The Rollin' Heights Stranger Park


Başlatan SONETTİ, 04 Mart 2021, 21:04:32
Okunma sayısı 13722 defa

SONETTİ ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Matthew Schumacher 24 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 20 Haziran 2021, 00:12
Toplam oynama: 84 gün, 16 saat
The Rollin' Heights Stranger Park
« : 04 Mart 2021, 21:04:32 »

                                   The Rollin' Heights Stranger Park

The Rollin' Heights Stranger Park, 2020-2021 yıllarında bir grup zenci ve beyaz tarafından Stranger Park taraflarında faaliyet göstermeye başlamıştır. Çetenin kuruluş amacı Los Santos üzerinde uyuşturucu ticaretini genişletmek adına açılmıştır, ilk başlarda sayıları az olsada zaman geçtikte bu sayı artmış ve sağlam dostluklar kurmuşlardır. Çetenin temsili olarak mor rengini kulllanmaktadır, mor rengi bu çete için fazla bir anlam taşımaktadır, çünkü mor rengi, Asaletin rengidir. Kazançlarını gasp, araç hırsızlığı gibi şeylerden kazanmaktalar.Bu çetenin nüfusu içerisinde, hem beyaz ve hemde siyahi kişiler bulunmaktadır, bu çete ırkçı bir yapıya sahip değildir. Çetenin içerisinde renk zorunluluğu yoktur, ama bu çetenin temsili rengi, mor rengidir.Çetenin genellikle kullandığı araçlar Tahoma, Premier, Sultan  gibi araçlar, bu çete biraz modern bir yapıya sahiptir. Çete'nin elebaşı sadece İnfernus ve Bullet kullanmaktadır. Çete polislere karşı bir nefret beslemez ama bu durum zamanla değişebilir.                                               Çetenin Kuruluşu

