.hizliresim.com/tcf0bec.png)
Karizma adam, güzel rol. Başarılar!
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: T DOG - 24 Ağustos 2021, 08:31:43
Hevesli bir şekilde okumaya başladım rollerinizi. Planladığınız roller umarım kaliteyi düşürmeden devam eder. :)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 24 Ağustos 2021, 10:57:59
Baba bunu nasıl okuyum ben ya ayp
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 24 Ağustos 2021, 12:43:37
Hevesli bir şekilde okumaya başladım rollerinizi. Planladığınız roller umarım kaliteyi düşürmeden devam eder. :)
Teşekkür ederim  :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 24 Ağustos 2021, 15:46:59
(https://i.hizliresim.com/kxwmn0n.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 24 Ağustos 2021, 17:54:50
(https://i.hizliresim.com/4wjko4s.png) (https://www.hizliresim.com/4wjko4s)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 24 Ağustos 2021, 19:38:44

(https://i.hizliresim.com/85scfp9.jpg) (https://www.hizliresim.com/85scfp9)

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: FEASLESSS - 24 Ağustos 2021, 21:13:32
(https://i.hizliresim.com/kpb935w.png) (https://www.hizliresim.com/kpb935w)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: FEASLESSS - 24 Ağustos 2021, 21:14:47
(https://i.hizliresim.com/jetx2nu.png) (https://www.hizliresim.com/jetx2nu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: FEASLESSS - 24 Ağustos 2021, 21:16:03
(https://i.hizliresim.com/tk2jkpq.png) (https://www.hizliresim.com/tk2jkpq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: FEASLESSS - 24 Ağustos 2021, 21:16:54
 :like: :halay:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 24 Ağustos 2021, 23:25:09
 :cheesy: @Grandfather Yapmış
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KINGSLAYER - 25 Ağustos 2021, 10:07:46
Başarılar  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 25 Ağustos 2021, 12:30:48
harbili way bilmem kaç kenks
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 25 Ağustos 2021, 15:24:12

(https://i.hizliresim.com/9c7lfrj.jpg) (https://www.hizliresim.com/9c7lfrj)

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 25 Ağustos 2021, 18:39:33
Başarılar  :helal:
Eyvallah
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: vaccioneboss - 25 Ağustos 2021, 20:16:51
(https://cdn.discordapp.com/attachments/852952928263077899/880137755777183774/Baslksz-2.png)
Herhangi bir yoldan elinize ulaşan afiş.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 25 Ağustos 2021, 20:36:35
#146
(https://i.hizliresim.com/ma1m26q.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KINGSLAYER - 25 Ağustos 2021, 20:37:47
(https://cdn.discordapp.com/attachments/865040252493234188/880143312747642900/lmp.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 25 Ağustos 2021, 21:13:19

(https://i.hizliresim.com/dqtxqp1.png) (https://www.hizliresim.com/dqtxqp1)

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Vodka06 - 26 Ağustos 2021, 00:40:48
(https://cdn.discordapp.com/attachments/865040252493234188/880204114938712104/FUL_EDIT_2.png)

Destek  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Vodka06 - 26 Ağustos 2021, 00:44:13
(https://cdn.discordapp.com/attachments/865040252493234188/880204118063456326/FUL_EDIT_3.png)

Destek Rol 2  :helal:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: quatro - 26 Ağustos 2021, 02:03:16
 ACHERON adına :heart:

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 02:14:12
(https://i.hizliresim.com/pc8fxgw.jpg) (https://www.hizliresim.com/pc8fxgw)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 02:15:39
(https://i.hizliresim.com/k8npnm7.jpg) (https://www.hizliresim.com/k8npnm7)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 02:16:38
(https://i.hizliresim.com/rzbcwg6.jpg) (https://www.hizliresim.com/rzbcwg6)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 02:17:52
(https://i.hizliresim.com/12b469c.jpg) (https://www.hizliresim.com/12b469c)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 02:19:54
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 26 Ağustos 2021, 03:06:14
(https://i.hizliresim.com/khk0cg0.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 26 Ağustos 2021, 03:07:02
(https://i.hizliresim.com/a58innc.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 26 Ağustos 2021, 03:08:15
(https://i.hizliresim.com/8u8kvxe.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 03:21:43
(https://i.hizliresim.com/p7qr099.jpg) (https://www.hizliresim.com/p7qr099)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 03:22:54
(https://i.hizliresim.com/1z64i02.jpg) (https://www.hizliresim.com/1z64i02)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 26 Ağustos 2021, 03:23:27
(https://i.hizliresim.com/7557f60.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 03:23:50
(https://i.hizliresim.com/s1jgr4a.jpg) (https://www.hizliresim.com/s1jgr4a)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 03:24:54
(https://i.hizliresim.com/bkue3ao.jpg) (https://www.hizliresim.com/bkue3ao)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 03:55:23
(https://i.hizliresim.com/lm3mtp6.jpg) (https://www.hizliresim.com/lm3mtp6)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 03:56:42
Yeni sayfa
(Hızlanmışız tekrar  :embarrassed2:)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 26 Ağustos 2021, 14:26:21
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 26 Ağustos 2021, 15:02:05
beybi gel her şey harika
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Nipples - 26 Ağustos 2021, 15:58:49
Kolaylıklar dilerim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 26 Ağustos 2021, 16:00:50
(https://i.hizliresim.com/cb3cicj.png) (https://www.hizliresim.com/Wow)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 18:44:13
(https://i.hizliresim.com/eal7vqc.jpg) (https://www.hizliresim.com/eal7vqc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 26 Ağustos 2021, 19:54:51
(https://i.hizliresim.com/eb4f7u1.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: mory - 26 Ağustos 2021, 19:56:23
Rami napion bıleder
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 20:21:29
Rami napion bıleder
İi
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: PERES - 26 Ağustos 2021, 22:31:10
 :face-with-rolling-eyes_1f644:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 23:07:54
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 23:51:27
(https://i.hizliresim.com/9hz6o0d.jpg) (https://www.hizliresim.com/9hz6o0d)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 26 Ağustos 2021, 23:52:56
(https://i.hizliresim.com/h5459cd.jpg) (https://www.hizliresim.com/h5459cd)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 27 Ağustos 2021, 00:25:46
(https://i.hizliresim.com/bho2shj.jpg) (https://www.hizliresim.com/bho2shj)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 27 Ağustos 2021, 00:33:19
(https://i.hizliresim.com/fnvosmn.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 27 Ağustos 2021, 00:39:29
(https://i.hizliresim.com/kttjel9.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 27 Ağustos 2021, 14:56:05
(https://i.hizliresim.com/4zvuseu.jpg) (https://www.hizliresim.com/4zvuseu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 27 Ağustos 2021, 15:50:59
(https://i.hizliresim.com/7c2l78c.png) (https://www.hizliresim.com/7c2l78c)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KiliseÇanı - 27 Ağustos 2021, 17:55:32
bir gün belki tekrar. @rami
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 27 Ağustos 2021, 18:20:26

(https://i.hizliresim.com/bj6s0e1.jpg) (https://www.hizliresim.com/bj6s0e1)

