Hoş Geldin Ziyaretçi!

Selam ziyaretçi, Rina Roleplay forumuna hoş geldin. Rina Roleplay, Grand Theft Auto: San Andreasın multiplayer istemcisi "SAMP"ın, Türkiyedeki en büyük sunucusudur ve en büyük roleplay platformudur. Eğer Rina Roleplay forum üyeliğin varsa lütfen Giriş Yap veya üyeliğin yoksa hemen Kayıt Ol.

Kurulum

SA-MP (03DL) SA-MP oyunun online olarak oynanmasını sağlayan bir eklentidir. Clienti indirmeden önce oyunun kurulu olduğu klasöre SA-MP`ı kurmalısınız.
indir
 Rina Client Rina Roleplay oyun sunucusuna giriş yapabilmek için kullanmak zorunda olduğunuz anti hile & patcher yazılımıdır.
indir
GTA San Andreas GTA: San Andreas oyununun sıkıştırılmış oyun dosyalarıdır.
indir

Haberler

Fort Carson'da ödüllü Amerikan Motorları Yarışı!

Fort Carson'da amerikan motorları yarışı gerçekleşti. Yarışmaya yaklaşık on beş kişi katıldı. İlk üç kişiye elli bin dolar dağıtıldı, tebrikler.
25/02/2021 19:07 #şehir

Las Venturas'da Biri Polis İki Ceset Bulundu!

23 Şubat 2021 tarihinde, gecenin ilk saatlerinde Las Venturas, Rock Hotel bölgesinde iki ceset bulundu, ekiplerden alınan bilgiye göre, cinayete kurban gidenlerden birinin bir polis olduğu ve rütbesinin dedektif olduğu belirtildi, cinayete kurban giden diğer bir siyahi erkek için kesin bir bilgi verilmedi, kimliği henüz belli değil. Siyahi cesedin vücuduna ters üçgen ve 'K' çizmişler ve ellerini kesmişlerdir, olay bölgesinde bulunan dedektifin ise sadece kafasına tek kurşun atılmasıyla beraber hayatına son verilmiştir.
23/02/2021 00:50 #şehir

Vali Sheldon Padilla'nın Basın Açıklaması!

22 Şubat 2021 tarihinde, Voice of San Andreas öncülüğünde, 21:30 saatinde Los Santos Polis Departmanı binası önünde, K harfli ırkçı cinayetlere dikkat çekmek amacıyla bir eylem düzenlendi. Eylemlerin tek amacı sesimizi duyurup bir basın açıklaması almak, ardından sorunsuz bir şekilde dağılmaktı. Beklediğimiz gibi oldu, bize destek olan eylemciler sayesinde sesimizi duyurduk. Vali Padilla 22:15 saatinde hükümet binasının önüne çıktı ve basın açıklamasında bulundu, mevcut açıklamayı sizler için ses kaydı halinde aşağıya bırakıyoruz.
23/02/2021 00:48 #şehir

Irkçılık Eylemlerine Orantısız Polis Müdahalesi!

22 Şubat 2021 tarihinde, Voice of San Andreas öncülüğünde, 21:30 saatinde Los Santos Polis Departmanı binası önünde, K harfli ırkçı cinayetlere dikkat çekmek amacıyla bir eylem düzenlendi. Eylemlerin tek amacı sesimizi duyurup bir basın açıklaması almak, ardından sorunsuz bir şekilde dağılmaktı. Saatler 21:30'u gösterdiğinde, inanılmaz bir kalabalık eylemlerimize destek verdi, polis departmanı önünde sloganlar atıldı. Ardından olay yerine çokça zırhlı polis araçları geldi ve kalabalığı orantısız güç uygulayarak dağıttı. Voice of San Andreas olarak yapılan müdahalelerin sertliğinden dolayı polis departmanını ve provokasyon amacıyla orada olan, eylem ile alakası olmayan provokatörleri de kınıyoruz. Sadece slogan atan eylemciler, polisler tarafından orantısız bir güç ile kelepçelendi ve tutuklandı, aşağıda olay ile ilgili birçok görseli sizinle paylaşacağız. Sesimizi duyurmamıza yardım eden, eylemlerimize destek gösteren tüm eylemcilere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Doğru ve tarafsız haber ilkesiyle çıktığımız bu yolda, artık birlikte yürüyoruz.
23/02/2021 00:47 #şehir

End of the Road, aksiyon ve heyecan dolu Sezon Finali bölümü yayında!