Helaine Weston  ve Dave Moore (Dav) sırt sırta vererek açılan bu çete bir süreliğine düzen içindeydi. Ancak Stranger Park'da birkaç farklı çeteleşmeler yüzünden yaptığı işler yavaşlamaya başladı, kapatılmaya kadar sürüklendi. Dav bazı sebeplerden dolayı bir anda ortadan kayboldu ve öldüğü düşünüldü. Helaine bu olanları duyduğu gibi tekrardan bazı çete üyesi ile çeteyi tekrardan faaliyete soktu, ve gittikçe ilerlemeye ve büyümeye devam başladı. Çetenin son zamanlarda işlediği cinayetler yüzünden çetenin en saygın isimlerinden olan John Ross, polisler tarafından sabah saatlerinde yapılan bir operasyon ile yakalandı, ve kimsenin bilmediği bir orman'da hapishaneye kapatıldı. Helaine kendisi hakkında da aranma başlatıldığını öğrendiği gibi Almanya'ya kaçmak zorunda kaldı. Ve geriye kalan çete üyeleri Helaine'nin şehire dönmesini bekleyerek ve kendilerini gizleyerek günleri saymaktadırlar.
Helaine Almanya'da yavaş yavaş çete üyelerini, bir araya getirmeye başlar. Ve Los Santos'a dönmek için planlar hazırlamaya başlarlar. Blake Smyth çete üyelerinin güvenliğinden sorumlu tutulan kişidir. Jason Smyth ise çetenin düzenini, gelir kaynağını sağlayan ve diğer çetelerle anlaşmalardan sorumlu olan kişidir. Geçtiğimiz günlerde bazı çete üyeleri yapılan silahlı savaşlarda malesef hayatlarını kaybetti. Helaine bu zaman içerisin de masumluğunu devlete kanıtladı ve tekrardan Los Santos'a gitmek için bir fırsat kazandı. Önlerinde hiç bir engel kalmayan bu çete tekrardan, Los Santos'a gitmek için hazırlıklara başladı. Bunun polisler tarafından bir pusu olduğunu düşünen Helaine, ilk önce Blake Smyth'i Los Santos'a gönderdi, ardından Jason'u çeteyi ayakta tutabilmesi, ve idare edebilmesi için Los Santos'a gönderdi. Jason'a uyuşturucu satışlarında engel olan kişiler, Jason tarafından yavaş yavaş öldürülmeye başlandı. Ortada hiç bir engel kalmayınca Jason, Helaine'ye buraların güvenli olduğunu söylüyerek Los Santos'a davet etti. Helaine Los Santos'a gitmek için önünde hiç bir engel olmadığını anladığı için, Los Santos'a tekrardan dönme kararı aldı. Helaine şehire döner dönmez işlerin başına geçmesi gerektiğini biliyordu. O sırada Jason'u bir telefon yardımıyla görevlendirdi, ve Jason çeteleri, polisleri yavaş yavaş kendine bağlamayı başardı, çeteleri ve polisleri kendi işleri için kullandı. Helaine ise Jason'un yaptığı işler sayesinde  oturduğu yerden tüm kazançları, gelirleri toplarken Jason'da herkesin başına yavaş yavaş bela olmaya devam etti.Bir zaman sonra Jason düşmanlar tarafından öldürüldü. Geriye kalan çete üyeleri intikam almak için çaba sarf etmeye başladılar.
Dark Morning of Stranger Park
(Stranger Park'ın Karanlık Sabahı)
Stranger Park sokağında artık yeni dönemler başlıyor.. Helaine'nin sokağında ki gruplar, uyuşturucu işlerinden kazandıkları parayı beğenmedikleri için, Helaine'nin arkasından işler çevirmeye başlıyor, Helaine'nin en son verdiği emir, Harry ve Gabriel'in işine gelmişti.. Harry, Helaine'nin Glen Park taraflarında intikam almak istediğini öğrendiği zaman bunu Matthew Schumacher'a sıradan bir telefon ile bildirdi. (Matthew Schumacher, Glen Park'ta sıradan bir yönetici.. Helaine'nin eski bir düşmanı) Harry, ne kadar Helaine ile aynı bir aileden gelse bile, aralarında akrabalık olmasına rağmen, aile yerine.. parayı tercih etti. Matthew bölgesine yapılıcak saldırıyı duyduğu zaman deliye döndü ve Helaine'ye karşı bir saldırı yapması gerektiğini düşündü.

                                                                       Sabah Saatleri 06:00(Baskın Zamanı)


Matthew, Harry'den aldığı bilgi ile sokağına olan baskının 06:00 zamanında yapılacağını artık biliyordu..
Harry, Gabriel ile kısa bir konuşma yaptı ve Gabriel'ide bu işe böyle ikna etti.. Evet, zaman gelmişti.. sabah saatlerinde Gabriel ile Helaine, düşman sokağa doğru ilerledi.. Helaine olanlardan habersizdi, araban indiler ve mahalle'de kim varsa ateş açtılar.

Helaine intikam hırsı ile gözü hiç bir şeyi görmedi, ama nelerin yaşanıcağını bilmiyordu.. sokakta bazı kişileri vurdu, ama bunların bir tuzak olduğundan habersiz şekilde devam etti, arkasına bile bakmadı.. Gabriel yavaşça silahını hazırladı, görevi Helaine'yi öldürmekti.. ve bunu başarıcaktı.

Helaine sokak üzerinde bazı kişilere ateş açarken, Gabriel silahını hazırlamıştı.. ve Helaine'yi öldürmek için arkasından yaklaştı, silahını ona doğrulttu, hiç bir şey söylemeden ve gözünü kırpmadan tetiğe bastı, kazanıcağı para onun gözünü boyamıştı, o tetiğe basarak kendi sonunu ve Weston ailesinin sonunu getirmişti, ama habersizlerdi.. ileri de Matthew'in yapıcağı şeylerden habersizlerdi.

