THE AVELLINO ORGANIZED CRIME FAMILY


Başlatan CRIMINALYSE, 24 Mart 2021, 18:26:54
Okunma sayısı 27257 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Hakhan Ghubbari 24 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 21 Haziran 2021, 17:03
Toplam oynama: 108 gün, 17 saat
Birlik: ** *****ica
THE AVELLINO ORGANIZED CRIME FAMILY
« : 24 Mart 2021, 18:26:54 »

I. Cusamano OCF

Narkotik büro ile ortak çalışmaların ardından yakalanan 14 mafya üyesi, geriye kalan üyeleri ispiyonlamamak konusunda ısrarcı. Philly tabanlı suç örgütüne bağlı olan dokuz gruptan ikisi bu tutuklamalar sonucunda sonlanmış oldu. İki grubun lideri olan betimlenen M. Ferra(36) ve A. "Jr. Tony" Cusamano(40) kara para aklama, yasadışı silah taşımak, yasadışı madde bulundurmak ve benzeri suçlardan dolayı on altışar yıl, altı ve dört ay olmak üzere hapis cezası aldılar.

Suç ailesinin patronu olan Paul Cusamano'nun oğlu, Jr. Tony, duş sırasında yedi kez aldığı bıçak darbesi sebebiyle hayatını kaybetti. Raporlara göre on dört mafya üyesinin tutuklanmasına sebep olan fevri davranışları sebebiyle aileiçi infazda katledilen ilk isim oldu. Mafya üyelerinin tutuklamalarının ardından işbirliği içerisinde olan iki üyeye ulaşılamadı. Dolayısıyla Tanık Koruma Programı'nın talebi karşılıksız kaldı.

I.1 R. Palmera'nın Yaralama Davası

Ronald Palmera'nın Market Caddesi üzerinde yaşanan bir trafik kavgasının ardından yaralama olayı karıştığı güvenlik kameraları aracılığıyla kanıtlandı. Davanın açılmasından sonra davacı tarafın İtalyan—Amerikan İşçi Sendikası'nı destekleyen ve bu sendikaya bağlı olan kökenli insanların sürekli olarak işyerlerine uğramaya başladığı ve evlerinin bulunduğu sokaktaki popülasyonun artmasından sonra dava geri çekildi.

Mafya içindeki bağlantımız olan D. Malangone, bunun davacı tarafı korkutup manipüle ederek davadan kurtulduğunu bildirdi. Aynı zamanda davacı olan P. V(44), İtalyan—Amerikan İşçi Sendika Üyesi Ronnie Meldona'nın şirketinden çocuğunun üniversite harcının ödendiği öğrenildi.

II. Kamera Fiyaskosu

Mafyanın genç ve başarılı askerlerinden olan Carmine "Baby Faster" Giardina(32)'nın, sokak patronu olarak tanımlanan Raymond Volpe'nin karısıyla yasak aşk yasadığı sırada bir fotoğrafta görülmesinin ardından D. Malangone'un tanık olduğu cinayet yaşandı.

Cinayet 16.07 sularında, Raymond Volpe'nin tamirci dükkanının üst katında yaşandı. Olaya dahil olan mafya askerleri(Ronald Palmera, Avery Quelli, Larry Cassano, Billy Gravano ve Giacamo Nitti) bir sopayla Baby Faster'ı ölümüne dövdü. Cesedi bir halı içinde sakladıktan sonra Angel Pine'a iki kilometre uzak olan Nelma Nehri'nin yanındaki ormanlık alana gömüldü.

Doğruluğu, Daniel Malangone'un verdiği ifadeler sonucunda yaptığımız çalışmalarda kanıtlandı.

Olaydan bir hafta sonra Daniel Malangone üzerindeki dinleme cihazı aracılığıyla Billy Gravano'nun ağzından Raymond Volpe'nin ölüm emri kayıt altına aldık.


Alıntı yapılan: 24.05.2019
Billy Gravano: Küçük sikten bahsediyorlardı.
Daniel Malangone: Kamera?
Billy Gravano: Evet, ondan. İki gün sonra oyundışı olacak.
Daniel Malangone: Fazlasıyla acınası. İçeride miyim?
Billy Gravano: Kalabalık istemiyoruz.II.1 Raymond Volpe'nin Ölümü

Raymond Volpe'nin infaz kararından sonra tutuklamalar bir hafta sonrasına ertelendi. Planımızda Raymond Volpe'nin infaz saatini ve lokasyonunu öğrendikten sonra iş üstündeyken yakalamak vardı. Ancak Raymond Volpe'nin ani çıkışlarından dolayı ölümü daha erken oldu. Raymond Volpe'nin ölü bedeninin üstünde yakalanan Jack Avellino ve Billy Gravano'nun ardından tutuklamalara başlanıldı.

