Ziyaretçi

Selam ziyaretçi, Rina Roleplay forumuna hoş geldin. Rina Roleplay, Grand Theft Auto: San Andreasın multiplayer istemcisi "SAMP"ın, Türkiyedeki en büyük sunucusudur ve en büyük roleplay platformudur. Eğer Rina Roleplay forum üyeliğin varsa lütfen Giriş Yap veya üyeliğin yoksa hemen Kayıt Ol.

Kurulum

SA-MP (03DL) SA-MP oyunun online olarak oynanmasını sağlayan bir eklentidir. Clienti indirmeden önce oyunun kurulu olduğu klasöre SA-MP`ı kurmalısınız.
indir
 Rina Client Rina Roleplay oyun sunucusuna giriş yapabilmek için kullanmak zorunda olduğunuz anti hile & patcher yazılımıdır.
indir
GTA San Andreas GTA: San Andreas oyununun sıkıştırılmış oyun dosyalarıdır.
indir

Haberler

ÜNLÜ İŞ ADAMI SANTİAGO IGNACIO İLE ROPORTAJ!

Şehirde çok sayda zengin, ünlü iş adamı bulunmakta biz ise, ünlü iş adamı olan Santiago Ignacio ile roportaj yapmaya karar verdik. İş hayatında başarılı olan Santiago geçmişini Hall Media'ya anlatmaya başladı. Derin geçmişi olan Santiago'un başarıları ile şehirde tanınmış hale geldi. Şirketleri ile kalmış araç, evi olan Santiago vatandaşlarada bu yolda gitmek için güzel öneride bulundu.
19/04/2024 22:49 #HallMedia

Temple'de Bar Çıkışında Kavga: 1 Yaralı

Temple bölgesinde bir barda çıkan kavgada bir kişi yaralandı. Akşam saatlerinde yaşanan olay, sözlü bir tartışmanın ardından meydana geldi. Sağlık ekipleri, yaralıya hızla müdahale ederek hastaneye kaldırdı. Polis, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirtti.
19/04/2024 22:49 #DailyNews

Mimar Fiona ile mimarlığın zor yanları!

Ünlü mimar Fiona, mesleğiyle ilgili deneyimlerini paylaştı. Müşterilerin fiyatı pahalı bulması gibi zorluklarla karşılaştığını belirten Fiona, nadir de olsa şiddet olayına maruz kaldığını ifade etti. Tasarımlarının genellikle beğenilmesinin nedenini, estetik anlayışına bağlayan Fiona, başarının müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten geçtiğini vurguladı.
19/04/2024 22:48 #Forbes News

ŞEHİRDEKİ GALERİ SAYISI ARTIYOR!

En son haberimizi yayınladıkdan sonra galeriye gelen kişi sayısı artmaya başladı. Bunu gören müşteriler kendilerine galeri açmaya başladı. Şehirin kalabalık veya az olduğu bazı bölgelerde galeriler açılmaya başladı. Aslında bir rekor olmalı 1 hafta içinde 5 galeri açıldı, ve hepsi bir birinden ayrı olarak güzel gözüküyorlar. Şehrin insanların rahatlığını düşünen galeri sahipleri müşterilerini mutlu etmek için elinden gelenini yapmak için hazırlar. Galeriler, araç almak ve satmak için açıldı, bazı galeriler tamir işlerini yapıyor, sadece bir tane yer taksi kiralamak için uygun. Hangi galeriler nerede olduğunu ve işlerini merak edenler için aşağıda sıralandı: Bölgeler Amaçları Jefferson - Galeri Al&Sat. Ganton - Galeri Al&Sat, Tamir. Unity Station - Galeri Al&Sat, Tamir, Ofis. Mulholland - Galeri Al&Sat, Tamir, Ofis, Cafe. Verdant Bluffs - Taksi Rent A Car, Ofis.
19/04/2024 22:47 #HallMedia

Marina Gym'de Irkçılık Tartışmasıyla Başlayan Kavga

Özet: Marina Gym'de başlayan kavga, iki beyaz tenli kişi arasında ırkçılık iddialarıyla karmaşık bir hal aldı. İhbar üzerine olay yerine ulaşan yetkililer, geniş kapsamlı bir araştırma başlattı. Yaralılar, çevredeki insanlar tarafından yardım edilerek beklenen medikal birime ulaşıncaya kadar destek alırken, spor merkezi yönetimi olayı şiddetle kınayarak daha fazla güvenlik önlemi alacaklarını açıkladı.
19/04/2024 22:46 #DailyNews

Kaza ile başladı tutuklanma ile bitti!

Arkadaşım ile sohbet ederken kırmızı turismo markalı araç yanımıza yaklaştı araçtan indi ve bizim sohbetimize katıldı. Biraz vakit geçti birden elegy markalı araç yüksek hızla turismo markalı araca çarptı kaza oldu. Turismo ve elegy markalı aracın sahipleri kavga etmeye başladılar. Elegy markalı aracın sahibi yaralandı ve olay yerine polisler geldi. Yaralanan şahıs bana kamerayı kapatmamı ve silmemi istiyordu ve bana yumruk vurmaya çalıştı. Polislerden şikayetimi bildirdim ve kişiler kaçtılar aranmalar başladı. Yakın zamanda tutuklanma işlemleri başlayacaktır.
19/04/2024 22:46 #HallMedia

KİŞİLER ARASINDAKI KAVGA SİLAHLAR PATLAYINCA SONLANDI!

