Ziyaretçi

Selam ziyaretçi, Rina Roleplay forumuna hoş geldin. Rina Roleplay, Grand Theft Auto: San Andreasın multiplayer istemcisi "SAMP"ın, Türkiyedeki en büyük sunucusudur ve en büyük roleplay platformudur. Eğer Rina Roleplay forum üyeliğin varsa lütfen Giriş Yap veya üyeliğin yoksa hemen Kayıt Ol.

Sunucuda Gördüğünüz En İyi Birlikler Ve Mevcutlar Hakkında Görüşleriniz

Başlatan Pulsar, 26 Ağustos 2022, 23:39:03
Okunma sayısı 1352 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Son giriş: 04 Ekim 2022, 07:35
Toplam oynama: 134 gün, 4 saat
Son giriş: 25 Eylül 2022, 21:56
Toplam oynama: 4 gün, 18 saat
Birlik: (Yok)
Honor Karan Lv.23
Son giriş: 04 Ekim 2022, 07:36
Toplam oynama: 1 gün, 11 saat
Birlik: Mess Side 13
Son giriş: 02 Ekim 2022, 11:28
Toplam oynama: 0 gün, 3 saat
1300 sayfalık birlik tanıtımları vardı, willowfield onlarındı, emeğinin karşılığını alamadığı için birliği kapattı, 😔 O7 
GUANTANAMO

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Mike Johan Lv.16
Son giriş: 04 Ekim 2022, 20:38
Toplam oynama: 2 gün, 21 saat
Birlik: ****** ***ily
Son giriş: 03 Ekim 2022, 20:07
Toplam oynama: 40 gün, 11 saat
Birlik: ****** ***ily
Hocam ESOS, Weiss, Lombardi, Ganton St., Okazaki.

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Son giriş: 27 Haziran 2022, 14:49
Toplam oynama: 107 gün, 3 saat
Withfire'da olduğum Pellegrini'ye karşı yaşadığımız aşk dramalı sonucu bilinmeyen rollerimiz, sunucuda yaptığım en iyi roller dönemimdi. İki tarafında Helena Rascalova karakterimi aynı anda ooc hain olarak sanması bile rollerin ooc olarak düşünülmesini gerektirecek kadar kalitesini ortaya döküyordu. Hatta bu olaylar yüzünden ooc tartışmalarımız bile olmuştu. Şimdi düşünüyorum da hepsi gülünecek güzel anılar bırakmış. :D Hiçbir zaman rol planlarımı anlatmazdım rolün heyecanı kaçmasın diye. İyi ki de öyle yapmışım, samimiyet arttıkça kalite ve eğlence düşüyor çünkü. Dostluk düşmanlık rollerimiz de çok keyifliydi. Fakat hile olayları her zaman oyundan bezdirdiği gibi ooc toksiklikler de oyun zevkini kaçırmaya yetti. İstemediğim bir insana dönüştüğüm bir dönem de oldu. Uzun bir süre sonra ara verdiğim bir oyun oldu samp artık. Mevcut kitle eğer bırakmazsa ve bilgi düzeyi yükselirse belirli bir yaş kitlesi seviyesine gelindikten sonra psikolojik sorunları olmayan insanların oynadığı bir oyuna dönüşmesi durumunda dönme ihtimalimin çok az da olsa var olduğu bir oyun oldu tabi.

Fakat Rina unutulmaz tabi, içinde çok toksiği de barındırdı çok iyi rolcüyü de. Ne olursan ol yine gel dedi. :D Daha iyilerini de hak ediyor da kısmet tabi. Burasının yeri benim için hep ayrı ve özel olarak kalacak. Yönetim biçimi bu kadar demokratik ve özgür başka bir sunucu da görmedim. Rol düzeyini sorgulamak ayrı bir şey olur ama en azından rol yönetim anlayışında dizi repliklerinin sahnelendiği bir rol kıvamı yok. Bu da Rina'yı sevmeye yeter zaten. Ne rolcüler gördüm içinde insanlık yok, ne insanlar gördüm içinde rol yok. Her şey de güzel olamaz tabi. Yine de güzel sunucu Rina, oyuncularına ve birliklerine başarılar ve selam dileklerimle.

En sevdiğim birlik kendi rollerimizin haricinde özel olarak takip ettiğim Furkanların birliğiydi tabii ki. Heretics. Güzel birlikti, her şeye rağmen sunucunun mihenk taşlarından. Pellegrini o da bir dönem için gayet iyiydi. Ama Hereticsi bir ayrı severdim herhalde. :D Benim için birliğinde her gün rol dönen birlik iyi birliktir. Hadi bir rol yapalım ss atalım diyen birlik dünyanın en kalitelisi olsa da bir işe yaramaz. Önemli olan oyuna girdiğinizde günlük belli bir saatte bölgesinde rol alanında sürekli aktiflik ve kalite görüyorsanız o iyi birliktir şaşmaz yani. Legal ya da illegal.

Keşke şu hile olaylarına kalıcı çözümler bulunabilse de illegal roller aşırı keyifli hale gelse ama sanmıyorum yani mekanik buna göre bir türlü oluşturulamıyor. Hera'ya da buradan sevgiler, umarım her şey böyle güzel gitmeye devam eder.

ben okurken biraz güldüm
sizlerin de yüzünü allah güldürsün

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Caleb Lealee Lv.26
Son giriş: 24 Eylül 2022, 15:35
Toplam oynama: 102 gün, 2 saat
Noah Doyle Lv.26
Son giriş: 14 Temmuz 2022, 06:29
Toplam oynama: 0 gün, 2 saat
Omar Nabil Lv.26
Son giriş: 01 Ağustos 2022, 04:20
Toplam oynama: 0 gün, 0 saat
kendi donemlerine gore degisir, birligi oldugu zaman @ardaxll aktiflikte de kalitede de en iyisiydi
1

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 156 gün, 14 saat
Son giriş: 04 Ekim 2022, 02:40
Toplam oynama: 0 gün, 9 saat
Son giriş: 03 Ekim 2022, 00:07
Toplam oynama: 0 gün, 11 saat
Son giriş: 04 Ekim 2022, 03:28
Toplam oynama: 0 gün, 11 saat
Birlik: *** ***** *lub
kendi kurduğum oluşum diye demiyorum ama nashville xD

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Son giriş: 26 Haziran 2022, 14:39
Toplam oynama: 66 gün, 7 saat
@Surprise

@Avezy

o7, üzüm sokagı, guantanamo ve tum polis avlamayı seven kardeslerıme...!

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Son giriş: Oyunda
Toplam oynama: 8 gün, 14 saat
Son giriş: 29 Eylül 2022, 19:02
Toplam oynama: 0 gün, 2 saat
Son giriş: 28 Eylül 2022, 23:55
Toplam oynama: 0 gün, 1 saat
Son giriş: 27 Eylül 2022, 18:07
Toplam oynama: 0 gün, 0 saat
üzüm sokağı, SSB, "ESOS" zenci :(

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Axel Riley Lv.39
Son giriş: 04 Ekim 2022, 23:14
Toplam oynama: 342 gün, 17 saat
Son giriş: 29 Eylül 2022, 23:38
Toplam oynama: 61 gün, 0 saat
Son giriş: 04 Ekim 2022, 01:48
Toplam oynama: 1 gün, 15 saat
Son giriş: 02 Ekim 2022, 04:07
Toplam oynama: 10 gün, 5 saat
los santos şerif departmanı

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Son giriş: 01 Ekim 2022, 07:43
Toplam oynama: 12 gün, 2 saat
Son giriş: 25 Eylül 2022, 22:08
Toplam oynama: 97 gün, 22 saat
native americans hatfield bağlantısı :fire: :fire:

Instagram:
Discord:
RockstarTR:
Facebook:
Youtube:
Twitter:
Twitch:
Spotify:
Coco Rocco Lv.22
Son giriş: 03 Ekim 2022, 22:42
Toplam oynama: 113 gün, 16 saat
Birlik: PRAZDNIKOV
Withfire'da olduğum Pellegrini'ye karşı yaşadığımız aşk dramalı sonucu bilinmeyen rollerimiz, sunucuda yaptığım en iyi roller dönemimdi. İki tarafında Helena Rascalova karakterimi aynı anda ooc hain olarak sanması bile rollerin ooc olarak düşünülmesini gerektirecek kadar kalitesini ortaya döküyordu. Hatta bu olaylar yüzünden ooc tartışmalarımız bile olmuştu. Şimdi düşünüyorum da hepsi gülünecek güzel anılar bırakmış. :D Hiçbir zaman rol planlarımı anlatmazdım rolün heyecanı kaçmasın diye. İyi ki de öyle yapmışım, samimiyet arttıkça kalite ve eğlence düşüyor çünkü. Dostluk düşmanlık rollerimiz de çok keyifliydi. Fakat hile olayları her zaman oyundan bezdirdiği gibi ooc toksiklikler de oyun zevkini kaçırmaya yetti. İstemediğim bir insana dönüştüğüm bir dönem de oldu. Uzun bir süre sonra ara verdiğim bir oyun oldu samp artık. Mevcut kitle eğer bırakmazsa ve bilgi düzeyi yükselirse belirli bir yaş kitlesi seviyesine gelindikten sonra psikolojik sorunları olmayan insanların oynadığı bir oyuna dönüşmesi durumunda dönme ihtimalimin çok az da olsa var olduğu bir oyun oldu tabi.

Fakat Rina unutulmaz tabi, içinde çok toksiği de barındırdı çok iyi rolcüyü de. Ne olursan ol yine gel dedi. :D Daha iyilerini de hak ediyor da kısmet tabi. Burasının yeri benim için hep ayrı ve özel olarak kalacak. Yönetim biçimi bu kadar demokratik ve özgür başka bir sunucu da görmedim. Rol düzeyini sorgulamak ayrı bir şey olur ama en azından rol yönetim anlayışında dizi repliklerinin sahnelendiği bir rol kıvamı yok. Bu da Rina'yı sevmeye yeter zaten. Ne rolcüler gördüm içinde insanlık yok, ne insanlar gördüm içinde rol yok. Her şey de güzel olamaz tabi. Yine de güzel sunucu Rina, oyuncularına ve birliklerine başarılar ve selam dileklerimle.

En sevdiğim birlik kendi rollerimizin haricinde özel olarak takip ettiğim Furkanların birliğiydi tabii ki. Heretics. Güzel birlikti, her şeye rağmen sunucunun mihenk taşlarından. Pellegrini o da bir dönem için gayet iyiydi. Ama Hereticsi bir ayrı severdim herhalde. :D Benim için birliğinde her gün rol dönen birlik iyi birliktir. Hadi bir rol yapalım ss atalım diyen birlik dünyanın en kalitelisi olsa da bir işe yaramaz. Önemli olan oyuna girdiğinizde günlük belli bir saatte bölgesinde rol alanında sürekli aktiflik ve kalite görüyorsanız o iyi birliktir şaşmaz yani. Legal ya da illegal.

Keşke şu hile olaylarına kalıcı çözümler bulunabilse de illegal roller aşırı keyifli hale gelse ama sanmıyorum yani mekanik buna göre bir türlü oluşturulamıyor. Hera'ya da buradan sevgiler, umarım her şey böyle güzel gitmeye devam eder.
Yav sen burda ne arıyon ya gel iki savaş başlatak gelir oyun zevkin