27 Mayıs 2019 tarihinde eş zamanlı baskınlarla beraber mafyaya büyük bir darbe vurduk. 22 tutuklamanın ardından içinde Jack Avellino ve Billy Gravano'nun da olduğu altı kişi Eyalet Hapishanesi'ne, geriye kalan on altı kişi ise bölge hapishanelerine sevk edildi. İşbirliği yapan mafya üyeleri suçlara tanıklık yaparak indirimden yararlanmasıyla beraber örgütün çöküşüne önayak oldular.

Paul Cusamano'nun sözcülüğünü yapan Michael Pieri'nin sahipliğini yaptığı altı paravan şirketin finansal hareketlerinin takip edilmesiyle beraber kara para aklama, vergi kaçakçılığı, dolandırıclık, rüşvet gibi beyaz yakalı suçlar sebebiyle tutuklanarak eyalet hapishanesine gönderildi. Ayrıca bu olaydan sonra Michael Pieri'nin evinde bulunan muhasebe defterinde ise Paul Cusamano ile bağlantılı olan finansal kayıtların da bulunmasıyla suç ailesinin lideri de tutuklandı.

III. Sonuç

Giacamo Nitti'nin 14 yaşındaki bir çocuğa araçla çarpmasının ardından başlayan organize şemalar sonrasında açılan dosya, dört yıl iki ayın ardından kapandı. Cusamano Organize Suç Ailesi'nin patronu, ikincil patronu ve sözcüsünün yanında yirmiden daha fazla mafya askerini suçüstü ve suç itirafı yaptıkları kayıtlarla yakaladık.


Dosya kapandı. 13 Haziran 2019Phillip Avellino & Ralph Magliocco Birlikteliği

Phillip Avellino orta yaşlarını henüz bitiriyor olmasına rağmen bahlisi dövüş üzerinden şike yaparak kazandığı paralarla suç ailesinde kısa sürede ismini geçirmeye başladı. 2014 yılında patron ve ikincil patronla birebir kontakta olabilen üç aile askerinden birisi oldu. Bu sırada Ralph Magliocco, Phillip Avellino ile sürdürdüğü ortaklıkta yaralama davası sebebiyle bölge hapishanesinde geçirdi. Phillip'in, Ralph'tan daha aceleci davranıp olay bölgesinden daha erken ayrılmasıyla cezadan kurtulmuştu.

Defterler açıldığında Ralph'ın henüz iki yıl cezası kalmıştı. Bu yüzden Phillip, kendisinden yirmi yaş büyük olan Ralph Magliocco'dan daha önce aileye kabul edildi. Bu Ralph için ne kadar kötü olsa da, aynı zamanda hapisten çıktığında onun için bir yerin hazır olduğunu gösterdi.

Mafyanın çökertilmesinin ardından Philly'de örgütleşmenin bozulmasıyla beraber Acting Capo görevini üstlenen Phillip Avellino, aileye girişi garantili ancak defterler açılmadığı için hala dışarıdan sayılan Ralph Magliocco ile olan birlikteliğini sürdürdü. Phillip Avellino & Ralph Magliocco birlikteliğindeki organize suç grubunun üyeleri, şimdilerde Los Santos, Dunpont Sokağı'nda yüzlerini sık sık gösteriyorlar.

     IV. BROOKLYN ve NEWARK ARASINDAKİ GÜÇ ÇATIŞMASI

Dosya kapanmasına rağmen hala üzerinde takip emir olan George Bretti'nin, Brooklyn üzerindeki aktifliği son zamanlara göre oldukça yükselişte. Cusamano Organize Suç Ailesi'nde Sokak Patronu olarak görev alan Bretti, suç ailesinin çökmesiyle kalan ömrünü iki güçlü ekibin patronluk adına çatışmasını kullanarak yükselmeyi hedefliyor.

Mafya içindeki sızıntılar suç ailesinin çökmesinin ardından neredeyse tamamıyla kapanmış durumda. Ancak Brooklyn ve Newark'ın arasındaki güç savaşının San Andreas'a kadar sıçraması oldukça olasılıklı. İki ekip kadar güçlü olmasa da Şişko "Joseph Avino" Joseph'in suç ailesindeki yeri oldukça büyüktü. Ancak mide ameliyatının ardından hastaneden pek iyi çıkamadı, bu yüzden ekibi diğerlerine göre aktif değil.