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 27 Ağustos 2021, 20:45:18
150. Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 27 Ağustos 2021, 21:10:34
(https://i.hizliresim.com/jdort56.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 27 Ağustos 2021, 21:34:28
(https://i.hizliresim.com/25iwa1o.jpg) (https://www.hizliresim.com/25iwa1o)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 28 Ağustos 2021, 10:04:37
(https://i.hizliresim.com/5ckq5yx.jpg) (https://www.hizliresim.com/5ckq5yx)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 28 Ağustos 2021, 20:21:14
(https://i.hizliresim.com/bg6raos.jpg) (https://www.hizliresim.com/bg6raos)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 28 Ağustos 2021, 20:23:05
(https://i.hizliresim.com/fg10s7m.jpg) (https://www.hizliresim.com/fg10s7m)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: DoguCN - 28 Ağustos 2021, 20:58:05
                                  (https://i.hizliresim.com/1micqpc.jpg) (https://www.hizliresim.com/1micqpc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 29 Ağustos 2021, 00:25:39
(https://i.hizliresim.com/pmnnj7r.png) (https://www.hizliresim.com/pmnnj7r)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 29 Ağustos 2021, 11:41:12
Lampadati agalar  :like:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 29 Ağustos 2021, 11:53:39
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 29 Ağustos 2021, 11:54:42
Y E N İ S A Y F A  :escobar:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: PERES - 29 Ağustos 2021, 13:46:38
e evet abi
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 30 Ağustos 2021, 14:59:32
(https://i.hizliresim.com/lccihtj.jpg) (https://www.hizliresim.com/lccihtj)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 30 Ağustos 2021, 15:01:47
(https://i.hizliresim.com/m0jst18.png) (https://www.hizliresim.com/m0jst18)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 30 Ağustos 2021, 15:04:56
(https://i.hizliresim.com/lf3d4wn.jpg) (https://www.hizliresim.com/lf3d4wn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 30 Ağustos 2021, 15:06:20
(https://i.hizliresim.com/d6gm5o4.jpg) (https://www.hizliresim.com/d6gm5o4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: mory - 30 Ağustos 2021, 15:19:20
ramı rol ramı
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 30 Ağustos 2021, 15:37:42
(https://i.hizliresim.com/gsulimb.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 30 Ağustos 2021, 15:57:34
ramı rol ramı
Mory adamdir
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 30 Ağustos 2021, 15:59:57
(https://i.hizliresim.com/nq5jbty.jpg) (https://www.hizliresim.com/nq5jbty)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 30 Ağustos 2021, 16:03:26
152 diyelim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 30 Ağustos 2021, 16:48:20
(https://i.hizliresim.com/szhuuxw.jpg) (https://www.hizliresim.com/szhuuxw)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Tox1N - 31 Ağustos 2021, 02:39:06
(https://cdn.discordapp.com/attachments/879825188701765662/882043248703602798/koalisyonkumar.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Tox1N - 31 Ağustos 2021, 02:40:08
(https://cdn.discordapp.com/attachments/879825188701765662/882043248254803968/koalisyon_anlasma.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 31 Ağustos 2021, 12:30:05
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 31 Ağustos 2021, 16:16:24
(https://i.hizliresim.com/me1yloh.png) (https://www.hizliresim.com/me1yloh)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 31 Ağustos 2021, 16:19:10
(https://i.hizliresim.com/e09tyw3.png) (https://www.hizliresim.com/e09tyw3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 31 Ağustos 2021, 19:37:48
(https://i.hizliresim.com/qp1dmqw.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: changretta - 31 Ağustos 2021, 19:39:54
inek ile aslanın hikayesini biliyon mu sen @rami
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 31 Ağustos 2021, 19:42:44
inek ile aslanın hikayesini biliyon mu sen @rami
Yok mokoko knk
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 31 Ağustos 2021, 20:07:46
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/882240684675956776/saifurahman333.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 31 Ağustos 2021, 20:13:30
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/882248182757752863/saifurahman334.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 31 Ağustos 2021, 20:20:27
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/882248215448137758/saifurahman336.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 31 Ağustos 2021, 20:37:36
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/882317627081502731/saifurahman341.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: changretta - 01 Eylül 2021, 02:06:33
inek ile aslanın hikayesini biliyon mu sen @rami
Yok mokoko knk
O halde ölümüne Mokoko kanka
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 01 Eylül 2021, 13:15:01
(https://i.hizliresim.com/ks20h0o.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eylul - 01 Eylül 2021, 13:16:35

Yolunuz açık olsun agalar, başka bir zaman yeniden...
(* Alberich Clayne masaya iki parmağını vurup yavaşça ayağa kalkar.)