veya 5 kişi arasında kavga başladı 3 kişi yaralandı kavga daha da kızgınlaşıyordu olay yerine polisler geldiler hasta ile ilgilenirken ambulansda olay yerine geldi. Büyük aracın içinde 2 kişi vardı yan koltukda oturan kafasını pencereden çıkartarak polislere sıktı ve kaçtılar tekrardan gelip yaralı şahısı kaçırtılar, olay yerine diğer şerif ve polisler geldi polislerin durumu biraz kötü yaralıların durumu ise stabil.
19/04/2024 22:45 #HallMedia

İDLEWOOD'DA DEHŞETLİ YOL KAZASI

İdlewood'da haber aracı kendi şeritinde giderken arkasındakı premier diğer şerite girerek haber aracına sağından çarptı ve büyük bir kaza oldu. Premier sürücüsü hatanın haber aracında olduğunu belirtiyor ve küfürler ediyor. Sürücü haber aracının üzerine çıkarak araca ayağıyla vurdu. Bilerek çarpan premierin hiçbir kanıtı olmadığından olay yerinden uzaklaştı ve aracı orada kaldı. Haber aracını süren evet Daniel Mansore yani bendim kişi bilerek çarptığından dolayı haberi paylaştım.
17/04/2024 14:24 #HallMedia

YOLU TEHLİKEYE ATAN SANCHEZ!

Las Venturas ve Los Santos gişesi taraflarında sanchez model sarı motor, kafasında siyah ve sarı renkli kask, beyaz tişörtlü siyah pantalonlu kişi yolu tehlikeye atıyor ters şeritlerden, köprünün üzerinden ön kaldırarak gidiyor. Kişiye böyle neden yaptın sorduğunda zevk için yaptığını söylüyor.
17/04/2024 14:22 #HallMedia LasVenturas

2'Cİ ELDEKİ ARAÇLAR TÜKENİYOR!

Bildiğimiz kadarı ile şehire gelip gidenlerin sayısı çoğalıyor grottide araçlar satılmıyor, amma bazı araçlar var ki 2 ci elde tükeniyor eskiden sıklıkdan 2 ci el hep dolu gözükmekteydi amma nedense yavaş yavaş 2 ci elde araçlar tükeniyor. Peki ya tükenmesinin sebebi nedir? Grottide bazı araçlarının olmaması mı? Şehirdeki kişi sayısı artdığından araç bulamaması mı? Yoksa devlet ile alakadar mı? bu sorular gizli olarak kalacak yakın zamanda bunların farkına varacağız. Benim fikrimce Grotti yeterli sayda araç üretemiyor veya insanlar ekonomiden dolayı çökmüşde olabilir.
15/04/2024 15:08 #HallMedia

ŞERİF VE POLİSLERİN ORTAK ÇÖZÜM YOLU!

Olay yerine gelince işler karışmıştı. Polis çavuşu II Odegard Halvbjorn söylediklerine göre olay yerine geldiklerinde iki sivilin yaralı olduğu görülmüş. İki sivilin bir birine saldırdığını, kişi ise silahı ortalık yerinde sıkıp kaçmak isteyince polis ve şerif birliği ikisinide etkisiz hale getirmiştir. Bir kişide bıçak diğer kişide silah bulunmuşdur. Bıçak bulunduran kişiye 10.000$ ceza kesilmiştir. Silahlı olan şahısı tutuklamak için departmana götürdüler, hapis işleri görülmeye başlamışdır.
15/04/2024 15:08 #Olay yerine gelince işler karışm

İdlewood'un yakınındakı işyerinin önünde bıçaklı kavga!

İdlewood'un yakınındakı işyerinin önünde bıçaklı kavga çıktı, olay tam olarak bilinmiyor 1 kişi yaralandı. Olay yerine polis, şerif ve helikopter birimleri geldi. Şerif birimi beanbag ile şahısları uzaklaştırmayı başardı. Kişileri ayırdılar ve uzaklaştırdılar yaralı şahısın iyi olup olmadığını kontrol edip hastahaneye götürdüler. Hastanın durumu iyi olduğundan dolayı taburcu edildi. Olay sonlandı herkes dağıldı.
15/04/2024 15:07 #HallMedia SonDakika

Sokak Yarışları ve Drift Kültürü: Şehirdeki Lastik İzlerinin Sırrı!

Son zamanlarda şehir sokaklarında artan lastik izleri, sokak yarışları ve drift tutkunlarının etkisiyle açıklanıyor. Yapılan bir yarışçı röportajında, lastik izlerinin agresif sürüşler ve yeni sürücülerin heyecanıyla ilişkilendirildiği belirtildi. Sokaklardaki lastik izleri, şehirdeki yarış ve sürüş kültürünün karmaşık bir yansıması olarak görülüyor.
14/04/2024 16:38 #DailyNews

Santos'da yeni tamirhanenin açılışı!

Verona sahilinde gezerken yolda bir yer gözüme çarptı işyeriye yakınlaşınca yeni büyük açılmış tamirhaneyi gördüm, dışarısında araçlar gözükmekteydi içeride ise çok aracı tamir edilecek büyük bir alanı kaplıyordu çatı katıda mevcutdu, sahibi buranın daha da büyüyeceğini hatta ilerideki zamanlarda arka taraf tamirhane ön taraf galeri olarak değiştireleceğini söyledi. İnsanlar için rahat ve kolaylık sağlayan tamirhane büyük başarılara imza atacağını yorumladı.
14/04/2024 16:36 #HallMedia

Adalete karşı itiraz eden kadın vatandaş ile roportaj.

Birinci roportajımda mikrofonu ve kamerayı bagaja koyarken bir kadın yakınlaştı ve şehirdeki adaletden bir roportaj yapmak istedi mikrofonu ve kamerayı tekrardan düzelttim kadını dinledim. Hükümetin polisleri koruması gerektiğini onlarla ilgilenmesini söyledi, eğer ilgilenmezlerse biz kendi devriyemize işe sokacak biz ilgileniriz diye söyledi.
14/04/2024 16:35 #HallMedia

Şehirdeki suç olaylarına itiraz eden vatandaş ile ropartaj!

Gleen Park tarafında yayın aracı ile gezerken bu vatandaş ile karşılaştım, kendi derdini haberlere konuşmak için ropartaj yapmak istedi. Bende roportaj için mikrofonumu kameramı ayarlayıp kişinin derdini dinlemeye başladım teror hakkında polisler hakkında konuştu roportajını yaptı kamerayı mikrofonu bagaja koydum ve bitti.
14/04/2024 16:32 #HallMedia

Şehirdeki Etkinlikler

Velocity Hunters Las Venturas Yarışı! 30.03.2024 23:00

Velocity Hunters'ın Las Venturas'da, modifiye ve hız tutkunlarına özel gerçekleştireceği toplantıyı sakın kaçırma! Dört tekerlekli sevgilini, sokakları dumana boğmak ve sessizliği bozmak için hazırla! Her bir rotada; kazanabileceğin büyük ödül 50.000 Dolar'ın ve ateşli kadınların sahibi olma fırsatını yakala!
30/03/2024 23:00 #velocityhunters

San Fierro yarış etkinliği! 16.03.2024 23:00

Velocity Hunters'ın San Fierro'da düzenlemiş olduğu modifiye toplantısı ve büyük ödüllü yarışmaya katılmak için daha ne duruyorsun? Sen de o çok sevdiğin, her bir parçasına emeğini verdiğin aracını kap gel! Lastikleri yakmaya ve ibreyi dibe vurmaya hazırlan! Büyük ödül 30.000 Dolar'ın ve güzel kadınların sahibi olma fırsatını yakala!
16/03/2024 23:00 #velocityhunters

Paradise Pool - Kapalı Havuz Partisi!

Etkinlik severler için, herkese merhaba! Yaz daha gelmeden, yazı getirdiğimiz kapalı havuz partimizde sizleride görmek isteriz. Daha önce görülmemiş bu etkinliği, sık sık tekrarlamayı planlıyoruz! Tabii ki, bunu alışılagelmişin dışında sergileyeceğiz. Çünkü, bu ortamda sadece nezih ve kaliteli insanları istiyoruz. Altta ki form üzerinden, başvurunu gerçekleştir ve sende sınırsız içkiler ile sıcak suyun tadını çıkartmak için hak kazan! Başvuru sıralamasının herhangi bir önemi yok, kız ve erkek sayısını eşitlemeye çabalayacağız! Her alanı dikkatli doldurmaya özen göster, yaz gelmeden yaz senin olsun
16/03/2024 18:00 #paradisepool

Vampira Night Club'un Büyüleyici Açılışı! - 07 Mart 2024 | 21:00

Sevgili Dostlarımız, Sizi en heyecan verici geceye davet etmekten mutluluk duyuyoruz! Vampira Night Club, kapılarını açıyor ve bu büyülü anı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyor. Tarihi saatlerin yaklaştığı bu gecede, ışıltılı atmosferimiz ve eşsiz müzik ziyafetimizle sizi ağırlamak için hazırız. Gece boyunca unutulmaz anlar yaşamaya, dans etmeye ve eğlenmeye davetlisiniz. ????Tarih: 07/03/2024 ⏰Saat: 21:00 ????Yer: Vampira Night Club ????Adres: Star Caddesi, İşyeri 1 Bu özel gecede sizinle birlikte olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Unutulmaz anlar ve büyülü deneyimler için bize katılın.
07/03/2024 21:00 #vampiranightclub

Otobüsler Günü (Açılış) - 12.02.2024 - 21:30

Herkese yeni bir organizasyondan merhaba diyoruz. Yeni otobüsleri gördünüz mü? Kiminiz ise bunu meslek haline getirdi. Öyleyse bu otobüs alanının resmi bir açılışı olmasın mı?
12/02/2024 21:30 #otobüscülergünü rrholding cityha

Alhambra Rave Party - 30.01.2024 - 21:30

Alhambra Rave Party ile karşınızda! Eğlence ve coşkunun tek adresi Alhambra!
30/01/2024 21:30 #alhambra

Little Italy Pizzeria - 15 Ocak 2024 | 21:00

Uzun bir bekleyişin ardından, lezzet dolu anlarımıza kaldığımız yerden devam etmek için geri dönüyoruz! Little Italy Pizzeria olarak, 15 Ocak 2024'te kapılarımızı siz değerli müşterilerimize tekrar açmanın heyecanını yaşıyoruz.
15/01/2024 21:00 #littleitalypizzeria

Vampira Purple Night - 13.01.2024 - 21:30

Vampira yine harika bir konsept ile karşınızda, elbette mor rengini ne kadar sevdiğimizi biliyorsunuz. Şehrin nabzını tek bir ritimle atmaya çağırıyoruz.
13/01/2024 21:30 #vampira rrholding

Tequi-La-La (BiraFest) - 07.01.2023 - 21:00

Tequi-La-La harika bir gece ile sizlerle, bu gün, bu akşam, özel bir bira gecesiyle karşınızdayız. Bira severler bu geceyi kaçırmamalı. Detaylar için tıkla.
07/01/2024 21:00 #tequilala birafest rrholding

DÖVÜŞ GECESİ - 01.01.2024 | 22:00

Profesyonel dövüşcüler arasında düzenlenen müsabaka izlemeye ne dersin?
01/01/2024 22:00 #gymclubolympia

Little Italy Restaurant - 27 Aralık 2023 | 22:00

Sevgili lezzet tutkunları, merakla beklediğiniz gün geldi çattı! Little Italy Restaurant, nefes kesici bir açılışla kapılarını siz değerli müşterilerimize açıyor. İtalya'nın eşsiz lezzetlerini sunan bu özel mekan, sizi bir gastronomi yolculuğuna çıkaracak.
27/12/2023 22:00 #littleitalyrestaurant

GYM Club Olympia - 25 Aralık 2023 | 22:00

Spor tutkunlarına müjde! Heyecan ve enerji dolu bir atmosferde, sporun kalbinin attığı yer olan Gym Club Olympia, kapılarını açıyor. Adını antik Olimpia'nın zaferlerle dolu tarihinden alan bu muazzam spor kompleksi, sağlıklı yaşamı hedefleyenler için bir cennet vaat ediyor.
25/12/2023 22:00 #gymclubolympia

Freestyle Lord (Rap Battle) - 18.12.2023 - 21:30

Freestyle Gecesine hoş geldiniz! Kelime haznenize güveniyor musunuz? Rap müziği benimsiyor musunuz? Yoksa beni kimse freestyleda al aşağı edemez mi diyorsunuz? Öyleyse burası tam olarak size göre.
18/12/2023 21:30 #FreestyleLord

Alhambra Boom Bap Party - 11.12.2023 21:30

Alhambra mükemmel bir parti ile tekrar karşınızda! Bu gece ve ödülleriyle nefes kesmeye geliyor. Birazcık daha tekno türünden sıkılan, hangover kafasına ne iyi gelir diye düşününler için biraz daha chill, ancak yeni bir heyecan arayanlar için biraz daha yüksek kafalara ulaşmak isteyenler için bu gece Boom Bap konsepti ile karşınızda olacağız.
11/12/2023 21:30 #alhambra

MITSUZAWA LW Street Race - 04.12.2023 - 21.30

Sokakların özgürlüğünü hissetmeye hazır ol! Las Venturas Sokak Yarışı ile gerçek bir hız deneyimine adım atın. Modifiye araçlarınızı hazırlayın, motorlarınızı ısıtın ve bu unutulmaz yarışta yerinizi alın!
04/12/2023 21:30 #mitsuzawa

MITSUZAWA STREET RACE - 26.11.2023 21.30

V-ROCK Hotel'in önünden başlayacak olan bu nefes kesen sokak yarışıyla gerçek adrenalinin tadını çıkarın! 26 Kasım 2023'te saat 21.30'da başlayacak bu eşsiz etkinlikte sen de yerini al!
26/11/2023 21:30 #mitsuzawa, streetrace, cars

Trend Konular

Konu İstatistik Gönderen Son Mesaj
LOFTY BATTLİON MOTORCYCLE CLUB Bugün: 19 / Toplam Mesaj: 251 Jaguli61 Son Mesaj: 4 saat önce
28'THE STREET GANG Bugün: 17 / Toplam Mesaj: 21 transformers Son Mesaj: 26 dakika önce
BLACK TIGERS MOTORCYCLE CLUB Bugün: 14 / Toplam Mesaj: 513 PurposeLess5534 Son Mesaj: 1 saat önce
felicia Bugün: 12 / Toplam Mesaj: 28 wastard Son Mesaj: 4 saat önce
BANDIDOS OUTLAW MOTORCYCLE GANG - NOMAD CHAPTER Bugün: 10 / Toplam Mesaj: 1983 Stage3İbo Son Mesaj: 2 saat önce
REBELTEN - JEFFERSON STREET. "BEITRETEN, ALT YAPISI" Bugün: 5 / Toplam Mesaj: 76 Artur_Hector Son Mesaj: 2 saat önce
Reklam Talepleri Bugün: 5 / Toplam Mesaj: 17 Vladan Son Mesaj: 7 saat önce
Pearce Organization- #2018+ Bugün: 5 / Toplam Mesaj: 382 Pearce Son Mesaj: 4 saat önce
[Akademi Başvurusu] Rainer Guderian [[108]] Bugün: 4 / Toplam Mesaj: 3 #Axioma Son Mesaj: 8 saat önce
[Akademi Başvurusu] Jack McShane [108] Bugün: 4 / Toplam Mesaj: 3 #Axioma Son Mesaj: 8 saat önce
Daha Fazlası+

Son Videolar

En İyi Kullanıcılar

Hesap (303 giriş yapmış, 63941 toplam) Seviye Tecrübe Puanı
1.   CiosLine 55
2.   anonymous 51
3.   #Nameless 50
4.   ous 47
5.   IrResistibLe 47
6.   SammyZ 47
7.   ErrorNot404 46
8.   N0SY 45
9.   MrTurktim 45
10.   Opit80 45