Alıntı yapılan: FBI
* Cinayetten bir gün sonra *

George Bretti: Ne durumda?
John Lenna: Dosya kapandı.
George Bretti: Şişkoyu kenara çek, bir süre daha buradayız.

GÖRÜŞME SONU

Raporlara göre Newark'ın patronu olan Raymond Curto'nun ölüm emrini George Bretti verdi. Newark'a giriş kayıtları incelendiğinde ise dosyayla ilişkilendirilebilen sadece iki isim var. Billy Parnella, Lucas Galante.

George Bretti ve grubunun hareketleri Brooklyn içinde takip edilecek. Grup ve Bretti ile bağlantılı olan üç işletmenin takip altında olmasıyla beraber dosyanın adı GEORGE BRETTI'nin SUÇ ORGANİZASYONU olarak değiştirilmiştir.

Los Santos'un Brooklyn tabanlı New York LCN Suç Ailesi'nin kanatları altından ayrılma girişiminin son hamleleri. Brooklyn'in verdiği son görevi yerine getirdiler, en azından Brooklyn'in gözünde. Ralph Magliocco'ya George Bretti tarafından teklif edilen aileye giriş biletini Ralph Magliocco kabul ettiğini söylese de, Brooklyn takımına güvenmemesi dolayısıyla bu cinayeti Billy Parnella'ya işletti. George Bretti ise durumdan memnun. Parnella'nın ilerleyen zamanlarda ağzından bir şey kaçırmaması gerekiyordu, gereken yapıldı ve şişman Billy ortadan kaldırıldı.

Peki bu planı nasıl devam ettirecekler? Philip Avellino ve Ralph Magliocco suç ortaklığı eski mafya gelenek ve ritüellerine bağlılığını yitirdi bile. Hiç kimsenin kanatları altında kalmadan, kendi organizasyonları varlığını sürdürecek. Phillip Avellino kendi patronluğunu isterken, Ralph Magliocco ise ikinci patronluğu istiyor. En azından akıllarındaki bu. Peki George Bretti bu güçlü suç özerkliğine karşı nasıl hamle yapacak? Dunpont sokağının güncel durumu bu.


Alıntı
Raporlara göre Newark'ın patronu olan Raymond Curto'nun ölüm emrini George Bretti verdi. Newark'a giriş kayıtları incelendiğinde ise dosyayla ilişkilendirilebilen sadece iki isim var. Billy Parnella, Lucas Galante.

George Bretti ve grubunun hareketleri Brooklyn içinde takip edilecek. Grup ve Bretti ile bağlantılı olan üç işletmenin takip altında olmasıyla beraber dosyanın adı GEORGE BRETTI'nin SUÇ ORGANİZASYONU olarak değiştirilmiştir.

V. TOPARLANMA DÖNEMİ

Phillip Avellino ve Ralph Magliocco ortaklığı ile ilerleyen organize suç örgütünün yeni adımlarının arasında San Andreas Eyaleti'ni neredeyse tamamıyla kapsayacak olan bir suç projesi var. Ancak örgütün dış üyelerinin davranışları her geçen gün bir darbe daha almalarına sebep olmalarının yanısıra Phillip Avellino'nun mental sağlık durumu örgütü kötü şekilde etkiliyor.

Mafya içerisinde yeni bir takeover beklenirken Phillip Avellino'nun ayakçı takımını ortadan kaldırması ve yeni kumarhanesindeki kral dairesinde tatile çıkması örgütün gidişatını ortaya koyuyor. Suç yorumcularının tecrübesinden ilerleyerek yakın zamanda mafya içinde yeni bir savaş bekleniyor.

Fakat ihtimâl ve olacak olanlar bunların üstünden geçmezse gelecekte Avellino ve Magliocco Suç Birlikteliği'nin gücü onlarca kat artacak. Raporlardan ilerlenilene göre Dunpont Caddesi'nin yeni kiracılarının neredeyse hepsi Dunpont Mafyası ile bir etkileşim içinde olmak zorunda bırakılıyor.

Mafyanın hüküm sürdüğü bölgede işletmeler koruma ücreti ödemenin yanında, her şeye rağmen mafyanın yanında duruyor. Yeni ayakçı takımının toparlanmasında mafyanın tecrübesiz askeri Robert Zakhaev'in görev almasının yanında,  örgütün askeri olan Mickey Iannione ve yakın adamı Norman Churchill çok yakında hapisten çıkıyor.