Helaine, Gabriel tarafından kafasından yediği mermi ile hayatını kaybetmiştir, artık.. Stranger Park için yeni bir dönem başlıyor, artık bu sokak Matthew'in yönetimi altında kalıcaktır, Weston ailesini zorlu bir dönem bekliyor, para için kendi ailelerinden birisine suikast düzenlediler, bu sokakta artık.. Weston ailesi üstünlüğü kaybetmiştir..
Matthew, Harry gibi kişileri kullanarak.. sokağın yönetimi eline almıştır.


Stranger Park artık Matthew'in yönetimi ile birlikte altın çağını yaşamaya hazırdı.

Harry ve geriye kalan Stranger Park içinde ki Helaine'in emrinde olan kişiler, artık Matthew ve Stranger Park için sokaktalardıStranger Park'ın Hain Dostları..
Stranger Park içerisinde ki işlerden aldığı payları beğenmiyen kişiler, başta Gabriel olmak üzere.. Matthew'in arkasından iş çevirme kararlarını aldılar, ve onu Gabriel aracılığı ile dolandırmaya çalıştılar.

Spoiler:

Stranger Park üzerinde Matthew'in koyduğu bir kural vardır, İhanetin Bedeli ÖLÜMDÜR!
bu kuralı Gabriel ve diğer Stranger Park üyeleri çiğnemişti.. aslında bu olayları Matthew tahmin edebiliyordu, ve olucağına adım kadar emindi.. ama birilerini öldürmesi için, bir sebebe ihtiyacı olduğu için Gabriel'e böyle bir şans verdi.
Ve artık, Matthew'in Gabriel'i öldürmesi için ortada hiç bir engel kalmamıştı.. Gabriel'in yanında diğer Stranger Park üyeleri'de ölücekti hiç kimse bir kaç saat sonra ölüceğini bilmiyordu, tek bildikleri şey artık zengin olmuşlardı.


Matthew, Gabriel ve diğer Stranger Park üyelerini neden öldürmek istedi?
Matthew'in diğer Stranger Park üyeleri ile herhangi bir sorunu yoktu, son zamanlarda Gabriel, Matthew'in yaptığı işlerden fazla bir pay istemesi.. Matthew'in hoşuna gitmiyordu, sonunda çareyi ona inandırıcı olması için, zor bir şekilde.. bir görev verdi. Matthew, Gabriel'in paraya olan sevgisini bildiği için ona böyle bir şey planladı, Gabriel'in Mahalle sevdası.. Para sevdasının altında kaldı.
Stranger Park üzerinde herhangi bir, İhanetin Sonu Ölümdür!


Gabriel, Matthew'den çaldığı sahte paralar ile şehir dışına kaçması gerekiyordu, ve bunu tek başına yapmadı.. Diğer Stranger Park üyeleri ile birlikte kaçmak için yola koyuldular, ama unuttukları bir şey vardı.. O'da Matthew!

Spoiler:

Matthew, geçen yıllar içerisinde Gabriel'i o kadar çok iyi tanımıştı ki.. gidiceği yolları bile tahmin edebiliyordu, Matthew.. hainlerin cezasını veriyor.. Stranger Park üzerinde, İhanetin Cezası Ölümdür!

Spoiler:

Outsider iseniz genellikle görev alırsınız ve bunları doğru bir şekilde yaparsanız saygın kişilerin gözüne girersiniz, hatalı yaparsanız gözünüzün yaşına bile bakmazlar.
                                                                                 Matthew'in Gençliği

