Ziyaretçi

Selam ziyaretçi, Rina Roleplay forumuna hoş geldin. Rina Roleplay, Grand Theft Auto: San Andreasın multiplayer istemcisi "SAMP"ın, Türkiyedeki en büyük sunucusudur ve en büyük roleplay platformudur. Eğer Rina Roleplay forum üyeliğin varsa lütfen Giriş Yap veya üyeliğin yoksa hemen Kayıt Ol.

PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG


Başlatan Nachgeladen Papa, 22 Eylül 2022, 00:46:25
Okunma sayısı 4707 defa

aykurt, huey, cornflakes ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 79 gün, 19 saat
Chase Palmer Lv.22
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 05 Ekim 2022, 20:54
Toplam oynama: 0 gün, 4 saat
Birlik: (Yok)
PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« : 22 Eylül 2022, 00:46:25 »


Pagan'ın Motosiklet Kulübünün On Bir Üyesi Narkotik Dağıtımı, Ateşli Silah Suçları ve Haraç Almaya Yardım Eden Şiddet Suçlarıyla Suçlandı

28 Haziran 2021 Pazartesi

NEWARK, N.J. – ABD Vekili Rachael A. Honig, Pagan's Motorcycle Club'ın iki yüksek rütbeli üyesinin haraç almaya yardım amacıyla saldırıdan bugün tutuklandığını duyurdu.

New Jersey, Keansburg'dan 43 yaşındaki "LuRoc" lakaplı Luis Arocho ve Newark'tan 51 yaşındaki Maurice Guzman, haraç almaya yardım etmek amacıyla bir kez ağırlaştırılmış saldırı suçlamasıyla suçlanıyor. Bugün ABD Sulh Hakimi Leda Dunn Wettre'nin önüne video konferansla çıkmaları planlanıyor.

ABD Avukat Vekili Honig, "Bugünkü tutuklamalar, Pagan's Motorcycle Club'ın yasadışı faaliyetlerine ilişkin uzun süredir devam eden bir soruşturmanın sonuncusu" dedi. "Şimdi bu kanun kaçağı çetesinin 11 üyesini çeşitli silahlar, uyuşturucu kaçakçılığı ve şiddet suçlarıyla suçladık. Federal, eyalet ve yerel ortaklarımızla birlikte, New Jersey'de şiddet suçlarıyla mücadele etmeye ve bundan sorumlu suç örgütlerinin üyelerini kovuşturmaya tamamen bağlıyız."

DEA'nın New Jersey Bölümünden Sorumlu Özel Ajan Susan A. Gibson, "Bu soruşturma Pagan motosiklet çetesine önemli bir darbe indirdi" dedi. "Şiddet, silah ve korkutma bu suç örgütü için standarttı ve kolluk kuvvetleri davranışlarına müsamaha gösterilmeyeceğini açıkça belirtti. DEA, ATF, New Jersey Eyalet Polisi ve Union County dedektiflerinden oluşan birleşik güçlerin peşinizden gelmesi, Paganlar için kötü bir gün. Bu tutuklamalar New Jersey'i daha güvenli hale getirdi ve bu soruşturma, DEA'nın ve şaşırtıcı ortaklarımızın, yasaları ihlal etmeyi seçen en şiddetli suç çetelerini takip etme kararlılığını gösterdi."

ATF Newark Field Division Özel Temsilci Vekili, "Kolektif çabalarımızın, en şiddetli ve en korkunç ateşli silah ve uyuşturucu kaçakçılığı üyelerini ve ortaklarını stratejik olarak ortadan kaldırarak, Paganların yasadışı motosiklet çetesinin günlük yasadışı faaliyetlerini kesintiye uğrattığını ve ortadan kaldırdığını kuşkusuz söyleyebilirim." Sorumlu Toby C. Taylor söyledi. "Bu işbirliğine dayalı soruşturma, şüphesiz toplulukları eyaletimizde ve ötesinde daha güvenli hale getirecek."