VI. SAN ANDREAS

New York LCN'dan ayrılıklarını dördüncü yılı. Her şey ön gördüğümüz gibi gitse de buna engel olamıyoruz. Suç örgütü çok büyük bir güç kazandı ve kazanmaya devam edecek. Phillip Avellino'nun sadece Los Santos üstünde nüfuz göstererek eyalet gücü ilan etmesinin yanı sıra, Ralph Magliocco önderliğinde sınırlarını sadece Los Santos üzerinden çekerek bütün eyalete, San Andreas'a yayılma girişimleri gerçekten sorun gösteriyor.

Phillip Avellino haftalardır hiçbir yerde kendini göstermedi. Caligulas otelde kaldığı bilinse de örgüt ile ilişiğini tamamen kesmiş durumda. Bu durumda onu emekli kategorisine dahil edebilir miyiz? Emin değilim. Hâlâ adını ve yaptıklarını yaşatan üç ekibi var. Fakat bu uzun sürecek gibi durmuyor. Ralph Magliocco ile köklerinden başlayarak kurdukları bu ailedeki payı için hiçbir mücadele vermiyor, sahayı ise Magliocco'ya bırakıyor gibi görünüyor. Bunun Ralph ile Phillip arasındaki gizli bir anlaşma mı, yoksa yanıltma/el değiştirme mi olduğunu henüz bilmiyoruz.

Mickey Iannione Los Santos üzerinde görünen ekip kaptanı. Hapisten çıkmasının ardından sıkça kendini Wimpy Boys'ta gösterdi, işleri onun yönettiğini düşünüyoruz. Los Santos ekibinde sıkça kendini gösteren Dustin Mastrangelo ve Norman Churchill ise son haftalarda San Fierro ve Las Venturas'ta kendilerini gösteriyor. New York ile yaptıkları anlaşmanın ardından eyaletteki gücünden tamamen vazgeçen George Bretti'nin geride bıraktıkları ekibi toparlaması için Ralph Magliocco tarafından görevlendirildiklerini düşünüyoruz. Eğer düşündüğümüz gibiyse Ralph Magliocco üç şehrin görünen patronu.

Phillip Avellino ile Ralph Magliocco'nun arasında ne geçti? Avellino neden güçten vazgeçiyor, geri dönecek mi? Bu soruların cevabı yakın zamanda verilecektir. Güncel durum bundan ibaret.


(( OOC: Bilgilendirme ))


(( Birliği açmamızın üstünden neredeyse iki ay geçti ve güzel bir tempo yakaladığımızı düşünüyoruz. Yüz sayfa barajını geçtik, her ne kadar OOC engeller çıksa da 2021 mafyası rolünü yapılabilecek en realistik şekilde yansıtmaya çalışıyoruz ve buna devam edeceğiz. Birliği açtığımızdan bu yana ilk chartımızı hazırladık.

OOC alımlar şuan için kapalı. Aramızda katılmak için işletmelerimize gelip bizimle rol yaparak katılabilirsiniz, discord sunucumuz ise topluluğa açık. Tıklayarak discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Buraya kadar takip eden ve destekleyen herkese teşekkür ederiz. İyi seyirler. ))Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Hakhan Ghubbari 24 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 21 Haziran 2021, 17:03
Toplam oynama: 108 gün, 17 saat
Birlik: ** *****ica
Ynt: Avellino Organized Crime Group
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2021, 18:27:11 »


I. MÖRDERISCH RECORDS

Mörderisch Records, sokakta uyuşturucu satıp ayak işlerini para karşılığında yaparak geçinen bir grup Alman gangsterın oluşturduğu bir kayıt şirketidir. Henüz resmi olarak bir şirket olmasa da bir ev stüdyosu içinde kendilerini bu isimle temsil ediyorlar. Mörderisch Records'un altında olan bir grup insanın ise amacı aynı. Yaşadıkları basit olayları bir şarkı dizesinde dile getirerek, yaşadıklarını abartılı olarak anlattıkları bir klip üzerinden ünlü olarak para kazanmak. Her insanın ilk amacı olduğu gibi, onlar için de ilk amaç sadece ve sadece para kazanmak. Gangster hayatlarını rapper kimliklerinden gizlemeden yaşamakla beraber basit bir rap grubu olan Mörderisch Records, şu sıralarda bahsettiğimiz bir avuç herifin çetesini temsil ediyor.
II. Steffen Schützenberger & Yannik Schieffer

Steffen ve Yannik bu çetenin kuruluşuna öncülük eden iki kişi. Bir zamanlar Idrees Ghazal ismindeki bir uyuşturucu taciri için Walmer Park üzerindeki uyuşturucu ağında büyük rol oynadılar. Alıcı telefonlarını silahlı gaspta kaptırdıktan sonra Idrees'e on iki bin amerikan doları borçlandılar. Henüz borçları ödeyememiş olsalar da Mörderisch Records adı altında çıkardıkları şarkılarla kendilerini desteklemekle beraber para kazanıyorlar.