Monoton hayatından sıkıldın, biliyoruz. Aaron Matthews Film olarak tam da bu noktada senin için harika çözümlerimiz var. Monoton hayatından sıkıldın, biliyoruz. Aaron Matthews Film olarak tam da bu noktada senin için harika çözümlerimiz var.
22/02/2021 17:33 #sinema

Cesette Bulunan Ters Üçgenin Anlamı Ne?

21 Şubat 2021 tarihinde, gecenin ilk saatlerinde Palomino kasabasında bir kadın cesedi bulundu, kadının boynunda ters bir üçgen işareti bulunmaktaydı, haberin detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak işlenen siyahi ve K kodlu cinayetlere dün bir yenisi daha eklenirken, diğerlerinden farklı olarak üzerinde ters bir üçgen simgesi bulunmaktaydı. Voice of San Andreas olarak bu ters üçgeni sizler için araştırdık. Eski çağlara göre ters üçgen; yeryüzünü temsil etmekte. Günümüzde ve geçmişte, ters üçgen, birçok farklı anlamda kullanılmıştır. Siyonizmin de simgelerinden olan ters üçgen, Yahudi toplulukların simgesi olarak biliniyor. Ters çevrilmiş pembe üçgen ise, Nazilerin, toplama kamplarında, homoseksüelleri ayırt etmek için kullandıkları semboldü. Ters üçgen sembolü, farklı kültürlerde birçok anlama geliyor. Aşağıda vücuduna ters üçgen sembolü çizilerek öldürülmüş kadının görüntüleri sansürsüz olarak bulunmaktadır, etkilenmemeniz açısından bakmanız tavsiye edilmemektedir.
22/02/2021 17:31 #cinayet

Şehirdeki Bitmeyen Siyahi Cinayetleri ve K Harfi

Merhaba Los Santos halkı, öncelikle iyi günler dileriz! Son günlerde artan cinayetleri ve "K" harfinin olayını son haberimize yansıttık. Bu süreç içerisinde meslektaşlarımızın da yapmış olduğu haberleri inceledik ve olayın ırkçı boyuta ulaştığının farkına vardık. Sizlere bu cinayetlerin bütün fotoğraflarını sansürsüz bir şekilde aşağıda göstereceğiz ve olayların detayına ineceğiz. Lütfen bizimle kalın ve okumaya devam edin.
21/02/2021 12:49 #cinayet

Palomino Kasabasında "K" Kodlu Bir Cinayet Daha!

21 Şubat 2021 tarihinde, gecenin ilk saatlerinde Palomino kasabasında bir kadın cesedi bulundu. Ekiplerden aldığımız bilgilere göre, cinayete kurban giden kadının kimliği henüz belli değil. Neden öldürüldüğü bilinmiyor, cesedin üzerinde ters üçgen ve K harflerinin damgalanmış/çizilmiş olduğu görüldü. Ekiplerden aldığımız bilgilere göre gözleri oyulmuş, şakağından tek kurşun ile öldürülmüş. Daha önce de K harfi ile bağdaştırılan cesetler olduğundan dolayı bölge halkı endişeli. Bölge halkından ismini vermek istemeyen birkaç kişiyle konuştuğumuzda olay yerinde birkaç tur atan kırmızı bir araç, içerisinde 2 adet erkek görülmüş, tüm şüphe okları onları gösteriyor. Wells News olarak en kısa sürede bu seri katilin bulunmasını, sokaklarda tekrar güvenle gezebilmeyi temenni ediyorum. Cinayete kurban giden kadın ile ilgili fotoğraflarımız aşağıda sansürsüz şekilde yer almaktadır, etkileneceğinizi düşünüyorsanız lütfen bakmayınız. Wells News olarak cinayete kurban giden kadının ailesine sabır diliyoruz.
21/02/2021 12:47 #cinayet

Las Venturas'da ödüllü modifiye turnuvası!

Las Venturas'da ödüllü modifiye turnuvası gerçekleşti. Yarışmada birinciye elli bin, ikinciye otuz beş bin, üçüncüye on beş bin verildi. Kazananları tebrik ediyoruz.
20/02/2021 13:29 #şehir

East Beach'de balıkcılar kazanıyor!

East Beach'de yeni yapılan balıkçılık iskelesindeki kalabalık dikkat çekti. Oltasını alan buraya geldi.Oltasını alan buraya geldi.Oltasını alan buraya geldi.Oltasını alan buraya geldi.Oltasını alan buraya geldi.
20/02/2021 00:50 #şehir

K Harfi ile bir ölüm daha!

Jefferson Tren hattında yaşanan bu " K " harfi cinayeti şehir halkını korkutuyor! Bunları yapanların bulunmasını isteyen halk ayağa kalkmıştır. Olay yerine gelen Departman görevlileri 2 kovan mermi bulmuşlardır, Ölen şahısın göğsüne K harfi bırakılmıştır ve vücudu ikiye ayrılmıştır. Kim bunu yapan sizce? Bütün haberler Matthews News Agency'de!
19/02/2021 12:45 #haber

End of the Road heyecanı devam ediyor! 4. Bölüm şimdi yayında...

Monoton hayatından sıkıldın, biliyoruz. Aaron Matthews Film olarak tam da bu noktada senin için harika çözümlerimiz var.
18/02/2021 20:09 #sinema

Aracı ile kaçan suçlu işte böyle enselendi!

Uzun uğraşlar sonucu, aracının hasar alması ile yakalanan suçlunun aracının kilidi böyle kırıldı. Aracında birşeye rastlanmadı.
18/02/2021 20:08 #şehir

Santos Halkı Yardımlaşıyor!

Merhaba Santos Halkı! Akşam saatlerinde başlayan bu araç etkinliği modifiye tutukunlarını ve araç tutkunları Las Venturas'a topladı! Çok sayıda katılım olmuştur ve araçları incelemeye gelen kişilerde oldukça fazlaydı. Bir birinden güzel araçlar Las Venturas'ın en gözde yerinde buluştu! Hepsi Matthews News Agency'de!
18/02/2021 20:06 #şehir

Şeriflerden gizli bir evde buluşma!

Şerifler gizli bir evde toplandılar, acaba bir olay mı oldu? Yoksa gizli bir buluşma mı? Detaylar haberlerimizde.
17/02/2021 17:25 #şehir

Şehirde Bitmeyen Cinayetler!

Akşam saatleri Santos için hızlı geçiyor. Glen Park'ta bir kadın cinayeti daha, kafasına mermi sıkılarak öldürülmüştür ve sonrasında vücuduna " K " harfini yazarak bırakmışlardır. Olay yerine gelen polislerede ateş açan şüpheli kişiler aranıyor! Olay yerinde çok sayıda Polis memuru yaralanmıştır, umarım çok kayıp yoktur. İyi Akşamlar Dileriz!
17/02/2021 01:04 #şehir

Şehirdeki Etkinlikler

Amerikan Motor Yarışı - $50,000 ÖDÜLLÜ

Freeway motorunu kap ve yarışa katıl! Başvurular kapanmadan hemen başvur! 24 kişilik yerimiz var.
24/02/2021 21:00 #motor

Barbekü Partisi

Açık havada güzel bir yerde hem barbekü partisi yapıp hem'de eğlenmeye ne dersin?
21/02/2021 21:00 #barbekü

Kamp Etkinliği

Çadırını ve barbekü ekipmanlarını sakın unutma! Seni orada bekliyoruz.
20/02/2021 21:30 #kamp

Ücretsiz Aşı!

Aşılar insan sağlığı için önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden All Saints General Hospital hastanesinin düzenlediği ücretsiz aşı etkinliğine katılmayı unutmayınız. Hadi, katılın ve sağlığımız için hepimiz savaşalım!
17/02/2021 18:00 #aşı

2021 Gece Partisi

Angel Pine, 873 kapı numaralı evde yapılacak olan gece partisine hepiniz davetlisiniz! Alkol, müzik ve DJ'ler sayesinde eğlencenin dibine vurabilirsiniz, uğramayı unutmayın!
16/02/2021 21:00 #parti

Modifiye Turnuvası - 100.000$ Ödüllü!

-> Aracının modifiyesine güveniyor musun? O halde, bu etkinlik tam sana göre senin için $100.000 ödül havuzu ayırdık.
17/02/2021 21:00 #modifiye

Rockford Bar & Club - Sevgililer Günü Partisi

Rockford Bar&Club sevgililer gününe özel 14 şubat'ta sizler için sabaha kadar sınırsız eğlence ve ücretsiz içkilerini dağıtıyor sende durma bu eğlenceye ortak ol günün çiftine sürpriz hediyeler.
14/02/2021 21:00 #parti

Alhambra Night Club - Sevgililer Günü Partisi

Alhambra Night Club, sevgililer günü 14 Şubat'ta 21:30'da açıyor! Harika bir gece seni bekliyor. Toplamda bir gece, 70 bin dağıtacağız! Harika müziklerimiz ile son kalite içkilerimiz seni bekliyor!
14/02/2021 21:30 #parti

Flamingo Night Club - $50.000 Ödüllü Parti

14 Şubat'ta sevgilin ile birlikte harika bir etkinlikte eğlenmeye ne dersin? Sınırsız eğlencemiz ve alkollerimiz ile beraber sınır tanımıyoruz. Partimizde sevgilin ile vakit geçirirken para ödülü almayı ister miydin? Tamı tamına $50.000'lık ödül havuzumuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi umuyoruz.
14/02/2021 21:30 #parti

Silver Race - 100.000$ Ödüllü Yarış

13 Şubat tarihinde, saat 22:00'da olan yarışa hazır mısın? Arabana güveniyorsan sende bu yarışa katılmalısın! Üstelik 100.000$ para ödülü var!
13/02/2021 22:00 #yarış

Etkinlik Yok

Karaduman yükseliyor, şovalyeler şahlanıyor. Birazda biz, evren bizim olacak. Together.
01/01/2039 20:39 #etkinlik

Etkinlik Yok

Karaduman yükseliyor, şovalyeler şahlanıyor. Birazda biz, evren bizim olacak. Together.
01/01/2039 20:39 #etkinlik

Etkinlik Yok

Karaduman yükseliyor, şovalyeler şahlanıyor. Birazda biz, evren bizim olacak. Together.
01/01/2039 20:39 #etkinlik

Etkinlik Yok

Karaduman yükseliyor, şovalyeler şahlanıyor. Birazda biz, evren bizim olacak. Together.
01/01/2039 20:39 #etkinlik

Etkinlik Yok

Karaduman yükseliyor, şovalyeler şahlanıyor. Birazda biz, evren bizim olacak. Together.
01/01/2039 20:39 #etkinlik

Etkinlik Yok

Karaduman yükseliyor, şovalyeler şahlanıyor. Birazda biz, evren bizim olacak. Together.
01/01/2039 20:39 #etkinlik

Son Videolar

En İyi Karakterler

Karakter (196 giriş yapmış, 133050 toplam) Cinsiyet Seviye Tecrübe Puanı
1.  Sammy Mexico 46
2.  Hugo McClory 46
3.  Nora Raslow 44
4.  Lucas Colanzi 43
5.  Finn McHougen 41
6.  Lenora Grassia 40
7.  Pamela Fedora 40
8.  Negan Dwight 40
9.  Matthias Farnucci 38
10.  Darrell Matthiessen 38

En İyi Birlikler

Birlik (Toplam 1958) Tür Seviye Üye
1.   Los Santos Police Department Özel 10 Seviye 92 Üye
2.   LS Fire and Medical Deparment Özel 10 Seviye 45 Üye
3.   Rockford Suç Örgütü Mafya 10 Seviye 43 Üye
4.   Yellow Cab Company Şirket 10 Seviye 40 Üye
5.   Los Santos Sheriff Department Özel 10 Seviye 38 Üye
6.   Los Santos Taxi Cab Station Şirket 9 Seviye 34 Üye
7.   Diaj Bastardoj RC Yarış 6 Seviye 24 Üye
8.   Montague Famille Mafya 6 Seviye 23 Üye
9.   E.L Empire Lore Mafya 5 Seviye 15 Üye
10.   Sırp Suç Ağı Yapılanması Mafya 5 Seviye 15 Üye

Son Giriş Yapanlar

Karakter Adı Forum Adı Seviye
1. Rosa Pressley Lonnely 31 seviye
2. Jason Sandy alpbey123 15 seviye
3. Carlos Bell IV3NG3RI 12 seviye
4. Violet Lee Sandy Kylee_Willson 13 seviye
5. Guillermo Harper Evil 10 seviye

Rastgele Çevirimiçi

Kim? Forum Adı Seviye Giriş
1.  NaQuain Howard ahmetongl 14 seviye 02:06
2.  Jeffrey Anderson Corlide_Martinez 12 seviye 20:39
3.  Chantelle Nietszche Paestum 13 seviye 20:48
4.  Lora Stain Lora_Stain 9 seviye 00:53
5.  Fabri Field Fabri 9 seviye 06:32
Daha Fazlası+

Ev İlanları

Ev Numarası Fiyat Satıcı Telefon
#484 $320,000   Vladamir Imanov 2839107
#361 $450,000   Penelope McMillian 5552999
#1229 $200,000   Finn Slesinger 7110711
#274 $279,000   Gustavo Gomez 9000053
#1060 $999,000   Armin Sarajevo 1919192
Daha Fazlası+

Araç İlanları

Araç Modeli Satıcı Kilometre Fiyat
Freeway Hope Zaystev 129.32 km $15,000
Elegy Toma Mozorov 34.03 km $53,000
Jester Pamela Fedora 121.16 km $50,000
Flash Caine Dolan 425.40 km $53,000
Bullet Svalin North 954.17 km $190,000

Haftanın Vergi Rekortmenleri

Sıra Karakter Ödediği Miktar
1. Malcolm Manville $171,235
2. Wiz Scoot $139,471
3. Harvey Anderson $138,079
4. Ashley Mendoza $136,019
5. Evgeny Meschkovvsky $124,905
6. Tom Andersson $113,886
7. Pablo Lee Rockford $107,468
8. Chris Renacida $106,981
9. Devon Fonte $103,772
10. Armin Sarajevo $97,253
Sıra Karakter Ödediği Miktar
11. Dwayne Henderson $86,070
12. Richerd Gress $84,488
13. Arcelia Walmsley $83,816
14. Bowie Danny $83,225
15. Marco Martin $80,882
16. Antonio Ross $80,150
17. Arthur Lrauvnta $79,978
18. Aria Paterson $77,739
19. Astrid Cheshire $77,479
20. Darrell Stewart $76,067
Sıra Karakter Ödediği Miktar
21. Steven Rotshild $74,564
22. Harold El Honor $72,956
23. Santiago Ortega $72,320
24. Diego Dragoslav $72,025
25. Pablo Pomas $71,343
26. Micheal Drank $70,399
27. Nixie Andersson $68,358
28. Elena Enrique $68,099
29. Brett Matthiessen $67,193
30. Rakeem Wood $67,122

Haftalık En Aktif Oyuncular

Sıra Oynama
1. 144 saat
Sıra Oynama
2. 141 saat
Sıra Oynama
3. 141 saat
Sıra Oynama
4. 138 saat

Haftalık En Aktif Adminler

Sıra Oynama
1. 130 saat
Sıra Oynama
2. 107 saat
Sıra Oynama
3. 94 saat
Sıra Oynama
4. 70 saat

Haftalık En Aktif Helperlar

Sıra Oynama
1. 141 saat
Sıra Oynama
2. 129 saat
Sıra Oynama
3. 122 saat
Sıra Oynama
4. 120 saat

İstatistikler

Forum Saati: 26 Şubat 2021, 07:10
Bugün Atılan İleti: 377
Bugün Açılan Konu: 36
Bugün Yeni Üyelik: 6
Bugün Atılan Feet: 4
Toplam İleti: 1,609,267
Toplam Konu: 77,503
Üye Sayısı: 70,329
Son Üye: Ronald_Probell