Değerliler
@rami   @Eskonat2333  @Grandfather  @fwrk5n  @godV1DAR  @ArnMarco  @Reyes!  @Keith  @Celine_Larentia   
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 01 Eylül 2021, 21:19:16
(https://i.hizliresim.com/4z8sequ.jpg) (https://www.hizliresim.com/4z8sequ)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fears the great - 01 Eylül 2021, 21:38:53
(https://cdn.discordapp.com/attachments/849742890141483048/882334824168321085/Rol_ss523.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fears the great - 01 Eylül 2021, 21:40:16
new page
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fears the great - 01 Eylül 2021, 21:41:06
(https://cdn.discordapp.com/attachments/849742890141483048/882334830216503336/Rol_ss525.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fears the great - 01 Eylül 2021, 21:42:00
(https://cdn.discordapp.com/attachments/849742890141483048/882334833114742834/Rol_ss526.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 02 Eylül 2021, 10:28:15
(https://i.hizliresim.com/mbqpt8d.jpg) (https://www.hizliresim.com/mbqpt8d)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 02 Eylül 2021, 21:28:23
(https://i.hizliresim.com/s7abizi.png) (https://www.hizliresim.com/s7abizi)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 02 Eylül 2021, 21:29:10
(https://i.hizliresim.com/21ar71b.png) (https://www.hizliresim.com/21ar71b)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 02 Eylül 2021, 22:49:34
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/883075072703729745/saifurahman352.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 01:17:28
(https://i.hizliresim.com/eugwct6.jpg) (https://www.hizliresim.com/eugwct6)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 03 Eylül 2021, 01:22:16
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/883114051897544774/saifurahman354.jpg)
çapkın kardeşlere selamlar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:11:16
(https://i.hizliresim.com/ppc55jr.jpg) (https://www.hizliresim.com/ppc55jr)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:15:38
(https://i.hizliresim.com/1mm3fm7.jpg) (https://www.hizliresim.com/1mm3fm7)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:22:39
Yeni sayfa  :moon:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:24:31
(https://i.hizliresim.com/sms4g56.jpg) (https://www.hizliresim.com/sms4g56)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:29:06
(https://i.hizliresim.com/93v7occ.jpg) (https://www.hizliresim.com/93v7occ)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:30:18
(https://i.hizliresim.com/hddw5t2.jpg) (https://www.hizliresim.com/hddw5t2)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:34:26
(https://i.hizliresim.com/bmckh6x.jpg) (https://www.hizliresim.com/bmckh6x)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:35:29
(https://i.hizliresim.com/3dbwxik.jpg) (https://www.hizliresim.com/3dbwxik)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:36:35
(https://i.hizliresim.com/9j8v9eb.jpg) (https://www.hizliresim.com/9j8v9eb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:37:29
(https://i.hizliresim.com/f66cka8.jpg) (https://www.hizliresim.com/f66cka8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 03 Eylül 2021, 02:38:07
 :helal:   :hand:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: mory - 03 Eylül 2021, 02:39:40
rami rol rol  :fire: :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 02:40:46
rami rol rol  :fire: :fire:
Ahbab  :dilcikar: :cheesy:Yeni sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: SAHMERA - 03 Eylül 2021, 03:05:00
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 03 Eylül 2021, 03:09:04
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/883140927441481788/saifurahman355.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Shakzy - 03 Eylül 2021, 10:10:03
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 03 Eylül 2021, 11:23:29
(https://i.hizliresim.com/ahdkk81.jpg) (https://www.hizliresim.com/ahdkk81)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 03 Eylül 2021, 11:25:08
(https://i.hizliresim.com/di1b4vm.jpg) (https://www.hizliresim.com/di1b4vm)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: SerdarÇitak - 03 Eylül 2021, 13:21:29
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/883290166884708402/Evan_96.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 16:22:44
(https://i.hizliresim.com/rxhxfm8.jpg) (https://www.hizliresim.com/rxhxfm8)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 16:26:18
(https://i.hizliresim.com/mmpnkr5.jpg) (https://www.hizliresim.com/mmpnkr5)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 16:29:45
(https://i.hizliresim.com/gmgr6vv.jpg) (https://www.hizliresim.com/gmgr6vv)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 16:31:39
Yeni sayfaya geçelim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 16:33:39
(https://i.hizliresim.com/rxi91h6.jpg) (https://www.hizliresim.com/rxi91h6)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 16:35:48
(https://i.hizliresim.com/iih1r4g.jpg) (https://www.hizliresim.com/iih1r4g)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 16:40:05
(https://i.hizliresim.com/2a5fwlb.jpg) (https://www.hizliresim.com/2a5fwlb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 17:18:06
(https://i.hizliresim.com/m7mgg3h.jpg) (https://www.hizliresim.com/m7mgg3h)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 17:19:25
(https://i.hizliresim.com/j1v0jdp.jpg) (https://www.hizliresim.com/j1v0jdp)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 03 Eylül 2021, 17:38:04
(https://i.hizliresim.com/1ymphpy.jpg) (https://www.hizliresim.com/1ymphpy)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: -SEFİR- - 03 Eylül 2021, 18:11:50