Matthew, Los Santos'un Jefferson semtinde büyüdü . Annesi olmadan büyüdü. Matthew, onu henüz on beş yaşında çok genç bir kızken doğuran annesi tarafından tek başına ve 10 yaşına kadar büyütüldü. Bir kokain satıcısı olan ve ailenin geçimini tek başına sağlamaya çalışan Maria (Matthew'in annesi), 2000'de Daniel (Matthew'in babası) tarafından öldürüldü. O sırada Matthew On bir (11) yaşındaydı. O sırada yirmi üç yaşında olan Maria (Matthew'in annesi),  Daniel (Matthew'in babası) tarafından içkisine zehir karıştıralarak ve, Daha sonra  pencereler kapatıldıktan sonra ölüme terk edildi. Ölümünden sonra, Matthew'e babası bile sahip çıkmadı, ardından Jefferson'un sokaklarına düştü. Matthew, büyükannesinin ona ''Annen bizi bıraktı gitti ve asla geri gelmeyecek'' dediğini hatırlıyor. Matthew, Annesinin ölümünden sonra sokaklara daha fazla uyum sağladı. O sıralarda sokaklarda gezen mavi bandanalı gangstalar onun çok dikkatini çekti ve hayranlığını kazandı. Küçükken sürekli onlara özenirdi ve mavi giyinirdi. Matthew 20'li yaşlarına geldiğinde uyuşturucu satışlarına başladı. Kuzeni olan Tazwell Threston yani  ''T-T'' ile birlikte büyümüştü.

                                                                  Matthew ne yapıyor? Gelir kaynağı ne?

Matthew artık uyuşturucu satıyor, mahallesine sahip çıkıyor, hırsızlık yapıyor, Matthew kuzenine nazaran biraz daha soğukkanlı ve sakin kararlar alan birisiydi. En azından büyükannesi böyle düşünüyordu. Ta ki birisi Matthew'in ailesi hakkında ters konuşana kadar. Tazwell Threston  o güne kadar Matthew'i hiç öyle agresif görmemişti. Matthew, Jefferson civarında gece yarısı bi cinayet olayına karıştı ve onu bu işten ayıklamak hiç kolay olmayacaktı...


         

    Jefferson bloklarında cinayet!03.05.2020

Jefferson bloklarında, saat 01:00 sularında genç bir adamın evine doğru gitmesini gözüne kestirmiş iki siyahi, adamı sıkıştırarak blokların arasına almasıyla birlikte bölgede çığlıklar duyulmaya başlandı. 20-22 yaşlarında olan iki siyahinin sıkıştırdıkları adamın karşılık vermesi ve etrafa bağırması sonucunda adamı 4 farklı yerinden bıçakladı. Olay yerinde hayata veda eden genç adama LSFD ekipleri bir müdahalede bulunamadı. Ölmüş olan adamım üzerinde mavi bir bez parçası bulundu. Bölge sakinlerinin ihbar vermesi sonucu olay yerine intikal eden polis ekipleri ise cinayeti gerçekleştiren şahısların kaçtığını ve kimlikleri hakkında henüz bir bilgiye ulaşılamadığını söylemekte.                                                                        Matthew'in Sokak Konsepti

Çetenin okuryazarlık ile ilgili çalışmaları genelde rap, grafiti ve alfabenin belirli harfleriyle kısaltma vb. simgeler oluşturmadır. "b" harfi "blood" ( Kan ) kelimesine karşılık gelir ve "saygısızlık" ifadesine denktir. "CK" harfleri "Crip Killer" ( Katil Crip ) anlamına gelir ve o bölgeden uzak durulması gerektiğini vurgular. "ck" yerine geçmeyi ve "b"de geri ödemeyi anlatmak için kullanılır. Bunlar gibi birçok kelime yaptığı sembolik çağrışımlardan dolayı mektuplaşmalarda değiştirilmiştir. Bazen birbirlerine geleneksel olarak "Rollin / Roll"  veya onun yerine "cadet" ( Kuzen ) diye seslenirler. Bu herifler arasında cadet (cadd) kelimesi kuzen kelimesi yerine geçer. "Crab" ( Yengeç ) en saygısız sıfattır ve ölümcül bir intikam emri olarak kullanılabilir. Ölüm emri verilen kişi sokakta Yengeç olarak anılmaktadır. 

Spoiler:

                                                                 The Rollin' Heights Stranger Park.. nedir?

The Rolin' Heights Stranger Park, Amerikan 16-29 yaş arası gençlerden oluşan bir sokak çetesidir. Çetenin MAVİ rengini temsil ettikleri ve 2-3 kişilik gruplar halinde takıldıkları bilinmektedir. Jefferson bölgesini kontrol altına almış ve bölgedeki uyuşturucu tacirliğini üstlenmiştir. Jefferson  bloklarında takılan bu gruplar genellikle bulundukları yeri korumayı en büyük görevleri olarak sayar ve bölgelerini kutsal görürler. The Rollin' Heights Stranger Park'ın liderinin Matthew Schumacher diye soğuk kanlı bir siyahi olduğu bilinir, Roshaun ve Tazwell ise sinirli bir yapıya sahip olduğu ve çetenin daimi üyelerinden oldukları bilinmektedir.
Bu ekip tamamıyla ucuz sokak köşesinden çıkma katilleri ve haydutları yetiştiriyor. Parasızlığın bu ekibi birçok suça itmesinden dolayı, ilgili ekip dönem dönem gerek isimlere yönelik bölgeye girme yasağı, gözaltı veya tutuklama kararlarıyla suç oranları azda olsa bastırılmıştır. 24 Nisan 2020 çete veteranlarına yapılan suç baskını, çeteyi büyük bir göçebe hayata soktu. Jefferson Bulvarının zayıflaması sonucu okul çevrelerinden çekilmesi, sadece Stranger Park'a hitap etmesi çetenin güç kayıplarından en büyüğüdür.                                              Çetenin Kazançları

Araç Hırsızlığı
Gecenin bir vakti çeteler sokakta sohbet ederken sıkıldıkları zaman gasp veya araç çalmayı düşünürler, ve hepsi dağılır araç aramaya başlarlar, buldukları pahalı araçları bir arada toplarlar ve ne kadara patlatacaklarını hesaplayıp Mekaniğe doğru beraber yola çıkarlar, mekanikte tek-tek araçları patlatırlar ardından mahalleden herhangi bir şöförlüğü iyi olan iki kişi çağırırlar ve topluca mekanikten uzaklaşırlar, sorun şu ki şehirde ki arabalardan kendilerine ekmek çıkartacağı araçların hepsi kilitli olduğu için, gece vakitleri bu işi yaparlar, araç markaları; "Bullet, Sultan, Turismo vs." gibi araçlardır. Kaldırdığı paralarla silah kaçakçılığı ve ihtiyaçlarını giderirler.
Silah Ticareti
Bir kaç birlik üyesi kaçak olarak dış ülkelerden veya şehirlerden materyalleri getirir ve evlere yerleştirir, materyalleri ucuza getirir ve pahalı fiyattan satarak faaliyet gösterirler. Bir kaç gün ayakta kalan siyahiler bu materyalleri toplar ve silah yapımını gerçekleştirip, aynasızlara yakalanmadan dış birliklere ve mahalle etrafında gezen genç'lere satış sağlar.
Korsan Haber (Yalan Haber)

Los Santos'da internet üzerinden kurulan bir site ile kullanıcılara yalan haber sunarak, kullanıcılar üzerinden para kazanmak.Oluşuma Katılım

İlk öncelikle oluşumun genellikle aktif bölgesi olarak ön gördüğü civarlarına gelerek bu tayfayla takılabilirsiniz, çete üyeleri size ters tepki gösterebilir veya yaptığınız role göre size iyimser davranabilir. Bu o rolü yapan kişinin karakterinin tiplemesine göre gerçekleşebilecek roldür. Giriş ve ilk izlenim rolleriniz çete içerisindeki yolunuzu büyük yönde etkileyeceği için bu roller karakteriniz açısından çok önemlidir. Çeteciler ile takılmak, çeteye dahil olmak, yükselmek tamamiyle sizin yaptığınız rollerin gerçekçiliği doğrultusunda gelişebilecek unsurlardır.