Çeteyle takılan çocuklar genellikle suça meyilli oluyorlar, çünkü modern dünyada herkes suç işleyerek bir yerlere geliyor.


Alıntı yapılan: FOX NEWS, SUÇLA BERABER 7. BÖLÜM, ALMAN KÖKENLİ ÇOCUKLAR
Caitlyn Harrigon: Çeteleşme hakkında bildiğim çok fazla şey var. Ancak çocukların buna nasıl dahil olabildiğini anlayamıyorum. Son... Son yakaladığınız çocuktan bahsetmiştiniz, Billy. Bize ondan bahseder misiniz?

Patrick Malloway: Tabii. Billy eline silahı aldığında 17 yaşınaydı. Kendisine ait olmayan bir silah bile olsa ona gücü hissettirdi. İnsanlar silahı olan insana her zaman saygı duyar, çünkü gücün kimde olduğu açıkça belli olur. Dolayısıyla istesen de istemesen de o adama karşı saygı duyarsın. Billy bundan fazlasıyla yararlanabilmek için sürekli silahlı fotoğraflar attı, hatta eski kız arkadaşını bu silahla tehdit etti. Bundan sonra onu takibe almak zorunda kaldık. Bu olaydan dört gün sonra basit bir kavgadan dolayı polisler insanların üstünü aradı. Billy'in üzerinde taşıdığı silah çoktan birden fazla olaya dahil olmuştu. Bu yüzden onu yaka paça içeri attık. O ise sadece silahın ona ait olmadığını söylüyordu. Yardım çığlıklarını her hatırladığımda üzülüyorum, çünkü her çocuk aynı hayata sahip olamıyor. Bunun en basit örneği susuzluk gibi olaylarla boğuşan ülkelerde yaşayan çocuklar bile olabilir, değil mi? Buradakilerle aynı fırsatlara sahip değiller, dolayısıyla bu fırsatlara sahip olmak adına suça daha fazla yönelimli olabiliyorlar.
MOOLAH MAFIA

Ailesinin son çocuğu olan Steffen Schützenberger'ın, Idrees Ghazal ile son bulan işbirliğinin ardından Yannik ile borcu ödemeye çalıştı. Ancak on iki bin doları iki kişiyle kazanmak, insanlarla beraber kazanmaktan daha zor olduğu için dahil oldukları müzik grubunu borç ödemek adına işledikleri suçlara dahil etti. Mörderisch Records ismi altında ünlenerek SIG SAUER, MONEYZAC ve SCHAKAL53'ten destek alarak şarkı çıkarmak isteyen arkadaşları işlere dahil oldu.

Basit seviyeli suçları gruplar halinde işleyip günün tadını çıkartmak alışkanlık haline geldikçe suç seviyesi büyüdü. Gittikçe daha sık ve daha fazla olmasıyla beraber organize halde çeteleşme başladı. Ancak bir yıl önce Ishaaq Awan'ın adam yaralama ve gasp suçundan altı yıl, sekiz ay boyunca hapis cezasına çarptırıldıktan sonra çete durgunlaştı. Şimdilerde SIG SAUER ve SCHAKAL53'ün okulunun bitmesiyle beraber şarkılarını çıkartmaya devam edip çeteyi tekrar güçlendirmeye çalışıyorlar.