ADAM RACON BEEE
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Eylül 2021, 00:20:07
(https://i.hizliresim.com/izh0haf.jpg) (https://www.hizliresim.com/izh0haf)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Eylül 2021, 00:21:11
(https://i.hizliresim.com/93ov866.jpg) (https://www.hizliresim.com/93ov866)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Eylül 2021, 00:22:37
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 04 Eylül 2021, 11:15:21
(https://i.hizliresim.com/7aapoo4.jpg) (https://www.hizliresim.com/7aapoo4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Eylül 2021, 14:05:37
(https://i.hizliresim.com/gg4kbvt.jpg) (https://www.hizliresim.com/gg4kbvt)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Eylül 2021, 14:06:58
(https://i.hizliresim.com/bmb76mq.jpg) (https://www.hizliresim.com/bmb76mq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 04 Eylül 2021, 14:08:29
(https://i.hizliresim.com/4e0ytj0.jpg) (https://www.hizliresim.com/4e0ytj0)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 04 Eylül 2021, 18:00:33
(https://i.hizliresim.com/9uxtm6d.png) (https://www.hizliresim.com/9uxtm6d)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: changretta - 04 Eylül 2021, 19:47:21
şekil : √
• kalite : √
• estetik : √
• duruş : √
• zerafet : √
• letafet : √
• uyum : √
• herbişi : √
test edildi, onaylandı √ kusursuz

şeker oranı...
██████████████ 100%
tatlı oranı...
██████████████ 100%
karizma oranı...
██████████████ 100%
sempati oranı...
██████████████ 100%
toplam sonuç...
██████████████ 100%

nazar duasi

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 04 Eylül 2021, 22:19:19
(https://i.hizliresim.com/rexvq32.jpg) (https://www.hizliresim.com/rexvq32)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 04 Eylül 2021, 22:20:16
(https://i.hizliresim.com/rktpqzq.jpg) (https://www.hizliresim.com/rktpqzq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 04 Eylül 2021, 22:21:20
(https://i.hizliresim.com/fnr3iiq.jpeg) (https://www.hizliresim.com/fnr3iiq)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 04 Eylül 2021, 22:24:30
Y E N İ S A Y F A  :tongue:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 04 Eylül 2021, 23:53:15
(https://i.hizliresim.com/1fmkiay.png) (https://www.hizliresim.com/1fmkiay)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 05 Eylül 2021, 10:09:29
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 05 Eylül 2021, 21:22:52
(https://i.hizliresim.com/b25g6x3.jpg) (https://www.hizliresim.com/b25g6x3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 05 Eylül 2021, 23:18:00
(https://i.hizliresim.com/aqn5w84.png) (https://www.hizliresim.com/aqn5w84)
@godV1DAR adına atılmıştır.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 06 Eylül 2021, 01:01:42
(https://i.hizliresim.com/8hqgxte.png) (https://www.hizliresim.com/8hqgxte)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 06 Eylül 2021, 20:36:57
(https://i.hizliresim.com/rbtzzwu.jpg) (https://www.hizliresim.com/rbtzzwu)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 06 Eylül 2021, 22:29:28
(https://i.hizliresim.com/sjno1yj.png) (https://www.hizliresim.com/sjno1yj)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 06 Eylül 2021, 23:20:59
(https://i.hizliresim.com/7tcwl8r.jpg) (https://www.hizliresim.com/7tcwl8r)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 07 Eylül 2021, 00:05:13
(https://i.hizliresim.com/oo1azu4.jpg) (https://www.hizliresim.com/oo1azu4)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 07 Eylül 2021, 00:07:44
 yeni sayfa diyelim  :embarrassed: :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 07 Eylül 2021, 19:48:31
(https://i.hizliresim.com/3phi75b.jpeg) (https://www.hizliresim.com/3phi75b)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 08 Eylül 2021, 08:30:53