En İyi Birlikler

Birlik (Toplam 2020) Tür Seviye Üye
1.   Los Santos Police Departm... Özel 10 Seviye 48 Üye
2.   Los Santos Sheriff Depart... Özel 6 Seviye 44 Üye
3.   BLACK TIGERS MOTORCYCLE C... Çete 6 Seviye 24 Üye
4.   University of Los Santos Özel 0 Seviye 22 Üye
5.   Thought Famille Mafya 5 Seviye 19 Üye
6.   Ragazzo'nun Ayak Takımı Mafya 5 Seviye 13 Üye
7.   Pearce' Organization #201... Çete 4 Seviye 11 Üye
8.   Revolution Racing Team Yarış 2 Seviye 9 Üye
9.   Velocity Hunters Yarış 2 Seviye 8 Üye
10.   Lofty Battlion Motorcycle... Çete 2 Seviye 8 Üye

Son Giriş Yapanlar

Karakter Adı Forum Adı Seviye
1. Victoria Pomelov again 25 seviye
2. Handsome Demirov ◤𝕯𝖆𝖗𝖐 𝕬𝖓𝖌𝖊𝖑◥ 17 seviye
3. Luis De Caprio 360Hz 16 seviye
4. Charles Prince herecinyo 19 seviye
5. Kin Xulleberry heranflexliyorum 30 seviye

Rastgele Çevirimiçi

Kim? Forum Adı Seviye Giriş
1.  Tom Forester Tom1 28 seviye 04:46
2.  Raupach Hasselhoff devlet rekabet sevmez 35 seviye 16:26
3.  Albert Rivers cqllisto 19 seviye 14:51
4.  Lilah Wilford LJ_Wilford 30 seviye 01:35
5.  Noren Le Reborn Alvoo 23 seviye 16:46
Daha Fazlası+

Ev İlanları

Ev Numarası Fiyat Satıcı Telefon
#511 $120,000   Ray Ruddic 8019993
#659 $100,000   Sydney Bailey 2233000
#1348 $80,000   Hearts Swift 9789789
#704 $299,999   Tina Tacchini 4291998
#1872 $145,000   Takanashi Atsumichi 8187894
Daha Fazlası+

Araç İlanları

Araç Modeli Satıcı Kilometre Fiyat
Huntley John Northam 203.13 km $300,000
Huntley Paull Marquez 214.99 km $345,000
Huntley John Northam 152.33 km $300,000
ZR-350 Paull Marquez 485.73 km $235,000
Patriot Stephen Schwartzeiger 507.41 km $750,000

Aylık Vergi Rekortmenleri

Sıra Karakter Ödediği Miktar
1. Ryu Shibuya $685,864
2. Isolde Gallahad $613,971
3. Santiago Ignacio $547,707
4. Misha Solntsevskaya $542,679
5. Stephen Schwartzeiger $516,556
6. Seth Schwartzeiger $477,858
7. Aren Worker $476,392
8. Erora Reufi $453,832
9. Nick Newbells $444,366
10. Asad Bajraktaric $444,017
Sıra Karakter Ödediği Miktar
11. Jarvis Mather $378,896
12. Marcus Parrel $356,452
13. Lue Bloom $345,891
14. Roger Barney $330,028
15. Jeffery Stubbs $328,593
16. Charles Leclair $327,965
17. Edgar Agreste $318,721
18. Adam Henderson $310,822
19. Arnold Montiego $310,506
20. Sydney Bailey $308,993
Sıra Karakter Ödediği Miktar
21. Klaus Rodhe $304,562
22. Licia Loreto $293,097
23. Antonio Radcliffe $285,955
24. Maria Calderon $270,834
25. Lagertha Lichtenstein $265,148
26. Jacob Frye $262,579
27. Lucifer Tozalovchi $262,268
28. Markov Thought $261,281
29. Hurtz Ethelworld $258,993
30. Gwen Carney $251,492

Şehrin En Zenginleri

Sıra Karakter Malvarlık Değeri Nakit
1. Ryu Shibuya $5,694,500 $81,002
2. Misha Solntsevskaya $4,767,000 $9,828,793
3. Valerio Montes $4,639,500 $163
4. Isolde Gallahad $4,582,000 $781,645
5. Aren Worker $4,178,480 $11,056,468
6. Asad Bajraktaric $3,910,000 $14,966,471
7. Santiago Ignacio $3,685,000 $4,621,558
8. Edgar Agreste $3,674,400 $6,092,580
9. Marcus Parrel $3,183,000 $100,208,919
10. Stephen Schwartzeiger $3,072,000 $5,750,199
11. Gwen Carney $3,012,399 $1,118,785
12. Charles Leclair $2,980,000 $360,606
13. Adam Henderson $2,920,000 $14,704,392
14. Lucifer Tozalovchi $2,762,200 $2,025,560
15. Lev Harkov $2,685,000 $1,759,840
16. Roger Barney $2,680,480 $2,893,701
17. Sydney Bailey $2,675,000 $949,212
18. Klaus Rodhe $2,604,500 $16,839,129
19. Franklin Ramsey $2,495,000 $2,573,010
20. Valeria Solntsevskaya $2,490,978 $57,750
Sıra Karakter Malvarlık Değeri Nakit
21. Markov Thought $2,409,000 $152,832
22. Curtis Castiglione $2,340,000 $21,142
23. Erora Reufi $2,330,000 $11,987,076
24. Jacob Frye $2,251,480 $2,226,984
25. Ksenia McKinnon $2,215,400 $8,044,676
26. Antonio Radcliffe $2,170,280 $375,509
27. Klavdiy Ilyich $2,160,000 $14,172,873
28. Arthur Corte $2,146,900 $151,511
29. Igor Blatovich $2,108,000 $522,362
30. Licia Loreto $2,090,000 $14,837
31. Ian Hoefsloot $2,069,999 $183,875
32. Maria Calderon $2,048,280 $2,259,457
33. Bradley Walery $2,038,500 $2,728,970
34. Lagertha Lichtenstein $1,984,480 $1,542,921
35. Mira Harkova $1,926,000 $338,698
36. Henry Washington $1,903,880 $18,198,214
37. Dedrick MacMann $1,898,480 $5,466,276
38. Ivon Mathila $1,865,400 $789,817
39. Andre Clown $1,863,980 $94,737
40. Cartier Howell $1,810,000 $1,067,969

Aylık En Aktif Oyuncular

Sıra Oynama
1. 464 saat
Sıra Oynama
2. 459 saat
Sıra Oynama
3. 457 saat
Sıra Oynama
4. 453 saat

Aylık En Aktif Adminler

Sıra Oynama
1. 326 saat
Sıra Oynama
2. 87 saat
Sıra Oynama
3. 77 saat
Sıra Oynama
4. 54 saat

Aylık En Aktif Helperlar

Sıra Oynama
1. 446 saat
Sıra Oynama
2. 433 saat
Sıra Oynama
3. 336 saat
Sıra Oynama
4. 335 saat
627 karakter

Bugün Giriş Yapan Karakterler

Finn Goldernagel, Siegfried Schlimme, Dean Moore, Garrett Bornstein, Nakroth Cooper, Klavdiy Ilyich, Northfield Schwalldorf, Jason William, Allen McWoods, Peter Wolfensohn, Nelly Elderberry, Aytech Mokov, Eve Lewis, Stephen Schwartzeiger, Brian Rolf, Monty Lenox, Andrea Nelson, Hector Walton, Florian Schuster, KayDee Pearce, Eric Blecher, Vanessa Bianchi, Hector Sebastian, Kreews Swintsberg, Carlos Maltopone, Thomas Momoa, Vladimir Dragunov, Alexander Wonbeule, Edward Wayne, Alonzo Carty, Sandra Zanhuesa, Matthew Lawson, Kyro Cario, Stephan Valentin, Alfonzo Neumann, Eric Michaelson, Wendy Parliament, Dante Cylinder, Vespacione Mashadow, Bella Charlie, Elisa Light, Carly Fiennes Raynmon, Friedrich Lehmann, Lucilla Coffey, Nick Newbells, Malek Makhloufi, Vito Rocket, Thancmar Wigaberhtaz, Jacqueline Keith, Jane Elsworth, Denis Blacks, Edgar Agreste, Alejandro Wojciechowski, Victor Jesus, David Brunson, Hepilol Qanan, Erasmo Cummings, Jake Perrawinge, Beckett Reichleitner, Zanipolo Caldarera, Vladamir Imanov, Jesse Pinkma, Asia Izya, Giselle Noemi, Narcissa Aschenbrener, Erora Reufi, David Bergmann, Sheila Gwen, Alexian Martinez, Dacquan Clifford, Steven Willis, Kwo Priyatovasanaskin, Danny Kilpatrick, Bently Howland, Asad Bajraktaric, Jane Senberg, Orban Laszlo, Roger Barney, Lorenzo Rizzuto, Nathan Trujillo, Licia Loreto, Reus Schwarzy, Jabbar Schillaci, Lucas Tobias, Alan Dark, Zhecknn Newbells, Capone Marlo, Yaheem Cherry, Lucas Escobarr, Felix Beranger, Danis Allive, Fiona Redrose, Lev Harkov, Rony Fitzgerald, Alberto Silva, Victoria Jesus, Bogisdor Pars, Logan Roth, Cage Archives, Lagertha Lichtenstein, Sergio Rosselini, Isaac Boone, Caine Flowers, Lenard Sheferson, Dexter McNeil, Arthur Schultz, Felipe Miler, Pedro Sartore, Maria Cloudy, Francis Granada, Paul Jackhams, Melissa Waleines, Millie Moss, Maggie Grindelwald, Bjorn Jorgensen, Aria Paterson, Erwin Kirchherr, Joes Tigers, Armando Capetillo, Biggy Campbel, Ares Collins, Rodger Townley, Ashley Fassbinder, Linford Barthelemy, Kin Xulleberry, Olivia Palmer, Milo Kirby, Jox Maxo, Luke Orwell, Isolde Gallahad, Pedro Capetillo, Christopher Rosenthal, Kai Wolfhard, Alina Salkov, Felix Schultz, John Forester, Arlo Zion, Carlo Moses, Paull Marquez, Maisy Morricone, Frank Data, Dwayne Stranger, Ryder Arren, Kassandra Floresse, Tommy Mattive, Karl Getty, Priscilla Causio, Benard Lucas, Troy Forester, Jack Forester, Tomy Forester, Aniel Mossaw, Arly Lucy, Von Wolkar, Oliver Nohar, Evelien Stacy, Rory Sheldon, Nathaniel Redmond, Logan Artman, Jack McShane, Adoff Frederich, Sheila Malley, Reolayn Alfred, Evan Perkins, Sylvain Descartes, Hermano Brigente, Rais Zere, Athkan Sqotle Pinkma, Rafael Silver, Tom Forester, Raupach Hasselhoff, Olric La Martini, Albert Rivers, Vinnie Winfield, Lilah Wilford, Noren Le Reborn, Sofia Karts, Kruirrumor El Laghmani, Maria De Stany, Monica Vladislava, Sean Enricton, James Enricton, Tomy Enricton, Pablo Enricton, Daniel Enricton, Liam Enricton, Sheland Enricton, Carl Enricton, Alfredo Enricton, Chester Enricton, Ante Enricton, Ernesto Enricton, Alessia Fiennes, Lagertha Rosenthal, Jack Petrunko, Carmine Valzania, Melanie Kiesewetter, Rachele Zeimanaier, Isabella Holmes, Adlerzov Zeit, Klaus Rodhe, Sercio Sheferson, Donovan Hoover, Bernhard Screllschweig, Hermes Allen, Zane Wolfhard, Jovani Kozlova, Killian Weiner, Ureen Shazowski, Jasmine Hopkins, Marvin Strickland, Miguel F Kruse, Jack Hollman, Lena Graf, Sergio Macias, Delfina Altamirano, Elvis ElIsworth, Victor Falcone, Schat Machol, Jittle Jacoubs, Eduardo Rivero, Geb Whaie, Tashard Butler, Ivan Zhernakov, Tyler Oceans, Olex Elliot, Claus Steinbacher, Pellegri Capozzo, Kynia Moura, Bernhard Leitner, Daniel McConor, Barbara Taalia, Owen Javel, Stephen Pounder, Kevin Rajan, Samuel Enricton, Justin Enricton, Lorenzo Enricton, Richard McConor, Jeul Schwertfeger, Padraig Maolmhuire, Ralph Bachmeier, Stephan Breitenbach, Nathan Shelburne, Julya Lenusy, Dave Henderson, Adolf Ich Rosenthal, Dalmazio Chinnici, Hans Johan, Benedicth John Matthew, Angela Roger, Leticia Rodhe, Kendrick Harrell, Benjamin Jefferson, Konstantin Owen, Scott Crawford, Agnessa Montenegro, Canly Crach, Justin Ella Momoa, Roselia Nelly, John Northam, Vito Firstguard, Reyes Curtis Cent, Nicholas Target, Karl Momoa, Seraphina Eclipse, Adriana Valeska, Julia Hernes, Gwyneth Ludwischafen, Melody Schmied, Aren Worker, Daniel Worker, Dragan Zakharov, Sam Angelo, Lina Silvana, Verratti Laurent, Lexa Spinoff, Kyle Kellogis, Maestro Chester, Clauwes Mainschardz, Amar Sirasikar, Lolita Harper, Christopper Hutchinson, Jesse Grinston, Alfie Shilingford, Edwin Browning, Herman Alford, Anastasia Ilina, Jeul Aparcio, Vito Wild, Mick Brandt, Maria Sokova, Enzo Gutierres, Sydney Bailey, Leonidas Powel, Clarissa Carnicero, Lynwood Coufiheld, Diana Sqotle, Violet Weldceller, Richard Troy, Luka Keyn, Slava Tevzadze, Zeyn Cutino, Collette Krause, Perseus County, Laura Wang, Abraham Fury, Arthur Morrow, Irina Zima, Garrett Jensen, Charlotte Lindsay, Lawren Zima, Hardy Willy, Luis De Caprio, Cliff Smith, Jesse Gallagher, Guillaume Rodin, Marvin Kindellan, Jeoffrey Covington, Ruben Corrado, Moreno Begusto, Benicio Silva, Steve Hartwell, William Frank, Walker Orlando, Jay Green, Brutus Kolbenschmidt, Enrico Costa, Rainer Guderian, Apox Reapers, Sara Zillah, Natalia Saratova, Lena Capacio, Judge Wallenreuther, Lucian Cummings, Marceline Sontarie, Nuthella Schneider, Shirai Chieko, Andrew Schultz, Charles Copp, Quintana Nightingale, Pedro Rodrigues Filho, Vyacheslav Osullivan, Paul Enricton, Vassily Enricton, Fred Enricton, Anthony Enricton, Rick Forester, William Enricton, Raul Enricton, Antantaru Nishimura, Lagertha Roosevelth, Henry Enricton, Gerald Enricton, Isac Enricton, Leonardo Enricton, Kevin Enricton, Arthur Enricton, Dimitri Enricton, Derek Enricton, Patrick Enricton, Steven Enricton, Lucas Vincent, Carlos Getty, Isaac Getty, Mia Allen, Benaiah Palmer, Lenora Verga, Bradley Carlos, Ivan Enricton, Lucian Enricton, Hans Enricton, Jackson Enricton, Logan Enricton, Felipe Enricton, Scott Enricton, Clayton Enricton, Vladya Enricton, Loriendoriniana Silmari, Josef Santana, Charles Wolfhard, Dustin Wheeler, Lucifer Tozalovchi, Aida Samarita, Orrel Lisy, Joseph Worker, Keyshawn Wendfood, James Clifford, Ewlust Marcony, Robert Getty, Rosita Klementina, Iupiter Chigurh, Jayden Morrison, Richard Rost, Brayden Schewski, Negan Angelski, Anitra Zakherov, Richardo Santa, Bennie Brausewetther, Literary Pablo, Philip Ralph, Victoria Pomelov, Carlo Quaresma, Sara Cylinder, Maximino Jesus, Betty Moss, Jonah Hampton, Pops Pinkma, Michael Rusconi, Zubair Mercado, Thomas Lawrance, Veritas Baronovs, Giulio Facchiano, Tommy Stilings, Nathan L Benniton, Lopez Marcony, Michael Jeo, Evia Frye, Daniel Hierz, Vladimir Chamberlain, Clayton Ianteuffel, Kurt Andrea Walsh, Steve Gordon, Mars Rydberg, Laurus Worker, Lilliana Celestina, Luna Klementina, Petrocelli Urasov, Aigamuxa Meewx, Alfonso Cabrera, Fern La Raizada, Erowids Tarkowski, Michael Rost, Clarence Benjamin, Tommy Sawicki, Brian Zino, Leandro Veicht, Mike Rock, Cassady McClincy, Albert Schwezen, Keith Norgard, Lena Klementina, Ksenia McKinnon, Natalia Zinkovski, Lovisa Redmond, George Sancho, Jack Worker, Mila Lil, Mischa Perkins, Felicia Neuman, Austin Haven, Jane Kinnard, Igor Tokarev, Dedrick MacMann, Paul Ocanner, Shikari Sho, Almira Redrose, Jeron Jefferson, Logan Wolfe, Steve Wenston, Vito Wilkay, Robin Noth, Charlatte Moldes, Scott Dench, Wegh Rumi, Michael Junior, Ivan Zima, Ralph Marlboro, Shaw Wren, Harkov Barunes, Charles Prince, Jonathan Hawk, Daniel Zoraex, Roland Lambrecht, Pamphilos Schrewsathe, Finn Young, Asia Eva, Andres De Wessex, Abdikani Duale, Reiner Kronthaler, Mateo Velazquez, Philomela Aleeta, Lucifer Letto, Jacinthe Corriveau, Valeria Linberg, Mariano Capo, Aphrodite Philomele, Alina Poys, Linda Wells, Ward Isler, Timon Hausmann, Jazmin Fontirroig, Isadora Fawn, Diana Howard, Daniello Mantiona, Dakota Daltons, Monte Carlio, Gwen Carney, Titus Jarvis, Oki Maga, Albert Schtenwen, Stefanov Rousel, Handsome Demirov, Christian Rawo, Bukayo Moonts, Charles Moonts, Ocean Long, Betty Carol, Alina Astrid, Juan Tony, Alex Newbells, Rayner Martines, Yang Lingxin, Paolo Lucetta, Maria William, Taylor Sheyt, Evan Carney, Hutch Mansell, Alejendro Marquez, Mia Rausch, Jared Purnsley, Santiago Ignacio, Alberto Ricardo, Milena Schoenauer, Mira Harkova, Damian Worker, Arina Agreste, Edna Rey, Gustavo Guevara, Goginic Arzamastsev, Irene Cardenas, Boris Balakin, Zeoman Kalesthe, Erag Krasniqi, Mia Sergio, Jack Humphrey, Lawson Zapata, Jimmy Beck, Maialen Sastre, Omar Gold, Seraph Secada, Jamal Wolter, Rewind Lee Vakaa, Jamal Toves, Teo Zwannis, Ralf Pierre, Bucky Banes, Hardy Grant, Bailey Bishop, Smurf Magic, Lara Shikozu, Sergio Chouze, Wester Davinnci, William Robert, Sera Mauriello, Viviana Verstappen, Collette Cusack, Max Northeastern, Hannah WoIfhard, Jakucho Sakurai, Kate Barnett, Kevin Irwin, Patrick Chanson, Donovan Powel, Tyler Wight, Henry Constantino, Leeshawn Blackwood, Gemma Newbells, Elizabeth Wild, Jaaziel Macias, Candy Siavarella, Hanry Want, Lehmann Muller, Hannah Armenta, Felix Shend, Inna Kalashnikova, Pashanim Hauseingang, Maximiliano Iturriaga, Bjorn Goudieralh, Jeff Durden, Wieslav Rudkowski, Kunibert Godescalc, Elizabeth Kramer, Charles Westmoreland, Niko Lewzy, Michael Lakavreta, Alina Nikolaeva, Joshua Hill, Cornelius Daxder, Alice Chauvet, Ryan Adkins, Summer McHawk, Alex Brown, Billy Bailey, Elwind Mosley, Alexandra Jolie, Ellie Frye, Larry Plauser, Jack Chris, Boudewijn Lebogang, Jesse Proksch, Kripto Haken, Kendrick Vince, David Sweet, Alberto Khonta, Laura Lenora, Oito Arslan, Pamela Morsy, Olivia Pomelov, Nao Katsuragi, Garfield Wing, Phillip Holdermann, Vito Lee Crouse, Lucifer Morningstars, Tural Zade, Midas Vakaa, Cody Rhodes, Tasia Ortis, Charlotte Lizza, Billie Gaucho, Harold Moonts, Hamit Qarayev, Robert Berry, Martin Wilkay, Dashawn Robertson, Boris Winds, Savio Angelo,

İstatistikler

Forum Saati: 23 Nisan 2024, 17:42
Bugün Atılan İleti: 145
Bugün Açılan Konu: 19
Bugün Yeni Üyelik: 14
Bugün Yeni Karakter: 10
Bugün Atılan Feet: 2
Toplam İleti: 2,706,380
Toplam Konu: 136,609
Üye Sayısı: 117,733
Son Üye: Pyzh0