Steffen'in geniş suç bağlantıları ve tanıdıkları, insanların suç ve istediklerini alma konusunda fazlasıyla yardımcı olmasıyla beraber tekrar canlanıyorlar.
     Katılım konusunda kesin kararlarınız varsa, bilgi eksikliğine dair çekingenlik veyahut benzeri durumlar yaşıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Aramızda bu role hevesli olan herkese yer var. Açıklarınızı kapatmanıza yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Katılmak için buraya tıklayın

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Hakhan Ghubbari 24 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 21 Haziran 2021, 17:03
Toplam oynama: 108 gün, 17 saat
Birlik: ** *****ica
Ynt: Avellino Organized Crime Group
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2021, 18:27:25 »


MORDERISCH RECORDS

Mörderisch Records, sokakta uyuşturucu satıp ayak işlerini para karşılığında yaparak geçinen bir grup Alman gangsterın oluşturduğu bir kayıt şirketidir. Henüz resmi olarak bir şirket olmasa da bir ev stüdyosu içinde kendilerini bu isimle temsil ediyorlar. Mörderisch Records'un altında olan bir grup insanın ise amacı aynı. Yaşadıkları basit olayları bir şarkı dizesinde dile getirerek, yaşadıklarını abartılı olarak anlattıkları bir klip üzerinden ünlü olarak para kazanmak. Her insanın ilk amacı olduğu gibi, onlar için de ilk amaç sadece ve sadece para kazanmak. Gangster hayatlarını rapper kimliklerinden gizlemeden yaşamakla beraber basit bir rap grubu olan Mörderisch Records, şu sıralarda bahsettiğimiz bir avuç herifin çetesini temsil ediyor.

2020 yılında Phillip Avellino ve Ralph Magliocco öncülüğünde, Lucas Galante'nin sahipliğini üstlenmesiyle beraber kuruldu. Asıl amaçları arasında 2019 yılında çökmüş olan Philiadelphia Mafyası ile olan bağlantılarını kesmek ve sahip oldukları paraları daha kolay ve hızlı bir şekilde aklamayı amaç edinerek kuruldu. Sahipliğini Lucas Galante'nin yaptığı Morderisch Records'un ana fikri, Dunpont Sokağı'nda yaşayan Alman gangsterlara ait. Kendi aralarında şirket dedikleri Mörderisch Records'un resmileştirilmesini sağlayan Phillip Avellino, şirketi sadece kendi amaçları için kullanıyor. Onun için ana planda Alman gangsterlar yok.

MORDERISCH RECORDS PROJELERİ
2020 yılında kurulmuş olan Wimpy Boys Social Club, Avellino'nun örgütünün ortak merkezi olarak biliniyor. Bilinen mafya üyelerinin sık sık fotoğraflanmış olmasıyla beraber suç örgütünün genel tabanı bu noktada yönetiliyor. Ayrıca örgüt için bir para aklama kaynağı olan sosyal kulüp, son zamanalrda kısmi olarak halka açılıyor. Bununla beraber Dunpont Sokağı'nda yaşayan sivillerin halka açık olduğu vakitlerde uğrak noktası haline geldi.

(( Wimpy Boys Social Club'da rol yapmak isteyen arkadaşlar, harita modu için bana ulaşabilir. ))

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Hakhan Ghubbari 24 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 21 Haziran 2021, 17:03
Toplam oynama: 108 gün, 17 saat
Birlik: ** *****ica
Ynt: Avellino Organized Crime Group
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2021, 18:27:47 »
Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Carmela Valdovinos 35 seviye
Cinsiyet: Kadın
Son giriş: 21 Haziran 2021, 22:36
Toplam oynama: 236 gün, 21 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: Avellino Organized Crime Group
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2021, 18:52:51 »
 :fire: :fire: :fire: :fire:

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Jaziel Fonz 28 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 21 Haziran 2021, 23:18
Toplam oynama: 144 gün, 13 saat
Birlik: ** *****ica
Ynt: Avellino Organized Crime Group
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2021, 18:55:23 »
Hadi bakim

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Yin Lei 19 seviye
Cinsiyet: Kadın
Son giriş: 21 Haziran 2021, 13:58
Toplam oynama: 68 gün, 6 saat
Birlik: ***** *** **ing
Ynt: Avellino Organized Crime Group
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2021, 18:56:25 »
 :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010: :dft010:

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Peter Tai 25 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 18 Haziran 2021, 15:45
Toplam oynama: 182 gün, 4 saat
Birlik: ***** *** **ing
Ynt: Avellino Organized Crime Group
« Yanıtla #7 : 24 Mart 2021, 18:56:51 »
bilemezler değerini  <3

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Max Stenzel 14 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 08 Nisan 2021, 17:58
Toplam oynama: 19 gün, 22 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: Avellino Organized Crime Group
« Yanıtla #8 : 24 Mart 2021, 18:56:58 »
başarılar

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Callum Lin 29 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 21 Haziran 2021, 00:47
Toplam oynama: 225 gün, 3 saat
Birlik: ***** *** **ing
Ynt: Avellino Organized Crime Group
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2021, 18:57:21 »
:100:  :fire: :fire: :fire: