16 Ekim 2021, 21:00
DESTRUCTION ARENA
Sona erdi

Yıkım arenası yetişkinler için tasarlanmış eğlence mekanı olarak 16 Ekim Cumartesi günü faaliyete girmeye hazırlanıyor! Arena içerisinde profillerle güçlendirilip savaş için hazırlanan 50 aracın içindeki 50 kullanıcı kişisel koruyucu donanımların kullanımıyla risksiz bir şekilde geniş alanda birbirlerini yok edip büyük ödülü almak için savaşacak! Bu eşsiz gösteride arenadaki yerinizi almak için biletinizi şimdiden ayırın! Biletinizi almadan önce arena kurallarına göz atmayı unutmayın!

Katılım şartları: 13 seviye
Yer & Adres: İşyeri numarası 99
Etkinlik süresi: 2 saat
Bilet adı: DESTRUCTIONARENA-XEN
Bilet sayısı: 177 adet

09 Ekim 2021, 21:00
Alhambra Party
Sona erdi

Mükemmel bir gece partisiyle yorgunluğunuzu tek seferde atmaya hazır mısınız!? Bu yaz kendinizi ödüllendirin! DJ Timothy Dordevic eşliğinde Alhambra Night & Club sizi bekliyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek kesintisiz müzik ve sınırsız eğlencesiyle hareketli ve renkli bir gece geçirin! Bilete sahip olmayan kişiler etkinliği yaptığımız işyerine & binaya & alana giriş yapamayacak. Alınan ve kullanılmayan biletlerin iadesinin olmayacağını da belirtmek isteriz. Bu mükemmel gece kulübü etkinliğine katılabilmek ve bar avantajlarından faydalanabilmek istiyorsanız sizi de etkinliğe bekliyoruz!

Katılım şartları: 10 seviye
Yer & Adres: İşyeri numarası 71
Etkinlik süresi: 3 saat
Bilet adı: AlhambraParty-001
Bilet sayısı: 272 adet

31 Ağustos 2021, 22:30
Urban Party
Sona erdi

Mükemmel bir gece partisiyle yorgunluğunuzu tek seferde atmaya hazır mısınız!? Bu yaz kendinizi ödüllendirin! DJ Lucky eşliğinde Urban Party sizi bekliyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek kesintisiz müzik ve sınırsız eğlencesiyle hareketli ve renkli bir gece geçirin! Bilete sahip olmayan kişiler etkinliği yaptığımız işyerine & binaya & alana giriş yapamayacak. Alınan ve kullanılmayan biletlerin iadesinin olmayacağını da belirtmek isteriz. Bu mükemmel gece kulübü etkinliğine katılabilmek ve bar avantajlarından faydalanabilmek istiyorsanız sizi de etkinliğe bekliyoruz!

Katılım şartları: 15 seviye
Yer & Adres: İşyeri numarası 102
Etkinlik süresi: 1 saat
Bilet adı: UrbanParty-001
Bilet sayısı: 317 adet

17 Ağustos 2021, 21:00
Jurassic Park
Sona erdi

65 milyon yıldır unutulmayan dev varlıkların dünyasına girmeye hazır mısınız? Fantastik bir dünyaya yolculuk yapmak çok kolay! Hem eğlenmek hem de öğrenmek için açılan Jurassic Park`ta gerçek gibi görünen dinozor maketleri sizi bekliyor! 1200 metrekarelik alanda tamamen gerçekliğe odaklı; eğlendiren ve öğreten bu etkinliği sakın kaçırmayın! Santa Maria bölgesinden kalkacak olan taşıma tekneleri ve Jurassic Park içi özel tur hizmetleriyle City Hall size Jurassic Park`ta rehberlik edecek! Biletsiz giriş yasaktır, kapıda bilet kontrolleri yapılacaktır. Biletlerinizi almayı unutmayın!

Katılım şartları: 3 seviye
Yer & Adres: Santa Maria Feneri
Etkinlik süresi: Her gün 30 dakika
Bilet adı: JurassicPark-001
Bilet sayısı: 458 adet

15 Ağustos 2021, 21:00
Fight Night
Sona erdi

Büyük geceye hazır mısın? Çünkü bu gece yumruklar çarpışacak! Görkemli geceye katılmak ve Fight Nightı en yakından izlemek istiyorsan bilet sahibi olman gerek. Sağ üstte bulunan "bilet satın al" tuşunu kullanarak giriş bileti satın alabilirsiniz. Bilete sahip olmayan kişiler etkinliği yaptığımız işyerine & binaya & alana giriş yapamayacak. Alınan ve kullanılmayan biletlerin iadesinin olmayacağını da belirtmek isteriz. Bahis oynayabilmek, etkinliğe katılabilmek ve bar avantajlarından faydalanabilmek istiyorsanız sizi de bekliyoruz, bu gece çok konuşulacak! Patlamış mısırınızı, kolanızı ve arkadaşlarınızı unutmayınız..

Katılım şartları: 5 seviye, son 1 ay içerisinde 300 dakika ceza süresini geçmemiş olmak.
Yer & Adres: İşyeri Numarası 85
Etkinlik süresi: Belirsiz
Bilet adı: FightNight-001
Bilet sayısı: 386 adet