Union County Savcı Vekili Lyndsay V. Ruotolo, "Bu soruşturmanın başarısı ve ölçeği, kolluk kuvvetleri arasındaki işbirliğinin topluluklarımızın güvenliği ve güvenliği üzerindeki etkisinin bir kanıtıdır." Dedi. “COVID-19 pandemisinin yüksekliği sırasında meydana gelen bu uzun vadeli çabada müfettişlerin ve savcıların sıkı çalışması ve özverisi sayesinde, tehlikeli aktörler, büyük miktarlarda narkotik ve ateşli silahlarla birlikte sokaklarımızdan kaldırıldı.

Albay Patrick J. "Bu büyüklükteki uzun vadeli operasyonlar, işbirliği yapan dedektifler tarafından muazzam miktarda çalışma ve sabır gerektiriyor ve bu soruşturmanın tüm kapsamı ve etkisi henüz tam olarak gerçekleştirilebilse de, başarısı başladıktan bir yıl sonra devam ediyor," dedi. New Jersey Eyalet Polisi Müfettişi Callahan, dedi. “Katılan tüm kurumların sıkı çalışmasını ve özverisini takdir ediyorum. Onların çabaları, şiddet içeren suçluların tutuklanmasına ve şüphesiz topluluklarımızı daha güvenli hale getiren silah ve uyuşturuculara el konulmasına yol açtı.”

Bu davalarda sunulan belgelere ve mahkemede yapılan açıklamalara göre:

24 Nisan 2018'de Arocho, Guzman ve Paganların diğer ortakları, Newark'taki bir benzin istasyonunda Hells Angels Motosiklet Kulübü'nün bir ortağına saldırdı. Paganlar ve Cehennem Melekleri uzun süredir devam eden bir rekabete sahiptir. Kurban, Pagan saldırganlar tarafından balta sapıyla dövüldü, yumruklandı ve tekmelendi, bu da ciddi yaralanmalara neden oldu. Hem Arocho hem de Guzman, Paganların organizasyonunda üst düzey liderlerdir.

ABD Savcı Vekili Honig ayrıca, federal bir büyük jürinin bugün, Brooklawn, New Jersey'den 56 yaşındaki Nicholas Bucciarelli'yi, nam-ı diğer “Booch”u şantajcılığa yardım amacıyla ağırlaştırılmış saldırı ve bir şiddet suçunu ilerletmek için bir ateşli silah savurmakla suçlayan bir iddianame verdiğini duyurdu. ve Paganların bir ortağının örgütün kurallarını çiğnediği için saldırıya uğradığı çete bağlantılı bir silah zoruyla saldırı komisyonundan kaynaklanan hüküm giymiş bir suçlu tarafından ateşli silahlara sahip olunması. Williamstown, New Jersey'den "Lefty", 75 yaşındaki Nicholas Marino, Williamstown, New Jersey'den Anthony D'Alessandro, diğer adıyla "Fugit" 55 ve Gloucester City, New'dan "Cage" olarak bilinen 42 yaşındaki Michael Dorazo Jersey, daha önce saldırıdaki rolleri nedeniyle federal suç duyurusunda bulundu. Tutuklandıkları sırada Bucciarelli, Paganların Camden İlçesi üyelik bölümünde silahlı çavuştu, Marino ve D'Alessandro, Paganların Gloucester İlçesi üyelik bölümünde sırasıyla başkan ve silahlı çavuş olarak görev yaptı ve Dorazo, paganların bir üyesi. Bucciarelli ayrıca beş gram veya daha fazla metamfetamin dağıtmakla da suçlandı.

Bu suçlamalar, uyuşturucu kaçakçılığı, silah kaçakçılığı ve şiddet suçları da dahil olmak üzere yasa dışı faaliyetlerde bulunduğu bilinen bir kanun kaçağı motosiklet çetesi olan Pagan's Motorcycle Club hakkında çok kurumlu bir soruşturmanın parçası olarak dosyalandı. Paganlar, New Jersey'deki çok sayıda aktif bölüm de dahil olmak üzere çok sayıda eyalet ve ABD topraklarında üyelik bölümleri kurdular. Bu soruşturma, mahkeme tarafından izin verilen telefon dinlemelerini, birden fazla gizli kolluk kuvvetlerinin kullanımını ve birden fazla yargı alanındaki fiziksel konumlarda birden fazla arama emrinin yürütülmesini içeriyordu. Soruşturma kapsamında kolluk kuvvetleri 10 ateşli silah ve 800 gramdan fazla metamfetamin ele geçirdi.

ABD Savcılığı daha önce, Paganların ulusal başkanı “Conan” olarak da bilinen Keith Richter'in 20 Şubat 2021'de yasadışı ateşli silah bulundurmasıyla bağlantılı olarak tutuklandığını duyurmuştu. Bu suçlamalar askıda kaldı.

Kolluk kuvvetleri de daha önce soruşturmayla ilgili olarak aşağıdaki kişileri tutuklamıştı. (Sanıkların her biri federal suç duyurusu ile suçlanmıştır; özel suçlamalar ve bunlara karşılık gelen cezalar aşağıdaki tabloda listelenmiştir.)

Elizabeth, New Jersey'den 31 yaşındaki “Savage” namı diğer Larry Ortiz ve Vauxhall, New Jersey'den “Jayo” olarak bilinen 38 yaşındaki Junius Aquino, haraç almaya yardım etmek için ağırlaştırılmış saldırı ve bir saldırıyı ilerletmek için ateşli silah boşaltmakla suçlandı. çete bağlantılı bir çekimdeki rolleri nedeniyle şiddet suçu. 28 Ekim 2020'de Ortiz ve Aquino, New Jersey Turnpike'da araba sürerken rakip bir çetenin iş arkadaşına ateş etti. Ateş etme, Paganlar ve Hells Angels Motosiklet Kulübü arasında devam eden bir anlaşmazlığın parçası olarak işlendi.

Aquino ayrıca, üç gün sonra meydana gelen bir çekimle bağlantılı olarak hüküm giymiş bir suçlu tarafından mühimmat bulundurmakla suçlandı. 31 Ekim 2020'de Aquino, Elizabeth'te dolu bir araca ateş etti. Kolluk kuvvetleri, atış mahallinde yedi adet 40 kalibrelik boş kovan ele geçirdi. 5 Kasım 2020'de kolluk kuvvetleri Aquino'nun evinde bir arama emri çıkardı ve diğer öğelerin yanı sıra çok sayıda 0,40 kalibrelik mühimmat ve yaklaşık 50 gram kokain ele geçirdi. Kolluk kuvvetleri Aquino'nun evinden kokaini kurtardıktan sonra, Aquino kokain dağıtmak amacıyla bulundurmakla suçlandı. Aquino tutuklandığında, Paganların Elizabeth üyelik bölümünün başkan yardımcısıydı.

Ortiz ayrıca 50 gram veya daha fazla metamfetamin dağıtmak amacıyla bulundurmak ve bir uyuşturucu kaçakçılığı suçunu desteklemek amacıyla ateşli silah bulundurmakla da suçlandı. 17 Kasım 2020'de kolluk kuvvetleri, Ortiz'in evinde bir arama emri çıkardı ve yaklaşık 300 gram metamfetamin ve yüklü bir ateşli silah buldu. Tutuklandığı sırada Ortiz, Pagans' Jersey City üyelik bölümünün başkanıydı.

Bayonne, New Jersey'den 33 yaşındaki “Jersey” namı diğer Daniel Hooban, hüküm giymiş bir suçlu tarafından ateşli silah bulundurmakla suçlandı; bir miktar kokain dağıtmak amacıyla bulundurmak; ve uyuşturucu kaçakçılığı suçunu desteklemek için ateşli silah bulundurmak. 29 Haziran 2020'de kolluk kuvvetleri Hooban'ın evinde bir arama emri çıkardı ve yaklaşık 30 gram kokain ve yüklü bir ateşli silah buldu. Hooban tutuklandığında, Pagans' Jersey City üyelik bölümünün silahlı çavuşuydu.

Pennsylvania, Marcus Hook'tan "Glenny" 73 yaşındaki Glen Turner, 50 gram veya daha fazla metamfetamin dağıtmak niyetiyle suçlandı. Turner, Paganların uzun süredir üyesidir. 10 Aralık 2020'de kolluk kuvvetleri, Turner'ın evinde bir arama emri çıkardı ve yaklaşık 450 gram metamfetamin ele geçirdi.

ABD Avukat Vekili Honig, Sorumlu Özel Ajan Gibson'ın yönetimindeki Newark Bölümü, Uyuşturucu Uygulama İdaresi'nin özel ajanlarından oluşan bir ortak görev gücüne kredi verdi; Sorumlu Taylor Vekili Özel Ajan yönetimindeki Alkol, Tütün, Ateşli Silahlar ve Patlayıcılar Bürosu, Newark Bölümü'nün özel ajanları; Vekili Savcı Ruotolo başkanlığındaki Union İlçe Savcılığı; ve Albay Callahan yönetimindeki New Jersey Eyalet Polisi, bu suçlamalara yol açan soruşturmayla.

ABD Avukat Vekili Honig ayrıca ABD Mareşal Juan Mattos Jr. başkanlığındaki ABD Polis Teşkilatına teşekkür etti; Bölge Savcısı Timothy D. Sini yönetimindeki Suffolk County Bölge Savcılığı; Şef Giacomo Sacca yönetimindeki Elizabeth Polis Departmanı; Philadelphia'daki Sorumlu Özel Ajan Michael J. Driscoll'un yönetimindeki FBI Cherry Hill Yerleşik Ajansı'nın özel ajanları; ve Şef John Chambers başkanlığındaki West Deptford Polis Departmanına bu soruşturmadaki yardımları için.

Bu vakalar, bir Organize Suçlar Uyuşturucu ile Mücadele Görev Güçleri (OCDETF) soruşturmasının bir parçasıdır. OCDETF, federal kurumların güçlü yönlerinden yararlanan savcı liderliğindeki, istihbarat odaklı, çok kurumlu bir yaklaşım kullanarak ABD'yi tehdit eden en üst düzey uyuşturucu kaçakçılarını, kara para aklayıcılarını, çeteleri ve ulusötesi suç örgütlerini tespit eder, bozar ve dağıtır. suç şebekelerine karşı eyalet ve yerel kolluk kuvvetleri.

Hükümet, Newark'taki ABD Avukatlık Bürosu'ndan ABD Avukat Yardımcısı Robert Frazer, R. Joseph Gribko ve Samantha C. Fasanello tarafından temsil edilmektedir.

Şikayet ve iddianamede yer alan suçlama ve iddialar sadece itham niteliğinde olup, sanıklar suçlu oldukları kanıtlanıncaya kadar masum kabul edilmektedir.
1

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 79 gün, 19 saat
Chase Palmer Lv.22
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 05 Ekim 2022, 20:54
Toplam oynama: 0 gün, 4 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2022, 00:47:00 »


SAN ANDREAS SENARYOSU

Gizliliğini ve içe dönüklüğünü korumaya devam eden Pagans Motosiklet Kulübü, gizlilik politikalarına rağmen hızla büyümeye devam ediyor. Bu büyümeler ise ana şubeye kendini kanıtlayabilmiş, ismini Pagans Motosiklet Kulübü altındaki şubeler ardında pekçe duyurmuş kulüp üyelerinin adım atmasına izin vererek başlatılır. 2006 yılında işlediği cinayetin kanıtlamaması ardından serbest kalan Josh Holmes(64), Maryland şubesinin eski meth pişirici üyelerinden birisiydi.

San Andreas Eyaleti'ndeki şubenin kurulma kararının ardından civarda olmasından kaynaklı olarak en ön planda gözüktü ve şubenin başını çekme kararı alındı. Karar 2017 yılında verildi ve bu dönemde uyuşturucu pişirdiği dönemde kazandığı akciğer hastalığının baş göstermeye başlamasıyla farklı bir sürprizle karşılaşmış oldu.

Yetmiş beş yaşına girmiş olmasına rağmen oldukça genç ve dinç gözüken Josh Holmes, San Andreas şubesinin başını çektiği dört yıllık süreç içerisinde (2021 yılının sonuna kadar) uyuşturucu ticareti üzerinde yepyeni bir profil yarattı ve kontakta olduğu suç örgütleri aracılığıyla yeni bir trafik yarattı. Bu trafik ana şube tarafından kulübün elinden alındı ve kazanılan paranın bir kısmı(o kadar kazanılmasa bile) kalıcı bir ödeme hâlinde kulübe ödendi.

Ancak Josh Holmes'in yaptığı işler, çıkardığı gümbürtüler 2021 yılının sonuna kadar sürdü. Evlilik yaptığı karısı Madeleine Holmes'un sözleriyle yaşlı bedenini umursamadan kendini kulüp işinden çıkartmaya çalıştı. Ancak konumu, yaptıkları ve gösterdiği liderlik kabiliyeti sayesinde ana şube tarafından reddedildi ve diğer kulüp üyeleri tarafından desteklenmedi.

Josh, bunun bedelini kulübe ödetmek için kulüpte kendine en yakın olan şube çavuşu Kian Cantrell'in yardımıyla kendine bir miktar para kaçırmaya başladı ve bu miktar, red kararı Josh'un aklına her geldiğinde arttı. Ana şubeye giden para azalmaya, işler ise sarpa sarıp azalmaya başladı.

Josh'un kulüpten çıkarmaya çalıştığı hıncı, ihanet düşüncesi şubenin geriye gitmesini sağladı. Kian Cantrell aracılığıyla çaldığı paraları kadınıyla yemek için sadece kendisinin bildiği yerlere gömmeye başladı. Bu da kulübün gelirini düşürüp, üyelerin, çaylakların hatta kulüple takılan sürtüklerin bile maddi yönden büyük sorunlar yaşamasına sebep oldu.


El Corona civarındaki apartmanlara taşındıktan sonra maddi sorunlar iyice büyüdü. Yakıt yetişmeyen motorları doldurmak adına sokaktan geçenlerin yemek paralarını bile alan çaylaklarla kaynayıp durdu. Neyse ki bölüm çavuşu, resmi olarak olmasa da insanları korkutmak isteyen işyeri sahiplerini koruyup sadece boy göstererek para kazanılabilecek bir iş ayarladı.

Ayrıca Josh'un hatalı kararları yüzünden Palomino'un yerel motosiklet kulübüyle çıkan savaştan kazanarak çıkmalarıyla üyelerin ve çaylakların morâlleri toplanmaya başladı. Ancak kulüp işlerinin konuşulduğu bir ortamda Kian ve Josh kavga etmeye başlayınca her şey başa sardı.

Maddi durum tekrar düzelmeye başlasa da kimse çavuşun, bir başkanı dövmesinden memnun değildi. Josh'un haksız kararları bu şekilde yansımış olsa da çavuş ile bu denli büyük bir problem yaşamamalıydı. Bu konuda, kulübe bağlı olan üç çaylağın yaptığı bir hata yüzünden tekrar göç etmek zorunda kalmalarıyla unutuldu.

Sokaktaki kendini bıçakla korumaya çalışan bir siyahiyi gasp ettikleri sırada iki yerinden vurdular. Silah olaya dâhil olduktan sonra yasal kuvvetlerin ana odağı hâline geldi ve iki hafta içinde dört tutuklama yaptılar. Dört tutuklama üç çaylak, bir üyeyi içeriyordu ve bu kazanç, aynı zamanda güç açısından büyük bir kaybın yaşanmasına sebep oldu.

Bahamas Apartmanı'na yerleştikten kısa bir süre sonra Elmassırt Josh Holmes, eşinin evinde onunla beraber aşırı dozdan ölü bulundu.

Durum ana şubeye bildirilmiş olsa da son ay içinde kazandıkları savaşlar, aynı zamanda kendi hatalarına yenik düşerek kaybettikleri onca para ve insan gücü ana şubenin, San Andreas Eyaleti hakkında farklı şeyler düşünmelerine yol açtı.

Josh Holmes'un cenazesinden sonra ana şube, kulübün üst takımıyla iletişime geçip kararını bildirecek.


(roller boyunca düzenlenecek)KATILIM

Yukarıda da yazdığı gibi durum konusunda diğer şubelerden geriye kalmış, Josh'un eylemleri yüzünden kendi hayatlarıyla kısıtlı kalmış bir kulüp atmosferi yaratmaya çalışacağız. Bunlar da aktif bir ortam yaratmanın yanında en başta realistik düşüncelerle hareket eden, ayrıca diğer oyunculara ayak uydurmayı başarabilen oyuncuları gerektirir.

Aramıza role dair hevesi olan herkese yer var, ancak bunu sınırlı ve seviyeli bir şekilde ilerletmek konusunda ısrarcıyız. Katılım konusunda ısrarınız ve yeteri kadar bilginiz varsa (olmasa bile boşluklarınızı tamamlamanıza yardımcı oluruz),
Discord sunucumuza dahil olup bizlerle bunun için görüşebilirsiniz.
1

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 79 gün, 19 saat
Chase Palmer Lv.22
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 05 Ekim 2022, 20:54
Toplam oynama: 0 gün, 4 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2022, 00:47:21 »
video, işyerleri falan filan

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 79 gün, 19 saat
Chase Palmer Lv.22
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 05 Ekim 2022, 20:54
Toplam oynama: 0 gün, 4 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2022, 00:47:32 »
video, işyerleri falan filan

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 79 gün, 19 saat
Chase Palmer Lv.22
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 05 Ekim 2022, 20:54
Toplam oynama: 0 gün, 4 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2022, 01:29:46 »
 :prince_light-skin-tone_1f934- :prince_light-skin-tone_1f934- :prince_light-skin-tone_1f934-

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 05 Ekim 2022, 08:08
Toplam oynama: 4 gün, 4 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2022, 02:58:01 »
aslan kardeşim dayıdoksu seni çok seviyorum dostum
1

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Ian Ashford Lv.14
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 05 Ekim 2022, 23:49
Toplam oynama: 18 gün, 3 saat
Cinsiyet: Kadın
Son giriş: 04 Ekim 2022, 00:39
Toplam oynama: 6 gün, 9 saat
Birlik: (Yok)
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 17 Ağustos 2022, 18:23
Toplam oynama: 0 gün, 2 saat
Birlik: (Yok)
Kayden Moore Lv.14
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 13 Eylül 2022, 19:50
Toplam oynama: 0 gün, 2 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2022, 02:58:27 »
1

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Kadın
Son giriş: 04 Ekim 2022, 18:00
Toplam oynama: 3 gün, 6 saat
Birlik: (Yok)
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 04 Ekim 2022, 17:07
Toplam oynama: 63 gün, 17 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2022, 02:59:14 »
birliğe alım var mı abi
1

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 06 Ekim 2022, 03:38
Toplam oynama: 243 gün, 21 saat
Samuel Mach Lv.28
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 01 Ekim 2022, 13:55
Toplam oynama: 0 gün, 4 saat
Birlik: (Yok)
Cinsiyet: Kadın
Son giriş: 06 Ekim 2022, 01:24
Toplam oynama: 0 gün, 7 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2022, 03:00:19 »
1

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Cinsiyet: Kadın
Son giriş: 04 Ekim 2022, 18:00
Toplam oynama: 3 gün, 6 saat
Birlik: (Yok)
Cinsiyet: Erkek
Son giriş: 04 Ekim 2022, 17:07
Toplam oynama: 63 gün, 17 saat
Birlik: (Yok)
Ynt: PAGANS OUTLAW MOTORCYCLE GANG
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2022, 03:00:35 »
1