Kenks menks
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 08 Eylül 2021, 11:39:30
(https://i.hizliresim.com/qzgf0le.png) (https://www.hizliresim.com/qzgf0le)

@Reyes! @godV1DAR
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 08 Eylül 2021, 17:32:37
(https://i.hizliresim.com/isq3ula.png) (https://www.hizliresim.com/isq3ula)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 08 Eylül 2021, 21:08:40
(https://i.hizliresim.com/hy8jn6c.jpg) (https://www.hizliresim.com/hy8jn6c)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 08 Eylül 2021, 22:17:46
(https://i.hizliresim.com/8gz4nou.jpg) (https://www.hizliresim.com/8gz4nou)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 08 Eylül 2021, 23:42:25
(https://i.hizliresim.com/fp0izem.jpg) (https://www.hizliresim.com/fp0izem)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 09 Eylül 2021, 14:06:20
(https://i.hizliresim.com/6bv4k8j.png) (https://www.hizliresim.com/6bv4k8j)

@Reyes!
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 10 Eylül 2021, 12:41:34
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 10 Eylül 2021, 16:31:19
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godBACIKANITTIRANŞİFACI - 10 Eylül 2021, 22:28:50
forumda aglarken benim esgal
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Kâhl - 10 Eylül 2021, 22:45:44
rahmi kardes dudagında bisey kalmıs
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 11 Eylül 2021, 17:26:18
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Elif - 11 Eylül 2021, 17:31:54
(https://cdn.discordapp.com/attachments/838185292362940426/886217512155492392/r1.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Emperor.Exe - 11 Eylül 2021, 19:33:00
Başarılar Birader , Elbet birgün oradayım  :face-with-rolling-eyes_1f644:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 11 Eylül 2021, 21:46:34
(https://i.hizliresim.com/by2etxc.jpg) (https://www.hizliresim.com/by2etxc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 11 Eylül 2021, 22:29:46
Başarılar Birader , Elbet birgün oradayım  :face-with-rolling-eyes_1f644:

Gelll gel  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 12 Eylül 2021, 12:42:50
(https://i.hizliresim.com/tg72479.jpg) (https://www.hizliresim.com/tg72479)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 12 Eylül 2021, 14:54:44
(https://i.hizliresim.com/jmm2vkn.jpg) (https://www.hizliresim.com/jmm2vkn)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 12 Eylül 2021, 14:58:02
Yeni Sayfa  :embarrassed2:

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 12 Eylül 2021, 22:37:53
(https://i.hizliresim.com/g8l64yb.jpg) (https://www.hizliresim.com/g8l64yb)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: mory - 12 Eylül 2021, 22:44:35
 ramiiiiiiiiiiiiiiiii :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ZANI - 12 Eylül 2021, 22:49:07
                                        (https://i.hizliresim.com/a9so16u.jpg) (https://www.hizliresim.com/a9so16u)
Takıldığınız bölgede denk gelebileceğiniz duvar afişi.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 12 Eylül 2021, 22:55:44
ramiiiiiiiiiiiiiiiii :fire:
Mory ahbab
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Fischer - 12 Eylül 2021, 22:57:13
lampadati suç asiretine  basarilar  :rainbow_1f308: :heart:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 12 Eylül 2021, 23:29:13
(https://i.hizliresim.com/ja7q4ou.jpg) (https://www.hizliresim.com/ja7q4ou)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 13 Eylül 2021, 08:21:52
lampadati suç asiretine  basarilar  :rainbow_1f308: :heart:
Eyvallah kardesım  :cheesy:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 13 Eylül 2021, 08:24:24
(https://i.hizliresim.com/47kd8vn.jpeg) (https://www.hizliresim.com/47kd8vn)
@Eskonat adına atılmıştır.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 13 Eylül 2021, 11:35:12
Kenks menks harika
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: changretta - 13 Eylül 2021, 15:15:07

şekil : √
• kalite : √
• estetik : √
• duruş : √
• zerafet : √
• letafet : √
• uyum : √
• herbişi : √
test edildi, onaylandı √ kusursuz

şeker oranı...
██████████████ 100%
tatlı oranı...
██████████████ 100%
karizma oranı...
██████████████ 100%
sempati oranı...
██████████████ 100%
toplam sonuç...
██████████████ 100%

nazar duasi

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 13 Eylül 2021, 17:06:37
(https://i.hizliresim.com/tgvv4ie.jpg) (https://www.hizliresim.com/tgvv4ie)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 13 Eylül 2021, 17:48:29
(https://i.hizliresim.com/e8hjr6b.jpeg) (https://www.hizliresim.com/e8hjr6b)
@Eskonat adına atıldı.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 13 Eylül 2021, 21:46:45
(https://i.hizliresim.com/tp8n6wk.jpg) (https://www.hizliresim.com/tp8n6wk)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 13 Eylül 2021, 23:32:20

(https://i.hizliresim.com/edx7k4g.png) (https://www.hizliresim.com/edx7k4g)

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Eylül 2021, 00:14:53
(https://i.hizliresim.com/8ab2bss.jpg) (https://www.hizliresim.com/8ab2bss)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 14 Eylül 2021, 00:20:34


(https://i.hizliresim.com/cs23200.png) (https://www.hizliresim.com/cs23200)

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Eylül 2021, 00:21:21
(https://i.hizliresim.com/s0vps4n.jpg) (https://www.hizliresim.com/s0vps4n)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 14 Eylül 2021, 00:22:54
(https://i.hizliresim.com/ihp6eda.jpg) (https://www.hizliresim.com/ihp6eda)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Eylül 2021, 00:23:33
(https://i.hizliresim.com/q8wfhwg.jpg) (https://www.hizliresim.com/q8wfhwg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 14 Eylül 2021, 00:24:50
Yeni Sayfa  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 14 Eylül 2021, 00:26:49
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/887085879913500682/saifurahman366.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Eylül 2021, 00:27:32
(https://i.hizliresim.com/fw45omz.jpg) (https://www.hizliresim.com/fw45omz)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 14 Eylül 2021, 00:27:53
(https://i.hizliresim.com/tp8q188.jpg) (https://www.hizliresim.com/tp8q188)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 14 Eylül 2021, 00:30:11
(https://i.hizliresim.com/1dcilc0.jpg) (https://www.hizliresim.com/1dcilc0)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: mory - 14 Eylül 2021, 19:50:14
ramı senin ismin neden oyle?
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Batuuuu - 14 Eylül 2021, 23:05:25
Kolay gelsin başarılar :-D
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Eylül 2021, 14:11:13
ramı senin ismin neden oyle?
Bilmem
Kolay gelsin başarılar :-D
Sağol knk
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Eylül 2021, 15:21:42
(https://i.hizliresim.com/3lozlk3.jpg) (https://www.hizliresim.com/3lozlk3)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 15 Eylül 2021, 15:31:14
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Eylül 2021, 15:32:03
Yeni Sayfa   :flag:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Eylül 2021, 15:33:04
(https://i.hizliresim.com/8b2i67e.jpg) (https://www.hizliresim.com/8b2i67e)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 15 Eylül 2021, 15:40:45
//(https://i.hizliresim.com/12zmbut.jpg) (https://www.hizliresim.com/12zmbut)//

Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Eylül 2021, 16:26:37
(https://i.hizliresim.com/s5lteug.jpg) (https://www.hizliresim.com/s5lteug)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Laffy - 15 Eylül 2021, 16:27:01
rami teksin la
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 15 Eylül 2021, 16:30:53
(https://i.hizliresim.com/3ojudfg.png) (https://www.hizliresim.com/3ojudfg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Eylül 2021, 16:31:10
 :embarrassed:
rami teksin la
gel beraber olalim   '.'
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 15 Eylül 2021, 16:32:38
(https://i.hizliresim.com/8czuywo.jpg) (https://www.hizliresim.com/8czuywo)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 15 Eylül 2021, 16:35:17
(https://i.hizliresim.com/opopmn9.jpg) (https://www.hizliresim.com/opopmn9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: god tier vendetta - 15 Eylül 2021, 17:34:51Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: INTHENIGTTAGLIA - 15 Eylül 2021, 17:38:14
Herkese lazım  :'D
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 15 Eylül 2021, 23:26:43
(https://i.hizliresim.com/5pwpnia.jpg) (https://www.hizliresim.com/5pwpnia)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 15 Eylül 2021, 23:38:26
(https://i.hizliresim.com/peqmrbe.jpg) (https://www.hizliresim.com/peqmrbe)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 16 Eylül 2021, 00:55:42
(https://i.hizliresim.com/4bd46hm.png) (https://www.hizliresim.com/4bd46hm)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 16 Eylül 2021, 09:47:33
* Marco Manzione sol iki parmağını masaya vurup ayaklanır.
@Eylul ah be Alberich raconsal kekim
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 16 Eylül 2021, 14:30:28
(https://i.hizliresim.com/db07566.jpg) (https://www.hizliresim.com/db07566)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Eylül 2021, 22:48:06
(https://i.hizliresim.com/a1eyart.jpg) (https://www.hizliresim.com/a1eyart)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 16 Eylül 2021, 22:52:19
(https://i.hizliresim.com/70j0pd9.jpg) (https://www.hizliresim.com/70j0pd9)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Eylül 2021, 22:55:11
(https://i.hizliresim.com/8rs6tlh.jpg) (https://www.hizliresim.com/8rs6tlh)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godherself - 16 Eylül 2021, 23:07:10
Eski Günlerdeki gibi :)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 16 Eylül 2021, 23:09:45
Eski Günlerdeki gibi :)
:cheesy:Yeni Sayfa  :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Eskonat - 16 Eylül 2021, 23:11:51
(https://klasresim.com/resmim/wB6wfc.jpg) (https://klasresim.com/i/wB6wfc)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: bqrqn1 - 17 Eylül 2021, 11:51:42
{\ /}
( •.• )
   >  >
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Holdy - 17 Eylül 2021, 17:18:12
Lampadati :fire:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Shakzy - 17 Eylül 2021, 18:52:44
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: mory - 17 Eylül 2021, 21:26:46
ramı adam ya
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 17 Eylül 2021, 22:35:48
(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/888494897760469112/Multi.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: godV1DAR - 18 Eylül 2021, 22:58:05
(https://i.hizliresim.com/b7t56so.png) (https://www.hizliresim.com/b7t56so)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: KAgyol - 19 Eylül 2021, 01:00:57
(https://cdn.discordapp.com/attachments/859795346317246477/888904241014517790/saifurahman375.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Organizzazione Di ‘Marina İmparatorluğu’
Gönderen: Grandfather - 19 Eylül 2021, 12:37:32
Kaliteli roller kaliteli insanlar başarılar :)


Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 19 Eylül 2021, 13:43:20
Yeni Sayfa
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ZANI - 19 Eylül 2021, 14:31:07
Bol şans   :embarrassed2:
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: rami - 19 Eylül 2021, 15:17:21
'Lampadati Famiglia' birliğine alımlar açılmıştır, discord üzerinden bize ulaşıp kurallarımızı öğrenebilirsiniz.
Rami#3190
Grandfather#0654

Tanıtım bir süre kilit, arşive atılmasın.
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 19 Eylül 2021, 18:18:19

(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/889129664130465792/sa-mp-034.png)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 19 Eylül 2021, 19:38:48

(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/889187147469438976/MULTIMEDYA.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Nooz - 20 Eylül 2021, 01:23:13
ramı adam ya
katılıyorum
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: SKUNKY - 20 Eylül 2021, 03:44:48
başarılar
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 20 Eylül 2021, 10:37:11
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: ArnMarco - 20 Eylül 2021, 11:43:44
Racon kokusu alıyorum??!
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: Reyes! - 20 Eylül 2021, 14:27:48

(https://cdn.discordapp.com/attachments/844877027013951488/889470850561097729/Multi.jpg)
Başlık: Ynt: Lampadati Famiglia
Gönderen: fwrk5n - 20 Eylül 2021, 19:25:56
(https://i.hizliresim.com/lr0dtbv.jpg) (https://www.hizliresim.com/lr0dtbv)