Kendimi çeteye nasıl kanıtlarım?

Bunun için ön planda bulunan şey saygıdır. Her zaman mahalledekilere saygılı olmanız gerekmekte. Abilerinizin bir dediğini ikiletmemeniz gerekmektedir. Size verilen görevi yapmak için çaba göstermeniz onların gözüne girmenizi sağlayabilir. Dahasında ise para, çeteye para kazandırırsanız göze girersiniz. Bunun için size uyuşturucu verirler, satmanızı isterler bu gibi işlerde bulunursunuz.
Şunu unutmayın siz 13-17 yaş arasında bir çocuksunuz. Sizin için birini yaralamak/öldürmek kadar zor bir şey olmamalı. Uyuşturucu dendiğinde tedirgin olmanız gerekir. Bunları yansıtmanız yine sizi ön plana çıkartır.
Her şeye burnunuzu sokmayın, abilerinizin lafını kesmeyin. Dediğim gibi henüz küçük yaştasınız, sokakta bir suç işlenirse bunu görmek sizi korkutmalı. Küçük yaştasınız, yok onu öldürdüm şunu bıçakladım gibi şeyler saçma olacaktır. Birinin bıçaklandığını görmek bile korkutucu olacakken (yaşınıza göre) sizin insanları yaralamanız mantık dışı kalır.Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Matthew Schumacher 24 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 20 Haziran 2021, 00:12
Toplam oynama: 84 gün, 16 saat
Ynt: The Rollin' Heights Stranger Park
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2021, 21:44:31 »


Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Matthew Schumacher 24 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 20 Haziran 2021, 00:12
Toplam oynama: 84 gün, 16 saat
Ynt: The Rollin' Heights Stranger Park
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2021, 22:38:25 »


Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Matthew Schumacher 24 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 20 Haziran 2021, 00:12
Toplam oynama: 84 gün, 16 saat
Ynt: The Rollin' Heights Stranger Park
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2021, 23:15:41 »

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Rylee Blake 29 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 206 gün, 16 saat
Ynt: The Rollin' Heights Stranger Park
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2021, 02:38:22 »
Başarılar gülüm  :heart:

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Evelyn Michel 29 seviye
Cinsiyet: Kadın
Son giriş: 21 Haziran 2021, 23:24
Toplam oynama: 139 gün, 13 saat
Ynt: The Rollin' Heights Stranger Park
« Yanıtla #5 : 05 Mart 2021, 03:02:00 »
Gayet güzel roller yapıyorsunuz. Umarım ilerleyen zamanlarda güzel roller yaparız..

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cesar Vicario 20 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 10 Haziran 2021, 20:18
Toplam oynama: 73 gün, 0 saat
Birlik: ** *****ica
Ynt: The Rollin' Heights Stranger Park
« Yanıtla #6 : 05 Mart 2021, 08:46:54 »
Başarılar

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Henry Wei 13 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 21 Haziran 2021, 18:09
Toplam oynama: 23 gün, 3 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: The Rollin' Heights Stranger Park
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2021, 09:16:58 »
O kadar mal varlığınız var fakat rol yapmak için Stranger Park bölgesini mi seçtiniz? Yaptığınız roller mantıksız. Ya fakir gibi gözükün ya da başka bir rol bölgesi bulup birliğin ismini değiştirin.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Matthew Schumacher 24 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 20 Haziran 2021, 00:12
Toplam oynama: 84 gün, 16 saat
Ynt: The Rollin' Heights Stranger Park
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2021, 00:10:27 »

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Aries Gonzalez 13 seviye
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 23 Mayıs 2021, 21:48
Toplam oynama: 20 gün, 7 saat
Ynt: The Rollin' Heights Stranger Park
« Yanıtla #9 : 06 Mart 2021, 00:36:03 »
LKASDMKASNDKASLNDKLASNDKLASNDKLASNDKLASNDKLASNDLKASNDLKASNDKLASNDKASLNDKALNKLSNDLKAN